Kada bus žaidžiamas sekantis A Lygos turas po lentelės pasidalijimo? niekur nematau net preliminaraus tvarkaraščio.

Pranešimai: 8573

2016 Spa 15 21:04

Tvarkaraštis buvo patvirtintas dar prieš sezoną

2016 Spa 16 19:11

Baigėsi 4 turas, visos Europinės komandos jau aiškios, čempionai irgi beveik aiškūs, belieka laukti anšlagų stadionuose :D

O jeigu rimtai, tai gal yra norinčių paspėlioti kas taps šio turo treneriu ir žaidėju.
Jeigu Atlantas šiandien nebūtų pralaimėjęs drąsiai būčiau spėjęs, kad treneriu taps Sarsanija, bet paskutinis pralaimėjimas ir nusileidimas Sūduvai kerta per jo galimybes. Kiti variantai turbūt galėtų būti Dambrauskas, nors šis turas Žalgiriui nebuvo įspūdingas arba net tas pats Kovalecas, nors vėlgi pradėjo vadovauti tik nuo 3 rungtynių ir nepasinaudojo šansu arčiau prisivyti Žalgirį...

O vat dėl žaidėjų tai visai juokinga situacija, nes realiai jokio pastovaus išsiskiriančio žmogaus šiame raunde nebuvo, geriausieji sužibėdavo po porą rungtynių ir užleisdavo vietą kam nors kitam. Jeigu mirtinai reikėtų rinktis aklai šaučiau į Valskį, bet realiai bet koks pasirinkimas atrodo pritemptas...

2016 Spa 16 19:16

Broeto

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

2016 Spa 16 20:24

Tikrai taip, kam tas papildomas ratas reikalingas tai taip ir neaisku, matyt norejo padaryti kaip geriau, bet gavosi kaip visada :) Jei jau dare ta papildoma rata, kopijuodami Lenkija, Kipra ar Kazachstana, tai galejo kopijuoti iki galo ir visoms komandoms taskus dalinti per puse. Tai dabar Zalgiris turetu 33, Trakai 29, Suduva su Atlantu po 26 taskus, va tada jau butu idomiau.

2016 Spa 16 20:32

Beje jeigu kam tai įdomu, tai net ir pagal lygos pateikiamus žiūrovų skaičius šis turas buvo antras labiausiai nelankomas visame sezone.
Vidutiniškai stadionuose apsilankė po 325 žiūrovus(vėlgi lygos skaičiavimais), pats nežiūrimiausias buvo 8-asis, kuriame Kauno Žalgiris užfiksavo sezono antirekordą - 50 žiūrovų(ir tai įtariu, kad tas penkiasdešimtukas gerokai suapvalintas skaičius), o bendras vidutinis žiūrovų skaičius - 319.

Vidutiniškai 4-ajame rate stadionuose "lankydavosi" po 445,5 žiūrovai ir tai buvo menkiausiai lankomas ketvirtis šių metų A lygos sezone.

„KAUNO ŽALGIRIO“ IR A.VELIČKOS KELIONĖ ČEMPIONATE BAIGĖSI

„Kauno Žalgiris“ kitą sezoną rungtyniaus Pimoje lygoje. „SMScredit.lt A lygos“ autsaideriui nepavyko padaryti nedidelio stebuklo ir įveikti čempionų titulą ginančio Vilniaus „Žalgirio“. Kauno ekipa savo sirgalių akivaizdoje nusileido sostinės futbolininkams rezultatu 0:2 (0:0) ir iš turnyro lentelės dugno nepakilo. Paskutinę vietą čempionate užėmusi komanda automatiškai keliauja į žemesnį divizioną.

Šiame mače futbolo gerbėjai turėjo unikalią progą greičiausiai paskutinį kartą pamatyti aikštėje Andrių Veličką. „Kauno Žalgirio“ puolėjas prieš kelias dienas paskelbė, kad šis sezonas jam bus paskutinis.

Nesužaidus nei 10 minučių Deividui Mikelioniui teko demonstruoti savo meistriškumą ir gelbėti komandą, kai Iniciatyvą savo rankose laikę vilniečiai surengė pavojingą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūręs Marija Ljujičius mušė į vartus labai technišku smūgiu.

Kėliniui įpusėjus, sostinės komandų atakų banga tapo intensyvesnė, svečiai kėlė keletą kampinių, tolimus jų smūgius blokavo pasiaukojančiai žaidę gynėjai. „Kauno Žalgiris“ taip pat surengė porą smūgiais į vartus pasibaigusių atakų, bet Andriaus Veličkos ir Karolio Šilkaičio bandymai skriejo į vartininką.

Sužaidus pusvalandį, atakos smaigalyje dar sykį atsidūrė M.Ljujičius, tačiau nesugebėjo tiksliai perkelti kamuolio per po kojomis kritusį vartininką. Dar vieną momentą „Žalgiris“ sukūrė prieš pat pertrauką. Standartinės situacijos metu kamuolys nukrito laisvam Sauliui Mikoliūnui, bet saugas šovė aukštai virš vartų.

Neišnaudojęs progos kėlinio pabaigoje, S.Mikoliūnas buvo tikslus iškart po pertraukos ir išvedė sostinės komandą į priekį smūgiu į tolimą vartų kampą, baudos aikštelėje susitvarkęs su dviem gynėjais.

Po įvarčio „Žalgiris“ kiek atsipalaidavo ir vos nebuvo nubaustas. Iš pradžių kampinio metu tiesiai į vartininką mušė Andrejus Liasiukas, netrukus Armantui Vitkauskui teko kristi po Andrejaus Čuchlėjaus kojomis, o dar po minutės – gaudyti A.Liasiuko smūgį vienu lietimu.

Tai vėl pažadino sostinės komandą, labai gražią vilniečių ataką nutraukė tik D.Mikelionis, į kampinį nukreipdamas aktyvaus M.Ljujičiaus smūgį. Dublį į savo sąskaitą galėjo įsirašyti S.Mikoliūnas, bet jo smūgį blokavo gynėjai, o pakartinai smūgiuoti Andrijai Kaludjerovičiui sutrukdė vartininkas.

„Kauno Žalgiriui“ nuskubėjus lyginti rezultato, atsivėrė erdvės greitiems varžovų išpuoliams. Sykį pažeme pavojingai mušė Linas Pilibaitis, vėliau tryse prieš vieną gynėją iššokę vilniečiai sužaidė labai prastai ir išleido kamuolį už galinės linijos.

Tašką rungtynėse „Žalgiris“ padėjo per arbitro kompensuotą laiką. Dar vienos greitos atakos Jorge Chula kaip ant lėkštutės padėjo kamuolį L.Pilibaičius, kuriam beliko nukreipti jį į tinklą iš kelių metrų atstumo.

Nuaidėjus finaliniam švilpukui, abiejų komandų futbolininkai sveikino A.Veličką, kuriam tai greičiausiai buvo paskutinės karjeros „SMScredit.lt A lygoje“ rungtynės. Simboliška, kad jose teko žaisti prieš komandą, su kuria vienas geriausių visų laikų Lietuvos puolėjų prieš porą sezonų iškovojo paskutinį savo titulą.

2016-10-16 | Karolis Tretjakas

„Trakų“ ekipa Klaipėdos „Atlantui“ ir toliau išlieka neįveikiamu barjeru šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone.

„Riteriai“ išvykoje po sudėtingo Arūno Klimavičiaus įvarčio galva 28-ajame ture 1:0 (0:0) įveikė į ketvirtą vietą nukritusius uostamiesčio atstovus.

Pirmasis kėlinys sirgaliams nepadovanojo daug aštrių atakų. Abi komandos daug kovojo aikštės viduryje arba kraštuose bei grūmėsi dėl „aukštų kamuolių“.

Sykį baudos smūgio metu Nerijus Valskis stipriai smūgiavo į Povilą Valinčių, kuriam beliko atmušti kamuolį prieš save. Po šiokios tokios sumaišties nuo Oscaro Dorley bei Tado Labuko atakos buvo apsiginta.

„Atlantas“ geriausią savo progą turėjo kėlinio pabaigoje, kai prieš vartininką iššokęs Rokas Gedminas smūgiavo šalia vartų. Futbolininkas jaučia įvarčių badą jau nuo 16-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo.

Po pertraukos efektingai „žirklėmis“ smūgiavo Kazimieras Gnedojus. Standartinės padėties metu gynėjas atbėgo į aikštelę, tačiau Ignas Plūkas sugavo į save spirtą kamuolį.

60-ąją minutę puikią progą Tadui Labukui sukūręs gynėjas Alma Wakili stebėjo, kaip jo komandos draugas, iššokęs prieš vartininką, smūgiavo į P. Valinčių. Visgi po kiek mažiau nei dešimties minučių „Trakai“ išsiveržė į priekį.

Po pražangos aikštės krašte Artiomas Gurenka atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur A. Klimavičius atitrūko nuo varžovo bei tiksliai smūgiavo galva.

69-ąją minutę „Trakų“ gynėjo pelnytas įvartis buvo vienintelis: „Atlanto“ treneris Konstantinas Sarsanija atliko tris keitimus, iš kurių du buvo ilgai laukti – po traumų į aikštę grįžo Marius Papšys bei Olegas Dmitrijevas.

Būtent pastarasis saugas iš dešiniojo krašto perdavė kamuolį į baudos aikštelę ir ten šiek tiek laisvės sulaukęs Donatas Kazlauskas smūgiavo tiesiai į vartininką.

Varžovų teritorijoje svarbią pergalę iškovoję „Trakai“ aštuoniais taškais atsilieka nuo Vilniaus „Žalgirio“, tačiau septyniais lenkia „Atlantą“ ir Marijampolės „Sūduvą“.

2016-10-16 | Martynas Pocius

Kauno „Stumbras“ pergalingai užbaigė ketvirtąjį „SMScredit.lt A lygos“ čempionato ratą. Laikinosios sostinės komanda svečiuose nepasigailėjo pernelyg daug klydusios Jonavos „Lietavos“ – 4:1 (3:1). Pralaimėjusios Aukštaitijos komandos atotrūkis turnyro lentelėje nuo besivejančio ir į penktąją vietą pretenduojančio „Stumbro“sumažėjo iki dviejų taškų.

Tai buvo rezultatyviausios kauniečių rungtynės puolime šį sezoną, keturis sykius įmušti komandai nebuvo pavykę. Du įvarčius „Stumbrui“ pelnė legionierius C.Alexas.

Mačo pradžia aikštės šeimininkams prasidėjo tragiškai. Pradėję žaidimą, jonaviškių gynėjams grubiai suklydo ir prieš vartus iššokęs C.Alexas išvedė „Stumbrą“ į priekį, nesužaidus nei pusės minutės.

Įvarčių lietus prasidėjo antroje pirmo kėlinio pusėje. Iš pradžių pasižymėjo jonaviškiai. Kampinio metu rezultatą išlygino Tadas Eliošius, pasižymėdamas antrose rungtynėse iš eilės ir pasivydamas rezultatyviausią komandos žaidėją Tomą Salamanavičių.

Visą ketvirtą ratą garsėjusi „Lietavos“ gynyba vėl ėmė byrėti sužaidus pusvalandį. Jei Giedrius Kvedaras sugebėjo atremti prieš vartus iššokusio C.Alexo smūgį, tai vėliau jis buvo bejėgis, kai standartinės situacijos metu galva į savo vartus apmaudžiai nukreipė Lukas Miščiukas.

Dar po kelių minučių trečiąjį „Stumbro“ įvartį pelnė Robertas Vėževičius, po idealaus C.Alexo perdavimo iš aikštės gilumos nepalikęs „Lietavos“ vartininkui jokių vilčių.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. Šalia vartų mušė C.Alexas, į juos nepataikė ir į baudos aikštelę įkirtęs R.Vėževičius. Sušvelninti rezultatą T.Salamanavičiui neleido po kojomis kritęs Rafaelis Broetto.

Sužaidus beveik valandą, antrąjį savo įvartį pelnė C.Alexas. „Stumbro“ legionierius išnaudojo į kamuolį nepataikiusio aikštės šeimininkų žaidėjo klaidą ir neatremiamu smūgiu padidino pranašumą.

Susikrovusi didžiulį pranašumą Kauno ekipa sumažino apsukas, atiduodama iniciatyvą „Lietavai“. Jonaviškiai sukūrė keletą aštrių momentų, tačiau T.Salamanavičiaus, Ivano Karanadašovo ir Dominyko Galkevičiaus smūgius atrėmė puikiai antrajame kėlinyje žaidęs svečių vartininkas.

„SŪDUVA“ GRĮŽO Į TREČIĄJĄ VIETĄ, „UTENIS“ LIKO PRIEŠPASKUTINIS

Utenos „Utenis“ sulaukė sau reikalingo rezultato Kaune ir kovos dėl išlikimo „SMScredit.lt A lygos“ pereinamuosiuose mačuose.

Uteniškiai 28-ojo turo susitikime namuose 1:2 (0:1) nusileido Marijampolės „Sūduvai“, sugrįžusiai į trečią turnyro lentelės vietą.

Svečiai pačioje rungtynių pradžioje kolektyvinėmis vartininko ir gynėjo pastangomis apsigynė nuo Jurijaus Vereščiako išpuolio, tačiau jau netrukus pelnė pirmą mačo įvartį.

8-ąją minutę po savalaikio Nermino Jamako perdavimo į baudos aikštelę įsiveržęs Ernestas Veliulis tiksliu smūgiu įveikė Luką Žukauską bei penktą kartą pasižymėjo šiame sezone. Netrukus virš vartų kaire koja smūgiavo serbas Admiras Kecapas.

Kiek vėliau „Utenis“ sukūrė keletą aštrių epizodų, po kurių „Sūduva“ turėjo dėkoti vartininkui Ivanui Kardumui už puikų žaidimą. Galbūt tolimas Gabrieliaus Zagursko šūvis kroatui daug vargo nesukėlė, tačiau J. Vereščiako smūgis privertė vartų sargą rodyti visą savo meistriškumą.

29-ąją minutę marijampoliečiams teko atlikti priverstinį keitimą: vietoje traumą patyrusio A. Kecapo į aikštę žengė Eligijus Jankauskas.

„Sūduva“ pirmo kėlinio pabaigoje turėjo progą, kurios metu pirmo įvarčio autorius E. Veliulis smūgiavo tiesiai į vartininką.

Antrame kėlinyje daug aštrių atakų komandos nesukūrė. Uteniškiai, matyt, sužinojo apie palankią dvikovos eigą Kaune, tad strategas Olegas Boičyšinas suteikė šansą rungtyniauti jauniesiems ekipos futbolininkams.

Visgi kiek anksčiau, 59-ąją susitikimo minutę, po gražios kontratakos Predragas Pavlovičius, sulaukęs antro rezultatyvaus N. Jamako perdavimo, tiksliai smūgiavo iš arti į tolimąjį vartų kampą.

72-ąją minutę į susitikimą grįžo intriga, kai ketvirtą įvartį šiame sezone pelnė „Utenio“ saugas Jevgenijus Morozas. Visgi per likusį laiką šeimininkams rimto vartų šturmo surengti nepavyko.

Maža to, marijampoliečiai buvo arti tikslo: po P. Pavlovičiaus smūgio savo komandą buvo priverstas gelbėti L. Žukauskas. Įdomu tai, kad net trys mačai iš keturių baigėsi vienoda „Sūduvos“ pergale 2:1.