XXXII turas

2011 Spa 28 13:22

D. Kančelskis: „Norime pratęsti „sausu“ rungtynių seriją iki sezono pabaigos“

Nors „Šiauliai“ šiame A lygos sezone jau užsitikrino ketvirtąją vietą ir nebeturi galimybių nei nukristi, nei pakilti, prieš likusias dvejas rungtynes komandos vyr. treneris Deivis Kančelskis tikisi, kad pavyks motyvuoti futbolininkus rimtai kovai.Komanda A lygoje į savo vartus įvarčio nepraleidžia jau ketverias rungtynes ir šią serija nori pratęsti iki sezono pabaigos.

„Šitoms rungtynėms taip pat ruošiamės, gal kiek nei iki šiol paprasčiau, daugiau įvairių žaidimų, treniruotėse netrūksta gerų emocijų. Kai jau yra aišku, kad nebepakilsime ir nebenukrisime nei viena vieta yra šiek tiek sunkiau motyvuoti futbolininkus rimtai kovai. Su futbolininkais kalbėjau, kad rungtynėse reikia išlaikyti tą patį lygį ir koncentraciją. Per paskutiniąsias ketverias A lygos rungtynes nepraleidžiame įvarčių ir tą seriją norime pratęsti iki čempionato pabaigos. Labai daug pasikeitimų sudėtyje ir eksperimentų neplanuojame, tačiau jaunesni futbolininkai gaus galimybių pasirodyti. Iš futbolininkų, kaip iš profesionalų, reikalausime, kad rungtynes sužaistų taip kaip gali geriausiai. Juo labiau žaisime paskutiniąsias rungtynes savoje aikštėje, tad ir prieš savo žiūrovus norime pasirodyti kuo geriau, atsidėkodami už palaikymą viso sezono metu padovanoti tik gerų emocijų. O kalbant apie varžovus – „Kauno“ komandą – tai nuo sezono pradžios labai pasikeitusi ekipa, keitėsi ir treneriai, ir pildėsi žaidėjais, jaunesni futbolininkai patobulėjo. Jau Kaune turėjome problemų su šia komandą, tuomet pasisiekė laimėti žaidžiant dešimtyje po fantastiško Gocha Tvildiani įvarčio.“

Re: XXXII turas

2011 Spa 28 13:25

siauliai kaip taisykle sezona uzbaigia galinga, skirtumas tik tas kad si ir pradejo neblogai. Panasus variantas i suduva, kai abejom komandom pakiso koja prastas sezono vidurys, siauliai kovojant del 3 vietos, o suduvai del dar aukstesniu.

...

2011 Spa 28 13:26

Ypač sausa buvo išvyka į Tauragę. :lol:

Kaunas labai sėkmingai žaidžia, tai bus gražu stebėti varžybas. Jie atvažiuos pakovoti.
O ir Mažeikiai norės namuose garbingai užbaigti sezoną. Kančelskiui bus karšta.

2011 Spa 28 13:32

siauliai prie deivio losia ant emociju, lipa ant varzovu, kaip zutautas pasakytu :D todel nenustebsiu jei paskutines dvi rungtynes ir nesusiklostys, visgi sezonas jau pasibaige praejusi sekmadieni.

2011 spalio 28d.

Nepaisant iškovoto Lietuvos čempionato aukso, Panevėžio "Ekranas" neketina atsipalaiduoti rungtynėse prieš VMFD "Žalgirį" ir žada ekipos sirgaliams padovanoti dar vieną šventę.

Nors A lygos sezone abi komandos yra ramios dėl savo pozicijų, ši kova traukia futbolo specialistų, sirgalių dėmesį. Šiais metais ekipos pasidalino po pergale, sekmadienį Vilniuje galima tikėtis principinių rungtynių tarp šalies čempionų bei sidabro laimėtojų, kurie neslepia ambicijų “įkasti” ekraniečiams bei apkartinti sezono pabaigą. Apie artėjančias rungtynes bei apie sėkmingą sezoną pakalbintas vienas iš ekipos lyderių saugas Aurimas Kučys.

- Laimėti visi trofėjai, kuriuos buvo galima iškovoti Lietuvoje, panašu, ir tau šie metai vieni sėkmingiausių, esi vienas pagrindinių ekipos lyderių bei žaidimo ramsčių, be to, išvengei sunkių traumų.

- Kada komandai sekasi, tada ir žaidėjams geras sezonas. Malonu iškovoti titulus, tuomet ir pats džiaugiesi bei galvoji, jog metai buvo sėkmingi. Jei būtume nelaimėję, tada sakytume, jog prastas sezonas, būtum pats nepatenkintas kažkuom. O dabar viskas tvarkoje. Traumos lydėdavo ankstesniais metais, ačiū dievui, šį sezoną jų išvengiau.

- Laimėtas čempionatas, gal treniruotės ne tokios intensyvios, ne tiek daug reikalaujančios jėgų?

- Na, galima ir taip sakyti. Bet čempionatas dar nesibaigė, ruošiamės rungtynėms su „Žalgiriu“, artėja taurės rungtynės bei mačas prieš „Sūduvą“. Dabar tiesiog mėgaujamės tuo, ką darome, mėgaujamės futbolu.

- Minėjai „Žalgirį“, liko nesuvestų sąskaitų su juo?

- Galima sakyti ir taip. Namuose jiems pralaimėjome ir kažkiek liko nuoskaudų po tų rungtynių. Asmeniškai norėjosi, jog čempionato likimas būtų išsisprendęs Vilnuje, varžybose prieš „Žalgirį“. Taip jau gavosi, jog auksą iškovojom anksčiau. Bandysime nusiteikti psichologiškai, bus nelengva, bet eisime kovoti, atsirevanšuoti už pralaimėjimą Panevėžyje ir bandysime padovanoti dar vieną šventę sirgaliams bei sau patiems.

Saugas Arnas Ribokas:

„Rungtynės Vilniuje bus sunkios, tačiau kaip ir kiekvienose stengsimės nugalėti. Pavasarį, kada įmušiau vienintelį rungtynių įvartį, buvo nelengvos rungtynės, jos pareikalavo daug jėgų. Kai žaidėme Panevėžyje, pralaimėjome, Vilniuje reikės iškovoti tris taškus. Liko čempionate dvejos varžybos, būtų šaunu sirgaliams padovanoti dvi pergales. Vertinant patį sezoną, jo pradžia buvo gera, vėliau turėjau šiokių tokių traumų, jo pabaiga nebloga, tikiuosi jį sėkmingai užbaigti“.

Rungtynės Vilniuje, spalio 30 dieną prasidės 17 valandą, norintys kovą išvysti stadione, gali keliauti kartu su „Ekrano“ fanais į Vilnių. Dėl kelionės kreiptis šiuo telefonu: +37065666773 (Mantas).

Rungtynes taip pat tiesiogiai galėsite stebėti ir per "Lietuvos ryto" televiziją.

2011 Spa 29 11:04

Rungtynių anonsas: "Tauras" - "Dainava" (A lyga 32 turas)

...

2011 Spa 29 15:08

Tauras lyg buldozeris turėtų pervažiuoti tuos dzūkus.
Praėjusį kartą Laibinis su bachūrais labai gyrėsi prieš rungtynes, kad nugalės....
bet išėjo taip, kad svečiuose Tauras gražiai sužaidė.
Dabar Tauras namie prieš savus sirgalius turėtų gerai sužaisti.

Dainavai bus ragai.
Tikiuosi, kad abi komandos, turiu mintyje FKE ir VMFD, dar turi noro kažką parodyti.
Nesinorėtų pamatyti be tikslo slankiojančių po aikštę žaidėjų.

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

2011 Spa 30 19:50

Superinės rungtynės gavosi, nemažai žmonių, atkakli kova aikštėje, geras palaikymas. Tikras sezono finalas :) Sakyčiau, netgi į naudą išėjo, kad rungtynės nieko nelemiančios buvo, komandos žaidė gražų, atakuojantį futbolą.

2011 Spa 30 23:59

o kokia zalgirio sirgaliu nuomone? nes rungtyniu nemaciau, bet is komentaru kitur matau, kad nusivyle zmones zaidimu.

2011 Spa 31 09:31

Kaip nenusimins, jei Žalgiris pirmas 45 minutes tiesiog be minties spardė kamuolį.Ekranas laimėjo vien todėl, kad norėjo laimėti, o Vilniaus Žalgiris pralaimėjo, nes atėjo tik sužaisti.

UCCM
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

2011 Spa 31 09:45

Koks skirtumas? Geras apšilimas prieš svarbų trečiadienio mačą.

britty

2011 Spa 31 21:10

Ekraniečiai ištęsėjo pažadą
2011 spalio 30d.

Panevėžio „Ekranas“ paskutinėse A lygos čempionato išvykos rungtynėse po atkaklios, gražios kovos 2:1 įveikė VMFD „Žalgirį“.

Prieš rungtynes Aurimas Kučys teigė, jog Vilniuje ekraniečiai pasistengs savo sirgalius pradžiuginti dar viena pergale ir savo pažadą sėkmingai įgyvendino. Po puikaus pirmo kėlinio, kuriame pelnyti du įvarčiai, antrame „Ekranas“ sėkmingai išsaugojo pergalingą rezultatą ir darkart įrodė, jog Lietuvoje yra geriausias klubas.

Pirmame kėlinyje svečiai užtikrintai dominavo aikštėje ir dažnai kūrė pavojingas atakas. Viena jų, po Adama Fofana reido baudos aikštelėje, baigėsi 11 metrų baudiniu. Teisėjas užfiksavo „Žalgirio“ gynėjo žaidimą ranka, 11 metrų baudinį 17 min. sėkmingai realizavo saugas Ramūnas Radavičius.

Vos po minutės dar viena „Ekrano“ ataka vos nesibaigė įvarčiu, A.Fofana įsiveržė į baudos aikštelę ir iš keliolikos metrų smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys pataikė į virpstą.

Ekraniečiai nemažino apsukų ir po puikaus, tikslaus M. Savėno perdavimo 25 min. į baudos aikštelę įsiveržė Uchenna Umeh ir kamuolį tiksliai pasiuntė į vartus.

M. Savėnas dar ne kartą savo aštriais, juvelyriškai tiskliais perdavimais draskė „Žalgirio“ gynybą.

Aikštės šeimininkai pirmoje rungtynių pusėje be kelių standartinių situacijų bei kampinių nieko pavojingo prie „Ekrano“ vartų nesukūrė.

Antrame kėlinyje žalgiriečiai rungtyniavo jau kur kas aktyviau, o „Ekranas“ stengėsi žaisti kontratakomis grįstą futbolą.

Viena jų vos nesibaigė trečiu įvarčiu. U.Umeh gavo perdavimą į laisvą aikštės plotą ir pabėgęs nuo gynėjo įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau jo smūgį sulaikė vartininkas.

55 min. “Žalgirio“ kapitonas Algis Jankauskas po kampinio galva iš arti kamuolį nukreipė į vartus ir sušvelnino rezultatą.

Po įvarčio kiek dažniau kamuolį kontroliavo žalgiriečiai, kurie rezultatą stengėsi išlyginti pasinaudodami standartinėmis situacijomis: keldami kampinius arba po baudos smūgių kamuolį siųsdami į baudos aikštelę.

Ekraniečiai neklydo ir stengėsi greitai varžovus užklupti kontroatakomis. Galimybę padidinti persvarą 77 min. turėjo Andrius Velička, tačiau jam, įsiveržusiam į baudos aikštelę, kamuolį iš po kojų išmušė gynėjas.

Šalies čempionai šventė pelnytą pergalę ir po rungtynių padėkojo gausiai atvykusiems savo fanams už aktyvų ir triukšmingą palaikymą.

VMFD Žalgiris:
M.Rapalis, E.Vaitkūnas, L.Perič, G.Freidgeimas, A.Jankauskas, A.Kurnaev, M.Grgurovič, A.Nagumanov, N.Astrauskas, L.Bonometti, A.Vaskela

FK Ekranas:
E.Zubas, G.Tomkevičius, M.Samusiovas, I.Dedura, R.Radavičius, A.Kučys, M.Savėnas, M.Andelkovič, A.Ribokas, U.Umeh, A.Fofana

britty

2011 Spa 31 21:16

V.Urbonas: "Galutinė pergalė niekam nekėlė abejonių"
2011 spalio 31d.

Po gražios pergalės 2:1 prieš "Žalgirį", "Ekrano" vyr. treneris Valdas Urbonas džiaugėsi savo auklėtinių žaidimu bei kovingumu.

V.Urbonas: "Nepaisant to, jog šios rungtynės nebuvo lemiamos ir neturėjo įtakos turnyrinei lentelei, vyrai, ypač pirmame kėlinyje, žaidė nusiteikę rimtai kovai. Geru žaidimu įrodė, jog gali pasiekti teigiamą rezultatą. Turėjom daugybę momentų, jų išnaudojimas galėjo būti geresnis, gal sėkmės pritrūkome.

Rezultatas yra dėsningas. Kalbant apie antrą kėlinį, gal per anksti nusiraminome, "Žalgiris" kiek ilgiau kontrioliavo kamuolį. Mes žaidėme kontraatakuojantį futbolą. Jei U.Umeh būtų įmušęs, būtų 3:0 ir tada būtų viskas aišku. "Žalgirio" kamuolio kontrolė lėmė standartines situacijas. Būtent jos ir kėlė didžiausią mums pavojų. Viena jų baigėsi įvarčiu. Bet galutinė pergalė niekam nekėlė abejonių ir aš džiaugiuosi mūsų žaidimu, ypač pirmu kėliniu.

Kuomet praėjusiame ture išsisprendė čempionato auksas, galbūt kiek sumažino šių rungtynių ažiotažą. Žaisti geroje aikštėje su gera komanda visą laiką yra malonu ir žaidėjams tai yra šansas parodyti ką jie gali", - po rungtynių kalbėjo V. Urbonas.

britty

2011 Spa 31 21:44

Po rungtynių atsiprašė sirgalių
2011 10 30

avgi.lt nuotr.

VMFD “Žalgiriui” nepavyko savų žiūrovų akivaizdoje įveikti Panevėžio “Ekrano”.

Priešpaskutinio Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynes žaidę žalgiriečiai buvo priversti 1:2 (0:2) pripažinti Panevėžio “Ekrano” pranašumą.

Gausiai į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadioną susirinkę sirgaliai išvydo du skirtingus kėlinius.

Panevėžiečiai į priekį išsiveržė jau 18 rungtynių minute. Teisėjui užfiksavus Luka Peričiaus žaidimą ranka buvo skirtas 11 m baudinys į šeimininkų vartus. Įvartį įmušė Ramūnas Radavičius.

Rungtynių pradžioje praleidę įvartį žalgiečiai tarsi įkrito į duobę, tuo pasinaudoję varžovai 26 min. skirtumą padidino 2:0. Po Manto Savėno perdavimo įvartį pelnė Uchenna Umeh.

Antrajame kėlinyje tarsi antrą kvėpavimą įgavę žalgiriečiai pradėjo varžovams alsuoti į nugarą. 55 min. po standartinės situacijos galva įvartį įmušė “Žalgirio” kapitonas Algis Jankauskas. Sumažintas skirtumas futbolininkus dar labiau užvedė kovai.

Deja, išnaudoti progų ir išlyginti rezultato nepavyko. Čempionų titulą jau anksčiau užsitikrinę panevėžiečiai šoko pergalės šokį.

“Norime atsiprašyti sirgalių. Pirmame kėlinyje išėjome pasimetę, nežinau kas mums buvo, varžovai tikrai visa galva geriau žaidė. Įmušė du įvarčius, ir dar daugiau galėjo. Atrodėme beviltiškai, gal perdegėme. Antrame kėlinyje jau mes diktavome sąlygas. Gal jie turputi atsipalaidavo, bet mes jau pradėjome žaisti futbolą, įmušėme įvartį, buvo vilties, kad išlyginsime rezultatą”, - kalbėjo A. Jankauskas.

Labiausiai komandos kapitonas apgailestavo, kad nepavyko gausiai susirinkusių sirgalių pradžiuginti pergale: “Norėjome sirgaliams padovanoti pergalę, tuo pačiu ir sau įrodyti, kad nesame prastesni už “Ekraną”.

“Visada malonu įmušti, tik kad tas įvartis nieko nedavė”, - nedaugžodžiavo pirmą įvartį šį sezoną įmušęs gynėjas.

Trečiadienį žalgiriečių Vilniuje laukia LFF taurės dvikova su Gargždų “Bangos” komanda.

“Banga” lygiai taip pat šiandien žaidė, manau, kad jų komanda bus tokiame pat stovyje, kaip ir mes, todėl laiko atsigauti po šių rungtynių turi užtekti”, - kalbėjo kapitonas.