2015 Spa 16 13:32

Iki medalių dalybų lieka trys emocijų ir kovingos dvasios kupini turai

Penktadienis, 10.16, 15:30, Trakų miesto stadionas.

„Trakai-2“– Kretingos „Minija“

Praėjusiame ture sutriuškinę „Kauno“ vienuolikę, „Trakai-2“ iš 7 turnyrinės lentelės vietos šoktelėjo į 5. Ateinančiame ture ekipos laukia akistata su „Minijos“ ekipa, tačiau, greičiausiai, tai trakiškių nebaugina, nes Kretingos vienuolikė paskutinį kartą pergalės skonį jautė 21–jame ture. Vis dėlto pirmasis ekipų susitikimas finišavo lygiosiomis – 2:2, tad žinant, koks permainingas šis sezonas yra, belieka tik spėlioti, ar šįkart „Minijai“ galų gale pavyks perlipti savo nesėkmių barjerą, ar „Trakai-2“ įrodys savąjį pranašumą. Komandų dvikovą tiesiogiai bus galima stebėti jau šį penktadienį – http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Penktadienis, 10.16, 20:00, LFF stadionas.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Radviliškio „Lokomotyvas“

Praėjusiame ture pasiekę sezono rekordą, žalgiriečiai namų aikštėje priims varžovus iš Radviliškio, kuriems, deja, praėjęs turas toks sėkmingas nebuvo. Namų aikštėje „Lokomotyvo“ vartus pasiekė net 8 gargždiškių pasiųsti kamuoliai. Pirmajame Vilniaus ir Radviliškio ekipų susitikime žalgiriečiai varžovus nubaudė penkiais aštriais smūgiais, tad tikėtis, jog šįsyk bus lengviau, būtų ganėtinai naivu. Šiuo metu žalgiriečiams kiekviena pergalė labai svarbi. Norėdami išsaugoti 2-ąją vietą, Vilniaus futbolininkai privalo žaisti be klaidų.

Šeštadienis, 10.17, 14:00, Tauro d.d. stadionas.

Tauragės „Tauras“ – Jonavos „Lietava“

Praėjusiame ture patyrę itin skaudų pralaimėjimą, „Tauro“ futbolininkai ateinančiame ture papuls po dar pavojingesnio buldozerio ratais, nes ekipos laukia lygos lyderės „Lietavos“ išbandymas. Nors šansų atsilaikyti mažai, tačiau jaunieji Tauragės futbolininkai turės puikią progą pamatyti, kaip turi būti žaidžiamas profesionalus ir patrauklus akiai futbolas, o jonaviškiams belieka papildyti taškų bagažą ir įtvirtinti turimas pozicijas.

Šeštadienis, 10.17, 14:00, Telšių d.d. stadionas.

Telšių „Džiugas“ – Alytaus „Auska“

Galima spėti, jog praėjusiame ture kiek pailsėjusios ekipos, „Džiugas“ – dėl įskaitytos techninės pergalės prieš „Kruoją-2“, o alytiškiai – dėl anksčiau sužaistų turo varžybų, į aikštę grįžta nusiteikę ryžtingai, tikslas vienas – pergalė ir 3 taškai. Šiuo metu telšiškiai turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 12 pozicijoje, o „Auska“ nutolusi per tris laiptelius – 15 vietoje. Tad ar pavyks kiek atsiliekantiems alytiškiams antrą kartą sezone įveikti „Džiugą“, ar teks pripažinti pastarųjų pranašumą – visi atsakymai jau šį šeštadienį.

Šeštadienis, 10.17, 15:00, Aukštaitijos stadionas.

„Panevėžys“ – Kėdainių „Nevėžis“

Vienas didžiausių intrigą žadančių susitikimų ture – „Panevėžio“ ir „Nevėžio“ akistata. Šiuo metu ekipas skiria tik vienas taškas, tačiau jis lemia tai, jog „Panevėžys“ įsitaisęs net dvejomis pakopomis aukščiau nei būsimas varžovas – 6 vietoje. Tad, be jokios abejonės, pirmajame sezono susitikime „Panevėžio“ pranašumą turėję pripažinti kėdainiškiai, šįsyk sieks revanšo. O dėl jo teks gerokai pavargti, ambicijų bei tvirto charakterio nestokojantis „Panevėžys“ taškų lengvai neatiduos. Atkaklų ir dramatišką mačą stebėti bus galima šį šeštadienį Aukštaitijos stadione.

Sekmadienis, 10.18, 13:00, Gargždų miesto stadionas.

Gargždų „Banga“ – „Kaunas“

Išvykoje rezultatyvią pergalę prieš „Lokomotyvą“ įsirašiusi „Banga“ sustoti neketina, 32-jame ture ekipa mėgins parklupdyti „Kauno“ vienuolikę. Tiesa, paskutinis mačas pastarajai susiklostė itin nesėkmingai, nepelnę nei vieno įvarčio, Kauno futbolininkai į savuosius praleido net 5, tad galima laukti dviejų būsimų rungtynių scenarijų – „Kaunas“ neatlaikys „Bangos“ snaiperių šūvių ir pratęs nesėkmių seriją arba sutelkęs visas jėgas šįkart mėgins atsirevanšuoti. Kaip klostysis ekipų susitikimas bus galima stebėti tiesiogiai – http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Sekmadienis, 10.18, 13:00, LFF stadionas.

Vilniaus MRU – „Palanga“

Sezono pabaigoje pagreitį pagavusi MRU ateinančiame ture turės nemažą jėgų patikrinimą kovoje su „Palangos“ futbolininkais. Po trumpos pertraukos į aikštę grįžtantys palangiškiai pergalės lengvai neatiduos, nes 7 pozicijoje esančiai ekipai kiekvienas taškas itin svarbus, o sulaukę aukščiau esančių varžovų „dovanų“, palangiškiai turėtų realų šansą pakovoti ir dėl aukštesnių pozicijų. Pirmajame rate rungtynes lygiosiomis užbaigusios MRU ir „Palangos“ ekipos, šįsyk, be abejonės, sieks įrodyti savo pranašumą. Įnirtingą ekipų mačą tiesiogiai galėsite stebėti – http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Sekmadienis, 10.18, 15:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – „Šilutė“

Praėjusiame ture sunkiose rungtynėse įsirašę užtikrintą pergalę prieš „Nevėžį“, „Šilo“ futbolininkai sieks pratęsti savo pergalių seriją bei įsitvirtinti 4 pozicijoje. Ateinančiame mače ekipa jėgas surems su 9 turnyrinės lentelės vietoje esančia „Šilute“, kurią pirmajame rate pavyko įveikti rezultatu – 3:2. Tiesa, pastarajai prabėgęs turas buvo itin apmaudus, praleidę 3 vilniečių įvarčius šilutiškiai privalėjo pripažinti varžovų pranašumą, tad galima nuspėti, jog šįsyk futbolininkai bus nusiteikę ryžtingai ir svečiuose mėgins reabilituotis.

...

Re: XXXII (32) turas:

2015 Spa 17 10:09

TRAKAI-2 4 : 0 MINIJA

"Minija" nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Trakų FK "Trakai-2" komandai ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 0:4 (0:3).

Galite pamatyti rungtynių įvarčius, kritusius į "Minijos" vartus.

...

2015 Spa 17 10:34

Užtikrintai rungtyniavę „Trakai-2“ savo pranašumą įrodė jau pirmajame kėlinyje

Pirmajame LFF Pirmos lygos trisdešimt antrojo turo mače pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Trakų-2“ ekipa, kuri namuose rezultatu 4:0 (3:0) įveikė Kretingos „Miniją“. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas vykęs Kretingoje baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Jau nuo pirmųjų minučių Trakų klubas demonstravo agresyvų ir kovingą žaidimą bei rezgė pavojingas atakas prie kretingiškių vartų. Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko, jau 14-ąją minutę pasižymėjo Ronaldas Solominas, kuris išvedė trakiškius į priekį – 1:0. „Minija“ pirmoje rungtynių dalyje gynyboje dirbo neužtikrintai, o tuo pasinaudoję riteriai neužilgo pelnė ir antrąjį įvartį, kurio autoriumi tapo Romualdas Kliukoitis – 2:0. Dar vienas kamuolys į „Minijos“ vartus krito 31-ąją minutę, tačiau šį kartą nuo saviškio Jurijaus Kurbangalijevo į savus vartus ir leido „Trakams-2“ pirmauti dar didesniu skirtumu – 3:0. Per pirmąją rungtynių dalį kretingiškiams sukurti sėkmingai pasibaigusių atakų nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką šeimininkai pirmavo jau daugiau nei įtikinamai – 3:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau iniciatyva priklausė trakiškiams. 61-ąją minutę dar vienu įvarčiu pasižymėti galėjo Mantas Adomėnas, tačiau varžovai perskaitė jo žaidimą ir apsigynė sėkmingai. Aktyviai žaidžiantys riteriai dar vieną galimybę padidinti pranašumą turėjo ir 68-ąją minutę, tačiau kamuolys pataikė į vartų konstrukciją. Nepaisant to, kad „Minijai“ teko rungtyniauti turint nemažą deficitą, kretingiškiai nesustojo ir žaidė kovingai antroje mačo dalyje bei turėjo šansų sušvelninti atsilikimą. Nemažai kartų atakos smaigalyje buvo atsidūręs patyręs „Minijos“ žaidėjas Marius Papšys, tačiau įvarčiu pasižymėti jam taip ir nepavykdavo. Galimybę pasižymėti įvarčiu M.Papšys turėjo ir 87-ąją minutę, tačiau Trakų ekipos vartus patikimai saugojo Lukas Žukauskas. Per teisėjo pridėtą laiką, 92-ąją minutę, dubliu pasižymėjo R.Kliukoitis, kuris ir įtvirtino „Trakų-2“ pergalę – 4:0.

Rungtynių statistika

„Trakai-2“ – Kretingos „Minija“ 4:0 (3:0)

Trakų miesto stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 14 min. Ronald Solomin (1:0), 15 min. Romualdas Kliukoitis (2:0), 31 min. Jurijus Kurbangalijevas – į savus vartus (3:0), 90+2 min. Romualdas Kliukoitis (4:0).

Įspėjimai: 20 min. Sergii Shevchuk – geltona kortelė („Trakai-2“), 60 min. Gražvydas Gujis – geltona kortelė („Minija“), 74 min. Povilas Malinauskas – geltona kortelė („Trakai-2“), 90+3 min. Povilas Malinauskas – antra geltona kortelė („Trakai-2“).

...

2015 Spa 19 11:11

„Džiugas“ atsirevanšavo „Auskai“ už pralaimėjimą pirmajame rate

LFF Pirmos lygos 32-jame ture pergalę namuose įsirašė Telšių „Džiugas“, kuris rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Alytaus „Auskos“ ekipą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmajame rate, kuriame pergalę 1:0 šventė alytiškiai.

Pirmoje rungtynių dalyje komandos demonstravo apylygį žaidimą ir abi turėjo galimybių pasižymėti įvarčiais, tačiau gynėjai dirbo patikimai. Visgi 31-ąją minutę į priekį išsiveržti pavyko telšiškiams, kurie po Andriaus Lipskio įvarčio pirmavo – 1:0. Nors „Auska“ turėjo progą rezultatą išlyginti, tačiau persvarą „Džiugui“ prieš ilgąją pertrauką išlaikyti pavyko – 1:0.

Antrajame kėlinyje žaidimas ir toliau mažai keitėsi, o komandos žaidė banguotai. Telšiškiai puolime žaidė kiek aktyviau, o tai pasiteisino 61-ąją minutę, kada atakos smaigalyje atsidūręs Eimantas Marozas dar kartą pralaužė telšiškių vartų gynybą ir savo komandos pranašumą padvigubino – 2:0. Per likusį rungtynių laiką „Auskai“ sukurti sėkmingai puolime pasibaigusių atakų nepavyko bei sušvelninti rezultato. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Džiugo“ pergalę – 2:0.

Telšių „Džiugas“ – Alytaus „Auska“ 2:0 (1:0)

Telšių d.d. stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 31 min. Andrius Lipskis (1:0), 61 min. Eimantas Marozas (2:0).

Įspėjimai: 57 min. Gvidonas Narmontas – geltona kortelė („Auska“), 86 min. Skirmantas Šeštavickas – geltona kortelė („Auska“).

...

2015 Spa 19 11:12

„Nevėžiui“ užteko vieno įvarčio pergalei prieš „Panevėžį“

32-jame LFF Pirmos lygos ture pergalę svečiuose iškovojo ir tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Kėdainių „Nevėžis“, kuris 1:0 (1:0) įveikė „Panevėžį“. Pirmajame šių komandų tarpusavio susitikime pergalę rezultatu 2:1 buvo šventę panevėžiečiai.

Jau 2-ąją rungtynių minutę į „Panevėžio“ vartus krito tiksliai Simono Babiliaus pasiųstas kamuolys, kuris ne tik išvedė kėdainiškius į priekį, bet kaip vėliau paaiškėjo, ir tapo pergalingu – 2:0. Nora komandos ir aktyviai rungtyniavo puolime bei rezgė pavojingas atakas prie varžovų vartų, tačiau vartų sargai dirbo patikimai ir per pirmąjį kėlinį daugiau įvarčių pasiekti nepavyko, o „Nevėžis“ išlaikė pranašumą – 1:0.

Antroje mačo dalyje komandos ir toliau demonstravo apylygį žaidimą, tačiau puolimo galimybes ekipoms apribodavo varžovų gynėjai. Nors panevėžiečiai galėjo rezultatą išlyginti, o „Nevėžis“ taip pat turėjo šansų ir dar labiau pabėgti į priekį, tačiau daugiau įvarčių pelnyti nei vienai iš komandų nepavyko. Pasibaigus rungtynėms „Nevėžis“ šventė pergalę 1:0 bei atsirevanšavo panevėžiečiams už pralaimėjimą pirmajame rate.

„Panevėžys“ – Kėdainių „Nevėžis“ 0:1 (0:1)

Aukštaitijos stadionas: 420 žiūrovų

Įvarčiai: 2 min. Simonas Babilius (0:1).

Įspėjimai: 20 min. Arnas Ribokas – geltona kortelė („Panevėžys“), 23 min. Rolandas Slepakovas – geltona kortelė („Nevėžis“), 37 min. Martynas Juknevičius – geltona kortelė („Nevėžis“), 41 min. Evaldas Kugys – geltona kortelė („Nevėžis“), 68 min. Jonas Skinderis – geltona kortelė („Panevėžys“).

...

2015 Spa 19 11:13

Nugalėtojai aiškūs: „Lietava“ sutriuškino „Taurą“ ir užsitikrino aukso medalius

LFF Pirmos lygos čempionai paaiškėjo anksčiau, nei baigėsi sezonas. Jonavos „Lietava“ išvykoje net 11:0 (5:0) įveikė Tauragės „Tauro“ vienuolikę ir iškovoję tris taškus tapo nepavejami kovoje dėl aukso medalių, kadangi kitame ture jonaviškiai automatiškai gaus tris taškus už turėjusį būti mačą su Pakruojo „Kruoja-2“. Pirmasis šių komandų tarpusavio mačas Jonavoje taip pat baigėsi įtikinama „Lietavos“ pergale rezultatu 9:0.

Jonaviškiai savo pranašumą įrodinėjo jau nuo pirmos rungtynių minutės ir žaidė užtikrintai. Pirmasis įvartis į tauragiškių vartus krito jau 8-ąją minutę, o tikslaus smūgio autoriumi tapo Benas Spietinis – 1:0. Visą pirmąjį kėlinį lyg ant sparnų rungtyniavo rezultatyviausias „Lietavos“ ir visos lygos žaidėjas Laurynas Stonkus, kuris pirmoje mačo dalyje pasižymėjo net 4 kartus – 21-ąją, 32-ąją, 36-ąją ir 41-ąją minutę, o po šių įvarčių tirados prieš antrąją rungtynių dalį „Lietava“ jau buvo nepavejama – 5:0.

Antrąjį kėlinį ir vėl įvarčiu pradėjo L.Stonkus, o rezultatas buvo jau 6:0. Antroje mačo dalyje prie nesustabdomo L.Stonkaus prisijungė ir Marius Ganusauskas, kuris jonaviečių pranašumą dar kartą padidino 67-ąją minutę – 7:0. Per likusias kiek daugiau nei 20 minučių, „Tauro“ vartus įvarčiais paženklino Aretas Gėgžna (8:0), Tadas Eliošius (9:0), Darius Suslavičius (10:0), o galutinį tašką 87-ąją minutę padėjo dubliu pasižymėjęs A.Gėgžna – 11:0. Pasibaigus rungtynių laikui „Lietavos“ futbolininkai pasipuošė čempioniškais marškinėliais ir džiaugėsi triumfu.

Tauragės „Tauras“ – Jonavos „Lietava“ 0:11 (0:5)

Tauro d.d. stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 8 min. Benas Spietinis (1:0), 21 min. Laurynas Stonkus (2:0), 32 min. Laurynas Stonkus (3:0), 36 min. Laurynas Stonkus (4:0), 41 min. Laurynas Stonkus (5:0), 48 min. Laurynas Stonkus (6:0), 67 min. Marius Ganusauskas (7:0), 75 min. Aretas Gėgžna (8:0), 78 min. Tadas Eliošius (9:0), 80 min. Darius Suslavičius (10:0), 87 min. Aretas Gėgžna (11:0).

Įspėjimai: 25 min. Romas Auškalnis – geltona kortelė („Tauras“), 35 min. Karolis Gečas – geltona kortelė („Tauras“), 63 min. Sigitas Taroza – geltona kortelė („Tauras“), 78 min. Deividas Sakalčik – geltona kortelė („Tauras“), 84 min. Aurimas Mockus – geltona kortelė („Lietava“), 84 min. Vidmantas Gudjonis – geltona kortelė („Tauras“).

...

2015 Spa 19 11:16

Po permainingos ir atkaklios kovos – „Palangos“ pergalė Vilniuje

LFF Pirmos lygos 32-jame ture pergalę po permainingos kovos Vilniuje šventė „Palangos“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 (2:2) įveikė MRU vienuolikę. Pirmasis šių komandų susitikimas pajūryje baigėsi taikiai – 1:1.

Pirmajame kėlinyje daugiau progų puolime pavyko susikurti šeimininkams, kurie aktyviau žaidė prie palangiškių vartų. Patys palangiškiai daug progų nesusikūrė, o vieną pavojingesnių galimybių pelnyti įvartį turėjo Olegas Dmitrievas, tačiau įvartis pelnytas nebuvo. Pirmiesiems pasižymėti pavyko MRU futbolininkams, kurie sužaidus beveik 27 minutes sukūrė pavojingą ataką puolime, o jos smaigalyje atsidūręs Vilius Drazdauskas puikiu smūgiu išvedė vilniečius į priekį – 1:0. Aktyvus šeimininkų žaidimas neužilgo pasiteisino ir dar kartą, kai po pakelto kampinio įvartį pelnyti pavyko Rokui Janilioniui ir padvigubinti savo komandos pranašumą – 2:0. Pirmoje rungtynių dalyje MRU dominavo aikštelėje, o palangiškiai po sunkios pradžios prieš antrąjį kėlinį turėjo atsilikinėti, leisdami MRU priekyje būti rezultatu 2:0.

Antrojo kėlinio pradžioje vilniečių žaidėjas Danielis Sadovskis užsidirbo antrąją geltoną kortelę, po kurios turėjo palikti aikštę, o vilniečiai liko žaisti dešimtyje. Nors ilgą laiką šeimininkams pavyko apsiginti nuo „Palangos“ atakų, tačiau galiausiai, 74-ąją minutę, Andrius Marcinkevičius pralaužė vilniečių gynybą ir sušvelnino savo komandos atsilikimą – 1:2. Ilgai neteko laukti ir palangiškiai, vedini Edgaro Ditmono, dar kartą pergudravo vilniečių gynėjus bei rezultatą išlygino – 2:2. Antrajame kėlinyje vilniečiai neberado būtų vėl išsiveržti į priekį, taip pat dar kartą grubiai suklydo gynyboje, o tuo pasinaudoję A.Marcinkevičius pasižymėjo dubliu ir persvėrė svarstykles jau į „Palangos“ pusę – 3:2. Per likusį laiką MRU nebesurengė atakų, pasibaigusių įvarčiais, o galutinis teisėjo švilpukas skelbė svečių pergalę – 3:2.

Vilniaus MRU – „Palanga“ 2:3 (2:0)

LFF stadionas: 55 žiūrovai

Įvarčiai: 27 min. Vilius Drazdauskas (1:0), 29 min. Rokas Janilionis (2:0), 74 min. Andrius Marcinkevičius (2:1), 76 min. Edgaras Ditmonas (2:2), 86 min. Andrius Marcinkevičius (2:3).

Įspėjimai: 30 min. Daniel Sadovski – geltona kortelė (MRU), 31 min. Mindaugas Bitinas – geltona kortelė („Palanga“), 45+1 min. Julius Kasparavičius – geltona kortelė („Palanga“), 49 min. Daniel Sadovski – antra geltona kortelė (MRU), 63 min. Aivydas Ruškys – geltona kortelė (MRU), 90+2 min. Vilius Drazdauskas – geltona kortelė (MRU).

...

2015 Spa 19 11:17

„Banga“ namuose sukūrė šventę gargždiškiams ir nepaliko vilčių „Kaunui“

LFF Pirmos lygos 32-jame ture triuškinančią pergalę iškovojo Gargždų „Bangos“ ekipa, kuri savų žiūrovų akivaizdoje net 7:0 (5:0) pranoko „Kauno“ futbolininkus. Pirmasis šių komandų susitikimas laikinojoje sostinėje taip pat baigėsi gargždiškių pergale – 4:3.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių „Banga“ savo varžovus pranoko kamuolio kontrole ir diktavo savo taisykles. Jau 6-ąją minutę gargždiškius į priekį išvedė Sigitas Urbys, kuomet kauniečių vartininkas nesugebėjo apginti savo vartų – 1:0. Itin aktyviai žaidusi „Banga“ kauniečiams priartėti prie savų vartų neleido ir užkirsdavo atakas baudos aikštelėje, o patys apsukų nemažino. Dar po kelių akimirkų į „Kauno“ vartus krito ir antrasis įvartis, o jo autoriumi tapo Karolis Urbaitis – 2:0. Kauniečių gynyba neveikė sėkmingai ir pirmajame kėlinyje jie niekaip nerado priešnuodžių prieš galinga „Bangos“ žaidimą. 17-ąją minutę „Bangai“ pavyko uždirbti 11 metrų baudinį, kuomet raudoną kortelę gavo Aurimas Lipnevičius ir kauniečiai liko žaisti dešimtyje. Baudinį šaltakraujiškai realizavo K.Urbaitis bei dar labiau padidino savo ekipos pranašumą – 3:0. Tuo kauniečių problemos nesibaigė. Dešimtyje likę „Kauno“ futbolininkai 20-ąją minutę dar kartą padarė grubią klaidą, kuri leido „Bangai“ antrą kartą stoti prie 11 metrų atžymos. K.Urbaitis dar kartą tiksliai realizavo baudos smūgį, įsirašė hetriką ir „Banga“ pirmavo jau daugiau nei užtikrintai – 4:0. Visiškai palūžusius kauniečius pirmajame kėlinyje nubausti įvarčiu pavyko ir Algimantui Bačanskiui, o gausiai susirinkę „Bangos“ sirgaliai galėjo triumfuoti po penktojo saviškių įvarčio – 5:0. Pragariškai nesėkminga kauniečiams rungtynių pradžia jiems atsitiesti neleido iki kėlinio pabaigos, o prieš antrąją rungtynių dalį „Banga“ jau buvo nepavejama – 5:0.

Antrajame kėlinyje kauniečiai gynyboje dirbo žymiai patikimiau ir neleido taip pavojingai gargždiškiams rungtyniauti kaip pirmoje rungtynių dalyje. Nors „Banga“ turėjo progų dar labiau padidinti savo turimą persvarą, tačiau net ir atsilikinėdami triuškinančiu skirtumu, kauniečiai pagirtinai kovojo gynyboje ir galutinai nepalūžo. Visgi dešimtyje likęs „Kaunas“, 62-ąją minutę nesugebėjo apsiginti nuo dar vieno S.Urbio smūgio, o rezultatas tapo jau 6:0. 79-ąją minutę jėgos aikštelėje išsilygino, nes antrą geltoną kortelę užsidirbęs Deividas Padaigis buvo priverstas palikti aikštę, o „Banga“ taip pat liko žaisti dešimtyje. Nepaisant to, gargždiškiai pagirtinai kovojo iki mačo pabaigos ir atakavo „Kauno“ vartus. Galutinį tašką šiame susitikime padėjo dubliu taip pat pasižymėjęs A.Bačanskis, kuris 88-ąją minutę pasiuntė dar vieną tikslų smūgį į kauniečių vartus ir leido „Bangai“ švęsti įtikinamą pergalę rezultatu 7:0.

Gargždų „Banga“ – „Kaunas“ 7:0 (5:0)

Gargždų miesto stadionas: 350 žiūrovų

Įvarčiai: 6 min. Sigitas Urbys (1:0), 9 min. Karolis Urbaitis (2:0), 17 min. Karolis Urbaitis – 11 m baudinys (3:0), 20 min. Karolis Urbaitis – 11 m baudinys (4:0), 23 min. Algimantas Bačanskis (5:0), 62 min. Sigitas Urbys (6:0), 88 min. Algimantas Bačanskis (7:0).

Įspėjimai: 5 min. Deividas Padaigis – geltona kortelė („Banga“), 16 min. Aurimas Lipnevičius – raudona kortelė („Kaunas“), 19 min. Tomas Čeliauskas – geltona kortelė („Kaunas“), 37 min. Algimantas Bačanskis – geltona kortelė („Banga“), 57 min. Luis Ramirez – geltona kortelė („Kaunas“), 63 min. Nemanja Bjelan – geltona kortelė („Kaunas“), 79 min. Deividas Padaigis – antra geltona kortelė („Banga“).

...

2015 Spa 19 11:18

Kazlų Rūdoje – šeimininkų įvarčių tirada ir trečioji iš eilės „Šilo“ pergalė

32-ojo LFF Pirmos lygos turo susitikime pergalę namuose iškovojo Kazlų Rūdos „Šilas“, kuris 6:3 (2:1) įveikė „Šilutės“ ekipą. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas Šilutėje taip pat baigėsi Kazlų Rūdos klubo pergale – 3:2.

Pirmajame kėlinyje aktyvų žaidimą demonstravo abi ekipos bei kūrė pavojingas atakas varžovų baudos aikštelėje. Pirmasis įvartis į „Šilutės“ vartus krito 12-ąją minutę, kuomet tikslų smūgį atliko „Šilo“ žaidėjas Evaldas Grigaitis ir išvedė šeimininkus į priekį – 1:0. Vos po poros minučių dar kartą gynyboje klydo šilutiškiai, o tuo apsinaudojęs Gytis Urba „Šilo“ persvarą padvigubino – 2:0. Net ir atsilikinėdami šilutiškiai motyvacijos neprarado ir 30-ąją minutę pralaužė „Šilo“ vartų gynybą, o kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Justas Milius – 1:2. Per likusį kėlinio laiką daugiau sėkmingų atakų komandos nesurengė, o prieš antrąją mačo dalį priekyje buvo aikštės šeimininkai – 2:1.

Antroje rungtynių dalyje ir vėl pirmieji pasižymėti sugebėjo „Šilo“ futbolininkai. 50-ąją minutę šeimininkų pranašumą dar kartą padidino Ramūnas Mačežinskas – 3:1. Toliau žaidimas vyko tarsi ant svarstyklių: padidinus pranašumą „Šilui“, svečiai įvarčiu ir vėl savo deficitą sumažindavo. 62-ąją minutę priartėti prie varžovų „Šilutei“ padėjo naudingiau ekipos žaidėjo Maksimo Lukashevičiaus įvartis – 2:3. Tačiau po mažiau nei 10 minučių dviejų įvarčių pranašumą „Šilui“ atstatė Ričardas Beniušis – 4:2, bet toks rezultatas ilgai neišsilaikė. 78-ąją minutę šilutiškių deficitas ir dar kartą buvo sumažintas, kai atakos smaigalyje atsidūręs Edgaras Lukoševičius pelnė įvartį – 3:4. Visgi rungtynių pabaigoje sėkmė labiau lydėjo šeimininkus, kurie geriau sužaidė lemiamose atakose. 90-ąją minutę „Šilo“ rezultatą dar kartą padidino Aurimas Raginis (5:3), o per teisėjo pridėtą laiką, 93-ąją minutę, šeimininkų pergalę įtvirtino Mangirdas Radzevičius – 6:3.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – „Šilutė“ 6:3 (2:1)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 125 žiūrovai

Įvarčiai: 12 min. Evaldas Grigaitis (1:0), 14 min. Gytis Urba (2:0), 30 min. Justas Milius (2:1), 50 min. Ramūnas Mačežinskas (3:1), 62 min. Maksim Lukashevich (3:2), 71 min. Ričardas Beniušis (4:2), 78 min. Edgaras Lukoševičius (4:3), 90 min. Aurimas Raginis (5:3), 90+3 min. Mangirdas Radzevičius (6:3).

Įspėjimai: 18 min. Lukas Konaverskis – geltona kortelė („Šilutė“), 28 min. Maksim Lukashevich – geltona kortelė („Šilutė“), 53 min. Edvinas Puzara – geltona kortelė („Šilas“).

...

2015 Spa 19 15:00

Netikėtas įvartis, du 11 metrų baudiniai, raudona kortelė ir žaibiška griūtis dvikovos pradžioje..

2015 Spa 21 10:36

Trečiadienis , 10.21, 20:00, LFF stadionas.

- Svarstau, kiek čia bus??? vėl 12-0??? :mrgreen:

šiaip
Pranešimai: 3827
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2015 Spa 21 11:53

Lokomotyve gi vilniečiai žaidžia, tai važiuoti niekur nereiks, bus išsiilsėję ir kupini jėgų :)

...

2015 Spa 21 11:56

tai vilniečiai bus "Šwiąžy jak pomidory".. a wot panevėžiokai po ilgos kelionės gali būti suvargę ir demotyvuoti.. :roll:

...

2015 Spa 22 11:22

J.Momkaus vedamas „Žalgiris B“ iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl sidabro

LFF Pirmos lygos 32-ąjį turą svarbia pergale baigė Vilniaus „Žalgiris B“, kuris namuose 4:1 (0:1) nugalėjo Radviliškio „Lokomotyvo“ vienuolikę. Pirmąjį šių komandų susitikimą Radviliškyje žalgiriečiai buvo laimėję rezultatu 5:0.

Ši pergalė itin svarbi dėl sidabro medalių kovojantiems vilniečiams, kurie šiuo metu su 70 taškų žengia antri ir dviem taškais lenkia trečioje pozicijoje esančią Gargždų „Bangą“.

Pirmajame kėlinyje komandos ilgą laiką sėkmingų progų puolime nesukūrė, o pirmojo įvarčio teko laukti net iki 30-osios minutės. Pajėgia sudėtimi žaidę žalgiriečiai po klaidos gynyboje į savo vartus praleido Edgaro Stankevičiaus pasiųstą įvartį, po kurio į priekį išsiveržė „Lokomotyvas“ – 1:0. Per likusias pirmojo kėlinio 15 minučių šeimininkai rezultato išlyginti nespėjo ir varžovų vartų tiksliai neatakavo leisdami svečiams pirmauti prieš antrąją rungtynių dalį.

Antrąjį kėlinį „Žalgiris B“ pradėjo labiau susikaupęs ir susikoncentravęs bei perėmė žaidimo kontrolę. Antroje mačo dalyje vilniečių lyderiu puolime tapo Julius Momkus, kuris 53-ąją minutę rezultatą išlygino – 1:1. Dar po kelių minučių varžovus pergudravo ir Eliandro Gonzaga, po kurio tikslaus smūgio priekyje buvo šeimininkai – 2:1. Puolime pirmuoju smuiku ir toliau griežė J.Momkus. Puolėjas 60-ąją minutę pasižymėjo dubliu ir dar labiau atitolino savo komandą nuo varžovų – 3:1. Nors ir pirmaudami, vilniečiai kovojo iki susitikimo pabaigos ir stengėsi dar labiau padidinti atotrūkį. Tai dar kartą padarė J.Momkus, kuris 70-ąją minutę pasižymėjo hetriku, o žalgiriečiai tapo sunkiai pavejami – 4:1. Nors „Lokomotyvas“ turėjo galimybių deficitą sumažinti, tačiau sostinės ekipos gynyba veikė patikimai. Galutinis teisėjo švilpukas fiksavo „Žalgirio B“ pergalę – 4:1.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 4:1 (0:1)

LFF stadionas: 80 žiūrovų

Įvarčiai: 30 min. Edgaras Stankevičius (0:1), 53 min. Julius Momkus (1:1), 55 min. Eliandro Gonzaga (2:1), 60 min. Julius Momkus (3:1), 70 min. Julius Momkus (4:1).

Įspėjimai: 14 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 32 min. Kristis Andreou – geltona kortelė („Žalgiris B“), 80 min. Karolis Čirba – geltona kortelė („Žalgiris B“).