Re: XXXII (32) turas:

2015 Spa 22 16:47

- Mūsų mylimas ATLANTAS yra favoritas, jiems reikia taškš, tai sudubasins spirdžius taip, kad net šlapios vietos neliks iš jų.. :D
Pranašumą suteikčiau klaipėdiečiams - 0 : 5. :roll:

- Galingas klubas iš pa Utanaas per LFF taurės varžybas nesivargino darbuotis iš peties, kaip ir riteriai, tai bus pritvikę jėgų..
Pranašumą suteikčiau riteriams 3 : 6 :roll:

- šliužai net I-os lygos standartais yra niekam tikę, tai kalakutai pasitreniravo su jų "skiaudikais" LIETAVA, juos sububasino 3-0, tai KLP GĖDA iš viso ne lygis. Tuos parsidavinėjančius gaivalus iš pyptins kaip reikalas. 0 : 5 mažų mažiausiai.. :roll:

- Vilkai ims 7 : 1, bus lengvas pasivaikščiojimas po skerdyklą, Gaučas pelnys trivartį.. :mrgreen:

...

2015 Spa 23 15:02

Kauno „Spyris“ – Klaipėdos „Atlantas“

Spalio 24 dieną 17 val. Kaunas, S. Dariaus ir S. Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 0:2, 1:2

Atlantiečių laukia dar viena svarbi akistata kovoje dėl trečiosios pirmenybių vietos, savo ruožtu, kauniečiams nepralaimėjus, jie praktiškai užsitikrintų penktą poziciją turnyro lentelėje.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės ketvirtfinalio pirmame mače Laimio Bičkausko kariauna kapituliavo prieš žalgiriečius ir realių vilčių žengti tolyn nebeturi. Dabar „Spyrio“ žaidėjams tiesiog reikia išsilaikyti pozicijoje, kurios prieš čempionato pradžią jiems niekas neprognozavo. Šeši taškai likus penkiems turams yra gana solidus rezervas, o iškovotos lygiosios nepaliktų teisės to paties miesto „Stumbro“ ekipai pralaimėti. Šį kartą L. Bičkauskas versis be diskvalifikuoto saugo Tomo Bučmos.

Įdomu tai, kad visus keturis sykius kamuolį į „Spyrio“ vartus siuntė Andrejus Paniukovas, kuris išvyko į Prancūziją. Estafetę iš ruso gali perimti įvarčių skonį pajutęs Lukas Baranauskas, pasižymėjęs dviejuose paskutiniuose „SMScredit.lt A lygos“ mačuose ir LFF taurės akistatoje su „Trakais“. Kaune šiame sezone dar nelaimėjusio „Atlanto“ laukia tikrai nelengvos rungtynės.

...

2015 Spa 23 15:04

Utenos „Utenis“ – Trakų „Trakai“

Spalio 25 dieną 13 val. Utena, „Utenio“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:5, 1:0, 1:2

„Riterių“ laukia nelengva išvyka į Uteną, kur Valdo Urbono treniruojama komanda jau buvo skaudžiai nudegusi. Šį kartą „Trakai“ barstyti taškų jau nebegali.

Mindaugas Čepas LFF taurės mače su „Stumbru“ lyderių netausojo ir neatliko nė vieno keitimo, tad bus puiki proga įsitikinti, kokio pajėgumo yra „Utenio“ futbolininkų energijos baterijos. Namuose „SMScredit.lt A lygoje“ beveik du mėnesius nežaidę uteniškiai sužais paskutines rungtynes su pirmojo ketverto atstove – vėliau M. Čepo kariaunos lauks mačai su tiesioginiais konkurentais, kuriose ir spręsis šeštos–aštuntos vietos likimas.

Savo ruožtu V. Urbonas patausojo keletą svarbių futbolininkų, be kurių komanda sugebėjo po dramatiškos kovos išsivežti pergalę iš uostamiesčio. Tai turėtų leisti svečiams diktuoti sąlygas aikštės viduryje, bet kartu ir įpareigotų gintis nuo pavojingų kontratakų. „Trakai“ padarys viską, kad antro rato scenarijus Utenoje nepasikartotų.

...

2015 Spa 23 15:05

„Klaipėdos granitas“ – Marijampolės „Sūduva“

Spalio 25 dieną 17 val. Klaipėda, centrinio stadiono dirbtinė aikštė. Ankstesnės rungtynės: 1:3, 1:2, 0:1

Visus tris tarpusavio mačus šiame sezone pralaimėję granitiečiai turėjo laiko atgauti jėgas ir dabar sieks reabilituotis po nesėkmingo pasirodymo LFF taurėje bei skaudaus pralaimėjimo uostamiesčio derbyje.

„Klaipėdos granito“ komanda oficialių rungtynių nežaidė beveik tris savaites, tad keli komandos žaidėjai atstovavo Kretingos „Minijai“ Pirmosios lygos pirmenybėse. Ši pertrauka buvo įsimintina Tamirlanui Kozubajevui, kuris debiutavo Kirgizijos rinktinėje – be keitimo žaidusio gynėjo pastangomis kirgizai nugalėjo Bangladešą rezultatu 2:0. Klaipėdos klubui šį kartą negalės padėti diskvalifikuotas Rokas Borusas.

Marijampoliečius nuo „Atlanto“ skiria vos du taškai, tad klaipėdiečių kluptelėjimo atveju, „Sūduva“ šoktels į trečią poziciją. Po pergalės LFF taurėje prieš Jonavos „Lietavą“ trenerį Aleksandrą Veselinovičių džiugino ne tik solidus komandos žaidimas, bet ir Karolio Laukžemio debiutinis įvartis. Tiek buvęs „Klaipėdos granito“ atakų lyderis, tiek šimto įvarčio ribą Lietuvos čempionate perkopęs Tomas Radzinevičius sieks padovanoti savo klubui dar vieną svarbią pergalę.

...

2015 Spa 23 15:06

Vilniaus „Žalgiris“ – Kauno „Stumbras“

Spalio 26 dieną 19.30 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 4:1, 4:0, 7:1

Turą užbaigs susitikimas sostinėje, kur trečio iš eilės titulo link žengiantis „Žalgiris“ priims vis dar tarpusavio mačuose ragų aštrumo neparodžiusį „Stumbrą“.

Žalgiriečiai LFF taurės ketvirtfinalyje jau sudėliojo visus taškus bei dėl vietos pusfinalyje gali būti ramūs. Pergalingame mače dublį įformino Lucasas Gaucho ir debiutavo „Žalgirio“ naujokas Tautvydas Eliošius, neišnaudojęs vienos dėkingos progos akistatoje su vartininku. Realu, jog buvęs „Kruojos“ saugas vėl bus mestas į aikštę ir šį kartą norės ją palikti su debiutiniu įvarčiu. Strategas Valdas Dambrauskas negalės verstis Jurijumi Kendyšu ir Algiu Jankausku, tačiau tikrai ras futbolininkų, kurie galės užkamšyti šias spragas.

„Stumbro“ vienuolikės po mačo su „Žalgiriu“ lauks du labai svarbūs mačai su „Uteniu“ tiek „SMScredit.lt A lygos“, tiek LFF taurės fronte. Sėkmingai juose pasirodę, kauniečiai praktiškai užsitikrins šeštą turnyro lentelės vietą ir patekimą į pusfinalį. Žinoma, kauniečiai sieks pasipriešinti čempionams, tačiau praleidus bent du įvarčius be atsako, mintys gali būti sutelktos į svarbesnes ateities kovas.

...

2015 Spa 23 15:17

- Varžovai tokie, kur patys prašosi sutriuškinami..

2015 Spa 24 16:38

"Šiauliai" be žaidimo jau įsirašė 3 taškus į savo taupyklę.

Tuo tarpu dėl medalių kovojančiam "Atlantui" šiandien reikės peržengti "Spyrio" barjerą.
Kartą kauniečiai savo žiūrovų akivaizdoje jau nuliūdino uostamiesčio komandą.
Ar pavyks tai padaryti dar sykuti - atsakymai nuo 17 val.
Rungtynes tiesiogiai transliuos "LRT kultūra" kanalas. Jas galima stebėti ir interneto svetainėje...

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

2015 Spa 25 13:22

Aš gal kažką pramiegojau, bet kokia čia proga teisėjai iš Šiaurės Airijos teisėjauja Trakų - Utenio rungtynėse?

2015 Spa 25 14:55

palengvino utenis žalgiriui gyvenimą...

2015 Spa 25 15:16

Čepo komandos nuolat padeda Žalgiriui :)

asau
Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2014 Kov 08 16:22
Palaikoma komanda: Utenis

2015 Spa 25 15:27

Vakar irgi teisėjavo Spyrio ir Atlanto rungtynėse.

...

2015 Spa 26 11:04

SPYRIS 1 - 1 ATLANTAS
2015-10-24 | 32 turas | S.Dariaus ir S.Girėno stadionas | Teisėjas: Steven Taylor | Žiūrovų: 130

Mindaugo Malinausko smūgis jau per pridėtą rungtynių laiką atnešė Klaipėdos „Atlantui“ tašką rungtynėse prieš Kauno „Spyrį“. Dėl „SMScredit.lt A lygos“ čempionato bronzos kovojantys uostamiesčio futbolininkai nesugebėjo realizuoti baudinio pirmojo kėlinio viduryje, smūgį atrėmus Deividus Mikelioniui, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą po tikslaus vartininko smūgio galva paskutinėmis mačo sekundėmis – 1:1 (0:0).

Lygiosiomis labiausiai džiaugtis turėtų rungtynes atsargoje turinti ir į medalius pretenduojanti Marijampolės „Sūduva“, kurią nuo klaipėdiečių skiria tik trys taškai.

Jau pirmosios aikštės šeimininkų atakos metu M.Malinauskui teko gelbėti uostamiesčio komandą ir už galinės linijos nukreipti kamuolį, kai į vartus labai pavojingai mušė Lukas Sendžikas, sulaukęs Donato Stulgos perdavimo iš krašto.

„Atlantas“ atsakė labai pavojingu išpuoliu 5-ą minutę. Ovidijus Verbickas parideno kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Dovydui Norvilui. Saugas smūgiavo vienu lietimu ir pataikė į skersinį. Skirmantui Rakauskui pakartoti smūgio „Spyrio“ gynėjai neleido.

16-ą minutę kauniečiai sukūrė idealią progą atidaryti įvarčių sąskaitą. Karolis Šilkaitis baudos aikštelėje surado visiškai laisvą Dmitrijų Rekišą, tačiau legionierius iš Baltarusijos neįtikėtinai iš kelių metrų atstumo galva kamuolį pasiuntė virš vartų.

Dar po keturių minučių džiaugėsi „Atlantas“, kai rungtynių arbitras iš Šiaurės Airijos parodė į 11 m. žymą, kai aikštės šeimininkų vartininkas užsitęsusius po kampinio metu nugriovė prieš jį atsidūrusį ir į vartus smūgiavusį Maksimą Maksimovą. Mačo teisėjas palaukė, kol kamuolį nuo vartų linijos atmušė D.Stulga, ir skyrė D.Mikelioniui pražangą bei 11 m. smūgį.

Klaipėdiečių džiaugsmas baigėsi netrukus, nes prie kamuolio stojusio D.Norvilo bandymą realizuoti baudinį atrėmė fantastišką reakciją pademonstravęs „Spyrio“ vartų sargas. D.Mikelionis ne tik atmušė kamuolį, bet jį iškart ir sugavo, neleisdamas varžovams pakartoti smūgio.

Po pertraukos į aikštę mesti Lukas Baranauskas ir Robertas Vėževičius iškart ėmė kelti grėsmę D.Mikelionio ginamiems vartams. Iš pradžių progą turėjo L.Baranauskas, iššokęs prieš vartus po perdavimo iš gilumos, tačiau jo smūgį atmušė laiku jį pasitikęs D.Mikelionis. Po kelių minučių suklydo į kamuolį nepataikęs Karolis Šilkaitis. Jo laimei, už jo buvęs R.Vėževičius proga nepasinaudojo ir nesugebėjo tiksliai perkelti kamuolio per vartininką.

„Atlantui“ nesisekant įmušti, svečiai ėmė atakuoti didesnėmis pajėgomis, atverdami plotus ir prie savo vartų. Tuo pasinaudojo „Spyris“, 77-ą minutę surengęs greitą ataką ir išsiverždamas į priekį. D.Stulgai perdavus kamuolį link vartų, į jį nepataikė Ernestas Mickevičius, tačiau už jo buvęs L.Sendžikas savo šansą išnaudojo.

Praleidę įvartį klaipėdiečiai užgulė varžovų vartus. Puikios progos neišnaudojo L.Baranauskas, šalia vartų mušė Justas Raziūnas, fantastiškai sužaidęs D.Mikelionis koja sugebėjo atremti pro kelis gynėjus pranėrusio R.Vėževičiaus smūgį.

Padvigubinti persvarą galėjo ir Dmitrijus Rekišas. Baltarusiui iki įvarčio trūko labai nedaug - iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotas kamuolys lietė skersinį.

Jau per pridėtą laiką kauniečius išgelbėjo Matas Gavrilovas, nuo vartų linijos atmušęs kamuolį, kai, D.Mikelioniui nesugavus kamuolio, „Spyrio“ baudos aikštelėje kilo didžiulis gaisras, kuriuo vos nepasinaudojo Aleksejus Jepifanovas.

Rungtynių didvyriu tapo M.Malinauskas. „Atlanto“ vartininkas kampinio metu nuskubėjo prie varžovų vartų ir galva pasiuntė kamuolį į tinklą po Olego Dmitrijevo perdavimo.

Martynas Pocius/alyga.lt

...

2015 Spa 26 11:08

UTENIS 1 - 1 TRAKAI
2015-10-25 | 32 turas | „Utenio“ stadionas | Teisėjas: Ian Mcnabb | Žiūrovų: 152

Nuo pirmųjų mačo minučių buvo aišku, kad pagrindinė „Utenis“ užduotis buvo apsaugoti savo vartus, todėl aikštės šeimininkai gynėsi didžiulėmis pajėgomis, kone visa komanda dažnai susiburdavo aplink baudos aikštelę, o riteriams prasibrauti pro sutankintas gynybines užtvaras nesisekė.

Pirmąją progą įmušti „Trakai“ sukūrė kėlinio viduryje, kai kampinio metu smūgiu galva į skersinį pataikė Vaidotas Šilėnas. Kampinių bei standartinių situacijų po taisyklių pažeidimų prie uteniškių vartų netrūko, tačiau jomis pasinaudoti svečiams taip pat nepavyko.

27-ą minutę Pavelas Leusas aplenkė Davidą Aršakianą ir sugriebė kamuolį, kai po pražangos „Utenio“ baudos aikštelėje kilo nemažas gaisras. Dar po kelių minučių kampinio metu legionierius iš Rusijos atsidūrė kamuolio kelyje po Edvardo Gaurilovo smūgio, jo nepraleido, bet pakeisti jo skriejimo krypties bei nukreipti į vartus taip pat nesugebėjo.

Kėlinio pabaigoje porą pavojingų išpuolių sukūrė ir aikštės šeimininkai. Iš pradžių po gero Lino Savasto perdavimo iš gilumos prieš vartus iššoko gynėją aplenkęs Robertas Freidgeimas, bet smūgiuoti nesugebėjo. Po to standartinės situacijos metu pavojingai į vartus mušė Edgaras Mastianica, kai galva link vartų pasiųstas kamuolys praskriejo šalia virpsto, o netoliese buvęs Julius Aleksandravičius jo nepasiekė.

Netrukus po pertraukos į „Utenio“ vartus buvo skirtas baudinys, kai baudos aikštelėje buvo nugriautas į ją pro varžovus pranėręs Jurijus Mamajevas. Prie kamuolio stojęs D.Aršakianas šaltakraujiškai išvedė svečius į priekį, pelnydamas savo 21-ąjį įvartį čempionate.

Persvara riteriai džiaugėsi vos 8 minutes. Greitos „Utenio“ atakos metu Jevgenijus Zasavickis baudos aikštelėje į nugarą nustūmė Jurijų Vereščiaką. Teisėjas antrąsyk rungtynėse parodė į 11 m. žymą, o R.Freidgeimas stipriu smūgiu į apatinį vartų kampą išlygino rezultatą.

Senosios sostinės komandos toks rezultatas netenkino. Ji vėl užgulė varžovų vartus. J.Mamajevas baudos aikštelėje gražiai paguldė gynėją ir atliko tikslu perdavimą link vartų, bet D.Aršakianas smūgiu galva į vartus nepataikė.

Kėlinio viduryje „Trakai“ į aikštę metė Sergejų Ševčiuką ir pakeitė savo išsidėstymą, į puolimą perstumdami Nerijų Valskį. Tai pagyvino svečių puolimą ir jau netrukus puolėjas sulaukė perdavimo baudos aikštelėje, suklaidino jį prižiūrėjusį gynėją, bet į vartus nepataikė.

Senkant laikui, svečiai ėmė vis daugiau pajėgų mesti į priekį, atverdami savo užnugarį. 81-ą minutę tik laiku vartus palikęs Marius Rapalis neleido įmušti prieš jį atsidūrusiam Linui Savastui. Kitos atakos metu atrodė, kad E.Mastianica pabėgs nuo trijų jį prižiūrėjusių varžovų, bet paskutiniu momentu kamuolį iš po uteniškio kojų krisdamas sugebėjo išmušti Linas Klimavičius.

Visos „Trakų“ viltys iškovoti pergalę galutinai sudužo 90-ą minutę, kai už smūgį alkūne Linui Savastui iš aikštės buvo pašalintas riterių kapitonas Deividas Česnauskis. Per teisėjo pridėtą laiką kamuolį kontroliavo „Utenis“, neleisdamas surengti paskutinio šturmo.

...

2015 Spa 26 11:09

KLAIPĖDOS GĖDA 1 - 8 MARIJAMPOLĖS FK SŪDUVA
2015-10-25 | 32 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovų: 150

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iškovojo įspūdingą pergalę „SMScredit.lt A lygoje“. 32-ojo turo mače Aleksandro Veselinovičiaus kariauna išvykoje net 8:1 (3:0) pamokė futbolo pradžiamokslio „Klaipėdos granitą“. Marijampoliečiai pagal pelnytus taškus, kurių turi 61-ą, susilygino su Klaipėdos „Atlantu“, tačiau dėl geresnio tarpusavio dvikovų rezultatų pakilo į trečią poziciją.

Šioje dvikovoje labiausiai spindėjo Ernestas Veliulis ir Tomas Radzinevičius. E. Veliulis buvusiai komandai pelnė net keturis įvarčius, o „hetriką“ įforminęs T. Radzinevičius savo sąskaitoje turi jau 26 įvarčius bei greičiausiai taps rezultatyviausiu šio sezono futbolininku.

Jau nuo pat akistatos pradžios svečiai perėmė iniciatyvą ir buvo akivaizdu, kad praretėjusiomis gretomis rungtyniavę klaipėdiečiai anksčiau ar vėliau trauks kamuolį iš savo vartų tinklo.

Nors po Admiro Kecapo smūgio „Klaipėdos granitą“ išgelbėjo vartininkas, tačiau 18-ą ir 20-ą minutę jam teko kapituliuoti prieš buvusį granitiečių atstovą. Tiek Franko Laličiaus klaida, tiek Valentino Baranovskio perdavimu pasinaudojęs E. Veliulis per trumpą laiką sugebėjo pasiekti dublį.

33-ą minutę „Sūduva“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą, kai kamuolys baudos aikštelėje palankiai atšoko T. Radzinevičiui. Patyrusiam puolėjui beliko tik stipriu smūgiu iš arti nuginkluoti vartų sargą.

Marijampoliečiai sukėlė dar keletą gaisrų varžovų aikštės pusėje, o šeimininkai atsakė tik pavieniais ir netiksliais smūgiais. Vis dėlto tai toli gražu nebuvo viskas, ką pamatė sirgaliai.

Varžovų triuškinimą 47-ą ir 51-ą minutę pratęsė E. Veliulis ir nežinia, kiek dar šis futbolininkas pelnytų įvarčių, jei ne trenerio netrukus atliktas keitimas.

Klaipėdiečiai ir toliau žaidė atvirą futbolą, tačiau atakose pritrūkdavo sėkmės. Po Juro Pejičiaus stipraus smūgio iš 17 metrų „Sūduvą“ išgelbėjo virpstas.

Tiksliai 54-ą minutę iš arti smūgiavo ir antrą sykį sezone pasižymėjo Valentinas Baranovskis. Antro rato mače saugas taip pat pelnė įvartį į „Klaipėdos granito“ vartus.

Dar dvejas vinis į šeimininkų karstą įkalė T. Radzinevičius, kuris antroje vietoje snaiperių lentelėje žengiantį „Trakų“ puolėją Davidą Aršakianą lenkia jau penkiais įvarčiais.

Per likusį rungtynių laiką progų turėjo tiek naujoje komandoje „SMScredit.lt A lygoje“ dar nepasižymėjęs Karolis Laukžemis, tiek jo kolega Markas Kardokas. Šių futbolininkų bandymus atremdavo vartininkas, o kartais pritrūkdavo tikslumo.

Visgi 85-ą minutę „Klaipėdos granitas“ pelnė garbės įvartį. Marius Papšys pasinaudojo neapdairiai vartus palikusio Džiugo Bartkaus klaida, pasiųsdamas kamuolį į tuščius vartus.

Paskutinis šių rungtynių akordas buvo nemalonus – už spyrį varžovui iš aikštės buvo pašalintas Titas Vitukynas.