2015 Rgs 19 10:48

28 ture – svylantys lyderių padai ir dar aršesnė kova dėl taškų

Penktadienis, 09.18, 20:00, LFF stadionas.
Vilniaus MRU – „Kaunas“
MRU praėjusiame ture nusileidę Trakų vienuolikei bei pratęsę savo nesėkmių seriją, taip trokštamą pergalę mėgins iškovoti susitikime su „Kauno“ ekipa. 27–ajame ture varžovų vartus net 7 smūgiais suvarpę kauniečiai, be abejonės, iš susigrąžinto pergalių kelio išeiti nenorės. Pirmasis MRU ir „Kauno“ ekipų susitikimas baigėsi lygiosiomis – 1:1, tad šįsyk galima tikėtis, jog principinė Vilniaus ir Kauno dvikova bus karšta bei emocinga. Kaip susiklostys antrasis šių ekipų mačas bei ar pavyks šį kartą perlipti lygiųjų slenkstį, paaiškės jau šį penktadienį.

Šeštadienis, 09.19, 14:00, Tauro d.d. stadionas.
Tauragės „Tauras“ – Kėdainių „Nevėžis“
Rekordiškus 107 įvarčius į savo vartus praleidę bei 27 pasiuntę į varžovų vartus, tauragiškiai namų aikštėje turės dar vieną sunkų išbadymą su „Nevėžio“ futbolininkais. Pirmasis šių ekipų susitikimas Kėdainiuose baigėsi užtikrinta šeimininkų pergale – 3:0, todėl galima spėti, jog šis mačas „Tauro“ ekipai taip pat bus ne iš lengvųjų. O į pergalių kelią sugrįžę kėdainiškiai, be abejonės, sieks įsirašyti dar vieną laimėjimą ir tris taškus.

Šeštadienis, 09.19, 15:00, Alytaus d.d. stadionas.
Alytaus „Auska“ – Kretingos „Minija“
Praėjusiame ture išvykoje patyrę skaudų pralaimėjimą alytiškiai mėgins reabilituotis namuose, priimdami „Minijos“ ekipą. Pastaroji 27–ame ture pasirodė itin kovingai, su lygos lydere „Lietava“ mačą užbaigusi lygiosiomis – 1:1. Šiuo metu „Minija“ surinkusi 26 taškus užima 14 poziciją, tuo tarpu „Auska“ turinti vos dvejais taškais mažiau rikiuojasi šešiolikta. Pirmojo rato mačą ekipos baigė rezultatyviomis lygiosiomis – 3:3. Kaip komandoms seksis aiškintis, kurie vertesni įsirašyti pergalę ir papildyti taškų bagažą, sužinosime jau šį šeštadienį.

Šeštadienis, 09.19, 15:00, Telšių d.d. stadionas.
Telšių „Džiugas“ – Gargždų „Banga“
Du pralaimėjimus iš eilės patyręs „Džiugas“, be abejonės, ateinančiame ture sieks įveikti šį nesėkmių ruožą. Tiesa, dvyliktoje turnyrinės lentelės vietoje esantiems telšiškiams, mače su „Banga“ tai padaryti bus itin sunku. Ambicingai dėl medalių kovojantiems gargždiškiams kiekvienas taškas – aukso vertės, šiuo metu ekipą, esančią trečioje vietoje, nuo lyderių skiria tik trys taškai. Ar „Bangos“ futbolininkams pavyks išsaugoti turimas pozicijas, ar pakilti aukščiau, sužinosime jau šeštadienį. Mačą tiesiogiai bus galima stebėti – http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Šeštadienis, 09.19, 15:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.
Kazlų Rūdos „Šilas“ – Radviliškio „Lokomotyvas“
Į aukštas vietas nusitaikęs „Šilas“ turi kaip reikiant susiimti ir papildyti savo bagažą taškais, jei dar tikisi pakilti turnyro lentelėje. Tačiau lengvos kovos šiame ture neverta tikėtis. Per paskutinius du turus „Lokomotyvas“ iškovojo dvi pergales ir įšoko į stipriausiųjų komandų dešimtuką, todėl tikėtina, kad radviliškiečiai turi pakankamai ambicijų pratęsti pergalių seriją. Tiesa, pirmąjį komandų tarpusavio mūšį 3:1 laimėjo „Šilas“, todėl pergalės receptą prieš radviliškiečius jie jau žino. Kaip susitikimas susiklostys šį kartą, sužinosime šeštadienio popietę.

Šeštadienis, 09.19, 15:00, Jonavos miesto stadionas.
Jonavos „Lietava“ – „Šilutė“
Jei prieš kelias savaites „Lietava“ galėjo ramiai būti įsitvirtinusi pirmoje vietoje ir antroje pozicijoje esančią komandą lenkti net 10 taškų, tačiau dabar jonaviečiai nebėra tokie saugūs. Nuo antros pozicijos juos skiria vos 2 taškai, todėl pergalė šiame ture reikalinga kaip oras. „Šilutė“ taip pat nėra toks lengvai įkandamas riešutas ir tai įrodė praėjusią savaitę, kuomet išvykoje 1:0 palaužė „Palangą“. Jonaviečių žaidimas šiek tiek stringa ir pergalės jau nėra toks lengvas uždavinys, tačiau artėjant lemiamos kovoms, net nekyla abejonių, „Lietava“ rungtyniaus visu šimtu procentų. Šeštadienį sužinosime, ar jonaviečiams pavyks išsilaikyti viršūnėje.

Sekmadienis, 09.20, 14:00, LFF stadionas.
Vilniaus „Žalgiris B“ – „Palanga“
Keturis paskutinius turus pergales į savo sąskaitą įsirašęs „Žalgiris B“ nusitaikė į aukščiausios prabos medalius. Brandų ir kartu energingą žaidimą demonstruojantys jaunieji žalgiriečiai šiuo metu žengia antri ir turi puikius šansus pakilti dar aukščiau. Jei palangiškiai dar turi ambicijų papulti į stipriausiųjų trejetuką, jiems teks įveikti ir vilniečius. Kaip tai padaryti, „Palanga“ jau tikrai žino, kadangi pirmajame rate rungtynėse namuose svečiai iš sostinės buvo nugalėti rezultatu 3:2. Šiame mūšyje susitiks dvi atakuoti mėgstančios komandos. „Žalgiris B“ yra daugiausiai šiame sezone įvarčių įmušusi komanda (84 įv.), „Palanga“ pagal šį rodiklį yra trečia (72 įv.). Sekmadienį tiesiogiai per http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false; bus galima pamatyti, kieno taikikliai bus geriau nustatyti šį kartą.

Sekmadienis, 09.20, 15:00, Trakų miesto stadionas.
„Trakai–2“ – Kelmės „Kražantė“
Keturias pergales iš eilės iškovoję „Trakai–2“ turės neblogą galimybę savo pergalių seriją pratęsti. Penktoje vietoje įsitaisę trakiškiai namuose priims tryliktoje pozicijoje esančią „Kražantę“, kurios nuvertinti taip pat nevertėtų, nes kelmiškiai irgi moka parodyti nagus. Nors pirmajame rate Kelmėje Trakų riteriai ir buvo stipresni, tačiau kamuolys juk apvalus. Trakiškiams ši pergalė būtų itin svarbi, nes lentelės viršuje vyksta kaip niekada arši kova dėl aukštesnių pozicijų, kurias išsaugoti padės tik papildytas taškų bagažas. Ar „Trakai–2“ pratęs savo pergalių seriją ir įneš dar dagiau sumaišties lentelės viršuje – sužinosime sekmadienį.

...

2015 Rgs 19 10:50

Mūšis tarp Vilniaus ir Kauno baigėsi Geltonai Žalių pergale

LFF Pirmos lygos dvidešimt aštuntasis turas startavo Vilniaus MRU ir „Kauno“ vienuolikių rungtynėmis, kurias sostinėje rezultatu 2:1 (1:0) laimėjo kauniečiai. Pirmasis šių komandų susitikimas Kaune pirmajame rate baigėsi lygiu rezultatu – 1:1.

Prasidėjus rungtynėms pirmieji į priekį išsiveržė svečiai, kai 12–ąją rungtynių minutę įvarčiu pasižymėjo Edgaras Petkevičius – 1:0. Nors šeimininkai pirmoje rungtynių dalyje turėjo realių progų rezultatą išlyginti, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė. Per likusį kėlinio laiką „Kaunas“ susikurtų progų iki galo taip pat nerealizavo, po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 1:0.

Sugrįžus po pertraukos ekipos išlaikė aukštą žaidimo tempą. Ir šeimininkai, ir svečiai, intensyviai kūrė progas, bandydami pralaužti varžovų gynybą, tačiau kurį laiką kamuolys nekrito nei vienai ekipai į vartus. Visgi kėliniui bėgant į pabaigą 85–ąją rungtynių minutę intrigą sugrąžino Tomas Mickevičius, kai 11 metrų baudinio metu, kamuolį tiksliai pasiuntęs kauniečiams į vartus, rezultatą išlygino – 1:1. Skaičiuojant paskutines rungtynių minutes 89–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Rimvydas Lipnevičius sėkmingai pralaužė MRU gynybą ir rungtynėse padėjo lemtingą tašką. Pasibaigus rungtynių laikui „Kaunas“ rezultatu – 2:1 šventė antrąją pergalę iš eilės.

***

Vilniaus MRU – „Kaunas“ 0:1 (1:2)

Įvarčiai: 12 min. Edgaras Petkevičius (1:0), 85 min. Tomas Mickevičius (1:1), 89 min. Rimvydas Lipnevičius (1:2).

Įspėjimai: 28 min. Paulius Giedraitis – geltona kortelė („Kaunas“), 54 min. Lukas Turauskas – geltona kortelė („Kaunas“), 68 min. Danielis Sadovskis– geltona kortelė (MRU), 72 min. Luis Ramirez – geltona kortelė („Kaunas“), 85 min. Rimvydas Lipnevičius – geltona kortelė („Kaunas“).

...

2015 Rgs 21 11:18

LFF Pirmos lygos dvidešimt aštuntajame ture užfiksuotas netikėtas rezultatas. Tauragės „Tauras“ namuose rezultatu 3:2 (1:0) pranoko Kėdainių „Nevėžį“ ir įsirašė į savo sąskaitą šeštąją pergalę. Pirmajame rate šių komandų susitikimas geriau klostėsi kėdainiškiams, kurie tą kartą pergalę šventė rezultatu 3:0.

Nuo pat pirmųjų minučių rungtynėse netrūko emocijų ir kietos kovos. Jau nuo 26-osios minutės „Nevėžis“ buvo priversti verstis be vieno žaidėjo, nes už ginčus su arbitru ir grubų žaidimą dvi geltonas korteles užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas Rolandas Slepakovas. Nors pirmoje rungtynių dalyje abi ekipos turėjo progų puolime, tačiau įvartis buvo pelnytas tik paskutinę kėlinio minutę. 44-ąją minutę sėkmingą ataką surengė „Tauras“, o atakos smaigalyje atsidūręs Gabrielis Mensah sėkmingai pasiuntė kamuolį į „Nevėžio“ vartus iš prieš antrąją rungtynių dalį išvedė „Taurą“ į priekį – 1:0.

Sužaidus antrajame kėlinyje mažiau nei dvidešimt minučių, kėdainiškiam rezultatą pavyko išlyginti, o įvarčio autoriumi tapo Šarūnas Činikas – 1:1. Visgi toks rezultatas išsilaikė neilgai, nes 72-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį atliko G.Mensah ir priekyje vėl buvo „Tauras“ – 2:1. Tuo savo įvarčių šou tauragiškių legionierius nebaigė. Dar po septynių minučių jis trečiąjį kartą tiksliai pasiuntė kamuolį į „Nevėžio“ vartus ir dar labiau padidino savo ekipos pranašumą – 3:1. Tiesa, kėdainiškiai aršiai kovojo iki mačo pabaigos. 90-ąją minutę „Nevėžiui“ dar kartą pavyko priartėti prie šeimininkų, kuomet įvarčiu pasižymėjo Evaldas Kugys, bet laiko rezultatui išlyginti jau nebeužteko. Netikėtą pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Tauras“ – 3:2.

Rungtynių statistika

Tauragės „Tauras“ – Kėdainių „Nevėžis“ 3:2 (1:0)

Tauro d.d. stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 44 min. Gabriel Mensah (1:0), 62 min. Šarūnas Činikas (1:1), 72 min. Gabriel Mensah (2:1), 79 min. Gabriel Mensah (3:1), 90 min. Evaldas Kugys (3:2).

Įspėjimai: 24 min. Rolandas Slepakovas – geltona kortelė („Nevėžis“), 26 min. Rolandas Slepakovas – antra geltona kortelė („Nevėžis“), 44 min. Nerijus Kestenis – geltona kortelė („Nevėžis“), 61 min. Sigitas Taroza – geltona kortelė („Tauras“), 73 min. Šarūnas Činikas – geltona kortelė („Nevėžis“), 85 min. Evaldas Kugys – geltona kortelė („Nevėžis“).

...

2015 Rgs 21 11:20

LFF Pirmos lygos dvidešimt aštuntajame ture pralaimėjimų seriją nutraukė Alytaus „Auska“, kuri namuose rezultatu 3:1 nugalėjo Kretingos „Miniją“. Pirmajame rate šių komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis – 3:3.

Pirmojo kėlinio pradžioje aikštėje vyko apylygis žaidimas ir kamuolį kontroliavo abi ekipos. Nors progų turėjo tiek šeimininkai, tiek ir svečiai, tačiau 36-ąją minutę sėkmingiau sužaidė alytiškiai, o Mariaus Šarkelio pasiųstas kamuolys skrido tiesiai į „Minijos“ vartus – 1:0. Neilgia trukus, sužaidus dar penkias minutes, kretingiškių vartų sargas savo komandos neišgelbėjo nuo dar vieno įvarčio, kurio autoriumi tapo vienas iš „Auskos“ puolimo lyderių Modestas Atmanavičius – 2:0. Ilsėtis prieš antrąją rungtynių dalį komandos išėjo priekyje būnant šeimininkams.

Antroje mačo dalyje vaizdas aikštelėje nelabai pasikeitė. Ir toliau aktyviau rungtyniavo alytiškiai, kurie kūrė pavojingas progas prie pajūrio atstovų vartų. 60-ąją minutę dar kartą varžovų vartus sėkmingai atakavo ir dublį įsirašė M.Atmanavičius, o rezultatas tapo jau 3:0. Po kelių akimirkų netikėtą „dovanėlę“ nuo šeimininkų gavo ir „Minija“. Netyčia kamuolį į savus vartus pasiuntė Renaldas Stankevičius ir taip leido kretingiškiams sušvelninti rezultatą – 3:1. Tačiau mačo baigties šis įvartis nepakeitė. „Minija“ rezultatyvių progų taip ir nesusikūrė, o iki rungtynių pabaigos savo vartus apgynusi „Auska“ šventė pergalę – 3:1.

Alytaus „Auska“ – Kretingos „Minija“ 3:1 (2:0)

Alytaus d.d. stadionas: 300žiūrovų

Įvarčiai: 36 min. Marius Šarkelis (1:0), 41 min. Modestas Atmanavičius (2:0), 60 min. Modestas Atmanavičius (3:0), 62 min. Renaldas Stankevičius – į savus vartus (3:1).

Įspėjimai: 51 min. Ričardas Padegimas – geltona kortelė („Auska“).

...

2015 Rgs 21 11:21

LFF Pirmos lygos dvidešimt aštuntajame ture pergalę svečiuose šventė Gargždų „Banga“, kuri rezultatu 2:0 (2:0) pranoko Telšių „Džiugo“ vienuolikę. Pirmąjį susitikimą Gargžduose rezultatu 2:0 taip pat laimėjo „Banga“.

Pirmajame kėlinyje itin daug progų puolime komandos neturėjo. 12-ąją minutę pavojingą perdavimą, kuris labiau priminė smūgį į vartus, atliko Marius Šluta, tačiau „Bangos“ vartų tikslo kamuolys neskrodė. Prabėgus dešimčiai minučių progą susikūrė ir gargždiškiai, kuomet po Karolio Urbaičio perdavimo galva į vartus smūgiavo Aurelijus Staponka, bet smūgis nebuvo tikslus. Tačiau vos po kelių minučių dar vieną pavojingą progą susikūrė svečiai. Rezultatyvų perdavimą Algimantui Bačanskiui atliko Mikas Kura, o A.Bačankis kamuolį pasiuntė tiesiai į vartus ir išvedė „Bangą“ į priekį – 1:0. Baigiantis kėliniui „Bangai“ pavyko uždirbti 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo K.Urbaitis ir prieš ilgąją pertrauką dar labiau padidino „Bangos“ persvarą – 2:0.

Antroje rungtynių dalyje žaidimą ir toliau daugiau kontroliavo svečiai. 73-ąją minutę dar vieną progą puolime susikūrė A.Bačanskis, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. Antrajame kėlinyje „Džiugui“ sunkiai sekėsi kurti progas puolime, o tik priartėjus prie „Bangos“ vartų, gargždiškiai sėkmingai apsigindavo. Rungtynių pabaigoje kamuolio kontrolė buvo apylygė, tačiau aštresnių atakų daug nebuvo nei vienos komandos aikštės pusėje. 87-ąją minutę telšiškiai turėjo galimybę sušvelninti atlikimą ir nors smūgis buvo geras, tačiau kamuolys skriejo virš vartų, o „Bangos“ vartus sėkmingai saugojo Ignas Driomovas. Per likusį laiką įvarčių daugiau užfiksuota nebuvo, o po galutinio teisėjo švilpuko „Banga“ šventė pergalę – 2:0.

Telšių „Džiugas“ – Gargždų „Banga“ 0:2 (0:2)

Telšių d.d. stadionas: 250žiūrovų

Įvarčiai: 25 min. Algimantas Bačanskis (0:1), 45 min. Karolis Urbaitis (0:2),

Įspėjimai: 79 min. Aurelijus Staponka – geltona kortelė („Banga“).

...

Įtikinamą pergalę LFF Primos lygos dvidešimt aštuntajame ture įsirašė Kazlų Rūdos „Lokomotyvas“, kuris namuose net 5:0 (4:0) įveikė Radviliškio „Lokomotyvo“ vienuolikę. Pirmasis šių komandų tarpusavio mūšis Radviliškyje taip pat baigėsi „Šilo“ pergale rezultatu 3:1.

„Šilas“ aktyviai rungtyniauti pradėjo jau nuo pirmųjų rungtynių minučių ir jau 22-ąją minutę pasižymėjo pirmuoju įvarčiu, kurio autoriumi tapo Andrius Urbšys – 1:0. Ilgai laukti neteko ir nepraėjus nei penkioms minutėms, dar vienas kamuolys skrodė „Lokomotyvo“ vartų tinklą. Šį kartą pasižymėti ir padvigubinti persvarą pavyko Mantui Makutunovičiui – 2:0. „Šilas“ savo įvarčių šou tęsė ir toliau. 31-ąją minutę šeimininkai dar labiau atitolo, kai radviliškiečių vartus įvarčiu paženklino Mangirdas Radzevičius – 3:0. Dar po kelių minučių visiškai padriką radviliškiečių gynybą pralaužė Ramūnas Mačežinskas, o „Šilas“ tapo jau sunkiai pavejamu – 4:0. Per likusį kėlinio laiką „Lokomotyvui“ rezultato sušvelninti taip ir nepavyko, o prieš ilgąją pertrauką labiau nei įtikinamu rezultatu pirmavo Kazlų Rūdos ekipa – 4:0.

Antroji rungtynių dalis tapo tik formalumu. „Lokomotyvas“ ir toliau nerado jokių kelių „Šilo“ vartų link ir sunkiai kūrė progas puolime. Kamuolį daugiau kontroliavę šeimininkai iki pat rungtynių pabaigos iniciatyvos neprarado. 76-ąją minutę dubliu pasižymėjo R.Mačežinskas ir dar labiau padidino savo komandos persvarą – 5:0. Per likusį laiką rezultatas daugiau nepasikeitė, o pergalę ir itin svarbius taškus į savo sąskaitą įsirašė „Šilas“.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 5:0 (4:0)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 250žiūrovų

Įvarčiai: 22 min. Andrius Urbšys (1:0), 26 min. Mantas Makutunovičius (2:0), 31 min. Mangirdas Radzevičius (3:0), 33 min. Ramūnas Mačežinskas (4:0), 76 min. Ramūnas Mačežinskas (5:0).

Įspėjimai: 25 min. Erlandas Duršlikas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 28 min. Aurimas Raginis – geltona kortelė („Šilas“), 50 min. Evaldas Grigaitis – geltona kortelė („Šilas“), 59 min. Haroldas Serbenta – geltona kortelė („Šilas“), 61 min. Mangirdas Radzevičius – geltona kortelė („Šilas“), 64 min. Andrius Urbšys – geltona kortelė („Šilas“), 67 min. Edvinas Puzara – geltona kortelė („Šilas“).

...

2015 Rgs 21 11:24

KRUOJA-2 0 - 3 PANEVĖŽYS

Pagal LFF Varžybų nuostatų 96 str., „Kruojos-2“ komandai, kuri nuo š.m. rugpjūčio 25 d. pasitraukė iš čempionato, užskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.

...

2015 Rgs 21 11:27

LFF Pirmos lygos dvidešimt aštuntajame ture užfiksuotos lygiosios sostinėje. Vilniaus „Žalgiris B“ rezultatu 2:2 (2:0) sužaidė su „Palangos“ vienuolike, nors pirmojo kėlinio priekyje 2:0 buvo žalgiriečiai. Pirmajame šių komandų susitikime pajūryje pergalę rezultatu 3:2 iškovojo palangiškiai.

Jau nuo rungtynių pradžios žaidimą daugiau kontroliavo šeimininkai ir rengė pavojingas atakas prie varžovų vartų. Pirmojo kėlinio pradžioje žalgiriečiams į priekį išsiveržti padėjo palangiškių „dovanėlė“. Netyčia nuo Erlando Juškos kojos kamuolys krito į „Palangos“ vartus ir leido „Žalgiriui B“ pirmauti – 1:0. Nors ir pralaimėdami palangiškiai bandė atakuoti šeimininkų vartus, tačiau tikslo pasiekti nepavyko. 18-ąją minutę sėkmingą ataką puolime surengę vilniečiai dar labiau padidino atotrūkį, kai kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Julius Momkus – 2:0. 35-ąją minutę puikią galimybę sušvelninti atsilikimą turėjo Gvidas Juška, kuomet atliko pavojingą smūgį nuo baudos aikštelės, bet kamuolys vartų tinklo neskrodė. Kėlinio pabaigoje „Žalgirio B“ jaunimas turėjo dar ne vieną progą savo pranašumą padidinti, tačiau iki ilgosios pertraukos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo – 2:0.

Antrąjį kėlinį žymiai aktyviau pradėjo „Palanga“ ir jų kibus žaidimas pasiteisino, o rungtynių intriga sugrįžo 55-ąją minutę. Subyrėjus žalgiriečių gynybai, Andrius Marcinkevičius tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino „Palangos“ atsilikimą – 2:1. Kėlinio viduryje progų puolime turėjo ir vilniečiai, tačiau jų puolimas nepasiteisino. 67-ąją minutę „Palangai“ pavyko svarstykles atstatyti. Po keitimo pasirodęs Mindaugas Bitinas galva pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir išlygino rezultatą – 2:2. 87-ąją minutę puikią galimybę vėl išvesti į priekį „Žalgirį B“ turėjo Martinas Morozas, kuris vienas pabėgo prie vartų, tačiau kamuolys skrido netoli vartų. Bet likusį rungtynių laiką nei vienai iš komandų nepavyko pelnyti įvarčio ir iškovoti pergalės, todėl galutinis teisėjo švilpukas skelbė lygiąsias – 2:2.

Vilniaus „Žalgiris B“ – „Palanga“ 2:2 (2:0)

LFF stadionas: 110 žiūrovų

Įvarčiai: 8 min. Erlandas Juška – į savus vartus (1:0), 18 min. Julius Momkus (2:0), 55 min. Andrius Marcinkevičius (2:1), 67 min. Mindaugas Bitinas (2:2).

Įspėjimai: 16 min. Rokas Petrikas – geltona kortelė („Palanga“), 23 min. Andrius Marcinkevičius – geltona kortelė („Palanga“), 34 min. Martin Moroz – geltona kortelė („Žalgiris B“), 40 min. Erlandas Juška – geltona kortelė („Palanga“), 89 min. Lukas Vaičiūnas – geltona kortelė („Žalgiris B“).

...

2015 Rgs 21 11:28

Įtikinamą pergalę namuose LFF Pirmos lygos dvidešimt aštuntajame ture iškovojo „Trakai-2“, kurie 5:2 (2:0) pranoko Kelmės „Kražantės“ klubą. Pirmąjį susitikimą vykusį Kelmėje tą kartą taip pat laimėjo trakiškiai – 3:1.

Pirmajame kėlinyje rungtynių kontrolė priklausė šeimininkams, kurie aktyviai žaisdami jau 5-ąją susitikimo minutę išsiveržė į priekį po Donato Šėgždos įvarčio – 1:0. Kamuolį kontroliuodami trakiškiai 28-ąją rungtynių minutę savo atotrūkį dar labiau padidino, kai įvarčiu pasižymėti pavyko Sergejui Shevchukui – 2:0. Pirmoje rungtynių dalyje „Kražantei“ sunkiai sekėsi skintis kelią link šeimininkų vartų ir prieš ilgąją pertrauką „Trakai-2“ ir toliau buvo priekyje – 2:0.

Antroje rungtynių dalyje buvo galima išvysti tikrą Romualdo Kliukoičio įvarčių šou. Pirmąjį tikslų smūgį į „Kražantės“ vartus saugas pasiuntė 59-ąją minutę ir dar labiau atitolino „Trakus-2“ – 3:0. Dar kiek po daugiau nei dešimties minučių, R.Kliukoičio sąskaitoje jau buvo dublis, o šeimininkai tapo sunkiai pavejami – 4:0. 73-ąją minutę į „Kražantės“ vartus krito trečioji R.Kliukoičio „bomba“ ir rezultatas tapo triuškinantis – 5:0. Tačiau net ir pralaiminėdami kelmiškiai kovėsi iš paskutiniųjų. 79-ąją minutę atsilikimą bent kiek sušvelninti pavyko Agniui Juozapaičiui – 5:1. Pačioje susitikimo pabaigoje, 89-ąją minutę, pasižymėti pavyko ir „Kražantės“ puolimo lyderiui Vaidui Viktoravičiui, tačiau galutinio rezultato tai jau nepakeitė. Pasibaigus rungtynių laikui įtikinamą pergalę ir tris taškus į savo sąskaitą įsirašė „Trakai-2“ – 5:2.

„Trakai-2“ – Kelmės „Kražantė“ 5:2 (2:0)

Trakų miesto stadionas: 183 žiūrovų

Įvarčiai: 5 min. Donatas Šėgžda (1:0), 28 min. Sergii Shevchuk (2:0), 59 min. Romuald Kliukoit (3:0), 70 min. Romuald Kliukoit (4:0), 73 min. Romuald Kliukoit (5:0), 79 min. Agnius Juozapaitis (5:1), 89 min. Vaidas Viktoravičius (5:2).

Įspėjimai: 53 min. Amaro Atigbiolaye – geltona kortelė („Kražantė“), 66 min. Ernestas Mininas – geltona kortelė („Trakai-2“).