Kruoja-2 - Džiugas :P DŽIUGAS ima tris be kovos.. 8-)

Radviliškio miesto stadionas

...

Re: XXXI (31) turas:

2015 Spa 07 13:28

Mūšis sostinėje baigėsi vilniečių pergale – MRU antrą kartą sezone įrodė pranašumą prieš „Šilutę“

LFF Pirmos lygos trisdešimt pirmasis turas startavo Vilniaus MRU ir „Šilutės“ vienuolikių rungtynėmis, po kurių pergalę rezultatu 3:0 (2:0) įsirašė vilniečiai. Pirmasis šių komandų susitikimas Šilutėje pirmajame rate baigėsi rezultatu – 2:0, tuomet pergalę taip pat šventė MRU.

Nuo pirmųjų kėlinio minučių ekipos demonstravo aktyvų bei kibų žaidimą. Nors kamuolio kontrolė daugiau priklausė aikštės šeimininkams, tačiau svečiai taip pat atsakė keletu pavojingų išpuolių varžovų aikštės pusėje, deja, atakų įvarčiais užbaigti nesisekė. Vis dėl to, kėliniui gerokai įpusėjus, pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 26–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Danielis Sadovskis kamuolį tiksliai pasiuntė į varžovų vartus – 1:0. Antrojo įvarčio ilgai laukti neteko, 35–ąją kėlinio minutę MRU įvarčius padvigubino Paulius Osauskas – 2:0. Nors pirmoje rungtynių dalyje šilutiškiai turėjo keletą realių progų rezultatą sušvelninti, tačiau jų iki galo nerealizavo, po pirmojo kėlinio pirmavo aikštės šeimininkai – 2:0.

Antrajame rungtynių kėlinyje ekipos išlaikė gan aukštą žaidimo tempą. Ir šeimininkai, ir svečiai, intensyviai kūrė progas, bandydami pralaužti varžovų vartų tinklą, tačiau kibus žaidimas gynyboje kurį laiką ekipoms leido vartus išsaugoti „sausus“. 78–ąją kėlinio minutę įvarčiu pasižymėjęs Valdas Kondratovičius MRU leido dar labiau atsiplėšti nuo varžovų ir įtvirtinti pasiektą pranašumą. Iki kėlinio pabaigos „Šilutei“ taip ir nepavyko pelnyti garbės įvarčio, sušvelninant rungtynių rezultatą. Antrajame sezono susitikime šilutiškiams atsirevanšuoti nepavyko, pergalę rezultatu – 3:0 šventė MRU.

Vilniaus MRU – „Šilutė“ 3:0 (2:0)

LFF stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 26 min. Danielis Sadovskis (1:0), 35 min. Paulius Osauskas (2:0), 78 min. Valdas Kondratovičius (3:0).

...

2015 Spa 08 10:39

„Žalgirio B“ ir „Tauro“ akistatoje sezono rekordas – žalgiriečiai varžovų vartus šturmavo 12 kartų

LFF Pirmos lygos trisdešimt pirmojo turo rungtynėse tarp „Žalgirio B“ ir „Tauro“ sezono rekordą rezultatu 12:0 (6:0) įsirašė žalgiriečiai. Pirmasis šių komandų susitikimas Tauragėje taip pat baigėsi triuškinančiu rezultatu – 2:8, tuomet pergalę taip pat šventė vilniečiai.

Pirmasis kėlinys žalgiriečiams buvo tarsi nesunki treniruotė, ekipa aikštėje užtikrintai dominavo, kurdama vieną ataką po kitos. Jau 4–ąją minutę sėkmingai realizavęs pirmąjį rungtynių įvartį Justas Lasickas „Žalgirį B“ išvedė į priekį – 1:0. Kėlinio metu „Tauro“ gynybą stipriai šlubavo, tad ekipai sustabdyti žalgiriečių išpuolius nebuvo šansų. 28–ąją minutę dubliu pasižymėjęs J.Lasickas ekipos rezultatą padvigubino ir atidarė tikrą dublių fiestą, per šešias rungtynių minutes du tikslius smūgius į tauragiškių vartus pasiuntė Erikas Motuzas, o prabėgus dar šešioms minutėms vieną įvartį po kito realizavo rezultatyviausias ekipos žaidėjas Julius Momkus – 6:0. Naujajam tauragiškių vartininkui debiutas sostinėje buvo itin sunkus, komandos draugams nespėjus sugrįžti į gynybą, paliktas vienas prieš „Žalgirio B“ futbolininkus, svečių vartų sargas buvo tiesiog bejėgis. 40–ąją kėlinio minutę „Tauras“ turėjo galimybę bent kiek sušvelninti esamą rezultatą, tačiau kamuolys „Žalgirio B“ vartų tinklo nepasiekė. Po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo „Žalgiris B“.

Nuo pirmųjų antrojo kėlinio minučių žalgiriečiai buvo nusiteikę kovingai ir jau 46–ąją kėlinio minutę sukūrė pavojingą ataką, visgi jaunajam „Tauro“ vartininkui smūgį atremti pavyko. Tačiau dar po keleto akimirkų „Tauro“ vartus praskrodė dar vienas J.Momkaus pasiųstas kamuolys – 7:0. Žalgiriečių pasirodymas tęsėsi, 55–ąją minutę po puikaus Justo Lasicko perdavimo pirmuoju įvarčiu sezone pasižymėjo Aldas Korsakas, ekipos pranašumą padidindamas – 8:0. 63–ąją minutę grėsmė iškilo ir aikštės šeimininkams, tačiau Karolis Čirba vartus išsaugojo, o jau 65–ąją minutę dubliu pasižymėjo A. Korsakas – 9:0. 75–ąją minutę po Dominyko Barausko tikslaus perdavimo, jubiliejinį dešimtąjį įvartį „Žalgiriui B“ pelnė Edgaras Kudzinas, o netrukus ekipos atotrūkį padidino dar vienu tiksliu smūgiu – 11:0. Kėliniui bėgant į pabaigą dar vieną progą pralaužti žalgiriečių gynybą turėjo tauragiškiai, deja, tos progos išnaudoti nepavyko. Rungtynėse galutinį tašką padėjo Aldo Korsako rezultatyvus perdavimas, po kurio Ernestas Stočkūnas žalgiriečiams pelnė sezono rekordą – 12-ąjį įvartį.

Rungtynių statistika

Vilniaus „Žalgiris B“– Tauragės „Tauras“ 12:0 (6:0)

LFF stadionas: 80 žiūrovų

Įvarčiai: 4min. Justas Lasickas (1:0), 28 min. Justas Lasickas (2:0), 30 min. Erikas Motuzas (3:0) 34min. Erikas Motuzas (4:0), 40 min. Julius Momkus (5:0), 41 min. Julius Momkus (6:0), 51 min. Julius Momkus (7:0), 55 min. Aldas Korsakas (8:0), 65 min. Aldas Korsakas (9:0), 75 min. Edgaras Kudzinas (10:0), 82 min. Edgaras Kudzinas (11:0), 88 min. Ernestas Stočkūnas (12:0).

...

2015 Spa 08 10:43

ŽALGIRIS B 12 : 0 TAURAS
2015 10 07, VILNIUS, LFF stadionas

„Žalgiris B“ 12:0 „Tauras“: įvarčiai (Pirma lyga; XXXI turas; 2015-10-07)

„Žalgiris B“ 12:0 „Tauras“: santrauka (Pirma lyga; XXXI turas; 2015-10-07)

„Žalgiris B“ 12:0 „Tauras“: rungtynės (Pirma lyga; XXXI turas; 2015-10-07)

...

2015 Spa 10 14:05

ŠILAS vs. NEVĖŽIS

- Po pirmojo kėlinio nulinė lygybė -0:0.

- Antrasis kelinys prasidėjo netikėtumu.. :D NEVEŽIS po Moreiros vinies pirmauja..
ŠILAS 0 - 1 NEVĖŽIS

Po kelių minučių vėl įvartis, šį kartą išlyginamsis įvartis pakrito.. 1-1..
ŠILAS 1 - 1 NEVĖŽIS

83 minutę Grigaitis smeigė golą..
ŠILAS 2 - 1 NEVĖŽIS

ir dar vienas perdavimas bei šūvis į tolimą vartų kampą..
ŠILAS 3 - 1 NEVĖŽIS

ir desertinis.. iš artroos kampo skersuoja, kamuolys vartoos..

„Šilas“ su E.Grigaičiu priešakyje sunkioje kovoje įsirašė svarbią pergalę

LFF Pirmos lygos trisdešimt pirmojo turo rungtynėse tarp „Šilo“ ir „Nevėžio“, pergalę rezultatu – 4:1(0:0) įsirašė aikštės šeimininkai. Pirmasis šių komandų susitikimas Kėdainiuose baigėsi rezultatu – 0:2, tuomet pergalę taip pat šventė „Šilas“.

Nuo pirmųjų kėlinio minučių aikštėje dominavo „Šilo“ vienuolikė, jau 1–ąją minutę kėdainiškiai sulaukė Andriaus Urbšio aštrios atakos. 9–ąją kėlinio minutę „Nevėžio“ vartus pralaužti mėgino Evaldas Grigaitis, tačiau vartininkas smūgį atrėmė. Kėlinio metu „Nevėžio“ futbolininkai daugiau žaidė gynyboje, „Šilo“ vartus kontratakuodami. 26–ąją minutę dar vieną greitą išpuolį surengė Ramūnas Mačežinskas, tačiau kamuolys vartų nepasiekė. 34–ąją minutę pavojus kilo aikštės šeimininkams, kai Evaldas Kūgys pasiuntė aštrų smūgį, visgi kamuolys atsimušė į vartų skersinį. 35–ąją minutę tikslų smūgį kėdainiškiams į vartus pasiuntė Ričardas Beniušis, tačiau dėl užfiksuotos nuošalės įvartis užskaitytas nebuvo. 40–ąją minutę dar vienas „gaisras“ kilo „Nevėžio aikštės pusėje, deja, ši ataka iki galo realizuota nebuvo. 46–ąją pridėto laiko minutę „Šilas“ turėjo dar vieną progą išsiveržti į priekį, vis tik jos išnaudoti nepavyko. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko nepakitęs – 0:0.

Antrajame rungtynių kėlinyje ekipos įjungė dar aukštesnę pavarą. 47–ąją minutę Alison E Silva, pasižymėjęs tiksliu smūgiu, pralaužė „Šilo“ vartus ir „Nevėžį“ išvedė į priekį – 1:0. 49–ąją minutę rungtynių intrigą padidino Mantas Makutunovičius, kai kamuolį pasiuntęs į tolimąjį vartų kampą rungtynių rezultatą išlygino – 1:1. 57–ąją minutę pavojingą išpuolį varžovams sukūrė „Šilas“, šįkart „Nevėžį“ gelbėjo Martynas Šležys. Aikštės šeimininkų atakos tęsėsi, 73–ąją minutę dar vieną išpuolį svečiams surengė Gytis Urba, deja, kamuolys vartų tinklo nepasiekė. 79–ąją minutę greitą ataką sukūrė „Nevėžis“, tačiau ir šįsyk ji nebuvo rezultatyvi. 83–ąją rungtynių minutę audringas sirgalių ovacijas sukėlė Evaldas Grigaitis, kai tiksliu smūgiu pralaužė svečių vartus ir „Šilą“ išvedė į priekį – 2:1. Po keleto akimirkų sirgaliai buvo dar kartą pradžiuginti – po rezultatyvaus Mangirdo Radzevičiaus perdavimo dubliu pasižymėjo E.Gigaitis, o 89–ąją minutę ketvirtąjį ekipos įvartį pelnęs Ramūnas Mačežinskas rungtynėse padėjo galutinį tašką. Nuaidėjus arbitro švilpukui „Šilas“ šventė svarbią ir užtikrintą pergalę rezultatu – 4:1.

***

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Kėdainių „Nevėžis“ 4:1(0:0)

Kazlų Rūdos stadionas: 250 žiūrovų

Įvarčiai: 47 min. Alison E Silva (0:1), 49 min. Mantas Makutunovičius (1:1), 83 min. Evaldas Grigaitis (2:1), 87 min. Evaldas Grigaitis (3:1), 89 min. Ramūnas Mačežinskas (4:1).

Įspėjimai: 51 min. Karolis Rukuiža – geltona kortelė („Nevėžis“), 56 min. Aurelijus Jakelaitis – geltona kortelė („Šilas“), 68 min. Mangirdas Radzevičius – geltona kortelė („Šilas“).

...

2015 Spa 12 11:36

Emocingose rungtynėse įveikusi mažumoje likusią „Miniją“ – „Kražantė“ sugrįžo į pergalių kelią

LFF Pirmos lygos trisdešimt pirmojo turo rungtynėse tarp „Minijos“ ir „Kražantės“ pergalę ir tris taškus iškovojo Kelmės vienuolikė – 5:3 (4:0). Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę taip pat šventė kelmiškiai, tuomet varžovus įveikę rezultatu – 3:2.

Iniciatyviai rungtynes pradėjusi „Kražantė“ 13–ąją kėlinio minutę išsiveržė į priekį, kai po tikslaus Vaido Viktoravičiaus smūgio kamuolys atsidūrė aikštės šeimininkų vartuose – 1:0. Ilgai neteko laukti ir antrojo rungtynių įvarčio, 17–ąją minutę V.Viktoravičius pasižymėjęs dubliu ekipos įvarčius padvigubino – 2:0. „Minijos“ nesėkmės tęsėsi, sužaidus 22 rungtynių minutes aikštės šeimininkų vartų sargas Martynas Draukšas už paskutinės vilties pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir privalėjo palikti aikštę, o jau sekančią minutę „Minija“ buvo nubausta dar vienu įvarčiu, kurio autoriumi tapo Artūras Juchno – 3:0. Mažumoje likusiems kretingiškiams nepavyko atremti ir dar vieno išpuolio, kai 26–ąją kėlinio minutę atakos smaigalyje atsidūręs Erikas Milašauskas kamuolį pasiuntė į vartų tinklą – 4:0. Per likusį kėlinio laiką daugiau įvarčių pasiekta nebuvo.

Į antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai sugrįžo nusiteikę ryžtingai, jau 48–ąją minutę pirmajame kėlinyje pasiektą rezultatą sušvelnino tikslus Mariaus Papšio įvartis, o sužaidus dar vienuolika minučių „Minija“ dar labiau priartėjo, kai rungtynėse debiutavęs Juro Pejicas pasižymėjo įvarčiu – 2:4. Rungtynėse netrūko nei emocijų, nei pavojingų momentų, o pirmajame kėlinyje gerokai į priekį pabėgusiai „Kražantei“, antrajame kėlinyje realizuoti progas sekėsi kur kas prasčiau. 71–ąją minutę atotrūkį nuo varžovų dar labiau sumažino dubliu pasižymėjęs Marius Papšys (3:4), po kurio įvarčio rungtynių intriga dar labiau pakilo. Deja, neilgam, jau po keleto akimirkų įvartį „Kražantei“ pelnė anksčiau pasižymėjęs Artūras Juchno – 5:3. Iki kėlinio pabaigos daugiau įvarčių realizuota nebuvo. Antrajame kėlinyje stiprų charakterį parodžiusi „Minija„ prieš varžovus neatsilaikė, rezultatyvią pergalę – 5:3 šventė Kelmės „Kražantė“.

Kretingos „Minija“ – Kelmės „Kražantė“ 3:5 (0:4)

Kretingos stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 13min. Vaidas Viktoravičius (0:1), 17 min. Vaidas Viktoravičius (0:2), 23 min. Artūras Juchno (0:3), 26 min. Erikas Milašauskas (0:4), 48 min. Marius Papšys (1:4), 59 min. Juro Pejicas (2:4), 71 min. Marius Papšys (3:4), 73 min. Artūras Juchno (3:5).

Įspėjimai: 22 min. Martynas Draukšas – raudona kortelė („Minija“), 25 min. Marius Papšys – geltona kortelė („Minija“), 82 min. Artūras Juchno – geltona kortelė („Kražantė“), 87 min. Erikas Milašauskas – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Spa 12 11:39

„Trakai–2“ išvykoje pasipriešinimo nesulaukė – įveikę „Kauną“ sugrįžo į pergalių kelią

LFF Pirmos lygos trisdešimt pirmojo turo mačas tarp „Kauno“ ir „Trakų–2“ ekipų baigėsi užtikrinta trakiškių pergale rezultatu – 5:0 (2:0). Pirmasis šių komandų susitikimas taip pat baigėsi „Trakų–2“ pergale – 1:0.

Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti, 20–ąją kėlinio minutę „Trakus–2“ į priekį išvedė tikslus Roko Masenzovo įvartis – 1:0. Sužaidus dar 9 rungtynių minutes iniciatyviai žaidęs R. Masenzovas pasižymėjo dubliu ir ekipos įvarčius padvigubino – 2:0. Kėlinio metu „Kaunui“ rezultatyvias progas kurti sekėsi gan sunkiai. Iki kėlinio pabaigos kamuolys nei vienos ekipos vartų tinklo nebepasiekė. Po pirmo kėlinio pirmavo svečiai – 2:0.

Sugrįžus po pertraukos, jau 48–ąją rungtynių minutę, tiksliu smūgiu pasižymėjo Romualdas Kliukoitis ekipos pranašumą padidindamas – 3:0. Net ir užtikrintai pirmaudami svečiai tempo nemažino ir kūrė vieną ataką po kitos, „Kaunui“ palikdami vis mažiau vilčių. 65–ąją minutę tikslų smūgį į „Kauno“ vartus pasiuntė Ronaldas Solominas – 4:0. Galutinį tašką rungtynėse padėjo Povilas Malinauskas, kai 90–ąją minutę sėkmingai realizavo 11 m. baudinį, po kurio „Trakai–2“ pirmavo – 5:0. Iki kėlinio pabaigos „Kaunui“ varžovų vartų pralaužti ir garbės įvarčio pelnyti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui pergalę rezultatu – 5:0 išvykoje šventė „Trakai–2“.

„Kaunas“ – „Trakai–2“ 0:5 (0:2)

NFA stadionas: 140 žiūrovų

Įvarčiai: 20 min. Rokas Masenzovas (0:1), 29 min. Rokas Masenzovas (0:2), 48 min. Romualdas Kliukoitis (0:3), 65 min. Ronaldas Solominas (0:4), 90 min. Povilas Malinauskas (0:5).

Įspėjimai: 14 min. Andrius Kazakevičius – geltona kortelė („Trakai–2“), 42 min. Kristijonas Gedgaudas – geltona kortelė(„Kaunas“), 43 min. Povilas Malinauskas – geltona kortelė („Trakai–2“), 77 min. Rimvydas Lipnevičius – geltona kortelė(„Kaunas“), 89 min. Patrikas Kukta – geltona kortelė(„Kaunas“).

...

2015 Spa 12 11:41

„Lietava“ antrajame kėlinyje palaužė „Panevėžį“ ir užsitikrino sidabrą

LFF Pirmos lygos trisdešimt pirmojo turo rungtynėse tarp „Lietavos“ ir „Panevėžio“, pergalę rezultatu – 3:1 (1:1) įsirašė aikštės šeimininkai. Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi „Panevėžio“ pergale rezultatu – 1:0.

Nuo pirmųjų kėlinio minučių kamuolio kontrolė priklausė aikštės šeimininkams, tačiau aktyviai kuriant atakas, jų realizuoti nepavykdavo. 8–ąją kėlinio minutę susiklosčiusią situaciją sėkmingai išnaudojo Mantas Savėnas, po kurio puikaus įvarčio „Panevėžys“ išsiveržė į priekį – 1:0. Praleidę įvartį „Lietavos“ futbolininkai žaidimo tempą stengėsi sumažinti, tačiau net ir perėmus dominavimą, atakas kurti sekėsi gan sunkiai. 22–ąją minutę greitą išpuolį prieš „Panevėžį“ surengė Tomas Salamanavičius, deja, bandymas išlyginti rezultatą buvo nesėkmingas. Kėliniui įpusėjus, 29–ąją kėlinio minutę, žaidžiantysis „Lietavos“ treneris Marius Bezykornovas sėkmingai realizavo 11 m. baudinį ir rungtynių rezultatą išlygino – 1:1. Pelnius įvartį jonaviškiai žaidimo tempą padidino ir kūrė vieną ataką po kitos, deja, ekipa strigo su susikurtų progų realizacija. 45–ąją minutę itin didelis pavojus kilo „Panevėžio“ ekipai, greitą ataką kūrė Eisvinas Utyra ir Tomas Salamanavičius, tačiau ir šįsyk iki galo progos realizuoti nepavyko. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko lygus – 1:1.

Aktyviai antrąjį kėlinį pradėję jonaviškiai net keletą kartų iš eilės aštriomis atakomis mėgino pralaužti „Panevėžio“ vartus, deja, nesėkmingai, ekipa drausmingai žaidė gynyboje ir varžovų išpuolius atremdavo sėkmingai. Tačiau panevėžiečiams sukurti pavojingas atakas sekėsi gan sunkiai, „Lietavos“ futbolininkai vos pradėjus atakuoti išpuolius nutraukdavo. 60–ąją minutę M.Bezykornovas varžovų vartus mėgino pralaužti smūgiu iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų, o jau kitą minutę E.Utyros bandymas baigėsi kampiniu. „Lietavos“ atakos tęsėsi viena po kitos. 72–ąją minutę po ilgų ekipos mėginimų atsidūręs varžovų baudos aikštelėje Lukas Miščiukas išnaudojo puikią progą ir „Lietavą“ išvedė į priekį – 2:1. 76–ąją minutę greitą išpuolį kūrė panevėžiečiai, tačiau Jonavos futbolininkai ataką suspėjo nutraukti. Dar po keleto akimirkų E.Utyra po puikaus perdavimo pasižymėjo įvarčių ir „Lietavos“ pranašumą padidino – 3:0. 83–ąją minutę grėsmė „Panevėžio“ vartams kilo dar kartą, tačiau šįsyk Tado Eliošiaus pasiųstas kamuolys skriejo šalia vartų. Iki kėlinio pabaigos žaidybinį pranašumą išlaikiusi „Lietava“ namuose šventė pergalę rezultatu – 3:1.

Jonavos „Lietava“ – „Panevėžys“ 3:1 (1:1)

Jonavos miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 8 min. Mantas Savėnas (0:1), 29 min. Marius Bezykornovas (1:1), 72 min. Lukas Miščiukas (2:1), 79 min. Eisvinas Utyra (3:1).

...

2015 Spa 12 11:42

„Lokomotyvui“ jėgų užteko tik pusei kėlinio – „Banga“ išvykoje užtikrintai triumfavo

LFF Pirmos lygos trisdešimt pirmojo turo rungtynėse tarp „Lokomotyvo“ ir „Bangos“ vienuolikių, pergalę rezultatu – 8:2 (3:1) įsirašė gargždiškiai. Pirmasis šių komandų susitikimas Gargžduose baigėsi taip pat „Bangos“ pergale rezultatu – 2:0.

Iniciatyviai kėlinį pradėjęs „Lokomotyvas“ jau 11–ąją kėlinio minutę po tikslaus Mariaus Ligeikos smūgio išsiveržė į priekį. Tačiau prabėgus penkioms kėlinio minutėms ekipos dominavimą nutraukė Aurelijaus Staponkos įvartis – 1:1. Kurį laiką „Lokomotyvas“ gan aktyviai mėgino pasipriešinti svečių vienuolikei, tačiau 21–ąją minutę A. Staponkai pasižymėjus dubliu, iniciatyvą rungtynėse perėmė „Banga“. 37–ąją kėlinio minutę „Bangos“ sirgaliai buvo nudžiuginti dar kartą, kai A. Staponka trečią kartą kamuolį tiksliai pasiuntė į varžovų vartų tinklą. Iki kėlinio pabaigos daugiau įvarčių pasiekta nebuvo, rezultatu – 3:1 pirmavo svečiai.

Nuo pirmųjų antrojo kėlinio minučių kamuolį užtikrintai kontroliavo gargždiškiai. 53–ąją minutę „Bangos“ atotrūkį padidino Algimantas Bačanskis, o dar po keleto akimirkų baudinį sėkmingai realizavo Karolis Urbaitis, po kurio įvarčio „Banga“ pirmavo – 5:1. Svečių išpuoliai nesiliovė, 65–ąją minutę savo šou tęsė A.Staponka, ekipos įvarčius padidindamas dar kartą – 6:1. Kėlinio metu „Lokomotyvui“ nesisekė ne tik apsiginti nuo aštrių varžovų smūgių, tačiau ir kurti atakas, nors keletą šansų padidinti įvarčius radviliškiečiai turėjo, vis tik kamuolys „Bangos“ vartų tinklo nepasiekė. 78–ąją minutę į „Lokomotyvo“ vartus krito dar vienas kamuolys, šįkart dubliu pasižymėjo Karolis Urbaitis. Negailestingas „Bangos“ šturmas baigėsi 85–ąją minutę, kai gargždiškių rungtynių herojus A.Staponka pelnė aštuntąjį komandos įvartį. 86–ąją minutę rungtynių rezultatą kiek sušvelninti pavyko Nikolajui Misiukui, tačiau galutinio rezultato tai nebekeitė – pirmąjį kėlinį iniciatyviai pradėjęs „Lokomotyvas“ „Bangos“ išbandymo neišlaikė. Gargždiškiai išvykoje šventė užtikrintą pergalę – 8:2.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Gargždų „Banga“ 2:8 (1:3)

Radviliškio miesto stadionas: 89 žiūrovų

Įvarčiai: 11 min. Marius Ligeika (1:0), 16 min. Aurelijus Staponka (1:1), 21min. Aurelijus Staponka (1:2), 37 min. Aurelijus Staponka (1:3), 53 min. Algimantas Bačanskis (1:4), 56 min. Karolis Urbaitis (1:5), 65 min. Aurelijus Staponka (1:6), 78 min. Karolis Urbaitis (1:7), 85 min. Aurelijus Staponka (1:8), 86 min. Nikolajus Misiukas (2:8).

...

2015 Spa 12 11:43

Pagal LFF Varžybų nuostatų 96 str., „Kruojos-2“ komandai, kuri nuo š.m. rugpjūčio 25 d. pasitraukė iš čempionato, užskaitytas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3.