155) 17:30 Trakai (Trakai) - Sūduva (Marijampolė) - LTV transliacija

151) 18:00 Dainava (Alytus) - Šiauliai (Šiauliai)

153) 16:00 Ekranas (Panevėžys) - Banga (Gargždai)
154) 18:00 Atlantas (Klaipėda) - VMFD Žalgiris (Vilnius)

152) 12:00 Kruoja (Pakruojis) - Klaipėdos Granitas (Klaipėda)

...

2014 Spa 09 11:37

Labai įdomus turas nusimato..

riteriai, kurie jau nepamenu, kada paskutinį kartą laimėjo, susikaus su kalakučiukais, kurie beviltiški gynyboje.. riteriai iš daugybės progų išnaudoja vos kelias.. kalakučiukai be galvų gynyboje, bet kartais sugeba užpulti.. kas laimės neįmanoma nuspėti..

dzūkai stebina paskutiniu metu, laimėjo taurėje, A lygoje apžaidė KRUOJĄ.. prisiminus, kad KRUOJA nepadoriais rezultatais skriaudžia šiauliečius, tai galima laukti dzūkų pergalės.. :P

nukraujavęs "pelėsių" klubas namie žaidžia, prieš savus, armadinius, tai gal nevolios glušpetrių ir sukovos, juolab, kad mandarinai irgi ne ta jėga, kuri keltų grėsmę.. pagal viską, tai pelėsiai turi šansą dar iškovoti vieną pergalę..

Vicečempionai laukia atvykstant čempionų.. pernai buvo daug šių dviejų klubų kovų, aršios, o šiais metais klaipėdiečiai nesikandžioja.. bet gal paslapčia viliasi įkąsti :P

dėl pakruojiečių, tai ką žinau.. gavo taurėje nuo KG ir vėl.. bet dabar sakyčiau, pagal visas poniatkes, KG turėtų gėdingai gauti į skudurus, net Poškaus pora įvarčių nieko nepakeistų.. jeigu tik pakruojiečiai rodys daugiau gyvybės nei rungtynėse su DAINAVA praeitame ture, tai turėtų imti bent tašką.. namie gauti į skudurus būtų gėda..

...

2014 Spa 13 17:55

G.Rimkus: „Sūduva“ gali sužaisti taip gerai, kad maža nepasirodys“

Antrą vietą A lygoje užimantis „Trakų“ klubas intensyviai ruošiasi ketvirtadienio rungtynėms su Marijampolės „Sūduva“, kuriai tai, turbūt, paskutinis šansas griebtis skęstančio šiaudo kovoje dėl medalio. Iškovoję pergalę „Trakų“ futbolininkai iki minimumo sumažintų varžovų galimybes pavyti riterius.

„Kai rungtynės vyksta po pertraukų, jos būna kitokios. Ypač žaidžiant su „Sūduva“, kurios žaidimas stipriai banguoja. Jie gali nesužaisti, tačiau lygiai taip gali sužaisti taip gerai, kad maža nepasirodys“, - varžovų žaidimą vertino „Trakų“ treneris Gintaras Rimkus, pridūręs, kad varžovus dar gali veikti po trenerio pasikeitimo pakilęs emocinis tonas.

„Sūduva“ yra labai gera komanda, kuriai tereikėjo sukrėtimo. Per pirmas kelias rungtynes mes tą jutome. Neabejotinai, tą aukštą tonusą geru žaidimu bandysime nuleisti“, - kalbėjo treneris.

Prieš rinktinių pertrauką „Trakai“ dėl traumų, ligų ir diskvalifikacijų buvo praradę penkis žaidėjus. G.Rimkus tvirtina, kad tas skaičius iki dabar nėra pakitęs.

„V.Lukša šiandien prisijungė prie komandos, tačiau vis dar neturime Justino Januševskio. Jo pakvietimas į U-21 rinktinę Baltijos taurės rungtynėms mums kelia šiek tiek nerimo. Į klubą jis bus paleistas tik trečiadienį – tai yra, likus vienai dienai iki rungtynių“, - dėstė treneris.

„Bet kokiu atveju, darbas vyksta. Ritmas išlieka toks pat. Be abejonės, kovosime“.

Rungtynės tarp „Trakų“ ir „Sūduvos“ bus žaidžiamos spalio 16 dieną, ketvirtadienį 17.30 valandą.

...

2014 Spa 15 13:18

Trenerio A.Ramono mintys apie rungtynes su “Trakais”

Marijampolės „Sūduva“ rytoj Vilniuje „Smscredit.lt“ A lygos rungtynėse susitiks su FK „Trakai“ ekipa. Marijampoliečiams reikalingi taškai norit tęsti kovą dėl prizinių vietų šių metų čempionate.

A lygos kovos į stadionus sugrįžta po nacionalinių rinktinių pertraukos. „Sūduvos“ treneris Audrius Ramonas teigė, kad pertrauka iš dalies buvo naudinga, tačiau turėjo ir minusų.

„Iki pertraukos demonstravome neblogą žaidimą, todėl žiūrint šiuo aspektu pertrauka nebuvo naudinga. Bet komandoje turime nemažai traumuotų žaidėjų, kurie nėra pasiruošę rungtynėms šimtu procentų, todėl šiems žaidėjams pertrauka buvo naudinga. Žmonių komandoje neturime pernelyg daug, todėl sakyčiau, kad pertrauka čempionate buvo labiau naudinga nei nenaudinga.“

Rytojaus rungtynes dėl surinktų šešių geltonų kortelių praleis „sūduvietis“ Marius Šoblinskas. Audrius Ramonas neslėpė, kad šio žaidėjo netektis yra svarbi komandai.

„Nesvarbu Marius Šoblinskas, Arminas Vaskela ar Edvinas Puzara praleidžia rungtynes, tai yra netektis komandai, nes visi žaidėjai komandai yra naudingi ir nesvarbu, kurio žaidėjo diskvalifikacija komandai nuostolis.“

Marijampoliečių gretose nestinga traumuotų žaidėjų. „Sūduvos“ treneris pasidžiaugė, kad po traumų atsigauna Mohamad Kdouh ir Povilas Kiselevskis.
„Povilas Kiselevskis dar nesitreniruoja kartu su komanda, jis dirba individualiai, tačiau po kelių dienų turėtų prisijungti prie komandos treniruočių. Legionierius Mohamad Kdouh jau kelias dienas treniruojasi kartu su komanda ir rytojaus rungtynėms prieš „Trakus“ bus pasiruošęs.“

„Sūduva“ su „Trakais“ šių metų čempionate susitiko jau tris kartus ir visose rungtynėse kova vyko iki paskutinių minučių. Pirmose rungtynėse Marijampolėje „Trakai“ 94 minutę pelnyto įvarčio dėka iškovojo pergalę. Antro rato rungtynėse Vilniuje „Sūduva“ po atkaklios kovos rezultatu 3:4 palaužė varžovus. Trečiojo rato susitikimas baigėsi be įvarčių, tačiau progų laimėti rungtynes turėjo abi ekipos. Audrius Ramonas teigė, kad jis tikisi, kad ir artėjančios rungtynės nebus išimtis.
„Aš manau, kad rytdienos rungtynės bus kitokios, nei buvo iki šiol. Rungtyniaujant prieš „Trakus“ ne tik mes, bet ir „Žalgiris“ ir visos kitos komandos turi labai sunkias rungtynes. Galėčiau išskirti varžovus, kaip vieną iš kovingiausių visos lygos komandų. Todėl galvoju, kad rytoj mums bus labai sunku. Žinoma, jie turi silpnų vietų, kaip ir visos komandos, tačiau didžiausia „Trakų“ stiprybė – kovingumas.“

...

2014 Spa 15 18:55

"Trakai" - Marijampolės "Sūduva"

Spalio 16 dieną 17.30 val. Vilnius, LFF stadionas. Iki šiol čempionate - 1:0, 3:4, 0:0.

Jei "Sūduva" nori medalių, tai yra bene paskutinė reali galimybė tęsti jų medžioklę. Pergalės Vilniuje atveju marijampoliečius nuo antrąją vietą "SMScredit.lt A lygoje" dabar užimančių trakiškių skirtų tik keturi taškai. Tai reiškia, kad "Sūduvai" teks atakuoti. Kita vertus, taškų, juolab namuose, barstyti nenorės ir senosios sostinės riteriai, todėl galima tikėtis atviro, agresyvaus futbolo.

Marijampolės komandos treneris Audrius Ramonas, kuriam vadovaujant "Sūduva" dar nė sykio nepralaimėjo, rinktinių rungtynėms skirtą pertrauką vertino teigiamai, nes trumpos atostogos buvo galimybė apgydyti žaidėjų traumas. Su laiku lenktyniavo ir kai kurie susižeidę "Trakų" futbolininkai.

Vis dėlto spragas teks kaišyti ir vieniems, ir kitiems - ne tik dėl traumų, bet ir dėl nuobaudų. "Sūduvos" komandoje žaisti negalės kortelių prisirinkęs Marius Šoblinskas, priešingoje barikadų pusėje nebus per dvikovą su "Žalgiriu" iš aikštės išvyto Tado Labuko. "Trakų" treneriams nerimo kelia ir vieno svarbiausių gynybos ramsčių Justino Januševskio grafikas - iš jaunimo rinktinės į klubą futbolininkas grįžo tik rungtynių su "Sūduva" išvakarėse.

Jei rytoj 'Trakai' nelaimi, jau šeštadienį žalgiriečiai gali užsitikrinti čempionų titulą!

...

2014 Spa 15 18:56

Alytaus "Dainava" - "Šiauliai"

Spalio 17 dieną 18 val. Alytus, miesto stadionas. Iki šiol čempionate - 0:5, 0:6, 1:4.

Nors "Šiauliai" alytiškius šiemet visus tris kartus mušė negailestingai, šįkart dzūkų komanda į aikštę eis pasikrovusi teigiamų emocijų. Prieš rinktinėms skirtą pertrauką "Dainava" pirmą kartą šiemet iškovojo dvi pergales iš eilės - LFF taurės turnyre prieš Kauno "Hegelmann Litauen" ir "SMScredit.lt A lygoje" - prieš Pakruojo "Kruoją".

Šiauliečių situacija - priešinga. Prieš pertrauką komanda pralaimėjo trejas šalies čempionato rungtynes, o bandomoji dvikova per trumpas atostogas su pirmojoje lygoje žaidžiančiu Kauno "Stumbru" irgi baigėsi nesėkme. Šioje dvikovoje "Šiauliai" bandė naują legionierių, į klubą grįžo ir iš Gargždų "Bangos" pasitraukęs vartininkas Šarūnas Jurevičius, bet jam dar reikės tvarkytis registracijos formalumus.

Papildomu galvosūkiu šiauliečių treneriams gali tapti tai, kad iš jaunimo rinktinės grįžę Justas Raziūnas bei Titas Vitukynas turės nedaug laiko poilsiui. Su U-21 rinktine Liepojoje buvo ir Vytas Gašpuitis, bet jo situacija kitokia - šis gynėjas Alytuje nežis dėl kortelių.

...

2014 Spa 15 18:57

Panevėžio "Ekranas" - Gargždų "Banga"

Spalio 18 dieną 16 val. Panevėžys, "Aukštaitijos" stadionas. Iki šiol čempionate - 0:0, 0;0, 1:0.

Akis į akį - dvi problemų kamuojamos komandos. Tačiau tai, kas vyksta užkulisiuose, panevėžiečių rezultatus veikia ne taip pražūtingai kaip gargždiškių. "SMScredit.lt A lygos" čempionato atkarpą prieš pertrauką "Ekranas" baigė dviem pergalėmis. "Banga" pralaimėjo penkiskart iš eilės.

Iki šiol vykusiose rungtynėse kova buvo nuožmi ir nerezultatyvi. Per tris tarpusavio akistatas įmušė tik "Ekranas", bet ir jis - vos sykį, trečiuoju bandymu Gargžduose.

Panevėžiečiams dėl nuobaudų negalės padėti gynėjas iš Serbijos Aleksandaras Šušnjaras. Tačiau ir be jo finansinių bėdų išretinto "Ekrano" suolas tikrai nėra trumpesnis už "Bangos". Jaunimo rinktinėje savo atstovų turėjo ir vieni, ir kiti. Į Panevėžį iš Latvijos grįžo Edvardas Tamulevičius bei Sigitas Urbys, į Gargždus - Klaudijus Upstas.

...

2014 Spa 15 18:58

Klaipėdos "Atlantas" - Vilniaus "Žalgiris"

Spalio 18 dieną 18 val. Klaipėda, centrinis stadionas. Iki šiol čempionate - 0:4, 0:1, 0:3.

"Žalgirio" psichologinė įtampa nebeslegia. Iki čempionų titulo trūksta keturių taškų, o juos per šešis turus, kaip pajuokavo vilniečių kapitonas Deividas Šemberas, turbūt surinktų ir "Žalgirietis" - pirmojoje lygoje rungtyniaujantys žaliai baltų dubleriai.

Per pertrauką keturi čempionų futbolininkai liejo prakaitą Lietuvos nacionalinėje komandoje, o Kristis Andreou - gimtojo Kipro jaunimo rinktinėje. Visi kiti gavo tris dienas poilsio, vėliau grįžo į įprastinę pasirengimo būsimoms rungtynėms rutiną. Artimiausia dvikova "Žalgiriui" neturėtų būti lengva - vilniečių laukia išvyka į uostamiestį, kur teks susiremti su praėjusio sezono vicečempionais. "Atlantas" varžovams nuolaidžiauti neturėtų - uostamiesčio komandai, kaip ir "Sūduvai", šis turas yra bene paskutinė galimybė išsaugoti realių ambicijų kovoti dėl medalių.

Klaipėdiečiai šį sezoną į "Žalgirio" vartus dar neįmušė nė sykio, o dabar jiems negalės atstovauti raudoną kortelę "sugavęs" gynėjas Kazimieras Gnedojus. Tačiau ir "Žalgiris" turi savą nuostolį - dėl nuobaudų į aikštę nežengs vienas komandos lyderių Jakubas Wilkas.

...

Pakruojo "Kruoja" - "Klaipėdos granitas"

Spalio 19 dieną 12 val. Pakruojis, miesto stadionas. Iki šiol čempionate - 2:2, 2:2, 5:1.

Prieš čempionato pertrauką trečiąją vietą užimanti "Kruoja" gavo skaudų antausį. Pakruojo futbolininkus, kurie iki tol per penkerias rungtynes buvo surinkę 13 taškų, įveikė absoliuti "SMScredit.lt A lygos" autsaiderė "Dainava". Tai gali tapti papildomu dirgikliu reabilituotis, nors motyvuoti savęs "Kruojai" nereikia - tai daro medalių spindesys.

"Klaipėdos granitas" - duobėje. Per pastarąsias šešerias rungtynes uostamiesčio komanda neiškovojo nė vienos pergalės bei pralaimėjo penkis sykius, praleido 17 įvarčių , o ir lažybų skandalo šešėlis gerų emocijų nepridėjo. Negana to, klaipėdiečiams artimiausias dvejas rungtynes padėti negalės kortelių prisirinkęs saugas Edgaras Baranauskas.

Tautvydas Eliošius ir Ričardas Beniušis iš "Kruojos" buvo pakviesti į šalies rinktinę, bet rungtynėse su Estija ir Slovėnija nepervargo - tik R.Beniušis sužaidė keletą minučių dvikovos su estais pabaigoje. Reikia manyti, kad į "SMScredit.lt A lygą" Pakruojo komandos lyderiai grįš išlaikę gerą fizinę formą ir pasiilgę futbolo.

...

2014 Spa 16 16:51

Paveikslėlis TRAKU RITERIAI vs. FK SUDUVA Paveikslėlis

"Sūduva": D. Bartkus, M. Činikas, I. Tsyvilko, M. Ugge, V. Bagdanavičius, V. Baranovskij, K. Chvedukas, A. Vaskela, G. Russo, C. Martinez, T. Radzinevičius.

"Trakai": P. Grybauskas, V. Lukša, D. Miceika, P. Malinauskas, J. Januševskij, D. Česnauskis, L. Kochanauskas, L. Klimavičius, A. Lipskis, Y. Kendiysh, Y. Mamaev.

...

2014 Spa 16 18:20

27 minutę Karolis Chvedukas išveda "Sūduvą" į priekį! "Trakai" 0:1 "Sūduva"

45 minutę Tomas Radzinevičius dvigubina rezultatą! "Trakai' 0:2 "Sūduva

TRAKAI 0 - 2 SUDUVA
PO PIRMOJO KELINIO

Apgailetinas riteriu zaidimas.. Kol janke su olialia senute gastroliavo, aukletiniai liko be prieziuros ir totaliai degradavo, jeigu ir ka buvo ismoke, tai dabar atrodo, kad pirma karta zaistu fule..

grybauckas nusigrybavo, o antra gola gavo, kai komandine gynyba nesudirbo..

...

2014 Spa 16 18:43

` Aibaras dar viena ivarti kala ir SUDUVA 3 - 0 pirmauja..

riteriai siandien visai nekovojantys.. puolime truksta zmoniu, bet nepateisinama