32 turas
Spalio 26 dieną, 19:30, Vilnius

Žalgiris - : - Stumbras
19-30, blin, tokiu laiku rodo rungtynes, kai jau einu miegoti.. :shock:

Geriausiais laikais darbo dieną 14 val. rungtynės būdavo, o dabar naktimis vis..

...

2015 Spa 27 09:22

ŽALGIRIS 4 - 0 FC STUMBRAS
2015-10-26 | 32 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovų: 250

Vilniaus „Žalgiris“ žengė dar vieną žingsnį link „SMScredit.lt A lygos“ aukso. Čempionų titulą ginanti sostinės komanda savo aikštėje nesunkiai nukovė Kauno „Stumbrą“, kuriam nuo pirmojo kėlinio vidurio teko verstis be kiek kontraversiškai iš aikštės pašalinto kapitono Audriaus Račkaus – 4:0 (1:0). Žalgiriečių atotrūkis nuo antroje vietoje esančių „Trakų“ išaugo iki septynių taškų, iki čempionato pabaigos likus keturiems turams.

Vilniečiai nuo rungtynių pradžios įsikūrė „Stumbro“ aikštės pusėje ir galėjo išsiveržti į priekį 6-ą minutę, bet prieš vartus iššokusiam Deividui Šemberui smūgiu pažeme nepavyko pergudrauti Giedriaus Kvedaro, kuris kamuolį atmušė kojomis. Tiek kauniečių vartininkui, tiek gynybos linijai darbo netrūko. Pavojingai į vartus mušė Mantas Kuklys bei Eliandro, Darvydo Šerno ir D.Šembero bandymus spėjo blokuoti gynėjai.

24-ą minutę svečius ištiko nesėkmė. Po perdavimo iš gilumos atrodė, kad G.Kvedaras savo baudos aikštelėje sugriebs kamuolį, link kurio skubėjo Eliandro, tačiau brazilui kažkokiu būdu pavyko jį iškrapštyti. Legionieriaus smūgį į tuščius vartus nutraukė po kamuoliu kritęs Audrius Račkus. Nors kauniečiai visa komanda bandė teisėjui įrodyti, kad kamuolys jam pataikė į veidą, arbitras nusprendė, kad buvo sužaista ranka, todėl kaunietį pašalino iš aikštės bei skyrė baudinį. Jį šaltakraujiškai realizavo D.Šernas.

Po įvarčio žalgiriečiai toliau kontroliavo kamuolį ir ieškojo kelių link „Stumbro“ vartų. Pavojingus Andro Švrljugos ir D.Šembero smūgius teko atremti labai patikimai žaidusiam laikinosios sostinės ekipos vartininkui.

Nors kėliniui baigiantis „Žalgiris“ kėlė net septynis kampinius per šešias minutes, bet realiausią progą įmušti sukūrė mažumoje likę svečiai. Greitos atakos metu Mindaugas Grigaravičius pasiuntė kamuolį visiškai be priežiūros paliktam Artūrui Rimkevičiui, kuris fantastiniu smūgiu „žirklėmis“ vos nesulaužė Armanto Vitkausko ginamų vartų skersinio.

Drąsiai pradėjusio antrą mačo dalį „Stumbro“ entuziazmas baigėsi 56-ą minutę, kai puikiu smūgiu į vartų devyniukę rezultatą padvigubino Linas Pilibaitis. Po trijų minučių G.Kvedarui darsyk teko išimti kamuolį iš vartų, kur jį taip pat gražiu smūgiu pasiuntė Vytautas Lukša, vilniečiams įžaidus kampinį.

G.Kvedaras ir toliau liko ta užtvara, kurios įveikti „Žalgirio“ puolėjams ir toliau niekaip nesisekė. Dvi puikias progas turėjo D.Šernas, bet abusyk jo smūgius vartininkas atrėmė. Jis sugebėjo krisdamas po kojomis išmušti kamuolį ir iš po Serge Nyuiadzio kojų, prancūzui iššokus prieš vartus.

Vartininką pergudrauti pavyko Lucasui Gaucho, kuris prasimetė kamuolį pro „Stumbro“ vartų sargą, bet vietoje smūgio iš aštraus kampo pasirinko perdavimą „Žalgirio“ gretose debiutavusiam Tautvydui Eliošiui. Sostinės komandos naujokas smūgiuoti sudelsė ir buvo apsuptas gynėjų.

Vis tik 84-ą minutę čempionams pavyko įmušti dar vieną įvartį. Po gražios greitos atakos S.Nyuiadzio perduotą kamuolį į tuščius vartus nukreipė L.Pilibaitis, į savo sąskaitą įsirašydamas dublį.