...

2012 Spa 01 12:13

M. Zubas: noriu padėkoti komandai

VMFD "Žalgiris" ekipos vyriausiasis treneris Marekas Zubas gyrė savo auklėtinius už atkaklią kovą sunkiausiomis mačo akimirkomis

"Tai buvo labai emocionalios rungtynės. Susitikimo pradžioje "Sūduva" žaidė geriau, tačiau mes sugebėjome įmušti įvartį pirmieji. Ši pergalė mums buvo labai svarbi, iškovojome tris taškus. Dėkoju vaikinams, kurie išsikapstė iš sunkios situacijos. Mus lydėjo ir sėkmė", - spaudos konferencijoje sakė žalgiriečių strategas.

"Dabar jau galime galvoti apie kitos savaitės susitikimą su Panevėžio "Ekranu". Norime laimėti visas likusias rungtynes", - teigė Marekas Zubas.

...

2012 Spa 01 12:14

Radavičius: vartininkas mus gelbėjo ne kartą

Ramūnas Radavičius mano, jog žalgiriečiai nebūtų pasiekę pergalės be patikimai žaidusio vartininko Armanto Vitkausko pagalbos

"Mus ne kartą gelbėjo vartininkas. Sėkmė taip pat turėjo įtakos. Visos likusiuos rungtynės bus tokios sunkios, kaip šios. Lengva nebus niekur", - sakė 11 metrų baudinį realizavęs ir VMFD "Žalgiris" komandą į priekį prieš pat pertrauką išvedęs Ramūnas Radavičius.

"Žinojome, kad Rafaelis Ledesma yra labai pavojingas žaidėjas. Vos vieną kartą palikome jį laisvą prie savų vartų ir jis iškart pelnė įvartį. Tačiau svarbiausia, kad pavyko iškovoti tris taškus", - teigė žalgiriečių saugas.

"Ši pergalė labai svarbi, bet jau žiūrime į priekį. Dabar kiekvienas prarastas taškas mums gali reikšti sezono pabaigą", - sakė R. Radavičius.

XXXI (31) turas, 2012 09 30

“Ekranas” nesuklupo ir įveikė “Šiaulius”

Sekmadienį sužaistos dar vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, kuriose Panevėžio “Ekranas” namuose 3:0 nugalėjo “Šiaulius”.

Šiauliečiai jau susitikimo pradžioje surengė pavojingą išpuolį, bet rezultatyviojo Artūro Rimkevičiaus smūgį atrėmė šeimininkų vartininkas Emilijus Zubas. Nors “Ekranas” turėjo žaidybinę persvarą, bet tas pats A.Rimkevičius dar kartą pavojingai smūgiavo. Išsiveržti į priekį panevėžiečiams pavyko prasidėjus antrajam kėliniui – pasižymėjo Vitalijus Kavaliauskas. Vėliau pavojingus Arsenijaus Buinickio bei Egidijaus Varno smūgius atrėmė “Šiaulių” vartininkas. Vis tik, jau baigiantis susitikimui į svečių vartus puikų šūvį atliko Vytautas Lukša ir rezultatas tapo 2:0. Lietuvos čempionai tradiciškai įmušė ir paskutinėmis rungtynių minutėmis – tašką padėjo A.Vertelis.

Panevėžio “Ekranas” – “Šiauliai” 3:0 (0:0)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 900 žiūrovų
Įvarčiai: 54 min. V.Kavaliauskas, 78 min. V.Lukša, 88 min. A.Vertelis („Ekranas”)
Įspėjimai: 63 min. A.Bartkus („Šiauliai”)

...

2012 Spa 01 12:28

FKE 3:0 "Šiauliai": foto akimirkos

Yapč svabių rungtynių ir puikios pergalės "Aukštaitijos" stadione nepraleido fotografas Tomas Stasevičius. Kviečiame peržvelgti jo foto albumą iš A lygos rungtynių tarp Panevėžio "Ekrano" ir "Šiaulių" ekipų.

...

2012 Spa 01 12:30

V.Urbonas: "Rezultatas geras, bet, svarbiausia trys taškai"
2012 rugsėjo 30d.

Po rungtynių prieš "Šiaulius", FK "Ekranas" vyriausiasis treneris Valdas Urbonas spaudos konferencijoje pažymėjo pergalės svarbą bei išskyrė gerą puolėjo V.Kavaliausko žaidimą.

FK "Ekrano" vyr. treneris Valdas Urbonas: "Svarbi iškovota pergalė, galbūt net svarbesnė, nei ateinančios rungtynės. Čempionatas pasiekė tokią stadiją, kada kiekviena dvikova ir pergalė yra labai reikšminga. Pirmas 10-15 minučių jautėsi žaidėjų toks susikaustymas, tvyrojo įtampa.

Kada pradėjome žaisti įprastai, daugiau pavojus kilo tik prieš „Šiaulių“ vartų. Gerai, jog pavyko išnaudoti tas situacijas, nereikėjo laukti pačio rungtynių galo. Rezultatas yra geras, tačiau, žinoma, svarbiausia trys taškai ir tai, kokiu žaidimu mes tai pasiekėme. Išlaikytas atstumas nuo antros vietos. Pasikartosiu, šios rungtynės buvo svarbesnės, nei kad būsima dvikova kitą sekmadienį su „Žalgiriu“.

Pastarąsias kelias varžybas Vitalijus Kavaliauskas demonstruoja neblogą sportinę formą, gerai įsilieja po keitimo. Sėkmingai ir šiandien puolėjas sužaidė po keitimo, įmušė svarbų psichologiškai pirmą įvartį. V. Kavaliauskas palieka gerą įspūdį. Džiugu, kai futbolininkas pasinaudoja suteikta galimybe, galima drąsiau žengti į priekį", - po rungtynių teigė "Ekrano" strategas.

...

2012 Spa 01 12:31

Aurimas Vertelis: "Antrame kėlinyje žaidėme greičiau"

Po pergalės FK "Ekranas" saugas, trečiojo įvarčio autorius Aurimas Vertelis džiaugėsi iškovota svarbia pergale bei pažymėjo, jog, kaip ir buvo galima tikėtis, mačas klostėsi nelengvai. Tris taškus pavyko iškovoti po aktyviau ir geriau sužaisto antrojo kėlinio.

FK "Ekranas" saugas Aurimas Vertelis: "Kaip ir tikėjomės, rungtynės nebuvo lengvos, pirmame kėlinyje strigome. Nesisekė tiksliai užbaigti atakų. Antrame kėlinyje pradėjome žaisti greičiau, ypač kraštuose. Atsirado daugiau momentų. Pavyko įmušti. Varžovai palūžo, žaidėme toliau greitą futbolą ir pavyko pasižymėti tris kartus.

Žinojome, jog bus sunku su „Šiauliais“. Pirmame kėlinyje varžovai atrodė gal net kiek „šviežesni“. Nenustebino „Šiauliai“ savo žaidimu, to tikėjomės, vėliau įsižaidėme, galų gale pasiekėme rezultatą. Svarbiausia mums pergalė ir einame toliau, čempionatas jau į pabaigą", - po mačo teigė saugas Aurimas Vertelis, kuris čempionate pasižymėjo jau 5 kartus.

...

2012 Spa 01 12:32

Aukštaitijos derbyje - įtikinama čempionų pergalė

Panevėžio "Ekranas" sekmadienį "General Financing A lygos" XXXI ture "Aukštaitijos" stadione, susitiko su "Šiauliais" ir užtikrintai svečius įveikė 3:0 (0:0).

Rungtynių pradžioje pirmas pasižymėti galėjo rezultatyviausias A lygos žaidėjas Artūras Rimkevičius, jo smūgį iš baudos aikštelės dešiniojo krašto atrėmė E. Zubas. Vėliau sekė trys kampiniai iš eilės prie Panevėžio komandos vartų, bet varžovams nepavyko išpešti iš jų jokios naudos.

Į tai „Ekranas“ atsakė pavojinga ir greita ataka, V. Lukšos smūgį blokavo varžovų gynėjas. 9 min. iš toli „Šiaulių“ vartininko budrumą patikrino Mantas Samusiovas, P. Pocius buvo vietoje ir sugavo kamuolį.

Ekraniečiai turėjo iniciatyvą, o varžovai stengėsi pavojingai kontratakuoti. Pavojingas buvo dar vienas A. Rimkevičiaus smūgis kėlinio viduryje, E. Zubas rungtyniavo patikimai ir neklydo.

„Ekranas“ atakavo įvairiai: bandė perdavimais iš kraštų kamuolį siųsti įkertančiams žaidėjams į baudos aikštelę, pavojingais smūgiais grasino M. Andelkovič, V. Lukša. Visgi, „Šiaulių“ gynėjai neklydo ir daug šansų ekraniečiams nesuteikė.

Antrame kėlinyje vietoj G. Tomkevičiaus aikštėje pasirodė Vitalijus Kavaliauskas. 55 min. būtent jis po tikslaus M. Andelkovičiaus perdavimo įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliai kamuolį nukreipė į vartus.

Po įvarčio ekraniečiai ir toliau pavojingai atakavo, o varžovai bandė atsakyti retomis atakomis, jos didelės grėsmės nekėlė „Ekrano“ vartininkui.

78 min. Arsenij Buinickij tiksliai kamuolį perdavė įkertančiam į baudos aikštelę Vytautui Lukšai, šis nestabdydamas kamuolio vienu lietimu jį pasiuntė į vartų kampą ir taip padvigubino mėlynai raudonų persvarą.

88 min. tašką mače padėjo Aurimas Vertelis, pakartotiniu smūgiu pelnydamas trečią komandos įvartį.

...

2012 Spa 01 12:35

FKE LIVE

Ačiū buvusiems kartu! Kitos rungtynės - spalio 7 d. Vilniuje prieš "Žalgirį".

90+3' - teisėjo švilpukas, skelbiantis mačo pabaigą.
90' - teisėjas prideda tris minutes.
88' - A.Vertelis pakartotiniu smūgiu pelno trečią įvartį!!!
88' - Aurimas Vertelis pakartotiniu smūgiu pelno trečią įvartį!
87' - greita FKE ataka, E.Varno smūgis kiek pro šalį, prieš tai V.Kavaliauskas vos nepelnė savo antro įvarčio.
84' - vietoj U.Umeh - J.Moroz.
84' - nuošalėje A.Rimkevičius.
83' - tolimas A. Rimkevičiaus smūgis, E. Zubas gaudo kamuolį.
80' - kampinis prie FKE vartų. E.Zubas gaudo kamuolį.
78' - gražų įvartį pelno Vytautas Lukša!!! 2:0 priekyje FKE!
77' - vietoj S.Cesanelli - T. Eliošius.
76' - pražanga prieš U.Umeh aikštės centre.
75' - kampinis prie FKE vartų.
74' - varžovai apsigina.
73' - U.Umeh reidas link Šiaulių vartų baigiasi kampiniu.
71' - A.Vertelio perdavimas į baudos aikštelę, čia E.Varno smūgis galva, kamuolį gaudo vartininkas.
70' - standartinė situacija prie "Šiaulių" vartų, M. Samusiovas nepasiekia perdavimo.
67' - netikslus A.Bartkaus smūgis, kamuolys skrieja šalia vartų.
66' - kamuolį išmuša vartininkas.
66' - pavojingai smūgiavo A.Buinickij, kampinis prie "Šiaulių" vartų.
64' - už pražangą prieš Y.Urdinov geltona kortelė rodoma A.Bartkui.
63' - vietoj T. Birškio - L. Mushnikov, (Šiauliai).
61' - vėl "Šiaulių" ataka, galva smūgiuoja A. Rimkevičius, kamuolį gaudo vartininkas.
60' - A. Rimkevičiaus smūgis virš vartų.
58' - Y.Urdinov pražanga bandant perimti kamuolį.
55' - vietoj M. Andelkovič - A. Buinickij.
54' - V.Kavaliauskas iš arti pelno pirmą komandos įvartį! 1:0 priekyje FKE!
53' - A.Rimkevičiaus smūgis virš vartų.
52' - A. Bartkaus smūgis labai netikslus.
51' - kamuolys nuo A.Vertelio skrieja už galinės linijos.
50' - netikslus M. Samusiovo perdavimas į baudos aikštelę.
48' - nuošalėje E.Varnas.
46' - vietoj G.Tomkevičiaus - V.Kavaliauskas.

ANTRAS KĖLINYS

PERTRAUKA

45' - V.Lukša krenta baudos aikštelėje, teisėjo švilpukas tyli.
45' - pridedama 1 minutė.
44' - A.Kučio pražanga aikštės centre.
44' - Juvenal smūgis virš vartų, netikslus.
43' - Marko smūgis virš vartų.
42' - vėl nuošalėje E.Varnas.
41' - nuošalėje E. Varnas.
40' - Marko pavojingas smūgis į vartų plotą, kamuolį gaudo vartininkas.
38' - E.Varnas nesusistabdo kamuolio baudos aikštelėje, šį gaudo vartininkas.
37' - A. Verteliui nepavyksta perduoti tiksliai kamuolį į baudos aikštelę.
36' - V. Lukšos klastingas smūgis, kamuolys skrieja kiek virš vartų.
35'- A. Vertelio netikslus smūgis.
33' - A.Verteliui "nusipjauna perdavimas", kamuolį gaudo vartininkas.
33' - E. Varnas iš krašto kamuolį perduoda į baudos aikštelę, bet kamuolį išmuša varžovų gynėjas.
31' - FKE pavojinga ataka, M. Andelkovič smūgį blokuoja varžovas.
30' - netikslus A. Bartkaus smūgis.
29' - kampinis prie FKE vartų.
28' - stiprus M. Andelkovič smūgis virš vartų.
22' - E.Zubas gaudo kamuolį.
21' - kampinis prie FKE vartų.
20' - pavojingas A. Rimkevičiaus smūgis į vartų plotą, E. Zubas patikimai žaidžia.
18' - nuošalė fiksuojama vienam iš ekraniečių.
17' - FKE pozicinė ataka baigiasi dar vienu kampiniu.
15' - E. Varno smūgis galva virš vartų.
15' - dar vienas kampinis prie "Šiaulių" vartų.
15' - kampinis prie "Šiaulių" vartų.
12' - kampinis prie "Ekrano" vartų.
10' - nuošalėje "Šiaulių" puolėjas.
9' - tolimas M. Samusiovo smūgis į vartų plotą, vartininkas nelengvai gaudo kamuolį.
8' - I.Kozlovs smūgis į vartų plotą. E.Zubas gaudo kamuolį.
6' - greita FKE ataka, V. Lukšos perdavimą nutraukia varžovų gynėjai.
5' - dar vienas kampinis, ekraniečiai apsigina.
5' - dar vienas kampinis prie FKE vartų.
4' - kampinis prie FKE vartų.
3' - A. Rimkevičius įsiveržia į baudos aikštelę, jo pavojingą smūgį atremia E.Zubas.
2' - įžaidžiamas kamuolys, jį perima "Šiauliai".
1' - pražanga prieš M. Andelkovič. Baudos smūgis.
1' - rungtynes pradeda ekraniečiai.

RUNGTYNIŲ PRADŽIA

Žiūrovai renkasi stadione.

FKE startinis vienuoliktukas: E.Zubas, Y.Urdinov, M.Samusiovas, I.Dedura, G.Tomkevičius, A.Kučys, M.Andelkovič, A.Vertelis, V.Lukša, U.Umeh, E.Varnas.

Atsarginiai žaidėjai: T.Kauneckas, R.Pilotas, D.Norvilas, J.Moroz, A.Buinickij, V.Kavaliauskas, T.Markevičius.

Skelbiame komandų startines sudėtis. "Šiauliai": P.Pocius, A.Lipskis, I.Kirhners, J.Da Silva, I.Kozlovs, T.Snapkauskas, S.Cesanelli, L.Rimavičius, A.Bartkus, T.Birškys, A.Rimkevičius.

Atsargoje: M.Malinauskas, D.Lunskis, E.Pilypas, T.Eliošius, E.Jasaitis, L.Mushnikov, R.Gedminas.

Labas vakaras, futbolo mėgėjai! Šiandien visų akys bus nukreiptos į Panevėžį, kur susikaus dvi Aukštaitijos regiono komandos - FKE ir "Šiauliai"! Rungtynių svarba - itin didelė, o iki mačo pradžios liko dar 20 minučių, tad suskubkite į "Aukštaitijos" stadioną!

...

2012 Spa 01 12:37

FKE TV: Ekranas 3-0 Šiauliai

Aukštaitijos derbyje - užtikrinta ir graži čempionų pergalė.

54' V.Kavaliauskas (FKE) 1:0
77' V.Lukša (FKE) 2:0
88' A.Vertelis (FKE) 3:0

...

2012 Spa 01 13:08

Sumauti idiotai: Šiauliai yra Žemaitijoje ir visi tą žino. Tik okupantai ir koloborantai rašo, kad Aukštaitijos derbis.

svarbūs Žemaitijos centrai buvo Raseiniai, Kražiai ir Šiauliai: šiuose miestuose rinkdavosi Žemaitijos seniūnijos seimeliai.
O futbolo.tv ir fke įsikando kažkokį neegzistuojantį derbį.
Tegul FKE varo į Kėdainius ir ten ieškosi sau varžovo... :mrgreen: Už**** ta PYPT sovietų propaganda. :evil:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2012 Spa 01 14:47

:
yra proga futbolo žemėlapyje Šiaulius prijungti prie Lietuvos :). Pasius žemaičiai.

...

2012 Spa 01 14:59

:
Senai sakiau, kad žemaičiams reikia turėti savo futbolo rinktinę, nes su litvinais ne pakeliui... dzūkai viską sugadina, ką žemaičiai iškovoja.