...

Re: XXXIII (33) turas:

2012 Spa 20 16:10

48' Luka Peričius smūgiu galva siunčia kamuolį į vartus! Tauragės "Tauras" 0:2 VMFD "Žalgiris".

toto stačiau iš pradžių 0-11, bet vėliau sumažinau iki 0-7... blin, laukiu... :mrgreen:

...

2012 Spa 20 16:30

69' Andrius Skerla po kampinio galva nukreipia kamuolį į vartus! Tauragės "Tauras" 0:3 VMFD "Žalgiris"

Kuliešius, atsarginis TAURO vartininkas buvo mestas į aikštę ir žaidžia kaip aikštės žaidėjas. :mrgreen:

33 JORNADA, 2012 10 20

Kova dėl bronzos: “Kruoja” sutriuškino “Atlantą”

Šeštadienį jau sužaistos vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, kurios Pakruojo “Kruoja” 5:0 sutriuškino Klaipėdos “Atlantą”.

Pirmąjį įvartį pakruojietis Artūras Žulpa įmušė nesužaidus pusės pirmojo kėlinio, tačiau pagrindiniai įvykiai klostėsi po pertraukos. Jau susitkimui baigiantis šeimininkų persvarą padvigubino Sergejus Žygalovas, o neilgai trukus tikslus buvo ir Lino Savasto smūgis. Per paskutines dešimt dvikovos minučių į “Atlanto” vartus krito dar du įvarčiai – pasižymėjo Donatas Petrauskas ir Nerijus Mačiulis.

Tris taškus iškovojusi “Kruoja” pakilo į trečiąją turnyro lentelės vietą, bet iš jos pakruojiečius išstumti rytoj gali Marijampolės “Sūduva”.

Pakruojo “Kruoja” – Klaipėdos “Atlantas” 5:0 (1:0)
Teisėjas: S.Slyva (Kaunas), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. A.Žulpa, 73 min. (iš 11m.) S.Žygalovas, 78 min. L.Savastas, 83 min. D.Petrauskas, 89 min. N.Mačiulis („Kruoja”)
Įspėjimai: 17 min. D.Strockis, 22 min. G.Slavickas („Kruoja”); 10 min. G.Kruša („Atlantas”)

...

2012 Spa 22 10:33

TAURAS 0 - 4 ŽALGIRIS

“Žalgiris” sutriuškino “Taurą”

General Financing A lygos” XXXIII turo rungtynėse VMFD “Žalgiris” ekipa be didesnio vargo rezultatu 4:0 įveikė Tauragės “Taurą”.

Ramiai prasidėjusiose rungtynėse žalgiriečiai pirmąją progą pasižymėti turėjo 14-ąją minutę, kuomet po pakelto kampinio pavojingai smūgiavo Andro Švrljuga, tačiau “Tauro” vartininkas išgelbėjo savo komandą. Kėliniui įpusėjus 23 minutę baudos aikštelėje neleistinai buvo pargriautas sostinės ekipos futbolininkas Andrejus Nagumanovas. Teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Nuo 11 metrų atžymos smūgiavęs Pavelas Komolovas užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, taip anksti išvesdamas į priekį dėl čempionų titulo kovojančius žalgiriečius.

Įvartį praleidę tauragiškiai pradėjo rungtyniauti aktyviau. Jiems kartas nuo karto pavykdavo surengti pavojingas atakas, tačiau jos dažniausiai baigdavosi taip ir nespėjus atlikti smūgio. Gynyboje neklydę žalgiriečiai išsaugojo įgytą minimalią persvarą iki pat pertraukos.

Vos tik prasidėjus antrai susitikimo pusei Lietuvos vicečempionai 48 minutę įmušė dar vieną įvartį. Egidijus Vaitkūnas iš užribio rankomis atliko tolimą perdavimą į baudos aikštelę, kur jo laukė gerą poziciją užsiėmęs gynėjas Luka Peričius, smūgiu galva nukreipęs kamuolį į vartus.

Prabėgus dvidešimčiai minučių vilniečiai patrigubino savo pranašumą. Trečiąjį įvartį taip pat smūgiu galva po kampinio pelnė Andrius Skerla. 87 minutę labai gerą progą pasižymėti turėjo Andro Švrljuga, tačiau kroato iš baudos aikštelės smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą. Vis tik ketvirtojo įvarčio šeimininkams išvengti nepavyko. Netrukus žalgiriečiai surengė kontrataką, kurios smaigalyje atsidūręs Ramūnas Radavičius šaltakraujiškai nuginklavo “Tauro” vartininką ir padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse.

Tauragės “Tauras” – Vilniaus “Žalgiris” 0:4 (0:1)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 400 žiūrovų
Įvarčiai: 23 min. (iš 11m) P.Komolovas, 48 min. L.Peričius, 70 min. A.Skerla, 88 min. R.Radavičius („Žalgiris”)
Įspėjimai: 49 min. M.Lėkis („Tauras”)
_____________________________________________
zalgiris-vilnius.lt http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... geje_.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

„Kruoja“ antrajame kėlinyje nepasigailėjo „Atlanto“

Šeštadienį Pakruojo „Kruoja“ A lygos XXXIII turo rungtynėse namie 5:0 (1:0) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“. Šeimininkai didžiulį pranašumą įrodė po pertraukos – pelnė keturis įvarčius.

Skirtingi kėliniai

Rungtynes netikėtai aktyviai pradėjo „Atlantas“. Jis turėjo kelias progas įmušti, bet jų neišnaudojo.
„Kruoja“ nelauktai pasirinko kontratakų taktiką ir 16-ąją minutę viena jų pasibaigė įvarčiu. Sergėjus Žygalovas spurtavo, suklaidino varžovus ir atliko idealų perdavimą Artūrui Žulpai. Šiam beliko nukreipti kamuolį į vartus (1:0).
Po įvarčio „Kruojos“ žaidimas pagerėjo, tačiau nebuvo toks, kokio laukta.
Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Pakruojiečiai į aikštę žengė motyvuoti ir nusiteikę kuo greičiau įtvirtinti pranašumą.
73-ąją minutę „Atlanto“ 18-metis Artiomas Jerošenko baudos aikštelės kampe pargriovė S. Žygalovą. Rungtynių arbitras Sergėjus Slyva nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Prie žymos stojęs nukentėjusysis pasiuntė kamuolį į dešinę, o vartininkas Mantas Gintalas krito į kairę (2:0).
„Kruoja“, pirmaudama 2:0, žaidė ramiau, turėjo iniciatyvą. Pasipylė ir įvarčiai. Po keitimo aikštėje pasirodęs Linas Savastas 78-ąją minutę pasinaudojo varžovų dovana ir likęs vienas prieš M. Gintalą neklydo (3:0). 83-ąją minutę Ernesto Veliulio perdavimą iš krašto įvarčiu pavertė Donatas Petrauskas (4:0). 89-ąją minutę vieną gražiausių „Kruojos“ sezono įvarčių pelnė keletą varžovų suklaidinęs ir tiksliai mušęs Nerijus Mačiulis (5:0).

Trenerių nuomonės išsiskyrė

„Gero žaidimo nedemonstravome, bet rezultatas tenkina, – šypsojosi įvartį pelnęs „Kruojos“ saugas L. Savastas. – Prieš pasirodant aikštėje, treneris liepė žaisti drąsiai.“

Rezultatyviausias „Atlanto“ futbolininkas, puolėjas Tinas Lagatoras rungtynėse patyrė traumą. Smūgiuoti bandęs futbolininkas nesėkmingai nusileido ant žemės ir susižeidę koją, tačiau baigė mačą. „Kruoja“ taktiškai nėra labai gera komanda, tačiau ji – stipri. Šiandien pakruojiečiai žaidė gerai ir nusipelnė pergalės“, – vertino T. Lagatoras.

Pasak „Kruojos“ vyriausiojo trenerio Aido Dambrausko, rungtynėse buvo du skirtingi kėliniai. Pirmajame sunkiai sekėsi kontroliuoti kamuolį, tačiau pasiteisino per pertrauką atlikti perstatymai – pakeistas Arvydas Veikutis, į aikštę žengęs L. Savastas žaidė kairėje, A. Žulpa pastumtas į centrą.

„Rezultatas galbūt neatspindi rungtynių eigos. „Atlantas“ – tikrai gera komanda. Ji metė rimtą iššūkį. Tačiau šiandien esame stipresni. O galbūt tiesiog labiau norėjome laimėti“, – svarstė A. Dambrauskas.

„Atlanto“ vyriausiojo trenerio Sebastjieno Rogo (Sebastian Roques) nuomone, rezultatas atspindi tai, kas vyko antrajame kėlinyje. Jo auklėtiniai nebežaidė. Taip pasiekti teigiamo rezultato neįmanoma.

Pakruojo „Kruoja“ – Klaipėdos „Atlantas“ 5:0 (1:0)
Teisėjas: S. Slyva (Kaunas), 300 žiūrovų.
Įvarčiai: 16 min. A. Žulpa, 73 min. (iš 11 m.) S. Žygalov, 78 min. L. Savastas, 83 min. D. Petrauskas, 89 min. N. Mačiulis („Kruoja“).
Įspėjimai: 17 min. D. Strockis, 22 min. G. Slavickas („Kruoja“); 10 min. G. Kruša („Atlantas“).

...

2012 Spa 22 10:44

SŪDUVA 3 - 0 BANGA
33 JORNADA, 2012 10 21

“Sūduva” įveikė “Bangą” ir grįžo į trečiąją vietą

Dėl trečiosios turnyro lentelės vietos kovojanti Marijampolės “Sūduva” priėmė Gargždų “Bangą” ir įveikė ją 3:0. Šeimininkai aktyviai pradėjo rungtynes ir jiems pavyko įmušti greitą įvartį – tiksliai smūgiavo Rafaelis Ledesma. Jau prieš pat komandoms išeinant ilsėtis “Banga” praleido įvartį “į rūbinę”, kai antrą kartą pasižymėjo R.Ledesma.

Prasidėjus antrajam kėliniui rungtynių baigtis tapo aiški – gargždiškių vartininką trečią kartą nuginklavo Tadas Eliošius. “Sūduva” galėjo ir dar padidinti savo persvarą, bet Nerijus Valskis ir Andrius Urbšys po kartą pataikė į virpstą.

Marijampolės “Sūduva” – Gargždų “Banga” 3:0 (2:0)
Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 14 min. ir 45+1 min. R.Ledesma, 59 min. T.Eliošius („Sūduva”)
Įspėjimai: 49 min. S.Loginovas („Sūduva”); 27 min. A.Jokšas („Banga”)

...

2012 Spa 22 10:46

Marijampolėje stebuklas neįvyko

Sekmadienį "Banga" Marijampolėje žaidusi be dalies pagrindinių žaidėjų nusileido "Sūduvai" 0:3.

Iš protokolo. Sūduva - Banga 3:0 (2:0).
Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 600 žiūrovų.
Įvarčiai: 14 min. ir 45+1 min. R.Ledesma, 59 min. T.Eliošius (Sūduva).
Įspėjimai: 49 min. S.Loginov (Sūduva), 27 min. A.Jokšas (Banga).
„Bangos“ sudėtis: V.Myrnyi, R.Borusas, A.Jokšas, A.Ivanauskas, D.Padaigis, M.Gudauskas, R.Masiuk (65' S.Tatiefang), A.Dos Santos (69' Sig.Urbys), A.Butkus, S.Urbys, G.Nikabadze (46' A.Marcinkevičius). Atsargoje liko: R.Bogužas, G.Georgadze.

Tausodama žaidėjus trečiadienį laukiančiai Taurės aštuntfinalio dvikovai su "Šiauliais" "Banga" šiandien išleido ne visus pajėgiausius žaidėjus. Iš šešių žaidėjų, kuriems galėjo grėsti diskvalifikacija už surinktas korteles, aikštėje pasirodė tik R.Masiuk ir jį antrajame kėlinyje pakeitęs S.Tatiefang. Aikštėje pasirodė ne tik visa grupė rečiau žaidusių futbolininkų, bet ir pora debiutantų - nuo pirmos minutės žaidė Simonas Urbys, o nuo antrojo kėlinio vidurio - Sigitas Urbys.
Šeimininkai pasinaudojo "Bangos" žaidėjų patirties stoka. Įvarčiai krito po gargždiškių klaidų. 14 minutę R.Ledesma iš 20 metrų permetė vartus palikusį V.Myrnyi, o jau per pirmojo kėlinio pridėtą laiką tas pats šeimininkų legionierius iš Brazilijos atsidūrė atakos smaigalyje po greitos "Sūduvos" kontratakos ir rezultatas tapo 2:0.
Antrojo kėlinio pradžioje "Banga" dukart buvo arti tikslo, tačiau nei A.Dos Santos, nei S.Urbiui pasižymėti nepavyko, o "Sūduva" dar kartą išnaudojo mūsų žaidėjų klaidas. 59 minutę T.Eliošius išbėgo vienas prieš V.Myrnyi ir padidino skirtumą iki 3:0.

Kitas rungtynes „Banga“ žais jau trečiadienį, spalio 24 dieną 18:10 Šiauliuose Taurės aštuntfinalio dvikovoje susitiks su „Šiauliais“.

...

2012 Spa 22 10:48

„Sūduva“-„Banga“: istorija ir faktai

Marijampolės „Sūduvos“ ir Gargždų „Bangos“ ekipų susitikimų istorija nėra sena – ji prasideda 2009 metais. Gargždų klubas aukšiausiame Lietuvos futbolo divizione rungtyniavo iki 2000 metų, o į lygą sugrįžo 2009 metais. Tuo tarpu „Sūduva“ tarp stipriausių Lietuvos komandų be pertraukų žaidžia nuo 2002 metų.

A lygos rungtynėse, įskaitant šio sezono kovas, Marijampolės ir Gargždų klubų keliai buvo susikirtę iš viso 13 kartų. 7 pergales iškovojo marijampoliečiai, 5 mačai baigėsi lygiosiomis, o kartą ( 2011 metai ) pergalę šventė „Banga“.

Sėkmingiausios rungtynės prieš Gargždų klubą „Sūduvai“ buvo pats pirmasis tarpusavio susitikimas 2009 metais. Tuomet marijampoliečiai iškovojo pergalę rezultatu 4-0. „Bangai“ geriausiai susiklostė praėjusiame sezone vykęs susitikimas Marijampolėje. Svečiai sugebėjo išsaugoti savo vartus tuščius, o A.Lipskio įvartis leido „Bangai“ namo grįžti su pergale.

Didžiausių Gargždų klubo skriaudiku neabejotinai yra Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Povilas Lukšys. Iš 16 įvarčių, kuriuos „Sūduva“ įmušė į „Bangos“ vartus, jis pelnė net 7. Nuo 2009 metų sezono iki dabar bendras Marijampolės ir Gargždų klubų rungtynių įvarčių santykis yra 16-4.

...

2012 Spa 22 10:49

„Sūduva“ namuose įveikė „Bangą“

„General Financing A lygos“ 33-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai savo aikštėje rezultatu 3-0 nugalėjo Gargždų „Bangos“ ekipą. Ši pergalė leido marijampoliečiams išsilaikyti trečioje turnyrinės lentelės vietoje.

Marijampolės „Arvi“ futbolo arena
Rungtynių teisėjas – Saulius Atmanavičius
Marijampolės „Sūduva“ 3 – 0 Gargždų „Banga“
14‘ [ 1 – 0 ] Rafael Ledesma
45‘ [ 2 – 0 ] Rafael Ledesma
59‘ [ 3 – 0 ] Tadas Eliošius

„Sūduva“: P.Davidovs, N.Radžius ( 34‘ S.Loginov ), G.Urba, V.Borovskij ( 46‘ A.Marcinkevičius ), V.Slavickas, P.Kiselevskis, P.Leimonas, A.Urbšys, N.Valskis, R.Ledesma ( 72‘ V.Baranovskis ), T.Eliošius.

„Banga“: V.Myrnyi, R.Borusas, A.Ivanauskas, A.Jokšas, D.Padaigis, M.Gudauskas, R.Masiuk ( 65‘ S.Tatiefang ), A.Dos Santos ( 69‘ Sig. Urbys ), Sim.Urbys, A.Butkus, G.Nikabadze ( 46‘ A.Marcinkevičius ).

Pirmą kartą šiame sezone startinėje Marijampolės „Sūduvos“ sudėtyje rungtynes pradėjo Povilas Kiselevskis. Saugas užėmė Mariaus Šoblinsko vietą ir kartu su Povilu Leimonu sudarė vidurio saugų duetą. Vietą atakos smaigalyje nuo rungtynių pradžios dar kartą užėmė Tadas Eliošius.

„Sūduva“ iniciatyvą ir teritorinę persvarą perėmė nuo pat rungtynių pradžios. Sukurti daug progų prie varžovų vartų marijampoliečiams nepavyko, bet šių rungtynėių pirmajame kėlinyje neblogai sekėsi turėtas galimybes realizuoti.

Vienas iš epizodų, iš kurio nepavyko išpešti naudos įvyko 10-ąją rungtynių minutę. Andrius Urbšys atliko gerą perdavimą prieš vartų esančiam Tadui Eliošiui, bet pastarajam nepavyko pataikyti į kamuolį. Dar vieną galimybę T.Eliošius turėjo 32 minutę, bet tuomet jo smūgį atrėmė gerai į susidariusią situaciją sureagavęs vartininkas V.Myrnyi.

Pirmąjį įvartį Marijampolės ekipa pelnė 14 minutę, kai svečių gynėjo ir vartininko nesusikalbėjimu pasinaudojęs Rafaelis Ledesma tiksliu smūgiu iš daugiau nei 20 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

„Sūduvos“ legionierius iš Brazilijos pelnė ir antrąjį ekipos įvartį. Po Gargždų „Bangos“ pakelto kampinio „Sūduva“ surengė greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs rezultatyviausias Marijampolės komandos futbolininkas technišku smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Antrąjį kėlinį marijampoliečiai pradėjo ne taip intensyviai kaip pirmąjį. 49 rungtynių minutę „Banga“ surengė pavojingą ataką, kurią pražanga nutraukė Sergėjus Loginovas. Galimybe atlikti baudos smūgį pasinaudojo svečių legionierius Armando Dos Santos, bet jo bandymas skriejo virš vartų.

Antrojo kėlinio pradžioje žaidybinę persvarą turėjusi Gargždų ekipa 59 mačo minutę suklydo savo aikštės pusėje, o tuo pasinaudojęs Tadas Eliošius išbėgo vienas prieš V.Myrnyi ir užtikrintai pelnė trečiąjį savo komandos įvartį.

Antroje kėlinio dalyje „Sūduva“ sukurė keletą pavojingų epizodų, bet nesugebėjo jų išnaudoti. 72 rungtynių minutę geros galimybės išnaudoti nepavyko Nerijui Valskiui. Jis sulaukė perdavimo iš krašto, griūdamas bandė smūgiuoti į vartus, bet nestipriai paspirtas kamuolys pataikė į vartų virpstą.

81 mačo minutę nepasisekė Andriui Urbšiui. „Sūduvos“ saugas buvo išvestas vienas prieš vartininką ir atliko neblogą smūgį į vartus, bet kamuolys pataikė į virpstą. Nuo vartų konstrukcijos kamuolys atšoko tiesiai A.Urbšiui, bet antrasis jo bandymas įmušti skriejo virš skersinio.

Iki rungtynių pabaigos likus keletui minučių neblogą galimybę pasižymėti turėjo „Banga“. Marijampolės komandą išgelbėjo patikimai sužaidęs Pavelas Davidovas, atrėmęs pavojingą Manto Gudausko smūgį iš toli.

Taigi „Sūduva“ iškovojo svarbią pergalę rezultatu 3-0. Trečiadienį Klaipėdoje Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai žais LFF taurės aštuntfinalio rungtynes prieš vietos „Atlantą“.

...

2012 Spa 22 10:51

D.Gvildys: „Rezultatą pasiekėme, bet žaidimo kokybė netenkina“ (video)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai „General Financing A lygos“ 33-ojo turo rungtynėse savo aikštėje rezultatu 3-0 įrodė pranašumą prieš Gargždų „Bangos“ ekipą. Fksuduva.lt pateikia abiejų klubų trenerių mintis po pasibaigusio susitikimo.

„Bangos“ komandos strategas Vaidotas Žutautas po rungtynių kalbėjo: „Šiandien atvykome truputį pakitusia sudėtimi, nes ruošiamės LFF taurės rungtynėms su „Šiauliais“. Turėjome šešis žaidėjus, surinkusius tris arba septynias geltonas korteles, todėl juos pasaugojome."

"Šiandien tikėjomės žaisti „ant kontratakų“, bet patys praleidome įvarčius po jų. Vaizdas aikštėje man patiko, esu patenkintas tuo, kaip jaunimas bandė žaisti aikštėje. Šiandien mūsų gretose žaidė du 1995 metais gimę berniukai, kurie debiutavo A lygoje. Nė vienam savo žaidėjui priekaištų neturiu. „Sūduva“ pagal sudėtį ir pagal kitus komponentus buvo stipresnė, o mes tik bandėme kandžiotis. Gaila, kad neįmušėme įvarčio, nors šansą tam turėjome.“

„Norėjome pažiūrėti, ko verti dublerių komandos žaidėjai aukštesniame lygyje. Simoną Urbį stebime seniai, man nebuvo nieko nuostabaus, kad šiandien jis gerai atrodė aikštėje.“

„Sūduvos“ komandos vyriausiasis treneris Darius Gvildys po rungtynių pasidžiaugė, kad pavyko pasiekti teigiamą rezultatą, nors žaidimo kokybė jo netenkino.

„Rezultatą pasiekėme, bet žaidimo kokybė manęs netenkina. Progų realizacija yra sena mūsų problema. Tokias progas, kokias turėjo T.Eliošius, A.Urbšys reikėtų išnaudoti. „Kruoja“ ar kitos komandos už tokius dalykus mus nubaus...Ir stipriai.“

„ „Banga“ ruošėsi rungtynėms su „Šiauliais“ ir leido rungtyniauti jaunimui. Varžovų jaunieji žaidėjai rungtyniavo gerai, turėjo progų ir kairėje ir dešinėje pusėje žaidę futbolininkai. Kartais taip būna, kad žaisti išėjęs jaunimas „įneša daugiau vėjo“ nei „užsisėdėję“ pagrindiniai futbolininkai.“