su vundertymu irgi tas pats buvo, du pendelius Vilniuje gykai BEKAI gavo spirti..

antras viskas normoj..bet pirmas...visiskai lempinis...ir sugriove varzybas,nes Vysnia neistveres isdeblijo ir uztai gavo raudona..o ir siaip ziopliai...dziugas mazumoj niekuom nenusileido..

...

2015 Spa 05 11:14

M.Radzevičiaus įvarčio „Šilui“ užteko pergalei prieš „Kauną“

LFF Pirmos lygos trisdešimtajame ture pergalę namuose šventė Kazlų Rūdos „Šilas“, kuris rezultatu 1:0 (1:0) palaužė „Kauno“ vienuolikę. Pirmasis šių komandų susitikimas laikinojoje sostinėje baigėsi taip pat „Šilo“ pergale 4:1.

Pirmąjį kėlinį itin aktyviai pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau 2-ąją rungtynių minutę, po puikaus Mangirdo Radzevičiaus smūgio išsiveržė į priekį – 1:0. Kauniečiai po praleisto įvarčio motyvacijos tikrai neprarado ir jau 10-ąją minutę surengė pavojingą progą prie „Šilo“ vartų, tačiau Luiso Ramirezo siųstą kamuolį atrėmė Kazlų Rūdos ekipos vartininkas Modestas Kulikauskas. „Šilo“ ekipa pirmajame kėlinyje turėjo nemažai progų, kurios galėjo pasibaigti įvarčiais, tačiau nemažai darbo turėjęs „Kauno“ vartų sargas Nemanja Bjelanas patikimai saugojo vartus. Antroje kėlinio pusėje žaidimas tapo apylygis. 26-ąją minutę neblogą progą pasižymėti turėjo Marius Žukovas, tačiau pasiųstas kamuolys pataikė į vartų konstrukciją ir rezultato išlyginti nepavyko. „Šilo“ gretose iniciatyvos ėmėsi ir patyręs Ričardas Beniušis, tačiau pirmoje rungtynių dalyje įvarčiais nepasižymėjo. Prieš antrąją rungtynių dalį priekyje ir toliau buvo „Šilas“ – 1:0.

Antroje rungtynių dalyje iniciatyvą perėmė „Šilo“ futbolininkai, kurie ne tik rengė pavojingas progas prie varžovų vartų, bet ir visiškai uždarė kauniečius savo gynybos gniaužtuose. Tiesa, Kazlų Rūdos futbolininkas savo turimo pranašumo padidinti taip pat nepavyko ir pasižymėti įvarčiais. 74-ąją minutę pavojingą ataką surengė Žilvinas Banys, tačiau pelnyti įvarčio nepavyko. Per likusį kėlinio laiką nei viena komanda taip ir neišnaudojo savo susikurtų progų puolime. Nors per pridėtą teisėjo laiką komandos dar kovojo iš paskutiniųjų, tačiau rezultato pakeisti jau nepavyko. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Šilo“ pergalę – 1:0.

Rungtynių statistika

Kazlų Rūdos „Šilas“ – „Kaunas“ 1:0 (1:0)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 270 žiūrovų

Įvarčiai: 2 min. Mangirdas Radzevičius (1:0).

Įspėjimai: 58 min. Mangirdas Radzevičius – geltona kortelė („Šilas“), 76 min. Žilvinas Banys – geltona kortelė („Šilas“), 76 min. Kosha Shirzad – geltona kortelė („Kaunas“).

...

2015 Spa 05 11:19

„Šilutės“ įvarčių lietus nepaliko jokių vilčių „Taurui“

LFF Pirmos lygos trisdešimtajame ture įtikinamą pergalę iškovojo „Šilutės“ ekipa, kuri net 8:2 (2:1) įveikė Tauragės „Taurą“. Pirmasis šių komandų susitikimas taip pat baigėsi šilutiškių pergale, kurie tą kartą laimėjo rezultatu 6:1.

„Šilutė“ į priekį išsiveržė jau pirmąją rungtynių minutę, kuomet įvarčiu pasižymėjo Donatas Surblys – 1:0. Aktyvų žaidimą demonstravusi „Šilutė“ kėlinio pabaigoje sulaukė ir „dovanėlės“ iš varžovų. 39-ąją minutę kamuolį į savus vartus netyčia pasiuntė Ovidijus Barkauskas, šilutiškiai pirmavo jau 2:0. Besibaigiant kėliniui, 45-ąją minutę, rezultatą sušvelninti pavyko tauragiškiams, kuomet ataką sėkmingai užbaigė Andrii Mozharovskis bei rezultatas tapo 2:1.

Prasidėjus antrajam kėliniui, 48-ąją minutę, rezultatą išlygino Gabrielis Mensah (2:2), tačiau lygiu rezultatu Tauragės ekipai ilgai džiaugtis neteko. 52-ąją minutę „Šilutę“ vėl į priekį išvedė Darius Paldauskas, o dar po kelių minučių savo komandos pranašumą padidino ir Andrius Gedgaudas – 4:2. Kėlinio antroje pusėje šilutiškiai pademonstravo tikrą įvarčių šou. 65-ąją minutę dubliu pasižymėjo D.Paldauskas, o „Šilutė“ tapo jau sunkiai pavejama – 5:2. Kėlinio pabaigoje šilutiškiai varžovų ir toliau negailėjo. 84-ąją minutę įvartį mušė Martynas Golubovskis (6:2), 87-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį atliko Maksimas Lukashevichius (7:2), o galutinį tašką šiame susitikime 89-ąją minutę padėjo Paulius Juška, po kurio smūgio „Šilutė“ šventė pergalę rezultatu 8:2.

Tauragės „Tauras“ – „Šilutė“ 2:8 (1:2)

Tauro d.d. stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 1 min. Donatas Surblys (0:1), 39 min. Ovidijus Barkauskas – į savus vartus (0:2), 45 min. Andrii Mozharovskyi (1:2), 48 min. Gabriel Mensah (2:2), 52 min. Darius Paldauskas (2:3), 55 min. Andrius Gedgaudas (2:4), 65 min. Darius Paldauskas (2:5), 84 min. Martynas Golubovskis (2:6), 87 min. Maksim Lukashevich (2:7), 89 min. Paulius Juška (2:8).

Įspėjimai: 31 min. Deividas Sakalčik – geltona kortelė („Tauras“), 33 min. Vidmantas Gudjonis – geltona kortelė („Tauras“), 65 min. Lukas Konaverskis – geltona kortelė („Šilutė“).

...

2015 Spa 05 11:21

MRU pranoko „Miniją“ ir iškovojo ilgai lauktą pergalę

Trisdešimtajame LFF Pirmos lygos ture ilgai lauktą pergalę iškovojo Vilniaus MRU ekipa, kuri paskutinį kartą pergalę šventė 17 ture. Vilniečiai svečiuose 3:2 (2:1) pranoko Kretingos „Miniją“. Sostinėje pirmas šių komandų susitikimas baigėsi lygiai – 1:1.

Rungtynes 4-ąją minutę įvarčiu pradėjo Andrius Paulauskas, po kurio smūgio pirmavo „Minija“ – 1:0. Vos po kelių minučių MRU gretose įvarčiu pasižymėjo ir Nerijus Astrauskas bei išlygino rezultatą – 1:1. Neilgai teko laukti ir N.Astrausko dublio, kuomet 11-ąją minutę kamuolys dar kartą krito į kretingiškių vartus, o MRU pirmavo jau 2:1. Iki pirmojo kėlinio pabaigos daugiau įvarčiu pelnyta nebuvo, o persvarą išlaikė MRU – 2:1.

Antrojo kėlinio pradžioje, 52-ąją minutę, dubliu pasižymėjo ir A.Paulauskas bei atstatė persvarą šiame susitikime – 2:2. Iki pat kėlinio pabaigos ekipos demonstravo apylygį žaidimą ir kamuolio kontrolę, o rezultatas ilgai išsilaikė lygus. Visgi 90-ąją minutę lemiamą smūgį atliko ir įvarčiu pasižymėjo MRU futbolininkas Vilmantas Bingelis, kurio įvartis tavo lemiamu ir pergalingu šiame susitikime – 3:2.

Kretingos „Minija“ – Vilniaus MRU 2:3 (1:2)

Kretingos miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 4 min. Andrius Paulauskas (1:0), 7 min. Nerijus Astrauskas (1:1), 11 min. Nerijus Astrauskas (1:2), 52 min. Andrius Paulauskas (2:2), 90 min. Vilmantas Bingelis (2:3).

Įspėjimai: 4 min. Gediminas Paberžis – geltona kortelė (MRU), 46 min. Viktors Jefremovs – geltona kortelė („Minija“), 65 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė (MRU), 66 min. Kęstutis Balčiūnas – geltona kortelė (MRU), 66 min. Kęstutis Balčiūnas – antra geltona kortelė (MRU), 76 min. Artūras Kurbangalijevas – geltona kortelė („Minija“).

...

2015 Spa 05 11:22

J.Lasicko dubliu paženklinta „Žalgirio B“ pergalė Telšiuose

LFF Pirmos lygos trisdešimtajame ture Vilniaus „Žalgiris B“ svečiuose rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“. Pirmasis šių komandų susitikimas Vilniuje baigėsi žalgiriečių pergale 3:0.

Pirmojo įvarčio teko laukti iki pirmojo kėlinio vidurio. 28-ąją minutę žalgiriečius į priekį išvedė Justas Lasickas, po kurio įvarčio rezultatas tapo 1:0. Tas pats J.Lasickas pirmajame kėlinyje turėjo galimybę pelnyti ir nuo 11 metrų atžymos, tačiau smūgis nebuvo tikslus. Nors per pirmąjį kėlinį progų turėjo tiek žalgiriečiai, tiek ir „Džiugo“ futbolininkai, rezultatas po pirmosios rungtynių dalies išliko 1:0.

Antrajame kėlinyje telšiškiams pavyko surengti sėkmingą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Vitalijus Polyanskis 75-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino – 1:1. Tačiau lygus rezultatas laikėsi neilgai. 79-ąją minutę dubliu pasižymėjo J.Lasickas ir vėl išvedė „Žalgirį B“ į priekį – 2:1. Per likusį laiką vilniečiai sėkmingai dirbo gynyboje ir daugiau „Džiugui“ rezultato išlyginti nebeleido. Vilniečiai iškovojo pergalę rezultatu 2:1 ir įsirašė į savo sąskaitą tris taškus.

Telšių „Džiugas“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 1:2 (0:1)

Telšių d.d. stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 28 min. Justas Lasickas (0:1), 75 min. Vitaliy Polyanskyy (1:1), 79 min. Justas Lasickas (1:2).

Įspėjimai: 16 min. Lukas Valvonis – geltona kortelė („Žalgiris B“), 26 min. Tomas Vyšniauskas – raudona kortelė („Džiugas“), 58 min. Arnas Valvonis – geltona kortelė („Žalgiris B“), 60 min. Vitaliy Polyanskyy – geltona kortelė („Džiugas“), 65 min. Aldas Korsakas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 78 min. Kipras Jankauskas – geltona kortelė („Džiugas“).

...

2015 Spa 05 11:24

„Nevėžis“ antrą kartą šiame sezone įveikė „Lokomotyvą“

Trisdešimtajame LFF Pirmos lygos ture pergalę į savo sąskaitą įsirašė Kėdainių „Nevėžis“, kuris namuose 4:2 (3:0) įveikė Radviliškio „Lokomotyvo“ vienuolikę. Pirmąjį šių komandų susitikimą Radviliškyje 6:1 buvo laimėję kėdainiškiai.

Jau 1-ąją rungtynių minutę įvarčiu pasižymėjo Nerijus Kestenis ir išvedė „Nevėžį“ į priekį – 1:0. Kėlinio viduryje itin naudingai rungtyniavo Evaldas Kugys, kurios pastangos nenuėjo veltui. 33-ąją minutę po E.Kugio įvarčio Kėdainių ekipos pranašumas padvigubėjo – 2:0. Dubliu E.Kugys pasižymėjo 44-ąją minutę, kuomet dar kartą nuginklavo varžovų vartininką ir besibaigiant kėliniui padidino „Nevėžio“ persvarą – 3:0.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Radviliškio ekipa, o spurtą surengė Edgaras Stankevičius, kuris dubliu pasižymėjo 47 ir 48 minutėmis bei sušvelnino savo komandos atsilikimą – 2:3. Nors ilgą laiką komandos demonstravo apylygį žaidimą, o „Lokomotyvas“ 56-ąją minutę net galėjo išlyginti rezultatą, tačiau 11 metrų baudinio realizuoti nepavyko Nikolajui Misiukui. Savo persvarą 79-ąją minutę įtvirtino „Nevėžis“ įtvirtino Alisono Silvos įvarčiu, po kurio rezultatas jau nebepakito – 4:2.

Kėdainių „Nevėžis“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 4:2 (3:0)

Kėdainių miesto stadionas: 90 žiūrovų

Įvarčiai: 1 min. Nerijus Kestenis (1:0), 33 min. Evaldas Kugys (2:0), 44 min. Evaldas Kugys (3:0), 47 min. Edgaras Stankevičius (3:1), 48 min. Edgaras Stankevičius (3:2), 79 min. Alison E Silva (4:2).

Įspėjimai: 33 min. Evaldas Kugys – geltona kortelė („Nevėžis“), 55 min. Nerijus Kestenis – geltona kortelė („Nevėžis“).

...

2015 Spa 05 11:26

Lyderiaujančios „Lietavos“ nepavyko įveikti ir „Palangai“

Trisdešimtajame LFF Pirmos lygos ture pergalę iškovojo lyderė Jonavos „Lietava“, svečiuose rezultatu 3:0 (1:0) nugalėjusi „Palangos“ komandą. Pirmasis šių komandų susitikimas Jonavoje baigėsi taikiai – 0:0.

Pirmajame kėlinyje atkakliau ir agresyviau rungtyniavo jonaviškiai, kurie kūrė pavojingas progas prie „Palangos“ vartų. Aktyvus „Lietavos“ žaidimas pasiteisino 16-ąją minutę, kuomet po sumaišties prie palangiškių vartų įvarčiu pavyko pasižymėti Benui Spietiniui ir išvesti „Lietavą“ į priekį – 1:0. Kėlinio pabaigoje žaidimo kontrolę perėmė palangiškiai, kurie apribojo „Lietavos“ puolimo galimybes ir uždarė gynybos gniaužtuose. Tačiau patiems palangiškiams pasižymėti taip pat nepavyko ir po pirmojo kėlinio toliau pirmavo Jonavos komanda – 1:0.

Antrajame kėlinyje, 49-ąją minutę, 11 metrų baudinį uždirbo Eisvinas Utyra, tačiau Luko Miščiuko smūgį sėkmingai atrėmė „Palangos“ vartininkas Ernestas Grudys ir neleido „Lietavai“ padidinti pranašumo. 52-ąją minutę „Palanga“ liko žaisti dešimtyje, nes už smūgį varžovui ranka raudona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės pašalintas Alexanderis Bushminas. 67-ąją minutę gerą progą išlyginti rezultatą turėjo palangiškiai, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. 80-ąją minutę į laisvą vartų plotą tikslų įvartį pasiuntė Tomas Salamanavičius ir padvigubino „Lietavos“ pranašumą – 2:0. 85-ąją minutę, subyrėjus palangiškių gynybai, dar vienu įvarčiu šeimininkų vartus sudrebino Vladislavas Chernyakovas, o rezultatas tapo jau 3:0. Rungtynių pabaigoje jėgos aikštėje išsilygino, nes antra geltona kortelė buvo parodyta „Lietavos“ žaidėjui Dariui Suslavičiui ir jonaviečiai taip pat liko žaisti dešimtyje, tačiau tai jau nebeturėjo jokios įtakos rungtynių rezultatui. Pasibaigus rungtynių laikui pergalę ir labai svarbius taškus kovojant dėl čempionų vardų iškovojo „Lietava“ – 3:0.

„Palanga“ – Jonavos „Lietava“ 0:3 (0:1)

Palangos miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 16 min. Benas Spietinis (0:1), 80 min. Tomas Salamanavičius (0:2), 85 min. Vladislav Chernyakov (0:3).

Įspėjimai: 21 min. Donatas Navikas – geltona kortelė („Palanga“), 34 min. Benas Spietinis – geltona kortelė („Lietava“), 44 min. Darius Suslavičius – geltona kortelė („Lietava“), 49 min. Aurimas Skurdelis – geltona kortelė („Palanga“), 52 min. Tadas Eliošius – geltona kortelė („Lietava“), 52 min. Alexander Bushmin – raudona kortelė („Palanga“), 87 min. Darius Suslavičius – antra geltona kortelė („Lietava“).

...

2015 Spa 05 11:27

„Panevėžys“ atsirevanšavo „Trakams-2“ ir iškovojo svarbius taškus

LFF Pirmos lygos trisdešimtajame ture svarbią pergalę ir tris taškus iškovojo „Panevėžio“ vienuolikė, kuri svečiuose rezultatu 2:1 (1:0) pranoko „Trakų-2“ komandą. Pirmąjį šių komandų tarpusavio susitikimą rezultatu 3:2 buvo laimėję Trakų „riteriai“.

Pirmajame kėlinyje komandos demonstravo apylygį žaidimą, tačiau daug šimtaprocentinių progų, kurios galėjo pasibaigti įvarčiais, nebuvo. Trakiškiai daugiau demonstravo pozicinį žaidimą ir rengė mažiau greitų atakų nei varžovai. Jau pirmoje rungtynių dalyje netrūko kietos kovos ir kontakto, kuris pasibaigdavo futbolininkų pražangomis. „Panevėžys“ greitų atakų metu turėjo galimybių pralaužti trakiškių vartus, tačiau juos patikimai saugojo Lukas Žukauskas. Visgi 35-ąją rungtynių minutę užklupti nepasiruošusį vartininką pavyko „Panevėžio“ žaidėjui Džiugui Petrauskui, kurio pasiųstas kamuolys į tolimąjį vartų kampą skrodė tinklą ir išvedė panevėžiečius į priekį – 1:0. Išsiveržus į priekį „Panevėžys“ pradėjo žaisti dar aktyviau, tačiau daugiau sėkmingų atakų surengti nepavyko. Rezultato išlyginti pirmoje rungtynių dalyje nesugebėjo ir „Trakai-2“, todėl po pirmųjų 45 minučių priekyje rezultatu 1:0 buvo „Panevėžys“.

Antroje rungtynių dalyje kamuolio kontrolė ir toliau buvo apylygė, o abi komandos demonstravo kibų ir aktyvų žaidimą. 57-ąją minutę sėkmingą ataką pavyko surengti trakiškiams, o atakos smaigalyje atsidūręs Artiomas Hurenka tiksliu smūgiu rezultatą išlygino – 1:1. Tačiau ilgai lygus rezultatas neišsilaikė, o iniciatyva priklausė „Panevėžiečiams“. Persvarą norėję susigrąžinti panevėžiečiai savo pranašumą puolime dar kartą įrodė 67-ąją minutę, o „Panevėžį“ į priekį įspūdingu įvarčiu išvedė Arnas Ribokas – 2:1. 73-ąją minutę dar labiau padidinti svečių pranašumą galėjo Jonas Skinderis, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Ilgą laiką rezultatas nesikeitė, o realias progas išlyginti rezultatą trakiškiai turėjo per teisėjo pridėtą laiką, tačiau nei iš baudos muštas Nikolozo Apakidzės smūgis, nei Ernesto Minino bandymas nebuvo tikslus. Pasibaigus laikui teisėjo švilpukas skelbė „Panevėžio“ pergalę – 2:1.

„Trakai-2“ – „Panevėžys“ 1:2 (0:1)

Trakų miesto stadionas: 70 žiūrovų

Įvarčiai: 35 min. Džiugas Petrauskas (0:1), 57 min. Artiomas Hurenka (1:1), 67 min. Arnas Ribokas (1:2).

Įspėjimai: 38 min. Ernestas Mininas – geltona kortelė („Trakai-2“).

...

2015 Spa 05 11:39

„Banga“ namuose įrodė pranašumą prieš „Kražantę“

LFF Pirmos lygos trisdešimtajame ture pergalę Gargžduose šventė vietos „Bangos“ vienuolikė, kuri rezultatu 3:0 (1:0) nugalėjo Kelmės „Kražantės“ ekipą. Pirmasis šių komandų tarpusavio mūšis Kelmėje baigėsi taikiai – 0:0.

Savo pranašumą šeimininkai pradėjo įrodinėti jau nuo susitikimo pradžios. Pirmasis gargždiškių įvartis į „Kražantės“ vartus krito jau 7-ąją rungtynių minutę, o jo autoriumi tapo Aurelijus Staponka – 1:0. Pirmajame kėlinyje buvo ir daugiau galimybių pakeisti esamą rungtynių rezultatą, tačiau abiejų komandų gynyba to padaryti varžovams neleido. Po pirmojo kėlinio rezultatas ir toliau išliko nepakitęs – 1:0.

Antrajame kėlinyje „Bangos“ futbolininkams pavyko dar kartą nudžiuginti gausiai į Gargždų miesto stadioną susirinkusius sirgalius. Sužaidus antroje rungtynių pusėje kiek daugiau nei dešimt minučių, turimą „Bangos“ pranašumą padidino bei persvarą prieš varžovus padvigubino Algimanto Bačanskio tikslus smūgis – 2:0. Nors ir pirmaudami, gargždiškiai iki kėlinio pabaigos žaidė aktyviai tiek puolime, tiek ir gynyboje bei neleido „Kražantei“ šeimininkauti savo baudos aikštelėje. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo Sigitas Urbys, kurio įvartis 81-ąją mačo minutę leido „Bangai“ švęsti pergalę rezultatu 3:0 bei įsirašyti labai reikalingus tris taškus, kovoje dėl šio sezono apdovanojimų.

Gargždų „Banga“ – Kelmės „Kražantė“ 3:0 (1:0)

Gargždų miesto stadionas: 500 žiūrovų

Įvarčiai: 7 min. Aurelijus Staponka (1:0), 58 min. Algimantas Bačanskis (2:0), 81 min. Sigitas Urbys (3:0).

Įspėjimai: 76 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 88 min. Remigijus Čeilutka – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Spa 05 11:44

Alytaus Auska 3 - 0 Pakruojo Kruoja-2

Pagal LFF Varžybų nuostatų 96 str., „Kruojos-2“ komandai, kuri nuo š.m. rugpjūčio 25 d. pasitraukė iš čempionato, užskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.