2015-07-10

- Neblogas welcome back`as , sakyčiau, gavosi.. 8-)
***

S.Urbio vedama „Palanga“ reabilitavosi mače su „Auska“

Penktadienį LFF Pirmoje lygoje buvo sužaistas atkeltas trisdešimt pirmojo turo susitikimas tarp „Palangos“ ir Alytaus „Auskos“ ekipų. Pajūryje vykusį susitikimą namuose rezultatu 4:0 (1:0) laimėjo palangiškiai.

Šiame mače šeimininkai galėjo reabilituotis po pralaimėjimo aštuonioliktajame ture, kuriame „Palanga“ gana netikėtai rezultatu 0:3 nusileido Radviliškio „Lokomotyvui“.

Palangiškiai susitikimą pradėjo susikaupę ir jau 3-ąją minutę, vedami Simono Urbio, sugebėjo pelnyti įvartį ir išsiveržti į priekį – 1:0. Pirmoje rungtynių dalyje šeimininkai sėkmingai gynyboje darbavosi savo aikštės pusėje ir alytiškiams susikurti sėkmingų progų puolime neleido. Prieš ilgąją pertrauką „Palangos“ futbolininkai išlaikė sau palankų rezultatą – 1:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau aikštelėje aktyviai rungtyniavo S.Urbys, kuris 62-ąją minutę dar kartą nuginklavo „Auskos“ vartininką ir rezultatą padidino – 2:0. Antroje rungtynių dalyje šeimininkai sėkmingiau rungtyniavo prie alytiškių vartų ir 70-ąją minutę sugebėjo dar kartą rezultatą padidinti. Šį kartą įvarčio autoriumi tapo Gvidas Juška, po kurio tikslaus smūgio rezultatas tapo jau 3:0. „Auskos“ vienuolikei ir toliau sunkiai sekėsi kurti pavojingas progas, o palangiškiai nebuvo linkę atsipalaiduoti iki susitikimo pabaigos. Per pridėtą laiką, 94-ąją minutę, dar kartą tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė S.Urbys ir įtvirtino „Palangos“ pergalę rezultatu 4:0.

***

„Palanga“ – Alytaus „Auska“ 4:0 (1:0)

Palangos miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 3 min. Simonas Urbys (1:0), 62 min. Simonas Urbys (2:0), 70 min. Gvidas Juška (3:0), 90+4 min. Simonas Urbys (4:0).

Įspėjimai: 52 min. Ervinas Chvesko – geltona kortelė („Auska“), 58 min. Nerijus Kavaliauskas – geltona kortelė („Auska“), 77 min. Dominykas Grižas – geltona kortelė („Auska“), 85 min. Deividas Kumeta – geltona kortelė („Auska“).