Laimėjusi komanda įsitvirtintų pirmoje vietoje turnyrinėje lentelėje.

3. Utenis 25 14 5 6 49-18 47
4. Spyris 25 14 5 6 43-21 47

...

2014 Rgs 16 15:22

18' Įvartis :P Audrius Račkus išvedė FC STUMBRĄ į priekį.

...

2014 Rgs 16 16:06

49` Alison Moreira.. brazilas iš kelių metrų pelnė įvartį.. lygu..

MRU 1 - 1 FC STUMBRAS

...

2014 Rgs 16 16:07

skersinis.. galėjo netyčia gauti grąžos MRU....

...

2014 Rgs 16 16:59

MRU 1 - 1 Stumbras

18' [0-1] Audrius Račkus
49` [1-1] Alison Pierre Moreira E Silva

Lyderiai niekaip neišsiaiškino kurie yra vertesni tapti čempionais.

Dėl 1-8 vietų

172) MRU (Vilnius) - Stumbras (Kaunas) 1:1 (0:1)
LFF stadionas, 80 žiūrovų
Teisėjas - M. Pomeckis (Panevėžys)
Įvarčiai: 49 min. A. P. Moreira E Silva (MRU); 18 min. A. Račkus (Stumbras)
Įspėti: 47 min. N. Misiuk, 84 min. T. Mickevičius, 90 min. T. Miklinevičius (MRU); 33 min. D. Petrauskas, 74 min. M. Daunoravičius (Stumbras)

170) Šilas (Kazlų Rūda) - Žalgirietis (Vilnius) 4:1 (1:0)
Kazlų Rūdos m. stadionas, 350 žiūrovai
Teisėjas - I. Kovalenko (Jonava)
Įvarčiai: 24 min. R. Mačežinskas, 46 ir 84 min. A. Urbšys, 55 min. A. Tamaliūnas (Šilas); 72 min. D. Kazubovičius (Žalgirietis)
Įspėti: 78 min. I. Pačėsa (Šilas); 35 min. H. Šidlauskas (Žalgirietis)

...

2014 Spa 06 10:52

Spalio 4 d. (šeštadienis)

169) Lietava (Jonava) - Nevėžis (Kėdainiai) 4:2 (3:0)
Jonavos m. stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - S. Melnikovas (Vilnius)
Įvarčiai: 1 ir 37 min. M. Ganusauskas, 32 min. A. Gėgžna, 46 min. A. Lyberis (Lietava); 88 min. E. Kugys, 90 min. E. Petrėnas (Nevėžis)
Įspėti: 41 min. A. Lyberis (Lietava); 64 min. R. Petronis, 76 min. M. Vaitkus (Nevėžis)

Dėl 9-13 vietų

191) Tauras (Tauragė) - Šilutė (Šilutė) 2:0 (2:0)
Tauragės dirbt. dangos stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - S. Atmanavičius (Kaunas)
Įvarčiai: 25 min. L. Danielius, 41 min. S. Taroza (Tauras)
Įspėti: S. Pilypas (Tauras); 6 min. R. Šveikauskas, 74 min. E. Ditmonas, 76 min. D. Lukošius (Šilutė);

192) Baltija (Panevėžys) - Lokomotyvas (Radviliškis) 2:4 (1:1)
Panevėžio FA stadionas, 45 žiūrovai
Teisėjas - M. Lukjančukas (Šiauliai)
Įvarčiai: 22 ir 76 min. E. Stankevičius (Baltija); 2 ir 65 min. E. Marozas, 58 min. T. Bielickas, 61 min. M. Leonavičius (Lokomotyvas)
Įspėtas: 83 min. M. Jakstas (Baltija)

...

2014 Spa 06 10:53

Spalio 5 d. (sekmadienis)

171) Spyris (Kaunas) - Utenis (Utena) 0:2 (0:2)
S. Dariaus ir S. Girėnos stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas - G. Kuzavas (Plungė)
Įvarčiai: 18 min. V. Jeriomenko, 29 min. A. Naumov (Utenis)
Įspėti: 85 min. M. Gavrilovas, 87 min. M. Padegimas (Spyris)

„Utenis" problemas išsprendė per pusvalandį

Kaune susitiko pretendentai į medalius. Uteniškiai nuo rungtynių pradžios siekė įgyti kamuolio kontrolę ir jiems pavyko po Valentino Jeriomenkos tikslaus smūgio galva įsiveržti į priekį. „Utenis" nesumažino apsukų puolime ir padvigubino persvarą, kai Antonas Naumovas pasinaudojo suirute šeimininkų vartų prieigose.

„Spyris" suaktyvėjo antrajame kėlinyje, tačiau kauniečiams ir toliau nesisekė konstruktyvus žaidimas puolime. Saugodamas palankų rezultatą 2:0, „Utenis susitelkė gynyboje ir su šia užduotimi puikiai susitvarkė iki paskutinio teisėjo švilpuko.

Pirmenybių III ratas nesiklosto „Nevėžiui", kuris I lygoje patyrė jau penktą pralaimėjimą iš eilės. Mariui Ganusauskui teprireikė minutės, kad pelnyti pirmą „Lietavos" įvartį rungtynėse Jonavoje. Besibaigiant kėliniui Aretas Gėgžna padvigubino rezultatą, o M. Ganusauskas netrukus atliko dublį. Aivaro Lyberio įvartis vos tik prasidėjus antrajam kėliniui palaidojo „Nevėžio" šansus pakovoti dėl taško. Visgi svečiai pajėgė sušvelninti rezultatą - 4:2.