Stumbras lygina paskutinę minutę :) Viskas spręsis antram kėliny

2016 Lap 18 20:06

Bet Klevinskas tai tikrai nieko gero

2016 Lap 18 21:14

rungtynėsi baigėsi lygiom, bet šiuo atveju svarbiausias dalykas Andrijos dublis :)

2016 Lap 18 21:53

Na rungtynės tai buvo tikrai kažkas tokio šiame sezone

2016 Lap 19 10:49

A.KALUDŽEROVIČIAUS DUBLIO PERGALEI PRIEŠ KOVINGĄJĮ „STUMBRĄ“ NEUŽTEKO
2016-11-18 | Karolis Tretjakas

Rezultatyviausias „SMScredit.lt A lygos“ futbolininkas Andrija Kaludžerovičius pelnė dar du įvarčius, tačiau serbo indėlio pergalei neužteko.

Čempiono titulą užsitikrinęs Vilniaus „Žalgiris“ „Sportimos“ manieže vykusiame 32-ojo turo mače sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Kauno „Stumbru“.

Žalgiriečiams šiame mače negalėjo padėti traumas patyrę Donovanas Slijngardas ir Slavko Blagojevičius, tad šansų pasireikšti vėl sulaukė jaunieji futbolininkai – Dominykas Barauskas bei Justas Lasickas.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė aštriais išpuoliais. Robertas Vėževičius iš toli smūgiavo šalia virpsto, o Sauliui Mikoliūnui, sulaukusiam puikaus Matijos Ljujičiaus perdavimo, nepavyko suklaidinti laiku vartus palikusio Rafaelio Broetto.

25-ąją minutę aktyviai žaidęs S. Mikoliūnas pasiekė savo: staigusis saugas pabėgo nuo varžovo kairiuoju kraštu, įsiveržė į baudos aikštelę, kur surado A. Kaludžerovičių – serbui vienu lietimu beliko nukreipti kamuolį į vartus.

Vos po poros atakų svečiai galėjo išlyginti rezultatą, kai Abdulas Basitas vienu lietimu smūgiavo šalia vartų. Tokia proga susidarė po to, kai Saulius Klevinskas netoli iškumščiavo kamuolį nuo savo vartų.

„Žalgiris“ galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau nepasinaudojo dviejomis puikiomis progomis. Po efektingos atakos M. Ljujičiaus smūgį blokavo Jardelis Nazare, o A. Kaludžerovičius pažeme smūgiavo visiškai šalia virpsto.

Kauniečiai netrukus atsakė Alexandre‘o Kore smūgiu į vartininką ir labai pavojingu Luko Artimavičiaus bandymu – standartinės padėties metu saugo galva muštas kamuolys skriejo šalia skersinio. Visgi antrą pirmo kėlinio pridėto laiko minutę Vilius Armanavičius smūgiavo iš toli ir nuginklavo ne visai sėkmingai sužaidusį S. Klevinską.

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė gana lygiai, kurį laiką nesukurdamos pavojingų epizodų. Gaisras prie „Žalgirio“ vartų kilo po J. Nazare perdavimo R. Vėževičiui – šis suklaidino varžovą, bet kaire koja smūgiavo tiesiai į vartininką.

Vis dėlto jau kito išpuolio metu žalgiriečiai džiaugėsi antruoju įvarčiu. 62-ąją minutę Elivelto baudos aikštelėje surado A. Kaludžerovičių, smūgiavusį į tuščius vartus ir pelniusį 19-ąjį įvartį šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone. Snaiperių klasifikacijos viršūnėje įsitaisęs serbas jau keturiais tiksliais smūgiais lenkia „Trakų“ atstovą Nerijų Valskį.

Tačiau „Žalgiris“ per likusį laiką atrodė tarsi nesavas. Šeimininkai darė labai daug broko aikštės viduryje, o Mantas Kuklys bei M. Ljujičius tarpusavyje sugebėjo susipykti ir gauti po geltoną kortelę. Valdas Dambrauskas suteikė progą debiutuoti Jonui Skinderiui, bet jaunasis futbolininkas to nepadarė pergalingai.

82-ąją minutę puikiai kairiuoju kraštu prasiveržęs J. Nazare perdavė kamuolį arčiau vartų, kur po keitimo aikštėje pasirodęs Oumaras Sissoko išlygino rezultatą. Maža to, legionierius iš Malio puikiu baudos smūgiu galėjo išplėšti komandai pergalę, tačiau tą kartą „Žalgirį“ išgelbėjo S. Klevinskas.

2016 Lap 19 11:05

ŽALGIRIS 2 : 2 STUMBRAS

Įvartis:
25' Andrija Kaludjerovičius
46' Vilius Armanavičius
62' Andrija Kaludjerovičius
82' Oumaras Sissoko

Kur santrauka, kur rungtynės? :shock:

V.DAMBRAUSKAS: „JAUTĖSI ATSIPALAIDAVIMAS“ http://futbolo.tv/video/v-dambrauskas-j ... laidavimas" onclick="window.open(this.href);return false;

M.BARRETO: „KELIAUJAME TIKSLO LINK“ http://futbolo.tv/video/m-barreto-kelia ... ikslo-link" onclick="window.open(this.href);return false;

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

2016 Lap 20 15:41

Sūduva ramiai ir užtikrintai pasprendė. Kaip ir buvo galima tikėtis.

GS3
Pranešimai: 2518
Užsiregistravo: 2014 Sau 16 18:58

2016 Lap 20 15:52

Sveikinimai Suduvai, po triju metu vel laimejus medalius! Ceburino nuopelnas didziausias manyciau - butina ji islaikyti ir toliau, nes zmogus labai tinkamas lietuviskam futbolui - tiek su Kruojos stebuklu, tiek su Suduvos, sakykime, staigmena. Su savo pasirinktais zaidejais ir netgi mazesniu biudzetu jis rimtai galetu sukurti i sidabra pretenduojanti kluba...
Is kitos puses, Atlantas po triju metu pertraukos nebelaimi medaliu. Reikia daryti isvadas, nes rezultatai sulyg metais pradeda prasteti. Gal metas Sarsanijai ir jo padejejams/sponsoriaims trauktis? Gal reiketu bandyti taikyti Stumbro modeli?... Idomu bus pasiklausyti pacio Sarsanijos, ar jis vis dar turi planu kazka nuveikti Klaipedoje :)

2016 Lap 20 16:03

Sūduva tikrai šaunuoliai, visada palaikiau šia komandą, sveikinimai. O Atlantas, Atlantas ką ? šiek tiek baisoka, kad gali prasidėti byrėjimas, reikia komandai papildomų investicijų, reikia didesnių pinigų, tie investuotojai nėra pajėgūs kažką daugiau išspausti, tas labai jaučiasi, biudžetas labai ribotas, Sarsanija ir anksčiau prieš kelis mėnesius sakė, kad tiesiog duriama yra, duria iš ko turi, spaudžiasi kiek įmanoma, didelis klaustukas ar tam pačiam Sarsanijai jau neatsibodo pastoviai spausti ir nieko neišspausti, nes rankos labai surištos, kai biudžetas menkas. Be to Atlanto sudėtis reikia pripažinti, ji neįdomi šiame sezone, tie ruskeliai pabodę, lietuviai šiaip sau, visi kažkokie labai vidutiniški, žaisti gali, bet ar galima su šia sudėtimi išspausti maksimumą ? manau ne, tas jau ir dabar, šiandien įrodyta. Reikia pinigų šiam klubui, verkiant reikia, jei jų nebus, spėju ir pats Sarsanija su dalimi treneriu ir investuotojais išvyks kažkur kitur, Vacys, kad ir fainas, kolektyvas irgi fainas, bet kas iš to fainumo kai nėra pinigų

2016 Lap 20 16:25

Dar vienas klausimėlis ar kitame ture, bent vienas susitikimas, bent kažką lems ?

Matas

2016 Lap 20 19:50

man atrodo, kad Sarsanijai su sponsoriais pasitraukus, Atlantui visai liūdnos dienos ateitų. Kad Stumrbo modelį bandytum, tai reikia rasti investuotojus, o mūsuose su jais kažkaip labai retai, kada pasiseka :D

2016 Lap 21 10:56

MARIJAMPOLĖJE – ŠVENTĖ: „SŪDUVA“ NUTRAUKĖ UŽSITĘSUSĮ MEDALIŲ ALKĮ
2016-11-20 | Karolis Tretjakas

Nuo 2012 metų karštligiškai dėl medalių kovojusi Marijampolės „Sūduva“ pagaliau pasiekė savo – pasidabino bronza.

32-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo mače marijampoliečiai namuose 3:1 (2:1) nugalėjo tiesioginį konkurentą Klaipėdos „Atlantą“ bei užsitikrino trečią poziciją.

Klaipėdiečiai suprato šios dvikovos svarbą ir, susitikimo pradžioje pasinaudodami ne visai užtikrintu „Sūduvos“ centro gynėjų žaidimu, sukūrė kelias pavojingas progas. Arti tikslo buvo Maksimas Maksimovas – rusas stipriai smūgiavo, tačiau Ivanas Kardumas koja smūgį atrėmė. Netrukus šalia vartų spyrė Domantas Šimkus, o po dar po poros minučių vartų sargas iš Kroatijos sugavo Ovidijaus Verbicko spirtą kamuolį.

Visgi 12-ąją minutę „Sūduva“ pasižymėjo pirma. Baudos aikštelėje Predragas Pavlovičius surado Tomą Radzinevičių, kuris smūgiu iš arti nepaliko Povilui Valinčiui nė menkiausios galimybės išgelbėti komandą. Tuo „Atlanto“ bėdos nesibaigė: 21-ąją minutę Konstantinui Sarsanijai teko pakeisti gerą sportinę formą sezono pabaigoje demonstruojantį Donatą Kazlauską, kuris patyrė traumą.

Kaip ten bebūtų, atlantiečiai sėkmingai paspausdavo varžovus, kurie neretai klysdavo savo aikštės pusėje. Aktyviai rungtyniavo Marius Papšys – būtent po šio saugo perdavimo buvo įmuštas išlyginamasis įvartis. 27-ąją minutę M. Maksimovas iš gana sudėtingos situacijos puikiai smūgiavo galva ir atstatė pusiausvyrą. Rusas pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Kėlinio pabaigoje žaidimas išsilygino, bet „Sūduva“ sugebėjo paskutinę minutę pelnyti psichologiškai itin svarbų įvartį. Po savalaikio Nermino Jamako perdavimo prieš P. Valinčių iššoko Ernestas Veliulis, kuris bosnio sukurta proga pasinaudojo nepriekaištingai.

Iš karto po pertraukos dar vieną „Sūduvos“ saugo smūgį atrėmė puikiai sužaidęs „Atlanto“ vartų sargas, tačiau 62-ąją minutę jis vėl buvo bejėgis. Dar kartą suveikė N. Jamako ir E. Veliulio duetas, o ataka baigėsi tiksliu smūgiu pažeme bei trečiuoju įvarčiu.

Taktiškai brandžiai rungtyniavę marijampoliečiai užtikrintai gynėsi nuo „Atlanto“ atakų. Tik sykį, mačui artėjant į pabaigą, Ovidijus Verbickas pavojingai smūgiavo iš toli, priversdamas puikią reakciją pademonstruoti I. Kardumą.

„Sūduvos“ strategas Vladimiras Čeburinas pasidabino kitokios prabos „SMScredit.lt A lygos“ medaliu. 2014 metais specialistas iš Kazachstano atvedė Pakruojo „Kruoją“ link sidabro.

2016 Lap 21 10:58

NUKRAUJAVUSI „LIETAVA“ PAGADINO NERVUS VICEČEMPIONAMS „TRAKAMS“
2016-11-20 | Martynas Pocius

Užtikrintai sužaidę vicečempionai „Trakai“ iškovojo įtikinamą pergalę „SMScredit.lt A lygos“ XXXII turo rungtynėse. Didžiąją dvikovos dalį dominavę senosios sostinės riteriai savo aikštėje 3:1 (1:0) įveikė dėl traumų ir suspendavimų komandos lyderių netekusią Jonavos „Lietavą“.

Antrajame kėlinyje pasinaudojusi aikštės šeimininkų atsipalaidavimu, Aukštaitijos komanda sušvelnino rezultatą ir turėjo galimybių kovoti dėl taško, tačiau trakiškiai pergalės iš rankų neišleido. „Lietavos“ pralaimėjimas išsprendė visus penktosios vietos klausimus - ją likus vienam turui iki pabaigos užsitikrino Kauno „Stumbras“ .

Užgulę svečių vartus „Trakai“ kėlė kampinius, mušė iš toli, tačiau tik kėlinio viduryje pirmą kartą rimčiau patikrino Giedriaus Kvedaro meistriškumą. Nerijus Valskis technišku perdavimu baudos aikštelėje surado Tadą Labuką, kuriam įmušti neleido patikimais sužaidęs vartininkas.

Didžiulis „Trakų“ pranašumas galiausiai virto įvarčiu tik po pusvalandžio, kai T.Labuko aštrų perdavimą uždarė legionierius iš Liberijos Oscaras Dorley.

Prieš pertrauką po idealaus pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo už galvos griebėsi Aleksandras Byčenokas, nes iš baudos aikštelės prieigų jis visiškai laisvas labai stipriu šūviu pasiuntė kamuolį šalia skersinio.

Antrojo kėlinio pradžioje puikią progą padvigubinti persvarą turėjo N.Valskis. Jo įspūdingą slalomą į baudos aikštelę pro kelis varžovus sustabdė puikiai sužaidęs G.Kvedaras.

Be traumuoto Dominyko Galkevičiaus ir dėl geltonų kortelių rungtynes turėjusio praleisti Tado Eliošiaus rungtyniavę jonaviškiai pirmajame kėlinyje labai retai pereidavo į varžovų aikštės pusę ir Igno Plūko ginamiems vartams negrasino.

Po pertraukos atlikus taktinius perstatymus, „Lietavai“ pagaliau pavyko surengti smūgiu į vartų stačiakampį pasibaigusią ataka, Luko Miščiuko smūgį vartininkas sugavo.

Nepaisant to, į Jonavos komandos vartus greitai krito antrasis įvartis. J.Zasavitskio smūgiuoto kamuolio kelyje atsidūręs T.Labukas sugebėjo susistabdyti kamuolį ir pasiųsti jį į tinklą. Netrukus aktyviai žaidęs „Trakų“ puolėjas, pelnęs pirmąjį savo įvartį sezone, turėjo dar vieną puikią galimybę standartinės situacijos metu, tačiau jo smūgį galva šuoliu sugavo G.Kvedaras.

Įmušti galėjo ir Arūnas Klimavičius. Aikštės šeimininkų gynėjui nukrito kamuolys po perdavimo iš krašto, bet smūgiui, kurį palydėjo akrobatinius veiksmus pademonstravęs vartininkas, į tolimą vartų kampą pritrūko tikslumo.

Likus žaisti ketvirtį valandos, ‚Lietavos“ vyr. treneris Robertas Poškus į aikštę metė traumą išsigydžiusį Lauryną Stonkų. Puolėjui prireikė vos poros minučių sušvelninti rezultatą. Kampinio metu jis gražiai kulnu nukreipė kamuolį į vartus po Martyno Dūdos perdavimo.

Netrukus L.Stonkus galėjo dar sykį nuliūdinti „Trakų“ gerbėjus, bet jonaviškis nesugebėjo pasiekti L.Miščiuko silpnai mušto kamuolio ir pakeisti jo krypties, o puolėjo suklaidintas I.Plūkas kažkokiu būdu viena ranka kamuolį sugebėjo sustabdyti.

„Lietavos“ viltis iškovoti tašką paskutinę rungtynių minutę sudaužė Justinas Januševskis. Gynėjui beliko nukreipti kamuolį į vartus po Artiomo Gurenkos perdavimo.