126) 14:30 VMFD Žalgiris (Vilnius) - Dainava (Alytus)
127) 18:30 Sūduva (Marijampolė) - Ekranas (Panevėžys), tiesiogiai per LRT
128) 16:30 Banga (Gargždai) - Kruoja (Pakruojis) (atkeltos iš 10.07)

125) 17:00 Atlantas (Klaipėda) - Tauras (Tauragė)

128) 18:30 Banga (Gargždai) - Kruoja (Pakruojis) (atkeltos į 10.05)

...

2013 Spa 04 10:18

TIGRŲ EKIPA

ŠEŠTADIENĮ - 16.30H. Gargždų Banga - Pakruojo Kruoja. ATEIK Į VARŽYBAS IR PADĖK PIRMĄ KARTĄ SEZONE ĮVEIKTI PAKRUOJIEČIUS. Prisijunk prie TIGRŲ EKIPOS TRIBŪNOS ir palaikyk savo miesto komandą garsiai,nes tai juk PRIEŠPASKUTINĖS NAMŲ VARŽYBOS!!!!!!! Sukurkime tikrai nuostabią atmosferą,kad žaidėjai jaustųsi,kad fanai - 12 žaidėjas aikštėje.

PASIIMK KARTU DRAUGĄ,PAŽĮSTAMĄ,KLASIOKĄ AR TIESIOG ATEIK VIENAS,VISKAS VARDAN MŪSŲ MYLIMOS KOMANDOS! Reikalingas kiekvienas iš jūsų!

------ĮĖJIMAS NEMOKAMAS-------

VISI NORINTYS RENKASI EŽYJE (parke esanti aikštelė už stadiono) 15.30,KAD APTARTŲ REIKALUS,SUSIPAŽINTŲ SU KITAIS IR ĮEITŲ NEMOKAMAI Į VARŽYBAS.

...

2013 Spa 04 10:48

Sūduva, kaip prognozuočiau, po skaudaus pralaimėjimo TRAKAMS, dabar turės galimybę išsilieti susikaupusį sportinį įniršį ant antrarūšio klubo iš kažkur. Išdaužys kaip kriaušes tuos nevykėlius tulpinius.
Bet, FKE tradiciškai sveikinu su pergale, avansu xa xa xa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

„Smscredit.lt A lygos“ čempionatas pasiekė finišo tiesiąją ir komandoms atėjo laikas pademonstruoti geriausią žaidimą ir didžiausią pergalių troškimą. Spalio 5 dieną „Arvi“ futbolo arenoje jėgas išmėgins turnyrinės lentelės kaimynai – Marijampolės „Sūduvos“ ir Panevėžio „Ekrano“ klubai. Mačo pradžia 18 valandą 30 minučių.

Tie, kas atvykti į stadioną galimybės neturės, susitikimą galės stebėti LRT kanalu arba futbolo.tv bei alyga.lt svetainėse.

Prizininkų pakylos siekiantys „Sūduvos“ ir „Ekrano“ klubai šeštadienio rungtynes pasitiks vienodai prastos nuotaikos. LFF „Druskininkų Hermio“ taurės varžybose marijampoliečiai pralaimėjo I lygos „Trakų“ komandai, o „Ekranas“ nusileido „Šiauliams“ ir pasitraukė iš kovos dėl šalies taurės. Taigi artėjėjantis mačas bus puiki proga reabilituotis prieš komandos gerbėjus.

Tai bus ketvirtasis Marijampolės ir Panevėžio klubų susitikimas šiame sezone. Per pirmuosius tris mačus abi komandos iškovojo po pergalę bei kartą sužaidė lygiosiomis. Paskutiniame tarpusavio mače „Sūduva“ iškovojo pergalę ir nutraukė keletą metų trukusią nelaimėtų rungtynių seriją Panevėžyje.

„Ekrano“ futbolininkai turi ne vieną pavojingai atakos smaigalyje žaisti galintį futbolininką. Rezultatyviausias komandos žaidėjas yra 11 įvarčių pelnęs Arsenijus Buinickis. Daug svarbių įvarčių pelnė patyrusių žaidėjų trijulė – Giedrius Tomkevičius ( 6 įvarčiai ), Vitalijus Kavaliauskas ( 6 įvarčiai ) ir Egidijus Varnas ( 5 įvarčiai ).

„Ekrano“ ir „Sūduvos“ dvikova turės lemiamą intrigos dydžiui kovoje dėl trečiosios vietos. Šiuo metu 4 taškais „Sūduvą“ lenkiantys panevėžiečiai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau ir turi daug geresnę startinę poziciją. Vis dėlto pergalė šeštadienio rungtynėse leistų „Sūduvai“ svajoti apie medalius ir 2013 – ųjų metų Lietuvos čempionate.

Kviečiame atvykti ir palaikyti Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkus. Mačas vyks šeštadienį, spalio 5 dieną, 18 valandą 30 minučių.

8. Linas Savastas
10. Mindaugas Strauka

PIRMASIS KĖLINYS

Sužaidus 45 minutes, po S.Nyuiadzio įvarčio priekyje "Žalgiris".
Alytiškiai kėlinio viduryje neišnaudojo idealios progos, kai M.Strauka, nesugebėjo pasiųsti kamuolio į tuščius vartus.

įvartis
Serge Sitsofe Nyuiadzi 42'

ŽALGIRIS 1 : 0 DAINAVA

ANTRASIS KĖLINYS

Tiek progų ir jų neišnaudojo ŽALGIRIS. Minimali pergalė prieš dzūkus.

...

2013 Spa 05 16:26

Futbolo.tv
Jau 16.30 tiesioginė transliacija iš Gargždų. Žvilgtelėkite į Bangos sudėtį (nuorodoje).

„Žalgiriui“ Vilniuje „Dainava“ pasipriešino garbingai

„Dainava“ sužaidė paskutines šios sezono A lygos rungtynes su „Žalgiriu“. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) dirbtinės dangos stadione Vilniuje. Priešininkai aikštėn įėjo pajėgiausios sudėties, tačiau pranašumą jie įrodė tik pirmojo kėlinio pabaigoje. Kamuolys į alytiškių vartus krito 42 min., po žalgiriečių iš krašto įžaistos atakos.

Antroje susitikimo dalyje vilniečiai „Dainavą“ buvo užspaudę prie jos vartų, tačiau ši atsilaikė Antrojo kėlinio viduryje Liną Savastą pakeitė Titas Vitukynas. 65 min. galimybę išlyginti rezultatą turėjo Lukas Sendžikas. Jo pasiųstas kamuolys nuskriejo šalia „Žalgirio“ vartų. 68 min. savo vartus apsaugojo D. Mikučionis. 84 min. Darių Cibulską pakeitė Domas Ivanauskas. Šiam septyniolikmečiui tai buvo antrosios rungtynės pagrindinėje „Dainavos“ komandoje, kurioje Domas buvo debiutavęs susitikime su „Tauru“.

Pralaimėjimas 0:1. Lyginant su pirmųjų dviejų turų kovomis, kai „Žalgiriui“ nusileista 0:3 ir netgi 0:7, išties pokyčiai į gera – ypač vartų ir gynybos grandyje. Ko su „Žalgiriu“ šiemet nepavyko – pelnyti įvarčių. Visi susutikimai pralaimėti „sausai“. Bet kuriuo atveju „Dainavą“ norėtųsi pagirti už žaidimą, kurio tikslas paskutinėse rungtynėse nebuvo „užsidaryti“ savoje aikštės pusėje, alytiškiai grąsino kontratakomis.

...

2013 Spa 07 10:07

S.Nyuiadzio įvartis padovanojo eilinę pergalę „Žalgiriui“
Martynas Pocius 2013-10-05 http://alyga.smscredit.lt/naujiena/S.Ny ... giriui/568" onclick="window.open(this.href);return false;

Daug progų nesukūręs Vilniaus „Žalgiris“ antrą kartą iš eilės minimalia persvara 1:0 (1:0) įveikė drausmingai gynyboje žaidusią Alytaus „Dainavą“ ir, iškovojęs ketvirtą pergalę iš eilės, žengė dar vieną žingsnį link „SMScredit.lt A lygos“ čempionų titulo.

Nuo pirmųjų dvikovos minučių iniciatyva ir kamuolio kontrolė priklausė aikštės šeimininkams, tačiau pavojingų momentų prie kompaktiškai gynyboje žaidusios „Dainavos“ vartų sukurti nesisekė. 7-ąją minutę prie baudos aikštelės ribų alytiškiai nugriovė Rytį Leliūgą. Baudos smūgiu Mantas Kuklys pataikė į gyvatvorę.

9-ąją minutę Artūras Žulpa galėjo išvesti savo komandą į priekį. Po kampinio kamuolys atšoko „Žalgirio“ saugui, kuris pabandė gudriai pasiųsti kamuolį į vartus, tikėdamasis, kad galbūt jį pataisys komandos draugai, tačiau smūgis tikslo nepasiekė.

Atlaikiusi pirmąsias vilniečių atakas, „Dainava“ įsidrąsino ir vis dažniau atsidurdavo varžovų aikštės pusėje. Kėlinio viduryje visa svečių komanda griebėsi už galvų, kai fantastiškos progos neišnaudojo Mindaugas Strauka. Alytiškis išbėgo vienas prieš vartus, lengvai suklaidino toli išbėgusį Armantą Vitkauska, tačiau, smūgiavo taip nevykusiai, kad vartininkui į pagalbą atskubėjęs Algis Jankauskas be vargo sugebėjo atmušti lėtai į tuščius vartus riedantį kamuolį.

Ši alytiškiu proga nepažadino vilniečių, kurių puolimas ir toliau atrodė vangiai. Visgi 42-ąją minutę aktyviai žaidęs R.Leliūga atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Serge Nyuiadziui, kuris iki tol rimto darbo neturėjusiam Donatui Mikučioniui nepaliko jokių šansų išgelbėti komandą.

Dar po trijų minučių R.Leliūga atliko antrą puikų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau puikiai sužaidė „Dainavos“ gynėjas, paskutinę akimirką sugebėjęs išmušti kamuolį iš po Kamilio Bilinskio kojų.

Ne vieną oro dvikovą po standartinių padėčių pirmoje dvikovos pusėje laimėjęs A.Jankauskas galėjo padvigubinti rezultatą 49-ąją minutę, M.Kukliui pakėlus kamuolį, bet koja į tolimą vartų kampą smūgiavo netaikliai.

Dar po keturių minučių už galvos griebėsi Pavelas Komolovas. Legionieriui baudos aikštelėje nukrito kamuolys, kai D.Mikočionis atrėmė labai pavojingą S.Nyuiadzio perdavimą, tačiau jo stiprų smūgį nuo vartų linijos atmušė Nerijus Kavaliauskas.

Reta „Dainavos“ ataka antrajame kėlinyje pasibaigė pavojingu Luko Sendžiko smūgiu iš dešiniojo baudos aikštelės krašto 66-ąją minutę. Gavęs perdavimą, saugas gražiai suklaidino Egididijų Vaitkūną ir pabandė nukreipti kamuolį į tolimą vartų kampą, bet į vartus nepataikė.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Andrius Velička iškart ėmė grasinti svečių vartams. Vieną jo tolimą smūgį į apatinį vartų kampą 74-ąją minutę į kampinį koja nukreipė gynėjas. Po dviejų minučių M.Kuklys atliko puikų aukštą perdavimą į baudos aikštelę, bet vienas prieš vartus iššokęs puolėjas galva smūgiavo nestipriai ir D.Mikučionis nesunkiai kamuolį pagavo.

Per likusį laiką vilniečiai ir toliau atakavo varžovų vartus, bet pavojingų momentų nesukūrė.

...

2013 Spa 07 10:08

KOMENTARAI

Treneris Darius Urbelionis („Dainava“): „Rungtynės turėjo patikti visiems žiūrovams. Buvo geros rugntynės. Aišku, mes daugiau demonstravome gynybinį futbolą, bet gan neblogai ir puolėme. Tiek man, tiek mano žaidėjams jausmas viduje yra tikrai geras. Jis galėjo būti puikus, bet, deja, truputėlį pritrūko. Galbūt „Žalgiris“ yra mums palankus varžovas, tik as nežinau ar juos išvis galima vadinti parankiu varžovu. Mūsų komanda žaidžia šiek tiek banguotai, tai lemia žaidėjų meistriškumas. Vienose rungtynėse jie gali sužaisti kuo puikiausiai, kitose - pridaryti vaikiškų klaidų. Šiandien tų klaidų jie nepadarė ir suteikė „Žalgiriui“ vienintelę galimybę, kurią jis išnaudojo. Tą epizodą, kai galėjome įmušti, vertinu blogai, nes neįmušėme, iš kitos pusės gerai, kad tą epizodą turėjome. Tai tikrai nemažas žingsnis į priekį. Tokių epizodų turime nedaug, todėl reikia pasistengti juos išnaudoti kuo efektyviau.“

Treneris Marekas Zubas („Žalgiris“): „Rezultatas tenkina, kadangi turime tris taškus, tačiau tai viskas. Per paskutines kelias dienas turėjome nedidelį keturių rungtynių maratoną, todėl jau laukiame poilsio dienų. Tai įtakojo šiandienos mūsų pasirodymo kokybę. Mes nebuvome pakankamai efektyvus, manau, galėjome įmušti ir būtų buvę lengviau paskutinėmis minutėmis. Turint situaciją, kai prie tavo vartų per paskutinę minutę keliami du - trys standartai, bet kada gali praleisti įvartį. Dominuojant visas rungtynes, tai būtų tragedija, kai varžovas, turėdamas vienintelę progą, įmuštų paskutinėmis minutėmis. Visgi jie neįmušė, mes įmušėme ir turime tris taškus, todėl užmirškime apie stilių. Niekada nenoriu, kad praleistume įvartį, todėl jei jie būtų savo progą pirmajame kėlinyje išnaudoję, tai būtų tarsi šaltas dušas. Šiandien buvome pernelyg arogantiški varžovų atžvilgiu, todėl jie tą progą ir turėjo.“

Rytis Leliūga („Žalgiris“): „Buvo sunkios rungtynės tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Treneris pažadėjo tris laisvas dienas, todėl patys matėme, kaip sunku buvo susikaupti, susikoncentruoti. Ne todėl, kad neįvertinome - žinojome, kad bus sunkios rungtynės, todėl reikėtų kuo greičiau įmušti įvartį, kad pasidarytų lengviau. Tačiau laikas bėgo, sunkiai sekėsi pralaužti jų gynybą, vieną šiaip ne taip įmušėme. Prie mūsų vartų jie daug progų nesukūrė, bet 1:0 buvo toks slidus rezultatas iki pat pabaigos. Kaip bebūtų, visgi tai yra trys taškai. Mes patenkinti. Pailsėsime keletą dienų, galbūt įgausime geresnę formą psichologiškai pailsėję nuo futbolo. Mano tokia nuomone, kad visiems žaidėjams paskutiniu metu to futbolo buvo per daug. Neatsimenu, kada buvo tokiu laisvesnių dienų, kai bent porą dienų galėtume negalvoti apie futbolą.“

...

2013 Spa 07 10:11

2013-10-05
Žalgiris 1 - 0 Dainava santrauka

126) VMFD Žalgiris (Vilnius) - Dainava (Alytus) 1:0 (1:0)
LFF stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - J.Paškovskis (Vilnius)
Įvartis: 42 min. S. Nyuiadzi (Žalgiris)
Įspėti: 90+2 min. S. Nyuiadzi (Žalgiris); 64 min. N.Bartkevičius (Dainava)

...

2013 Spa 07 10:18

R.Beniušio vedama „Kruoja“ išplėšė pergalę Gargžduose
Martynas Pocius 2013-10-05 http://alyga.smscredit.lt/naujiena/R.Be ... zduose/570" onclick="window.open(this.href);return false;

Pralaimėjusi pirmąjį kėlinį, „Kruoja“ sugebėjo iškovoti pergalę Gargžduose. Pakruojo klubas 32-ojo „SMScredit.lt A lygos“ ture rezultatu 3:1 (0:1) įveikė turnyro lentelės kaimynę „Bangą“. Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Ričardas Beniušis.

„Bangos“ gerbėjai turėjo nustebti starto vienuolikėje neišvydę net kelių pagrindinės sudėties futbolininkų. Be Aurelijaus Staponkos, Žilvino Banio, Evaldo Grigaičio, Manto Gudausko rungtynes pradėję aikštės šeimininkai niekuo nenusileido bene stipriausios sudėties į Gargždus atvykusiai „Kruojai“.

Pirmieji progą susikūrė svečiai, Karoliui Urbaičiui prasižengus prieš R.Beniušį baudos aikštelės prieigose. Donanto Strockio baudos smūgis atsitrenkė į gyvatvorę ir nuskriejo už galinės linijos.

Gargždiškiai rengė pavojingus išpuolius žaisdami ties nuošalės riba ir pasinaudodami tuo, kad svečiai rungtyniavo aukštai pastumta gynybos linija. Jau 13-ąją minutę pirmąsias rungtynes starto sudėtyje žaidęs Andrius Marcinkevičius galėjo nubausti „Kruojos“ gynybą, tačiau, iššokęs vienas prieš vartus, nesugebėjo pergudrauti Mario Eltermanio.

22-ąją minutę po ilgo perdavimo iš aikštės gilumos Davydas Arlauskis galva nepataikė į kamuolį, tuo pasinaudojęs A.Marcinkevičius dar kartą išbėgo prieš M.Eltermanį ir savo antrąjį šansą išnaudojo.

Praleidusi įvartį, „Kruoja“ metėsi į priekį, tačiau atakos buvo labai vienpusiškos, stengiantis ilgais ir aukštais perdavimais surasti R.Beniušį, tačiau aikštės šeimininkai tokioms Pakruojo ekipos atakoms buvo pasiruošusi ir didesnių nemalonumų išvengė.

Kėlinio pabaigoje po perdavimo iš kairiojo krašto efektingai, neleisdamas nusileisti kamuoliui ant žemės, smūgiavo Alfredas Skroblas, bet pataikė į varžovą, uždirbdamas kampinį. Jo metu pavojingai galva kamuolį smūgiavo R.Beniušis, tačiau į vartus nepataikė.

Netrukus po pertraukos rezultatyviausias „Kruojos“ futbolininkas savo žodį tarė. 49-ąją minutę puolėjas perėmė kamuolį iš neapdairiai sužaidusio varžovo ir puikiu smūgiu iš maždaug 20 metrų pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Išlyginusi rezultatą, „Kruoja“ nemažino apsukų ir toliau rengė pavojingus išpuolius. 65-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Yamadou Keita puikiai prasiveržė kairiuoju krašto ir perdavė kamuolį Nerijui Mačiuliui, kuris technišku vienu lietimu prieš vartus išvedė R.Beniušį. Puolėjas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į tolimą vartų tinklą, nepalikdamas Vitalijui Mirnyj jokių šansų.

Kėlinio viduryje „Bangos“ situacija dar labiau komplikavosi, kai vos per tris minutes dvi geltonas korteles užsidirbo ir aikštę buvo priverstas palikti po keitimo pasirodęs ir vos 10 minučių sužaidęs Evaldas Grigaitis.

81-ąją minutę E.Beniušis galėjo išspręsti visus rungtynių klausimus, tačiau, paliktas be priežiūros baudos aikštelėje, apmaudžiai nepataikė į kamuolį po perdavimo iš dešiniojo krašto.

Nors kėlinio pabaigoje „Banga“ pabandė surengti lemiamą šturmą, įvartis krito į aikštės šeimininkų vartus. 2-ąją teisėjo pridėtą minutę savo ir komandos trečiąjį įvartį įmušė R.Beniušis.