Atlantas - Lietava
Klaipėdos centrinis stadionas

Re: XXXI (31) turas:

2016 Lap 05 14:53

Sūduva pirmą kėlinį žaidė tikrai agresyviai, bet žioplos klaidos gynyboje ir 0:2. Jeigu Janušauskas būtų įmušęs (turėjo tikrai gerą progą), rungtynės galėjo visai kitaip pasisukti

2016 Lap 05 15:12

Radzinevičius švelnina rezultatą. Manau Sūduva nusipelnė to įvarčio. Įdomu kaip toliau žaidimas klostysis :)

[1-3] 70' Mantas Kuklys

kol lygu buvo 0-0, tol įdomu buvo laukti, spėlioti, kurie primieji pramuš, o kai Anbdrija dublį pelnė, staiga tapo aišku, kad nelabai ką gali "Sūduva' iš savęs išspausti.

2016 Lap 06 16:37

Basitas kokį smeigė :D

2016 Lap 07 11:28

ČEMPIONIŠKĄ ŽAIDIMĄ PARODĘS „ŽALGIRIS“ PADARĖ PASLAUGĄ „ATLANTUI“
2016-11-05 | Karolis Tretjakas

Titulą apgynęs Vilniaus „Žalgiris“ nepadarė nuolaidų Marijampolės „Sūduvai“ ir dar labiau įkaitino kovą dėl „SMScredit.lt A lygos“ bronzos medalių.

31-ajame čempionato ture žalgiriečiai išvykoje 3:1 (2:0) nugalėjo trečioje vietoje žengiančią Marijampolės ekipą.

„Žalgirio“ strategas Valdas Dambrauskas suteikė šansų pasirodyti keliems ne itin dažnai rungtyniaujantiems futbolininkams. Į vartų stačiakampį grįžo Saulius Klevinskas, gynybos krašte žaidė Dominykas Barauskas, taip pat starto sudėtyje pasirodė Elivelto ir Justas Lasickas.

Būtent pastarasis „Žalgirio“ ekipos saugas, kurį surado Matija Ljujičius, pirmasis patikrino Ivano Kardumo budrumą. Netrukus tolimu smūgiu atsakė Povilas Leimonas, o Nerminas Jamakas smūgiavo į vartininką.

„Sūduva“ sužaidė gana neblogą atkarpą ir keliuose epizoduose pavojingai atakavo po varžovų prarastų kamuolių aikštės viduryje. Paulius Janušauskas surengė eilinį savo reidą ir pažeme smūgiavo netoli tikslo.

Kėliniui artėjant į pabaigą, „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą. Viskas prasidėjo nuo pavojingo Lino Klimavičiaus smūgio galva, o pasibaigė dviem Andrijos Kaludžerovičiaus įvarčiais 37-ąją ir 42-ąją minutę.

Rezultatyviausias čempionato futbolininkas kartą tiksliai smūgiavo iš arti po Elivelto perdavimo, o antrame epizode nukreipė kamuolį į tuščius vartus po nesavanaudiško Slavko Blagojevičiaus žaidimo. Antrasis įvartis prasidėjo būtent nuo kroato, kuris privertė Marių Činiką suklysti šalia savo baudos aikštelės.

Antrasis kėlinys prasidėjo pavojingu J. Lasicko smūgiu – I. Kardumas buvo priverstas gelbėti savo komandą, nukreipdamas kamuolį už galinės linijos. Savo ruožtu „Sūduva“ metė didelės pajėgas į priekį ir 54-ąją minutę jai pavyko sugrąžinti intrigą.

Po standartinės padėties P. Janušauskas pamušė kamuolį link Tomo Radzinevičius, kuris elegantiškai smūgiu kulniuku iš arti sušvelnino rezultatą. Netrukus „Sūduvos“ atakų lyderis smūgiavo šalia vartų, o kartą po klastingo marijampoliečio smūgio komandą išgelbėjo puikiai sužaidęs S. Klevinskas.

Toks vartininko žaidimas nenuėjo veltui: 71-ąją minutę „Žalgiris“ pelnė trečią įvartį, po kurio šeimininkai neatsigavo. Mantas Kuklys padvigubino savo komandos pranašumą, pasižymėdamas penktą sykį šiame sezone.

Rungtynių pabaigoje vyko atviras žaidimas. Marijampoliečiai kėlė keletą pavojingų kampinių, savo ruožtu, „Sūduvą“ nuo ketvirto įvarčio po Lino Pilibaičio smūgio išgelbėjo I. Kardumas.

Du įvarčius pelnęs A. Kaludžerovičius savo sąskaitoje turi jau 17 tikslių smūgių ir trimis lenkia antroje vietoje snaiperių rikiuotėje žengiantį „Trakų“ puolėją Nerijų Valskį.

2016 Lap 07 11:29

IŠKOVOTĄ „TRAKŲ“ SIDABRĄ PAŽENKLINO ĮSPŪDINGAS „STUMBRO“ ĮVARTIS
2016-11-06 | Karolis Tretjakas

Kurį laiką čempionate pirmavę, tačiau po to į duobę patekę ir Vilniaus „Žalgirio“ nepasiviję „Trakų“ futbolininkai antrus metus iš eilės pasidabino „SMScredit.lt A lygos“ sidabru.

„Riteriai“ „Sportimos“ manieže vykusiame 31-ojo turo mače sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Kauno „Stumbru“ ir nepavejamai atitrūko nuo žemiau turnyro lentelėje esančių varžovų.

Kauniečių treneris Mariano Barreto šiam mačui pasirinko netradicinį vienuoliktuką, kuriame net keli futbolininkai rungtyniavo sau ne visai įprastose pozicijose. „Stumbras“ savo aikštės pusėje gynėsi itin didelėmis pajėgomis, tačiau šeimininkai progų vis tik susikūrė.

Kartą svečius nuo pirmo įvarčio išgelbėjo vartininkas Rafaelis Broetto. Vartų sargas atrėmė Arūno Klimavičiaus smūgį iš arti, kurį „Trakų“ gynėjas atliko puikiai suvaldęs kamuolį šalia poros varžovų.

„Riterių“ spaudimas buvo nemenkas, tačiau „Stumbras“ antroje kėlinio pusėje keletą kartų labai pavojingai kontratakavo. Itin pastebimas kauniečių atakose buvo šį sykį aikštės krašte rungtyniavęs Alexandre‘as Kore.

Prancūzas, klaidindamas „Trakų“ gynėjus, surengė keletą aštrių reidų, vienas kurių pasibaigė Abdulo Basito smūgiu į vartininką. Kiek vėliau A. Kore stipriai smūgiavo į dar vieną kamuolį pagavusį Igną Plūką.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atakomis, kurių metu „Stumbro“ gynėjai neretai beatodairiškai atsimušinėjo, savo ruožtu, R. Broetto taip pat turėjo darbo. Vartininkas puikiai atrėmė tiek Nerijaus Valskio, tiek L. Klimavičiaus smūgius.

Nors „Trakų“ atakų škvalas kiek aprimo, tačiau 73-iąją minutę šeimininkams pavyko pelnyti pirmą įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Šėgžda perdavė kamuolį, kuris baudos aikštelėje atsimušė į Rimvydo Sadausko ranką, o prie 11 metrų atžymos stojęs N. Valskis pelnė 15-ąjį įvartį šiame sezone.

Įvartį praleidę svečiai netrukus atkuto ir metė gerokai skaitlingesnes pajėgas į priekį. „Trakai“ bėdų sulaukė greitai: 79-ąją minutę A. Basitas puikiai pranėrė tarp dviejų varžovų bei įspūdingu tolimu smūgiu išlygino rezultatą.

Azarto pagauti svečiai ir toliau rungtyniavo apnuoginę užnugarį ir pavojingai atakavo. Porą kartų „riterius“ plušėti vertė Cristianas Alexas, sykį smūgiavęs į I. Plūką, o kartą privertęs varžovą blokuoti smūgį, galėjusį pavirsti įvarčiu vienoje iš paskutinių pagrindinio laiko atakų.

2016 Lap 07 11:30

„ATLANTAS“ VĖL ŽENGIA KOJA KOJON SU „SŪDUVA“

Likus dviem „SMScredit.lt A lygos“ turams iki čempionato pabaigos, kova dėl bronzos dar labiau įkaito.

Klaipėdos „Atlantas“ 31-ojo turo mače namuose 2:1 (2:0) įveikė Jonavos „Lietavą“ ir pagal pelnytus taškus susilygino su trečioje vietoje žengiančia Marijampolės „Sūduva“.

Iki tol per trejas pastarąsias rungtynes net vienuolika įvarčių praleidę jonaviečiai šį kartą taip pat buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. Andrius Bartkus, sykį iš puikios padėties smūgiavęs pro šalį, svečiams atleido, tačiau 14-ąją minutę Giedrius Kvedaras buvo bejėgis, kai geriausiu ketvirto „SMScredit.lt A lygos“ rato futbolininku pripažintas Ovidijus Verbickas gražiai kaire koja įsuko kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

„Lietavos“ tai pernelyg nepaveikė – Roberto Poškaus kariauna ir toliau ieškojo savo šanso, dažniausiai atakuodama dešiniuoju atakos kraštu. Sykį Lukas Miščiukas baudos aikštelėje surado Tadą Eliošių, tačiau puolėjo pozicijoje žaidęs futbolininkas vienu lietimu smūgiavo labai nesėkmingai.

Artėjant pirmam kėliniui į pabaigą, šeimininkams pavyko padvigubinti rezultatą. 39-ąją minutę O. Verbickas perdavimu išvedė prieš vartininką Maksimą Maksimovą, kuris čempionate pasižymėjo po labai ilgos pertraukos.

Gana greitai antrame kėlinyje „Lietava“ surengė dvi pavojingas atakas. Sykį Td. Eliošiaus smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, o Tomo Salamanavičiaus smūgis galva buvo kiek netikslus.

Į tai „Atlantas“ atsakė griausminga varžovų vartų apgultimi. Pro šalį po puikaus Donato Kazlausko perdavimo smūgiavo O. Verbickas, netrukus D. Kazlauskas taip pat stebėjo, kaip jo spirtas kamuolys skriejo visai šalia „Lietavos“ vartų. Maža to, Marius Papšys sudrebino virpstą, o G. Kvedaras dar poroje epizodų išgelbėjo komandą nuo trečio įvarčio.

Apsigynę nuo atlantiečių atakų antplūdžio, jonaviečiai sugrąžino intrigą į rungtynes. Po L. Miščiuko perdavimo iš dešiniojo krašto po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Krušnauskas gražiai smūgiavo vienu lietimu, pasiųsdamas kamuolį į savo buvusios komandos vartus.

Paskutinėmis minutėmis „Lietava“ kėlė porą kampinių, „Atlanto“ baudos aikštelėje apsilankė G. Kvedaras, bet šį kartą šeimininkams pavyko užtikrintai apsiginti ir švęsti reikalingą pergalę kovoje dėl bronzos.

2016 Lap 07 11:39