2017-11-15 20:00
Žalgiris - : - Utenis

Re: XXXII (32) turas:

2017 Lap 12 15:34

Niūrokas ir tamsus (tiesiogine prasme) vaizdelis iš LFF stadiono. Trakai kažkokie išsiblaškę šiandien. Atlantas po 25 min. realizuoto 11 metrų baudinio išsiveržė į priekį 0:1. Tuo tarpu Futbolo.tv tinklapyje kurį laiką buvo rodoma, kad 1:0 pirmauja Trakai :D Bardakas kažkoks

Pirmo kėlinio paskutinę minutę Atlantas turėjo dar vieną gerą progą, kuomet Atlanto žaidėjas vienas išškoko prieš Trakų vartininką, bet vartininkas gerai užsiėmė padėtį ir atrėmė atlantiečio smūgį

2017 Lap 12 16:06

Antro kėlinio pradžioje Svajūnas Čyžas išlygino rezultatą. Jaunas vyrukas, bet darbštus ir su geru, kovingu charakteriu. Jeigu nekamuos traumos, manau ateityje galės žaisti užsienyje ir galbūt Lietuvos rinktinėje

Tuo pačių ir vaizdas prašviesėjo - matyt operatorius galų gale susitvarkė su kamera :)

2017 Lap 12 16:45

Ups. Prisišnekėjau :D Atlantas parodė nagus. Na Trakams dar yra kelios minutės pasitaisyti ir išplėšti pergalę...

Bet ne, pergalės Trakai neiškovojo. Taigi, sveikinam Trakus su 3 veta - aukščiau jie jau nepakils, žemiau nenukris :)

2017 Lap 12 17:11

Tai va, kad iš didelių šnekų patys išėjo iš rašto ir iš krašto ir apskritai iš ratų iškrito.

„ATLANTAS“ SUDEGINO „TRAKŲ“ VILTIS IŠKOVOTI TITULĄ

Klaipėdos „Atlantas“ tarė savo žodį aukso dalybose. Uostamiesčio klubas Vilniuje išplėšė tašką priešpaskutinio turo dvikovoje su „Trakais“ ir atėmė riterių viltis likti kovoje dėl čempionų titulo – 2:2 (1:0).

Tik tašką šiose rungtynėse pelnę trakiškiai nuo lyderės Marijampolės „Sūduvos“ atsilieka 4 taškais ir prarado visas galimybes užsikabinti nugalėtojų medalius.

Be dėl kortelių limito rungtynes praleidžiančių Michailo Šyškos ir Oscaro rungtyniavę „Trakai“ rungtynes pradėjo vangokai. Nors jie daugiau kontroliavo kamuolį, tačiau pirmasis pavojus kilo prie šeimininkų vartų, kai, neatsargiai sužaidus Alonui Netzeriui, į baudos aikštelę įsiveržė Tadas Labukas, bet pats gynėjas ištaisė savo klaidą, neleisdamas varžovui smūgiuoti.

Rungtynes starto vienuolikėje pradėjęs „Atlanto“ vartininkas Arkadijus Želninas turėjo padirbėti, atremdamas Dinijaro Biljaletdinovo smūgį, po to ji sugavo ir ruso galva muštą kamuolį.

Kėlinio viduryje svečių vartų sargui problemų nesukėlė Aleksandro Byčenoko baudos smūgį, po kurio uostamiesčio ekipos legionierius pradėjo savo komandos greitą išpuolį. Jo smaigalyje atsidūręs Mikhailas Kaliadka gavo perdavimą baudos aikštelėje ir buvo nugriautas riterių vartininko Timofejaus Šeremetos. Skirtą baudinį realizavo Dmitrijus Mazalevskis.

Po įvarčio „Atlantas“ neatsitraukė prie savo vartų. Į puolimą atskubėjęs gynėjas Nemanja Ivanovas, pavojingai smūgiavo iš toli, kamuolys praskriejo visai šalia skersinio.

Kėliniui baigiantis, techniškai sukdamasis aplink save mušė trakiškis Vaidas Šilėnas, bet A.Želninas vėl buvo savo vietoje, susitvarkydamas ir su šiuo riterių bandymu.

Per arbitro pridėtą laiką puikią progą padvigubinti persvarą turėjo Andrejus Čofu, tačiau akistatoje su T.Šeremeta „Atlanto“ legionierius vartininko pergudrauti nesugebėjo.

Pirmosios savo atakos antrajame kėlinyje metu „Trakai“ išlygino rezultatą. Modestas Vorobjovas preciziškai tiksliu perdavimu prieš vartus išvedė Svajūną Čyžą, kuris tokios progos nepraleido.

Tik A.Želnino neįtikėtina reakcija išgelbėjo „Atlantą“ nuo nemalonumų. Po aštraus A.Čyžo perdavimo link vartų nuo Manto Fridriko kojos atšokęs kamuolys galėjo atsidurti tinkle, tačiau svečių vartininkas sugebėjo akrobatiniu šuoliu jį nukreipti virš skersinio.

Dideliam savo gerbėjų džiaugsmui „Trakai“ į priekį išsiveržė 74-ą minutę. Standartinės situacijos metu A.Želnino prieš save atmuštą kamuolį į vartus nukreipė D.Biljaletdinovas.

Šventė LFF stadione turko neilgai. Išplėšęs tašką praėjusio turo akistatoje su Utenos „Uteniu“, uostamiesčio klubas antrose rungtynėse pademonstravo puikų kovingumą ir 85-ą minutę išlygino rezultatą. Po perdavimo iš gilumos baudos aikštelės krašte atsidūręs Donatas Kazlauskas perkėlė kamuolį per vartus palikusį T.Šeremetą, pelnydamas pirmąjį savo įvartį čempionate.

Per likusį laiką įmušti norėjo abi komandos, tačiau atakos buvo pernelyg chaotiškos.

„SŪDUVA“ ATLAIKĖ JONAVIEČIŲ MESTĄ IŠŠŪKĮ

Po trumpo stabtelėjimo ir pralaimėjimo „Trakų“ komandai A lygos lyderiai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai grįžo į pergalių kelią. 32 turo rungtynėse „Sūduva“ savo stadione 2:1 įveikė „Jonavos“ komandą ir išlieka favorite laimėti aukso medalius.

Įdomu, kad šį sezoną „Sūduva“ savo aikštėje „Jonavos“ dar nebuvo įveikusi – ankstesnės dvikovos baigėsi lygiosiomis (3:3 ir 1:1). Pastaruoju metu pakiliai rungtyniavę jonaviečiai žadėjo pateikti dar vieną netikėtumą. Visgi šioms kalboms nebuvo lemta išsipildyti ir trečiadienio vakarą „Sūduvos“ futbolininkai pasiekė pergalę.

Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą perėmę šeimininkai iš karto perkėlė žaidimą į varžovų aikštės pusę. Vartų apgultis truko apie dešimt minučių, bet „Jonava“ šią atakų bangą atrėmė.

Vis dėlto, 14 minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį sau būdingu stiliumi po standartinės situacijos. Andro Švrljuga pakėlė kampinį, o laiku ir vietoje atsidūręs Semiras Kerla kyštelėjo galvą ir pelnė jau 9-ąjį savo įvartį čempionate. Po kelių minučių bosnis vėl atsidūrė atakos smaigalyje, bet šį kartą galva mušė virš skersinio.

Sužaidus 25 minutes, „Sūduva“ padvigubino savo persvarą po gražios kombinacijos. Povilas Leimonas atliko perdavimą A. Švrljugai, šis galva numetė kamuolį Josipui Tadičiui ir kroatas nesunkiai pergudravo „Jonavos“ vartininką Tadą Simaitį – 2:0.

Marijampolės komandos puolimui daug aštrumo suteikė po traumos į aikštę sugrįžęs saugas Jeremy Manzorro. Prancūzas nuolat rezgė „Sūduvos“ atakas ir pats kelis kartus pavojingai smūgiavo į vartus.

Nepaisant aiškaus „Sūduvos“ pozicinio pranašumo pirmame kėlinyje įvarčių daugiau nebuvo pelnyta.

Antras kėlinys prasidėjo panašiai, kaip ir pirmas – sūduviečių spaudimu ir atakomis. Aikštės krašte kamuolį iš Luka Peričiaus atėmęs J. Tadičius pats sau susikūrė galimybę, tačiau smūgiavo pro šalį. O netrukus Ernesto Veliulio smūgiuotą kamuolį į kampinį nukreipė gynėjai.

Nors „Sūduva“ trečio įvarčio nepelnė, kurį laiką tvirtai kontroliavo iniciatyvą. Tuo metu šeimininkų vartininkui Ivanui Kardumui ilgai teko nuobodžiauti savo valdose. Vis tik „Jonavos“ futbolininkams pavyko atgaivinti intrigą, kai 75 minutę po kampinio tiksliai smūgiavo be priežiūros paliktas Klaudijus Upstas (2:1).

Tokia įvykių seka išjudino Marijampolės stadiono publiką ir privertė susiimti „Sūduvos“ futbolininkus. Vladimirui Čeburinui pakeitus J. Manzorro, jiems buvo sunku susigrąžinti iniciatyvą. Vis tik „Sūduva“ persvarą išlaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 2:1.

V.Čeburinas: „Vien tik Dievas težino“: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... LxLrgvdfsc" onclick="window.open(this.href);return false;

M.Čepas: „Sūduvos“ koziriai ir vėl pasiteisino“: https://www.youtube.com/watch?v=xrJiVMgnJJI" onclick="window.open(this.href);return false;

AUKSO MEDALIŲ LIKIMĄ „ŽALGIRIS“ NUKĖLĖ Į PASKUTINĮ TURĄ

Trečiadienį įvykus A lygos 32 turo rungtynėms galutinai tapo aišku, kad šalies futbolo čempionas paaiškės paskutiniame ture sekmadienį po Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ tarpusavio akistatos.

32 ture laimėjo abu lygos lyderiai, tad „Sūduva“ (68 tšk.) ir toliau turi minimalų pranašumą prieš „Žalgirį“ (67 tšk.). Trečiadienį marijampoliečiai namie 2:1 įveikė „Jonavą“. Neatsiliko ir „Žalgiris“, sostinės LFF stadione 5:2 pranokęs Utenos „Utenį“.

Žalgiriečiams šiame mače buvo reikalinga tik pergalė. Suprasdami rungtynių svarbą, čempionų titulą ginantys vilniečiai iš karto užgriuvo varžovų vartus savo atakomis, o pirmo įvarčio ilgai laukti neteko. 7 minutę sulaukęs Manto Kuklio perdavimo, iš kairio krašto kamuolį į vartus pasiuntė čilietis Diego Oyarzunas.

Ir po įvarčio „Žalgiris“ dominavo aikštėje versdamas atsimušinėti uteniškius, kurie šį kartą starto sudėtyje išrikiavo vien užsieniečius. 20 minutę po dar vieno M. Kuklio perdavimo Darvydas Šernas turėjo užtektinai prisitaikyti ir nestipriu, bet tiksliu smūgiu pelnyti įvartį – 2:0.

24 minutę pasižymėjo Vilniaus klubą neseniai papildęs kroatų gynėjas Kaja Roguljis. Jis įmušė galva po Bahrudino Atajičiaus pakelto kampinio.

Pirmosios 45 minutės veikiausiai buvo prasčiausias „Utenio“ sužaistas kėlinys šį sezoną, nes be pelnytų trijų įvarčių mačo šeimininkai sukūrė dar ne vieną progą pasižymėti.

Solidi persvara leido „Žalgirio“ strategams pradėti ruoštis būsimam mūšiui dėl aukso – antro kėlinio pradžioje buvo pakeisti M. Kuklys ir Elivelto.

65 minutę savo 18-ąjį įvartį čempionate pelnė D. Šernas. „Žalgrio“ puolėjas įmušė įvartį galva po Matija Ljujičiaus perdavimo nuo kampinio gairelės.

O vėliau LFF stadione blykstelėjo ir „Utenio“ ekipa – po keitimo aikštėje pasirodęs ispanas Alberto Lopezas technišku smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką Armantą Vitkauską – 4:1. Likus žaisti 9 minutes, kelių tikslių perdavimų kombinaciją įvarčiu baigė legionierius iš Alžyro Ali Radjelis – 4:2.

Nepaisant praleistų įvarčių, „Žalgirio“ futbolininkai toliau kontroliavo situaciją aikštėje ir pasiekė įtikinamą pergalę, kurią jau per teisėjo pridėtą laiką įtvirtino baudos smūgį įmušęs M. Ljujičius – 5:2.

Lemiama „Žalgirio“ sezono dvikova su „Sūduva“ sekmadienį įvyks 13 val. Marijampolės „Arvi“ stadione.

A.Brazevičius: „Visos mūsų mintys yra apie rungtynes su „Sūduva““: https://www.youtube.com/watch?v=HzmSVyCTU1E" onclick="window.open(this.href);return false;

D.Campana: „Šiandien žaidėme ne pagal planą“: https://www.youtube.com/watch?v=gJ1_x-bK_bw" onclick="window.open(this.href);return false;