155) 15:00 Spyris (Kaunas) - Žalgiris (Vilnius)
154) 17:00 Atlantas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai)

152) 17:00 Sūduva (Marijampolė) - Utenis (Utena)
151) 19:00 Trakai (Trakai) - Stumbras (Kaunas)

...

Re: XXXI (31) turas:

2015 Spa 15 13:31

Spyris (Kaunas) - Žalgiris (Vilnius)

- Spirdžiai į sezono pabaigą visai nusėdo, gal žiemos miegui jau susiruošė. Vilkai gal alkani pergalių, dar neužmigę..
Gali prireikti ir šalto dušo, kad išsibudintų.. Bet kuriuo atveju pranašumas vilkams prikausys..

Atlantas (Klaipėda) - Šiauliai (Šiauliai)

- Klaipėdiečiai pasitikrino jėgas Latvijoje, atrodo, kad vis dar galingi ir vis alkani pergalių.. neturi teisės suklysti nė karto, nes pikti kalakutai pasinaudos situacija ir apžais.. o šiauliečiai??? nieko jie nesugeba kartais, ypač gintis visas rungtynes sunku..

Sūduva (Marijampolė) - Utenis (Utena)

- kažkodėl tikiuosi menkos intrigos šiame mače.. :roll: gal mažu uteniškiai užsikabins už kamuolio ir sugrajins kaip moka..

Trakai (Trakai) - Stumbras (Kaunas)

- stumbrėkai kažkokie nuvėsę būna kartais, tai gali ir šis kartas tokiu būti..

...

2015 Spa 17 10:49

Kauno „Spyris“ – Vilniaus „Žalgiris“

Spalio 17 dieną 15 val. Kaunas, S. Dariaus ir S. Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:1, 0:4, 0:3

Kauniečiai net šeštą kartą šiame sezone turės progą išmėginti jėgas su titulą ginančiais čempionais. „Žalgirio“ gynyba debiutantams išlieka neįmenama mįsle – Vilniaus klubas laimėjo visus penkis susitikimus, nepraleidęs nė vieno įvarčio.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalyje taip pat su vilniečiais kovosiantys „Spyrio“ žaidėjai turėjo laiko atstatyti jėgas bei pasiruošti paskutinei pirmenybių atkarpai, o ji bus nelengva, kadangi pergalių prieš Kauno klubą sieks visos keturios pirmaujančios komandos. Visgi į rikiuotę Laikinosios sostinės derbyje grįžęs Andrius Velička bei jaunesni veterano ekipos draugai trykš noru prieš „Žalgirį“ atsilaikyti iki pat mačo pabaigos. „SMScredit.lt A lygoje“ kauniečiai pirmuose kėliniuose nuo žaliai baltų atakų apsigindavo, bet rungtynėms artėjant į pabaigą, būdavo palaužiami.

Per pertrauką žalgiriečiai sulaukė pastiprinimo: ekipą papildė buvęs Pakruojo „Kruojos“ saugas Tautvydas Eliošius, galintis debiutuoti jau artėjančiame mače. Šį kartą Valdas Dambrauskas galės verstis visais sveikais treniruojamais futbolininkais, kurie į Kauną vyksta pasiimti tik trijų taškų. Iškovota pergalė prieš „Spyrį“ neleistų „Trakams“ priartėti turnyro lentelėje.

...

2015 Spa 17 10:55

Klaipėdos „Atlantas“ – Šiaulių „Šiauliai“

Spalio 17 dieną 17 val. Klaipėda, centrinis stadionas. Ankstesnės rungtynės: 5:0, 0:0, 2:0

Dar viena komanda sieks atidaryti savo įvarčių sąskaitą šio sezono tarpusavio mačuose. Nors šiauliečiai kol kas neišbrenda iš pralaimėjimų liūno, tačiau šoktelėjusi rezultatyvumo kreivė suteikia vilčių, jog „Šiauliai“ pagaliau pasiųs kamuolį į „Atlanto“ vartus.

Susidariusios pertraukos metu atlantiečiai vėl keliavo į Latviją: šį kartą uostamiesčio ekipa rezultatu 2:3 draugiškame mače nusileido Ventspilio „Ventspils“ vienuolikei, užimančiai ketvirtą poziciją kaimyninės šalies čempionate. Dvikovoje su Saulės miesto komanda Konstantinas Sarsanija negalės verstis Kazimiero Gnedojaus paslaugomis, kuris šiam mačui yra diskvalifikuotas.

„Šiaulių“ klube pastaruoju metu spindi naujokas Aleksejus Godinas, pasižymėjęs jau trejose „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse iš eilės. Vis dėlto pergalingoje LFF taurės aštuntfinalio dvikovoje klaipėdiečiai ukrainietį neutralizavo bei pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 4:0. Jei ir šį kartą dėl bronzos kovojantys atlantiečiai apribos saugo veiksmus – „Šiaulių“ galimybes pakovoti dėl taškų bus minimalios.

...

2015 Spa 17 10:56

Marijampolės „Sūduva“ – Utenos „Utenis“

Spalio 18 dieną 17 val. Marijampolė, „Arvi“ arena. Ankstesnės rungtynės: 1:1, 0:1, 0:0

Lenktynėse dėl trečios vietos „Atlantui“ už nugaros atsidūrusi „Sūduvos“ vienuolikė mėgins ketvirtuoju bandymu šiame sezone įveikti kovingąjį „Utenį“.

Atsakingam mačui marijampoliečiai kurį laiką ruošėsi be trijų žaidėjų, iškviestų į Lietuvos rinktinę – Džiugo Bartkaus, Vaido Slavicko bei Ernesto Veliulio. Būtent pastarasis saugas Visagine vykusiame susitikime sugebėjo pasiųsti kamuolį į uteniškių vartus. „Sūduva“ mėgins žūtbūt nepakartoti antro rato scenarijaus, kai turėdama vienu žaidėju daugiau, sugebėjo praleisti įvartį ir skaudžiai nudegti namuose. Gal Povilas Krasnovskis vėl taps Marijampolės klubo budeliu?

Be jaunųjų futbolininkų desanto, atstovavusio Lietuvos iki 21-erių metų rinktinei, likusi „Utenio“ komanda išbandė jėgas su Daugpilio „Daugava“ komanda. Šeštoje vietoje Latvijos pirmenybėse žengiančio klubo įveikti nepavyko – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Mindaugo Čepo kariauna Suvalkijos sostinėje greičiausiai dviračio neišradinės ir vėl žaisdama „antru numeriu“ lauks savo šanso kontratakų bei standartinių padėčių metu. Kol kas toks receptas būdavo sėkmingas.

...

Trakų „Trakai“ – Kauno „Stumbras“

Spalio 18 dieną 19 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 3:1, 3:2, 5:0

Net vienuolika įvarčių į „Stumbro“ vartus šiame sezone pelnę „riteriai“ atsipalaiduoti neketina ir turės tikslą papildyti taškų sąskaitą maksimalia suma, siekdami išlaikyti intrigą kovoje dėl aukso.

Valdo Urbono treniruojamai ekipai šis mačas svarbus ne tik turnyro lentelės atžvilgiu. Jeigu „Atlantas“ praras taškus, o „Trakai“ iškovos pergalę – pastarasis klubas bus užsitikrinęs sidabro medalius. Tačiau, kaip prieš mačą kalbėjo saugas Aleksandras Byčenokas, trakiškiai neketina apleisti kovos dėl pirmosios vietos, o tam reikia skinti pergales ir tikėtis bent vieno „Žalgirio“ kluptelėjimo, kuriam dar teks rungtyniauti su „Atlantu“ bei „Sūduva“. Poros savaičių pertrauka motyvuotų „riterių“ išbalansuoti neturėtų.

Pastarasis Kauno derbis pareikalavo aukų, kadangi du svarbūs „Stumbro“ žaidėjai turės šias rungtynes praleisti. Puolimo lyderis Artūras Rimkevičius bei vidurio saugas Martynas Dapkus dėl surinktų geltonų kortelių yra diskvalifikuoti. Be šių futbolininkų Dariaus Gvildžio treniruojamos ekipos galimybės pakovoti dėl taškų tampa gerokai kuklesnės. A. Rimkevičius – kol kas vienintelis „Stumbro“ atstovas, pelnęs įvartį „Trakams“.

...

2015 Spa 17 15:05

Šiandien Kauno "Spyrio" komanda rungtynes pradeda tokios sudėties:
D.Mikelionis, I.Dedura, M.Miškinis, D.Šinkūnas, L.Sendžikas, T.Bučma, K.Šilkaitis, J.Moroz, K.Gvildys, D.Rekish, A.Velička.

***

...

2015 Spa 17 16:30

Pirmasis rungtynių įvartis krenta antrąją rungtynių minutę po standartinės situacijos. S.Kerla 0-1

17 minutę D.Šernas išbėga vienas prieš vartininką ir didiną rezultatą 0-2

20 minutę D.Šerno dublis 0-3

SPYRIS 2 - 4 ŽALGIRIS

- paskutinėmis rungtynių akimirkomis spirdžiai dar vieną kartą iššovė..

...

2015 Spa 19 11:20

2015-10-17 | 31 turas | S.Dariaus ir S.Girėno stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovų: 200

Įmušęs tris greitus įvarčius Vilniaus „Žalgiris“ dar pirmajame kėlinyje išsprendė visus rungtynių Kaune klausimus. Vos kartą šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone čempionui rimtą iššūkį metęs „Spyris“ po pertraukos sušvelnino rezultatą, bet nuliūdinti sostinės komandos nesugebėjo – 2:4 (0:3). Du įvarčius „Žalgiriui“ pelnė Darvydas Šernas.

Žalgiriečiams dvikovos pradžia buvo labai sėkmingai. Jau pirmosios atakos metu vilniečiai uždirbo kampinį, kurį pavertė įvarčiu, kai po Manto Kuklio perdavimo tiksliai į vartus kamuolį nukreipė Semiras Kerla.

Aikštės šeimininkams neprireikė daug laiko atsigauto po labai nesėkmingos rungtynių pradžios ir jau netrukus Sauliui Klevinskui teko šuoliu palydėti visai šalia skersinio skriejusį kamuolį po pavojingo Tomo Bučmos tolimo smūgio. Vėliau po gražios atakos į vartus nepataikė Jevgenijus Morozas.

Nuskubėjęs į priekį „Spyris“ buvo nubaustas už paliktas erdves prie savo vartų. 17-ą minutę po Andro Švrljugos perdavimo prieš vartus iššoko ir rezultatą padvigubino Darvydas Šernas. Jau po trijų minučių puolėjas padvigubino ir savo įvarčių sąskaitą rungtynėse. Po M.Kuklio tolimo perdavimo jis puikiai krūtine susistabdė kamuolį ir įmušė fantastišku smūgiu iš aštraus kampo.

Sužaidus pusvalandį, Deividas Mikelionis turėjo šuoliu gelbėti komandą ir pasiųsti kamuolį už galinės linijos, kai jo vos į savo vartus nenukreipė Marius Miškinis, bandydamas nutraukti aštrų Eliandro perdavimą.

Vėliau vartininkui darsyk teko taisyti grubią M.Miškinio klaidą. Gynėjas prarado kamuolį savo aikštės pusėje, leisdamas svečiams surengti žaibišką išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrusio Eliandro smūgį puikiai sužaidęs D.Mikelionis sugebėjo atremti.

Kėlinio pabaigoje trečiąjį savo įvartį privalėjo įmušti D.Šernas, ber kažkokiu būdu įsigudrino nepataikyti į vartus iš kelių metrų atstumo po puikaus V.Lukšo reido į baudos aikštelę.

Aktyviai antrą mačo pusę pradėjęs „Spyris“ sušvelnino rezultatą 50-ą minutę, kai įvartį pelnė veteranas Andrius Velička, „uždaręs“ Dariaus Šinkūno perdavimą iš krašto.

Įvartis išjudino ir stadione susirinkusius kauniečių gerbėjus, kurie negailėjo plojimų T.Bučmai už pakankamai pavojingą smūgį vienu lietimu po Luko Sendžiko perdavimo greitos čempionato debiutantų atakos metu.

Sumažintomis apsukomis po pertraukos rungtyniavęs „Žalgiris“ atstatė trijų įvarčių persvarą 66-ą minutę, kai nesėkmingai V.Lukšos perdavimą nutraukti pabandė Karolis Gvildys, pasiuntęs kamuolį į savo vartus.

Per likusį laiką abi komandos žaidė atvirą, atakuojantį futbolą. Gerų progų įmušti neišnaudojo D.Šernas ir po keitimo aikštėje pasirodęs Serge Nyuiadzis, nepataikę į kamuolį po perdavimų iš krašto.

Darbo turėjo ir abiejų komandų vartininkai. S.Klevinskui teko šuoliu atremti pavojingą Roko Krušnausko smūgį iš aštraus kampo, o D.Mikelioniui – neleisti įmušti baudos aikštelėje kamuolį gavusiam D.Šernui.

Mačo pabaigoje porą pavojingų reidų link vartų atliko Jevgenijus Morozas. Pirmasis saugo bandymas nebuvo sėkmingas, kai nesugebėta pataikyti į tolimą vartų kampą, tačiau jau per pridėtą laiką panašus futbolininko smūgis buvo tikslus.

Martynas Pocius/alyga.lt

...

2015 Spa 19 11:22

ATLANTAS 4 - 1 ŠIAULIAI
2015-10-17 | 31 turas | Klaipėdos centrinis stadionas | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovų: 400

Itin jaunos sudėties uostamiestyje rungtyniavęs „Šiaulių“ klubas sugebėjo pirmą kartą šiame sezone pelnyti įvartį į Klaipėdos „Atlanto“ vartus, tačiau nutraukti pralaimėjimų serijos Deivio Kančeiskio treniruojamai ekipai nepavyko. Atlantiečiai namuose 31-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture rezultatu 4:1 (1:1) palaužė pirmenybių autsaiderių pasipriešinimą.

Po šios pergalės, kuri „Atlantui“ buvo 18-oji, uostamiesčio komanda padidino atotrūkį nuo ketvirtoje vietoje žengiančios Marijampolės „Sūduvos“ iki penkių taškų. Savo ruožtu Saulės miesto komanda pralaimėjo 23-ią kartą ir yra praleidusi net 82 įvarčius.

Nuo pat pirmų minučių prie svečių vartų nusirito tikras atakų škvalas. Pirmąjį Marko Benetos bandymą – smūgį iš 18 metrų – vartininkas atrėmė, tačiau 8-ą minutę „Atlanto“ atstovas pasižymėjo, priversdamas Edgarą Mikšėną traukti kamuolį iš vartų tinklo.

Rezultatyvų perdavimą komandos draugui atliko Ovidijus Verbickas, o M. Beneta paliko varžovą užnugaryje ir tiksliai smūgiavo iš kelių metrų.

Visgi šiauliečiai jau netrukus galėjo atstatyti pusiausvyrą. Po Dovydo Medžiaušio, kuris šį kartą žaidė dešiniajame gynybos krašte, perdavimo, Eligijus Jankauskas dešine koja mušė labai pavojingai – kamuolys skriejo šalia tolimojo vartų kampo.

Per likusį pirmo kėlinio laiką šeimininkai turėjo daug dėkingų situacijų, kurių metu galėjo išspręsti šio mačo baigtį. Itin aktyviai, bet nerezultatyviai pasirodė Maksimas Maksimovas, nerealizavęs kelių pavojingų progų.

Kėlinio pabaigoje „Atlantui“ atsitiko dvi nelaimės – traumą patyrė Lietuvos rinktinės kandidatas Rolandas Baravykas, o po paskutinę sekundę atlikto šiauliečių smūgio teko traukti kamuolį iš vartų tinklo.

Edvardas Tamulevičius surado Tomą Birškį, kuris baudos aikštelėje suklaidino Erlandą Jušką ir tiksliai smūgiavo į tolimą vartų kampą.

T. Birškys sau progą susikūrė ir antro kėlinio pirmą minutę. Saugas kaire koja stipriai spyrė į artimą vartų kampą, priversdamas Mindaugą Malinauską nukreipti kamuolį už galinės linijos.

Vis dėlto intrigos šiame mače greitai nebeliko – pertraukos metu velnių nuo trenerio gavę atlantiečiai greitai išsprendė visas problemas.

54-ą minutę Roberto Vėževičiaus smūgį vartininkas atrėmė, tačiau jo komandos draugai pamiršo apie Luką Baranauską, kuriam iš arti beliko atšokusį kamuolį pasiųsti į tuščius vartus.

Po dviejų minučių „Atlanto“ sirgaliai džiaugėsi dar kartą. O. Verbicko smūgis iš 16 metrų neatrodė labai pavojingas, bet 17-metis E. Mikšėnas sužaidė nesėkmingai ir kamuolio nesugavo.

63-ią minutę stadione susirinkę žiūrovai pamatė vieną iš kurioziškiausių įvarčių šiame sezone. Tomas Rapalavičius galva numetė kamuolį vartininkui, tačiau tą padarė per stipriai ir „meistriškai“ jį perkėlė.

Per likusį mačo laiką pavojingiau atakavo tik L. Baranauskas – po puolėjo smūgio „Šiaulius“ nuo penkto įvarčio išgelbėjo virpstas.

Šioje akistatoje įvyko net keletas debiutų: šiauliečių ekipoje pirmą kartą „SMScredit.lt A lygoje“ pasirodė Rimvydas Balčiūnas ir vartininkas Milvydas Tupikas, išsaugojęs savo vartus „sausus“.

Savo ruožtu „Atlanto“ komandoje be keitimų rungtyniavo 18 metų gynėjas E. Juška.

Karolis Tretjakas/alyga.lt

...

2015 Spa 19 11:23

SŪDUVA 3 - 0 UTENIS
2015-10-18 | 31 turas | „Arvi“ arena | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovų: 800

Marijampolės „Sūduva“ lieka savo likimo kovoje dėl medalių šeimininke „SMScredit.lt A lygoje“. Šiame sezone iki tol nesugebėjusi įveikti „Utenio“ ekipos, Suvalkijos komanda paskutiniojo rato dvikovoje nepaliko varžovams iš Utenos jokių vilčių ir neleido atitrūkti vakar laimėjusiam Klaipėdos „Atlantui“ – 3:0 (2:0). Du įvarčius nugalėtojams pelnė čempionato snaiperių sąrašo viršuje esantis Tomas Radzinevičius. Jo sąskaitoje – jau 23 taiklūs smūgiai.

Nuo pirmųjų minučių „Sūduva“ užgulė svečių vartus ir jau 8-ąją minutę išsiveržė į priekį. Žaibiškos atakos metu Karolis Chvedukas kairėje pusėje surado Ernestą Veliulį, kuris vienu lietimu pasiuntė kamuolį link vartų T.Radzinevičiui. Rezultatyviausio lygos futbolininko smūgis galva buvo tikslus.

Netrukus Admiras Kecapas galėjo padvigubinti persvarą. Legionieriui atšoko kamuolys, nesėkmingai jį išmušus „Utenio“ gynėjams po perdavimo iš krašto, bet smūgiu pažeme jis pataikė į virpstą.

Kėliniui įsibėgėjus, aikštės šeimininkų atakos šiek tiek aprimo, Utenos komandai pavyko perkelti žaidimą toliau nuo savo baudos aikštelės, bet puolime pavojaus Džiugo Bartkaus ginamiems vartams sukelti svečiams nesisekė.

39-ą minutę į „Utenio“ vartus krito antrasis įvartis. E.Veliulis nepagailėjo perdavimo į ataką prisijungusiam Vaidui Slavickui. Suklaidinusio varžovą gynėjo tolimas smūgis po nedidelio rikošeto atsidūrė vartų tinkle. Pavelo Leuso šuolis komandos neišgelbėjo.

Kėliniui baigiantis kelis pavojingus išpuolius sukūrė ir svečiai. Iš pradžių prieš vartus iššokęs Robertas Freidgeimas stipriu smūgiu patikrino D.Bartkaus meistriškumą. Vėliau į baudos aikštelę įsiveržęs Edgaras Mastianica gražiai suklaidino jį pasivijusį varžovą ir pabandė įsukti kamuolį į tolimą vartų kampą, bet sūduviškių vartininkas sužaidė patikimai.

Antrasis kėlinys prasidėjo antrojo scenarijumi ir greitu „Sūduvos“ įvarčiu 52-ąją minutę. A.Kecapas įsiveržė į baudos aikštelę, atmetė kamuolį be priežiūros paliktam T.Radzinevičiui, kuriam beliko į savo sąskaitą įsirašyti dublį.

Nerasdami kelių link aikštės šeimininkų vartų, „Utenio“ futbolininkai bandė savo laimę tolimais smūgiais. Kartą D.Bartkui teko šuoliu palydėti kamuolį po Povilo Krasnovskio smūgio, į vartininką pataikė Jurijus Vereščiakas.

Ovacijomis iš aikštės išlydėtą T.Radzinevičių pakeitęs Karolis Laukžemis kone pirmuoju prisilietimu prie kamuolio galėjo pasižymėti. Puolėjas atsidūrė prieš vartus po A.Kecapo perdavimo, bet jo smūgį iš aštraus kampo P.Leusas atrėmė.

Po poros minučių už galvos griebėsi K.Chvedukas, įsigudrinęs nepataikyti į vartų stačiakampį iš palankiausios situacijos, kai po Valentino Baranovskio perdavimo visiškai laisvam saugui baudos aikštelėje kamuolį atmušė „Utenio“ gynėjai.

70-ą minutę tuo, kad nepataikė į vartus, negalėjo patikėti ir E.Mastianica. Gynėjų vartininko aikštelėje užmirštas uteniškis galėjo smūgiu galva pelnyti įvartį po R.Freidgeimo perdavimo iš krašto. D.Bartkus komandos išgelbėti nebūtų sugebėjęs.

Atsipalaidavusi „Sūduvos“ gynyba galėjo būti nubausta po šešių minučių, bet puikiai sužaidė aikštės šeimininkų vartininkas, šuoliu už galinės linijos nukreipdamas kamuolį po stipraus Dariaus Kazubovičiaus smūgio

Per likusį laiką Marijampolės komanda ėmė daugiau dėmesio skirti „sausų“ vartų išsaugojimui ir darbo D.Bartkui nebesuteikė.

...

2015 Spa 19 11:24

TRAKAI 3 - 1 STUMBRAS
2015-10-18 | 31 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovų: 150

„Trakų“ futbolininkai užtikrintai žygiuoja pergalingu keliu ir jau beveik užsitikrino sau sidabro medalius. 31-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture Valdo Urbono treniruojama ekipa namuose 3:1 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“.

Tai buvo 24-oji „riterių“ pergalė, kuri leido deficitą nuo Vilniaus „Žalgirio“ vėl sumažinti iki penkių taškų. Kauno klubas pralaimėjo 14-ą sykį ir turnyro lentelėje vis dar žengia šeštoje pozicijoje.

Šeimininkai rungtynes pradėjo aktyviai ir pateisino favoritų etiketę. „Trakai“ atakavo tiek viduriu, tiek kraštais, o labiausiai pastebimas kurį laiką buvo Aleksandras Byčenokas. Būtent šio saugo smūgį buvo priverstas atremti Giedrius Kvedaras.

Visgi 27-ą minutę „Trakai“ išsiveržė į priekį: Deividas Česnauskis prasiveržė arčiau vartų ir tiksliu smūgiu pažeme į artimąjį vartų kampą nuginklavo oponentų vartininką. Tai buvo antrasis Lietuvos rinktinės gynėjo įvartis šiame sezone.

Po septynių minučių rezultatą padvigubino Nerijus Valskis. Komandoje sėkmingai pritapęs naujokas pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir galingu smūgiu privertė dar kartą G. Kvedarą traukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

Vis dėlto kauniečiai sugebėjo sugrąžinti intrigą į šias rungtynes. 46-ą minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto Deividas Stradalovas įrodė, jog žino, kada reikia atsidurti tinkamoje vietoje ir, sulaukęs savo šanso, tiksliai spyrė iš arti.

Nors svečiams pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau „Trakai“ toliau kontroliavo žaidimą ir neleido varžovams perimti iniciatyvos.

Įvarčio laukti itin ilgai neteko – 71-ą minutę pasižymėjo dar vienas Lietuvos rinktinės atstovas Linas Klimavičius. Gynėjas saulukė A. Byčenkoko perdavimo standartinės padėties metu ir, pabėgęs nuo varžovo, padvigubino rezultatą.

Netrukus progą įforminti dublį turėjo N. Valskis, bet futbolininko spirtą kamuolį atrėmė tinkamai vartus palikęs G. Kvedaras.

„Stumbro“ ekipa dar atsakė tolimu ir pavojingu Rimvydo Sadausko smūgiu, kurį atmušė Marius Rapalis.

„Trakai“ iškovojo pelnytą pergalę, įveikdami „Stumbrą“ ketvirtą kartą šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone.