Re: XXX (30) turas:

2015 Spa 02 15:02

LFF linksmybės baigėsi, tai dabar pats laikas padirbėti..

STUMBRAS vs. SPYRIS

Vieni pasismagino žemesnės lygos komandai 12 įvarčių įsūdydami, kiti labai kukliai ir neužtikrinai žaidė.. Kurie šiuo metu yra geresni nesiryžtu spręsti.. :roll:

TRAKAI vs. SŪDUVA

Riteriai turėjo pertrauką nuo futbolo, nežinia, tai į gerą, ar į blogą, tikiuosi, kad neprarado uoslės į varčiams, o kalaktutai daug pučiasi, tai smaslu, kaip sukovos.. :D tegul jiems būna crash again and again.. užtektų kuklaus 1-0 ❇

KLAIPĖDOS GĖDA vs. ATLANTAS

Mylimas Atlantas turėtų pamokytiv tuos šmikius, kurie įsigudrina prapi**** i-os lygos klubui. 12-2 Atlantas juos galėtų atkalti, bet gi nėra paniukovo, tai Norvilas vienas hetriku bent jau pašaudytų, dar Vežas..

ŠIAULIAI vs. ŽALGIRIS

Juodai-geltoni labai atrodo dvasiškai nupiepę, lyg kokie mėgėjai, kur už garažo kampo rūko, o paskui apsimeta futbolistais. tokiems nerimtiems frantams vienas gaučas galėtų įvartį įkalti.. jeigu dar rimčiau nusiteiks, tai net Vlado kariauna 2-0 išspaus..

...

2015 Spa 03 14:09

Kauno „Stumbras“ – Kauno „Spyris“

Spalio 3 dieną 17 val. Kaunas, S. Dariaus ir S. Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 4:1, 2:4, 1:1

Turą pradės ne tik to paties miesto atstovės, bet ir turnyro lentelės kaimynės. Jeigu „Stumbras“ antrą sykį šiame sezone įveiks „Spyrį“, komandas skirs šeši taškai.

Dariaus Gvildžio treniruojama ekipa Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės aštuntfinalyje vargo neturėjo. Kauniečiai net 12:2 sutriuškino Pirmosios lygos autsaiderį Tauragės „Taurą“ ir iškopė į ketvirtfinalį. Vienintelis nuostolis „Stumbrui“ – Tomo Snapkausko diskvalifikacija. Gynėjas dėl surinktų geltonų kortelių turės praleisti ketvirtąjį Kauno derbį „SMScredit.lt A lygoje“.

„Spyrio“ futbolininkams, priešingai nei jų būsimiems varžovams, teko žaisti gerokai sunkesnį mačą LFF taurėje – Gargždų „Pramogos SC-Taškas“ buvo palaužtas tik antrame kėlinyje. Tai – jau ketvirtosios rungtynės per pastarąsias dvi savaites Laimio Bičkausko treniruojamai komandai, tad „Stumbro“ žaidėjai turėtų būti „šviežesni“. Visgi derbyje, kuriame spręsis sezono tarpusavio rungtynių nugalėtojas, toks faktorius įtakos daug neturės.

...

2015 Spa 03 14:10

Trakų „Trakai“ – Marijampolės „Sūduva“

Spalio 3 dieną 19 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 4:1, 1:0

Šio sezono dvikovose su „Sūduva“ pergales skinantys „riteriai“ vis dar neleidžia čempionams atsipalaiduoti. Savo ruožtu sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujantys marijampoliečiai gali ne tik išsilaikyti trečioje vietoje, bet ir priartinti mus prie to, jog paskutiniajame ture gali tekti stebėti lyderių akistatą, kuri bus tik formalumas.

„Trakai“, dėl įskaitytų dviejų techninių pergalių prieš Pakruojo „Kruoją“, turėjo daugiau nei savaitę laiko atstatyti jėgas. Kai kurie futbolininkai dalyvavo Pirmosios lygos rungtynėse su Jonavos „Lietava“, o vienam iš jų mačas susiklostė nesėkmingai. „Riterių“ komandą sustiprinęs Sergejus Ševčiukas dvikovos pradžioje susižeidė ir paliko aikštę. Puikiai į ekipos gretas įsiliejusio saugo netektis būtų gana skaudus nuostolis tokiame svarbiame mače. Taip pat bus įdomu stebėti Nerijų Valskį, kuris rungtyniaus prieš savo buvusią komandą.

„Sūduvai“ LFF taurės aštuntfinalyje teko gerokai paprakaituoti. „SMScredit.lt A lygos“ snaiperio Tomo Radzinevičiaus dublis per paskutinį pusvalandį dvikovoje su Telšių „Džiugu“ padėjo marijampoliečiams išvengti didesnių rūpesčių Žemaitijoje. Aleksandro Veselinovičiaus kariauna, nors ir nukamuota dėl įtempto rungtynių grafiko, nenorės kovoje dėl trečios vietos paleisti iniciatyvos. „Sūduvai“ tai dar ne svarbiausia sezono akistata, tačiau pergalė kuriam laikui atotrūkį nuo atlantiečių padidintų iki keturių taškų, o šiems Klaipėdos derbis tikrai nebus lengvas pasivaikščiojimas.

...

2015 Spa 03 14:12

„Klaipėdos granitas“ – Klaipėdos „Atlantas“

Spalio 4 dieną 15 val. Klaipėda, centrinis stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 1:2, 1:1

Identiškoje situacijoje, kaip ir Kauno klubai, šio sezono stadijoje atsidūrė ir uostamiesčio ekipos. Čia – netgi įvarčių santykis lygus.

Granitiečiai buvo priversti pasitraukti iš LFF taurės, aštuntfinalyje skaudžiai pralaimėję Tomu Salamanavičiumi bei Tadu Eliošiumi pasistiprinusiai „Lietavai“. Nors po nesėkmės Jonavoje „Klaipėdos granito“ žaidėjų nuotaikos turėtų būti niūrios, tačiau žinant dabartinį Gedimino Jarmalavičiaus treniruojamos ekipos demonstruojamą žaidimą, šis uostamiesčio klubų mūšis taip pat turėtų būti atkaklus. Granitiečiai netgi gali ilgiau kontroliuoti kamuolį aikštės viduryje.

Atlantiečiams LFF taurėje vargti daug neteko: praėjusio turnyro finalininkai į „Šiaulių“ vartus pelnė keturis įvarčius be atsako ir iškopė į kitą etapą. Prieš ketvirtą šio sezono uostamiesčio derbį buvo pranešta, jog „Atlantas“ atsisveikino su gynėju Edgaru Žarskiu, kuris klube žaidė nuo 2012 metų. Sezono pabaigoje greičiausiai matysime Aleksejaus Jepifanovo ir Kazimiero Gnedojaus duetą gynybos širdyje, o būtent pastarasis gynėjas žais prieš savo buvusius komandos draugus, su kuriais kartu rungtyniavo pirmoje sezono dalyje.

...

Šiaulių „Šiauliai“ – Vilniaus „Žalgiris“

Spalio 4 dieną 17 val. Šiauliai, Šiaulių savivaldybės stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:3, 1:6, 0:5

30-ąjį turą Šiauliuose užbaigs čempionato lyderiai ir autsaideriai. Priešingai nei pirmuose trijuose mačuose, čia intrigos turėtų būti gerokai mažiau.

Šiauliečiams po triuškinamo pralaimėjimo „Atlantui“ teko baigti pasirodymą LFF taurėje ir koncentruotis tik į čempionato kovas, siekiant palikti užnugaryje iš „SMScredit.lt A lygos“ dezertyravusią „Kruoją“. Dėl taškų šiame mače „Šiauliams“ kovoti bus itin sunku, tačiau jaunieji komandos futbolininkai sieks parodyti žalgiriečiams, ko yra verti.

„Žalgiris“ padėjo pirmą žingsnį, siekdamas apginti iškovotą LFF taurę. Valdo Dambrausko kariauna po Danielio Romanovskio „hetriko“ palaužė Gargždų „Bangą“ ir lauks savo varžovo ketvirtfinalyje. Akistatoje su „Šiauliais“ taip pat galime pamatyti mažiau rungtyniaujančius futbolininkus, kurie turės motyvacijos įtikti treneriui. Jeigu vilniečiai pelnys greitą įvartį, šio mačo nugalėtojas neturėtų kelti klausimų.

...

2015 Spa 05 13:22

STUMBRAS 1 - 0 SPYRIS
2015-10-03 | 30 turas | S.Dariaus ir S.Girėno stadionas | Teisėjas: Saulius Karka | Žiūrovų: 350

Paskutinė „SMScredit.lt A lygoje“ debiutavusių Kauno vienuolikių akistata šiame sezone baigėsi antrąja „Stumbro“ pergale. Iki tol čempionate abi komandos buvo pasidalinusios po pergalę ir kartą sužaidusios lygiosiomis.

Vienintelį rungtynių įvartį antrajame kėlinyje įmušęs Artūras Rimkevičius realizavo baudinį ir čempionato snaiperių klasifikacijoje pasivijo trečioje vietoje esantį trakiškį Davida Aršakianą, o „Stumbras“ atsilikimą nuo penktoje turnyro lentelės vietoje esančio „Spyrio“ sumažino iki šešių taškų ir aplenkti varžovus dar neprarado.

Rungtynes nominalus aikštės šeimininkas „Stumbras“ pradėjo labai aktyviai ir jau 4-ą minutę sukūrė puikią progą įvarčiui. Po Audriaus Račkaus toli perdavimo prieš vartus iššokęs Nerijus Mačiulis pabandė perkelti kamuolį per jį pasitikusį Deividą Mikelionį, bet vartininkas pirštų galais kamuolį sugebėjo liesti ir nukreipti jį už galinės linijos. Pakėlus kampinį, netaikliai smūgiavo be priežiūros paliktas Vilius Armanavičius.

„Spyris“ atlaikė pirmąją varžovų atakų bangą ir atsakė labai pavojingu Luko Sendžiko šūviu. G.Kvedaras jį ne be vargo nukreipė už vartų. Jau kitos atakos metu už galvos griebėsi Marius Miškinis. Gynėjas pirmasis atsidūrė prie Giedriaus Kvedaro prieš save atmušto kamuolio, Dmitrijui Rekišui pabandžius realizuoti baudos smūgį, tačiau kažkokiu būdu įsigudrino nepataikyti į tuščius vartus iš kelių metrų atstumo.

Rungtynėms išsilyginus, abi komandos realių momentų nebesukūrė. „Stumbras“ nuolat perdavimais ieškojo atakos smaigalyje žaidusio Artūro Rimkevičiaus, tačiau puolėjas ne kartą patekdavo į nuošalės spąstus, taip pat jį labai patikimai prižiūrėjo svečių gynėjai.

G.Kvedarui į žaidimą iki pertraukos darsyk įsijungti teko vos kartą, gaudant stiprų D.Rekišo smūgį pažeme. Kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkų vartininko šuolio galimybes patikrino Jevgenijus Morozas, baudos smūgiu tarsi iš patrankos pasiuntęs kamuolį visai šalia virpsto.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo abiejų komandų sukurtais pavojingais momentais. Pirmasis įmušti galėjo A.Rimkevičius po Klaudijaus Upsto perdavimo, bet fantastišką reakciją pademonstravo D.Mikelionis, sugebėjęs atremti puolėjo smūgį.

„Spyris“ atsakė labai pavojingu greitu išpuoliu, bet prieš vartus iššokusiam Lukui Sendžikui beliko pykti tik ant savęs, nes smūgis saugui labai nepavyko.

Pirmoje mačo pusėje akylai prižiūrėtas K.Upstas labiausiai prisidėjo prie to, kad „Stumbras“ išsiveržtų į priekį. Jo reidą baudos aikštelėje pažeisdamas taisykles nutraukė Karolis Šilkaitis. Baudinį šaltakraujiškai realizavo rezultatyviausias komandos žaidėjas A.Rimkevičius.

Kėlinio viduryje netoli raudonos kortelės buvo Martynas Dapkus. „Stumbro“ saugas už pražangą buvo „apdovanotas“ geltona kortele, bet šiuo teisėjo sprendimu buvo labai nepatenkintas ir nurimo tik po papildomų arbitro įspėjimų žodžiu.

Bandydamas išlyginti rezultatą, „Spyris“ metėsi į priekį, tačiau jo atakos buvo labai primityvios ir jokio pavojaus „Stumbro“ vartams nesukėlė, tuo tarpu varžovams paliko labai daug erdvių savo aikštės pusėje ir galėjo būti nubaustas 70-ą minutę. Mindaugas Grigaravičius tiksliu perdavimu baudos aikštelėje surado visiškai laisvą A.Rimkevičių, bet puolėjas smūgiu galva pasiuntė kamuolį šalia vartų.

Vėliau pavojingai į vartus mušė M.Grigaravičius, pabandęs įsukti kamuolį į tolimą vartų kampą. Po to į baudos aikštelę įsiveržusio A.Rimkevičiaus smūgį pažeme sugavo D.Mikelionis.

Martynas Pocius/alyga.lt

...

2015 Spa 05 13:30

TRAKAI 2 - 0 SŪDUVA
2015-10-03 | 30 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovų: 300

„Trakų“ futbolininkai ketvirtą kartą šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone įveikė Marijampolės „Sūduvą“. 30-ajame ture „riteriai“ namuose 2:0 (2:0) palaužė Aleksandro Veselinovičiaus auklėtinių pasipriešinimą.

„Trakai“ atsilikimą nuo Vilniaus „Žalgirio“ sumažino iki dviejų taškų, savo ruožtu, marijampoliečius jau po šio turo užnugaryje gali palikti Klaipėdos „Atlantas“. „Riterių“ atakų lyderis Davidas Aršakianas pelnė 20-ąjį įvartį šiame sezone.

Dvikovos pradžioje pastebimas buvo Aleksandras Byčenokas. Baltarusis sykį smūgiavo tiesiai į vartininką, o kartą – šalia vartų.

„Sūduva“ kėlinio viduryje sugebėjo išlyginti žaidimą ir ne kartą buvo arti to, jog pavojingai pagrasintų šeimininkams. Visgi visas atakų užuomazgas „Trakų“ gynėjai laiku nuslopindavo.

29-ą minutę „riteriams“ pavyko išsiveržti į priekį. Po Jurijaus Mamajevo pakelto kampinio varžovo globos išvengęs Nerijus Valskis tiksliai galva smūgiavo į savo buvusios komandos vartus.

Netrukus gerą progą išlyginti rezultatą turėjo Karolis Chvedukas. Saugo iš arti spirtas kamuolys kliudė oponentų gynėją, o vėliau atsidūrė Mariaus Rapalio rankose.

Prieš pat pertrauką, 42-ą minutę, „Sūduva“ dar kartą kapituliavo. Po puikaus perdavimo D. Aršakianas atsidūrė vienas prieš Džiugą Bartkų ir, jį suklaidinęs, pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje „Trakai“ kontroliavo žaidimą ir užtikrintai išsaugojo rezultatą. Nuo Vaidoto Šilėno efektingo smūgio „Sūduvą“ išgelbėjo virpstas, o D. Aršakiano spirtą kamuolį puikiai už galinės linijos nukreipė Dž. Bartkus. Edvardas Gaurilovas taip pat turėjo gerą progą padėti tašką, tačiau iš dėkingos padėties smūgiavo virš vartų.

Kėlinio viduryje Marijampolės klubas turėjo idealią progą sugrąžinti intrigą. K. Chvedukas pabėgo vienas prieš vartininką, bet kiek paskubėjęs smūgiavo šalia vartų.

Akistatos pabaigoje šeimininkai neprarado budrumo ir šventė pelnytą pergalę.

Karolis Tretjakas/alyga.lt

...

2015 Spa 05 13:34

KLP GĖDA 1 - 5 ATLANTAS
2015-10-04 | 30 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovų: 550

Pirmuose trijuose uostamiesčio derbiuose intriga virė iki paskutinių rungtynių minučių, tačiau ketvirtasis komandų susitikimas baigėsi užtikrinta Klaipėdos „Atlanto“ pergale. Atlantiečiai 30-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo mače išvykoje 5:1 (2:0) sutriuškino prastai gynyboje atrodžiusį „Klaipėdos granitą“.

Konstantino Sarsanijos treniruojama ekipa iškovojo septynioliktą pergalę ir, savo sąskaitoje turinti 57 taškus, pakilo į trečią vietą, aplenkdama Marijampolės „Sūduvą“. Granitiečiai pralaimėjo šešioliktą kartą bei turnyro lentelėje žengia aštunti.

Rungtynių pradžioje komandos kamuolį kontroliavo apylygiai, tačiau šeimininkų klaidos aikštės viduryje suteikdavo progą „Atlantui“ grėsmingai kontratakuoti.

Sykį Maksimas Maksimovas užklupo varžovus nepasiruošusius – ruso pažeme smūgiuotą kamuolį sugavo Tadas Norbutas. Visgi 27-ą minutę rezultatyviai šiame sezone žaidžiantis saugas išvedė savo komandą į priekį.

Andrius Jokšas perėmė kamuolį „Klaipėdos granito“ aikštės pusėje ir prasiveržė arčiau vartų. Veteranas surado M. Maksimovą, kurio pirmą smūgį T. Norbutas atrėmė, bet antruoju bandymu rusas sutvarkė formalumus.

Netrukus „Atlantas“ pasinaudojo dar viena grubia šeimininkų klaida. 31-ą minutę Dovydas Norvilas pelnė įvartį nuo 11 metrų atžymos, kai ranka baudos aikštelėje sužaidė Tamirlanas Kozubajevas.

Po pertraukos granitiečiai atrodė geriau ir turėjo dėkingą progą sušvelninti rezultatą. Po puikaus perdavimo Deividas Lukošius iššoko vienas prieš vartininką, tačiau nesėkmingai pasiekė kamuolį ir smūgiavo tiesiai į Mindaugą Malinauską.

Gedimino Jarmalavičiaus kariaunos ūpą pakovoti dėl taškų gerokai aptemdė Roko Boruso neapgalvota pražanga baudos aikštelėje. Nors 66-ą minutę Robertas Vėževičius 11 metrų baudiniu T. Norbuto nenuginklavo, tačiau sugebėjo antruoju bandymu atšokusį kamuolį pasiųsti į vartus.

Per likusį rungtynių komandos žaidė atvirą futbolą. Visgi „Atlanto“ gynėjai rungtyniavo gana patikimai, savo ruožtu, granitiečių gynybos linija sužaidė itin prastą mačą.

77-ą minutę eilinę oponentų pozicinę klaidą įvarčiu pavertė Ovidijus Verbickas, tiksliai smūgiavęs į tolimą vartų kampą.

Nors po dviejų minučių Dragomiras Duminika pasinaudojo Mariaus Papšio perdavimu ir sušvelnino rezultatą, tačiau „Atlanto“ futbolininkai dar spėjo įkalti paskutinę vinį į varžovų karstą.

Per teisėjo pridėtą laiką po keitimo aikštėje pasirodęs ir kelių dėkingų progų nerealizavęs Lukas Baranauskas pralaužė ledus – puolėjas pelnė pirmą įvartį šiame sezone, tiksliai smūgiuodamas iš arti.

„Atlanto“ pergalė ketvirtame uostamiesčio derbyje – visiškai pelnyta, savo ruožtu, granitiečiai turėtų pasidaryti tam tikras išvadas.

...

2015 Spa 05 13:35

ŠIAULIAI 1 - 4 ŽALGIRIS
2015-10-04 | 30 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovų: 300

„SMScredit.lt A lygos“ autsaideriai „Šiauliai“ privertė jaudintis šalies čempiono Vilniaus „Žalgirio“ sirgalius. Šalies čempionams tik antrajame kėlinyje pavyko palaužti pirmavusios Saulės miesto komandos gynybines užtvaras ir atstatyti penkių taškų atotrūkį nuo antroje turnyro lentelės vietoje esančių „Trakų“ – 5:1 (0:1). Dusyk kamuolį į šiauliečių vartus pasiuntė Darvydas Šernas.

Svečiai nuo pirmųjų minučių užgulė varžovų vartus ir jau 3-ąją minutę privertė padirbėti „Šiaulių“ vartininką Povilą Valinčių, kuriam teko už galinės linijos nukreipti labai stiprų Donovano Slijngardo smūgį iš baudos aikštelės krašto. Kitos atakos metu šiauliečių vartų sargas darsyk gelbėjo komandą, šuoliu sugaudamas kamuolį po Lino Pilibaičio smūgio galva.

Atlaikę pirmąją „Žalgirio“ atakų bangą, iki tol retai prie varžovų vartų priartėdavę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį 11-ą minutę. Dovydas Medžiaušis atidavė kamuolį Aleksejui Godinui, kuris puikiu slalomu pro kelis vilniečius įsiveržį į baudos aikštelę ir taikliai mušė į apatinį vartų kampą.

To nesitikėjusių žalgiriečių žaidimas atgijo tik kėlinio viduryje, kai kamuolys atsidūrė „Šiaulių“ vartuose. Manto Kuklio smūgiuotą kamuolį prieš save atmušus vartininkui, pirmasis prie jo suskubo ir tiksliai mušė D.Šernas, tačiau teisėjo asistentas pakėlė vėliavėlę, fiksuodamas nuošalę.

Po šio momento „Žalgiris“ vėl įsikūrė prie aikštės šeimininkų vartų. Pavojingai į vartus mušė L.Pilibaitis, Semiras Kerla, D.Slijngardas, D.Šernas. Šiek tiek tikslumo pritrūko Egidijui Vaitkūnui, kurio šiek tiek netikslų tolimą šūvį P.Valinčius palydėjo šuoliu.

Kėliniui baigiantis, kontratakų laukę „Šiauliai“ buvo labai arti antrojo įvarčio. Į Šiaulius iš Pakruojo persikraustęs Tomas Birškys gražiai suklaidino Deividą Šemberą ir aštriai perdavė kamuolį link vartų, kur jo krisdamas nepasiekė Edvardas Tamulevičius.

Pertraukos metu svečiai atliko du keitimus, aikštėje pasirodė Georgas Freidgeimas ir Vytautas Lukša, tuo tarpu šiauliečiams teko pakeisti traumą patyrusį Tomą Rapalavičių.

Netekę pagrindinio vidurio gynėjo aikštės šeimininkai subyrėjo jau antro kėlinio pradžioje. 47-ą minutę nepavykus išmušti kamuolio po V.Lukšos perdavimo iš krašto, leista smūgiuoti be priežiūros paliktam Mantui Kukliui. P.Valinčius vėl gelbėjo komandą atremdamas smūgį, bet buvo bejėgis prieš pakartotinį D.Šerno smūgį.

Dar po keturių minučių, pakėlus kampinį, aikštėje pasirodęs Deividas Šešplaukis nepataikė į kamuolį, kurį link vartų galva numetė Semiras Kerla, ir suteikė galimybę D.Šemberui. Veterano smūgis į vartų kampą buvo tikslus.

„Žalgiris“ nemažino spaudimo. Nors gerų progų neišnaudojo V.Lukša ir D.Šernas, pastarasis į savo sąskaitą įsirašę dublį 67-ą minutę, kai iššoko prieš vartus po tikslaus D.Šembero perdavimo.

Netrukus puolėjas savo statistiką pagerino ir rezultatyviu perdavimu, kai sulaukęs kamuolio po peravimo iš krašto, jį sustabdė ir paliko į baudos aikštelę atskubėjusiam Jurijui Kendyšui. Baltarusio smūgis į viršutinį vartų kampą buvo neatremiamas.

Susikrovę solidžią persvarą svečiai kiek sumažino spaudimą, tačiau ir toliau ne tik pavojingus, bet ir sirgalių akį džiuginusius momentus. Dar vieną puikų įvartį galėjo pelnyti Andro Švrljuga. Kroatas po kampinio į vartus mušė efektingu smūgiu, neleisdamas kamuoliui nusileisti ant žemės, bet pataikė į P.Valinčių.

Vėliau „Šiaulių“ gretose debiutavusiam Sigitui Olberkiui teko galva nuo vartų linijos atmušti kamuolį, kurį į vartus gražiu smūgiu nukreipti pabandė Eliandro, įsiveržęs į baudos aikštelę ir išvengęs jį pasitikusio vartininko.

...

2015 Spa 05 13:37

30 turo rungtynių statistika (10 03, 04)

2015 m. LFF "SMSCredit.lt A lygos" čempionatas

Spalio 3 d. (šeštadienis)

146) Stumbras (Kaunas) - Spyris (Kaunas) 1:0 (0:0)
S. Dariaus ir S. Girėno SC stadionas, 350 žiūrovai
Teisėjas - S. Karka (Kaunas)
Įvartis: 55 (11 m baud.) min. A. Rimkevičius (Stumbras)
Įspėti: 25 min. A. Rimkevičius, 44 min. A. Bareikis, 62 min. M. Dapkus, 62 min. E. Skripkinas (Stumbras); 15 min. K. Šilkaitis (Spyris)

149) Utenis (Utena) - Kruoja (Pakruojis) 3:0*
* Pagal LFF Varžybų nuostatų 96 str., „Kruojos" komandai, kuri nuo š. m. rugpjūčio 25 d. pasitraukė iš čempionato, užskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.

150) Trakai (Vilnius) - Sūduva (Marijampolė) 2:0 (2:0)
LFF stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - R. Valikonis (Vilnius)
Įvarčiai: 29 min. N. Valskis, 42 min. D. Aršakian (Trakai)
Įspėtas: 81 min. V. Šilėnas (Trakai)

Spalio 4 d. (sekmadienis)

148) Klaipėdos granitas (Klaipėda) - Atlantas (Klaipėda) 1:5 (0:2)
Klaipėdos centrinis stadionas
Teisėjas - R.Šmitas (Šilutė)
Įvarčiai: 79 min. D.Duminka (Klaipėdos granitas); 27 min. M.Maksimov, 31 (11 min.) min. D.Norvilas, 66 min. R.Vėževičius, 77 min. O.Verbickas, 90+3 min. L.Baranauskas (Atlantas)
Įspėti: 30 min.T.Kozubaev, 43 min. J.Perič, 65 min. R.Borusas (Klaipėdos granitas); 53 min. K.Gnedojus (Atlantas)

147) Šiauliai (Šiauliai) - Žalgiris (Vilnius) 1:4 (1:0)
Šiaulių centrinis stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - E.Gaigalas (Klaipėda)
Įvarčiai: 11 min. O.Godin (Šiauliai); 47, 67 min. D.Šernas, 51 min. D.Šemberas, 70 min. Y.Kendiysh (Žalgiris)
Įspėtas: 30 min. O.Godin (Šiauliai)