2012 Spa 22 10:53

EKRANAS 3 - 0 DAINAVA
33 JORNADA, 2012 10 21

“Ekranas” nesuklupo ir įveikė “Dainavą”

Šeštadienį pirmąją turnyro lentelės vietą Vilniaus “Žalgiriui” užleidęs Panevėžio “Ekranas” priėmė Alytaus “Dainavą” ir įveikė 3:0. Pergalė panevėžiečiams leido vėl užimti lyderio poziciją.

Nuo pat susitikimo pradžios šalies čempionai tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jau dvikovos pradžioje du kartus alytiškių vartus pavojingai atakavo Aurimas Vertelis, bet svečius išgelbėjo vartų konstrukcija. Įmušti “Ekranui” pavyko tik baigiantis kėliniui, kai tiksliai smūgiavo Vytautas Lukša.

Prasidėjus antrajam kėliniui puikų baudos smūgį atliko Marko Andelkovičius ir padvigubino šeimininkų persvarą. Panevėžiečiai toliau žaidė aktyviai, daug atakavo ir po keitimo aikštėje pasirodęs Egidijus Varnas trečią kartą nuginklavo “Dainavos” vartininką. Tas pats futbolininkas po kiek laiko galėjo įmušti dar kartą, bet to nepadarė ir rungtynės baigėsi 3:0.

Panevėžio “Ekranas” – Alytaus “Dainava” 3:0 (1:0)
Teisėjas: E.Gaigalas (Klaipėda), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 40 min. V.Lukša, 56 min. M.Andelkovičius, 75 min. E.Varnas („Ekranas”)
Įspėjimai: 50 min. Y.Urdinovas, 86 min. A.Vertelis („Ekranas”); 55 min. D.Cibulskas, 77 min. N.Bartkevičius, 90 min. N.Kavaliauskas („Dainava”)
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Spa 22 10:55

FKE nugalėjo DAINAVĄ

Panevėžio "Ekranas" sekmadienį namuose priėmė svečius iš Alytaus ir nepaliko varžovams jokių vilčių. Šalies čempionai "Dainavą" įveikė 3:0 (1:0) ir į savo sąskaitą įsirašė labai svarbius tris taškus.

Panevėžio „Ekranas“ rungtynes pradėjo labai užsivedęs ir nuo pat pirmų rungtynių minučių ėmė grasinti varžovų vartams. 3 min. iš arti pro šalį šovė Arsenijus Buinickis, po kelių minučių gynėjas Yanis Urdinovas iš kairiojo krašto taip pat smūgiavo pro šalį.

12 min. labai arti tikslo buvo aktyviai rungtyniavęs Aurimas Vertelis, jis įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino gynėją ir smūgiavo į vartus, deja, kamuolys pataikė į virpstą.

Jau po trijų minučių dar vienas jo smūgis taip pat baigėsi nesėkme, kai saugas kamuolį sukirto į skersinį. Aikštėje dominavo ekraniečiai, o progų žiūrovams laukti ilgai nereikėjo. Laimę kiek iš toliau pabandė legionierius Uchenna Umeh. 35 min. audringų sirgalių plojimų sulaukė Aurimo Vertelio smūgis krentant „žirklėmis“, deja, pro šalį.

Vienas retas varžovų išpuolis baigėsi pavojinga situacija prie ekraniečių vartų, čia vienas prieš Emilijų Zubą pabėgo Renaldas Stankevičius, bet kiek per toli atleido kamuolį nuo kojos ir vartininkas neutralizavo pavojų.

Artėjant kėliniui į pabaigą Vytautas Lukša išnaudojo savo šansą, įsiveržęs į baudos aikštelę tiksliai kamuolį pasiuntė į vartų kampą.

Antroje mačo dalyje ekraniečiai ir toliau dominavo aikštėje. 56 min. prieš U. Umeh prasižengė varžovas ir iki vartų buvo likę apie 20 metrų. Baudos smūgį preciziškai tiksliai realizavo serbas Marko Andelkovič, kamuolys nuo skersinio atsitrenkė į žemę, vėliau atšokęs už vartų linijos suspurdėjo tinkle.

Po šio epizodo pasižymėti galėjo ir A. Vertelis, ir po keitimo pasirodęs Egidijus Varnas. Patyrusiam snaiperiui daug laiko nereikėjo pelnyti įvartį. 75 min. „Ekranas” uždirbo kampinį, po jo E. Varnas galva siekė kamuolį, kurį nukreipė į vartų viršutinį kampą ir taip įtvirtino mėlynai raudonųjų pergalę.

Iki mačo pabaigos esminių pokyčių aikštėje neįvyko ir Panevėžio komanda iškovojo užtikrintą ir pelnytą pergalę.

Kitos rungtynės – spalio 24 d., Alytuje prieš tą pačią „Dainavą“, tai bus taurės ketvirtfinalio vienintelė dvikova. Mačo pradžia – 16 val.

...

2012 Spa 22 10:59

FKE LIVE

Pabaiga! Pergalė 3:0 !

90' - teisėjas prideda 3 minutes.
90' - N. Kavaliausko pražanga prieš Y. Urdinov, "Dainavos" žaidėjas baudžiamas geltona kortele.
89' - E. Girdvainio smūgis į vartų plotą galva, kamuolį gaudo vartininkas.
88' - kampinis prie "Dainavos" vartų.
88' - L. Baranausko smūgis pro šalį.
86' - A. Verteliui geltona kortelė už pražangą "Dainavos" aikštės pusėje.
85' - puikus E. Varno šansas, jo smūgis iš arti pro šalį.
80' - nuošalėje - E. Varnas.
78' - vietoj U.Umeh - A. Ribokas.
78' - U.Umeh bauda netoli FKE baudos aikšelės.
77' - vietoj M. Biržinio - P. Gavėnas.
75' - E. Varnas galva kamuolį nukreipė į vartus! 3:0 priekyje ekraniečiai!
75' - kampinis prie "Dainavos" vartų.
73' - nuošalėje A. Vertelis.
71' - dabar progos neišnaudojo A. Vertelis. Jo smūgis iš arti kiek pro šalį, jam sukliudė varžovų gynėjas.
70' - šalia tikslo E. Varnas, jo smūgis galva kiek virš vartų.
69' - U. Umeh pražanga aikšės centre.
68' - nuošalė A. Verteliui.
67' - pražanga prieš U.Umeh.
64' - vietoj M. Straukos - N. Kavaliauskas. (Dainava).
61' - ketimas, vietoj D. Norvilo - J. Moroz.
58' - vietoj R. Stankevičiaus - L. Baranauskas.
57' - puikus šansas V. Lukšai, deja, jo smūgis pro šalį.
57' - vietoj A. Buinickij - E. Varnas.
56' - Marko Andelkovič tikslus smūgis maždaug iš 20 metrų, kamuolys atsitrenkęs į skersinį įskriejo į vartus!
55' - pražanga prieš U. Umeh, baudos smūgis.
53' - greita FKE ataka, netikslus V. Lukšos perdavimas į baudos aikštelę.
52' - nuošalėje A. Buinickij.
50' - Y. Urdinov baudžiamas geltona kortele už pražangą aikštės centre.
48' - nuošalėje A. Buinickij.

ANTRAS KĖLINYS

PERTRAUKA

45' - teisėjas prideda vieną minutę.
44' - galva smūgiuoja A. Buinickij, šalia vartų.
39' - pagaliau! Vytauto Lukšos smūgis, kamuolį liečia vienas gynėjų, šis rikošetu skrieja į vartų viršutinį kampą!
37' - A. Buinickij įsiveržia į baudos aikštelę, bet netrukus gynėjas spėja jam išmušti kamuolį.
37' - nuošalėje A. Buinickij.
35' - A. Vertelio smūgis "žirklėmis", efektinga, bet kamuolys skrieja pro šalį...
34' - M. Andelkovič skersuoja kamuolį į baudos aikštelę, čia jį išmuša "Dainavos" žaidėjas.
33' - pražanga prieš V. Lukšą.
30' - U.Umeh smūgis virš vartų.
29' - kampinis prie varžovų vartų, "Dainava" apsigina.
27' - "Ekrano" spaudimas nemažėja.
21' - po V. Lukšos smūgio kamuolį galva liečia varžovų gynėjas ir šis vos neįskrieja į vartus, kamuolį gaudo vartininkas.
19' - U. Umeh smūgis virš vartų.
16' - A. Vertelio prasiveržimas, jo smūgis iš arti, kamuolys vėl pataikė į skersinį.
13' - A. Vertelis suklaidina gynėją, jo smūgis maždaug iš 10 m., kamuolys pataiko į virpstą.
12' - rungtynių pradžia - labai energinga. Ekraniečiai spaudžia varžovus.
10' - varžovų puolėjas nuošalėje.
6' - Y. Urdinov smūgis iš kairiojo krašto kiek pro šalį.
3' - A. Buinickij smūgis iš arti kiek pro šalį.

FK "Ekranas": E. Zubas, Y. Urdinov, M. Samusiovas, I.Dedura, E.Girdvainis, M. Andelkovič, U.Umeh, D.Norvilas, V.Lukša, A.Vertelis, A.Buinickij. Atsarginiai žaidėjai: T.Kauneckas, D.Gleveckas, G.Tomkevičius, A.Ribokas, J.Moroz, E.Varnas, T.Markevičius.

FK "Dainava": G. Štreimikis, V. Rutkauskas, R. Kliukoitis, D. Cibulskas, A. Miniauskas, R. Blinovas, N. Bartkevičius, M. Strauka, M. Biržinis, P. Sakalis, R. Stankevičius. Atsarginiai žaidėjai: A. Bražinskas, N. Kavaliauskas, L. Baranauskas, A. Botyrius, P. Gavėnas.

...

2012 Spa 22 11:00

FKE TV

Ekranas 3:0 Dainava / Įvarčiai
2012 Spalio 21d.
Mače su alytiškiais - graži pergalė trimis įspūdingo grožio įvarčiais.

40' V.Lukša (FKE) 1:0
56' M.Andelkovič (FKE) 2:0
75' E.Varnas (FKE) 3:0

...

2012 Spa 22 11:02

Valdas Urbonas: "Laimėjome vieną finalą iš keturių"

Po pergalės 3:0 „General Financing A lygos“ XXXIII ture prieš Alytaus "Dainavą", „Ekrano“ vyriausiasis treneris Valdas Urbonas džiaugėsi komandos žaidimu, varžovų komandos kapitonas Nerijus Bartkevičius pripažino šalies čempionų pranašumą ir Panevėžio ekipos pelnytą pergalę.

Panevėžio „Ekrano“ vyr. treneris Valdas Urbonas:

„Manau, kad sužaidėme neblogas rungtynes, iškovojome pergalę. Prieš mačą buvo galima sakyti, jog mūsų laukė 4 finalai, tai sekmadienį vieną laimėjome. Žaidimu likau patenkintas, žiūrovai taip pat neturėjo nusivilti rungtynėmis ir progomis, kurias išnaudojome, gražūs įvarčiai. Pirmo kėlinio pradžioje strigome organizuodami atakas. Praėjus pusvalandžiui Edvinas Girdvainis ėmė rungtyniauti viduryje, Mantas Samusiovas žaidė dešiniojo gynėjo pozicijoje ir tai davė savų rezultatų.

Jei būtų pavykę progas išnaudoti pirmame kėlinyje, galbūt švieslentėje degtų kiti skaičiai. Džiugu, jog susikuriame momentų. Futbolininkai atsidengia reikiamu laiku, gerai juda, tai yra svarbiausia. Dovydas Norvilas praktiškai debiutavo pagrindinėje sudėtyje, Marko Andelkovič žaidė sau neįprastoje situacijoje. Likau patenkintas rungtynėmis.

Taurės rungtynėse su „Dainava“ esame lygiomis sąlygomis kaip ir varžovai. Nereikia pamiršti, jog kitą šeštadienį mūsų laukia svarbios rungtynės Gargžduose, kai kuriuos žaidėjus reikės patausoti. Trečiadienį norime iškovoti pergalę, patekti į kitą etapą, tai mums svarbios rungtynės. Šiandien dvikova parodė, jog futbolininkai, kurie rečiau rungtyniauja, puikiai įsilieja į žaidimą. Bendra turima sudėtis leidžia tikėtis, jog rasime optimalius vienuoliktukus tiek trečiadieniui, tiek sekmadieniui. Sieksime pergalių, - po mačo kalbėjo V. Urbonas.

FK „Dainavos“ komandos kapitonas Nerijus Bartkevičius:

„Sunku kažką šnekėti, patys viską matėte, „Ekranas“ buvo visa galva pranašesnis visuose aspektuose, tiek lenkė mus meistriškumu, tiek fizinėmis galimybėmis. Manau, pelnytai nugalėjo, noriu Panevėžio ekipą tik pasveikinti. Mes stengėmės, prieš rungtynes norėjome „įkąsti“ varžovams, norėjome teigiamo rezultato. Tas planas, kurį buvome numatę, jis pasiteisino rungtynių pradžioje. Kada pasirenki kontratakų taktiką, pirmas įvartis išmuša iš vėžių. Manau, jei pirmą kėlinį būtume sužaidę lygiosiomis, galbūt būtų rezultatas kitoks. Įvarčiai pirmo kėlinio pabaigoje labai išmuša iš vėžių.

Per pertrauką neakcentavome, jog lipsime „per galvas“ ir sieksime lyginti rezultatą. Planavome laikytis tos pačios taktikos ir laukti kontratakų, per jas išlyginti rezultatą. Kaip jau minėjau, „Ekrano“ meistriškumas šiandien leidžia jų ekipai pasiekti norimą rezultatą. Jie tą įrodė ir galėjo rezultatą dar padidinti“, - po mačo kalbėjo „Dainavos“ komandos kapitonas Nerijus Bartkevičius.

...

2012 Spa 22 11:03

Vytautas Lukša: "Prieš pertrauką įvartis yra labai svarbus"

Pirmojo įvarčio autorius Vytautas Lukša po rungtynių ir pergalės prieš „Dainavą“ teigė, jog tikslas buvo greitas įvartis. Nors jo nepasisekė pelnyti mačo pradžioje, svarbiausia, jog pasižymėta dar pirmame kėlinyje.

FK „Ekranas“ saugas Vytautas Lukša:

„Laimėjome varžybas, iškovojome tris taškus, tai labai svarbi pergalė. Galbūt varžovai buvo pasiryžę pirmas 20 minučių buvo pasiryžę „užsidaryti“ savo vartuose, pavyko pirmo kėlinio pabaigoje „pralaužti“ jų gynybą, tai labai svarbu.

Turėjome šansų, bet neišnaudojome tų progų, kurias susikūrėme per pirmą rungtynių pusę. Jei būtume realizavę progas pirmo kėlinio pradžioje, gal rezultatas būtų didesnis. Kai rezultatas yra lygus, prieš pertrauką įvartis yra labai svarbus.

Tikslas buvo greitas įvartis, kuo greičiau įmuši, tuo bus lengviau žaisti toliau“, - iškart po rungtynių teigė V. Lukša.

...

2012 Spa 22 11:04

FKE 3:0 "Dainava": foto akimirkos

Panevėžio "Ekranas" laimėjo A lygoje labai svarbų mūšį, vieną iš likusių keturių. Sekmadienį ekraniečiai nepaliko vilčių "Dainavos" futbolininkams, juos įveikę 3:0 (1:0).

Gražią pergalę fiksavo fotografas Tomas Stasevičius. Kviečiame peržvelgti jo reportažą iš šių rungtynių.

...

2012 Spa 22 11:26

XXXIII turo statistika - 33 JORNADA

2012 10 19

161. Šiauliai (Šiauliai) - REO (Vilnius) 3:0

2012 10 20

165. Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda) 5:0 (1:0)
Teisėjas: S.Slyva (Kaunas), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 16 min. A.Žulpa, 73 min. (iš 11m.) S.Žygalov, 78 min. L.Savastas, 83 min. D.Petrauskas, 89 min. N.Mačiulis („Kruoja")
Įspėjimai: 17 min. D.Strockis, 22 min. G.Slavickas („Kruoja"); 10 min. G.Kruša („Atlantas")

162. Tauras (Tauragė) - Žalgiris (Vilnius) 0:4 (0:1)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 400 žiūrovų
Įvarčiai: 23 min. (iš 11m) P.Komolov, 48 min. L.Perič, 70 min. A.Skerla, 88 min. R.Radavičius („Žalgiris")
Įspėjimai: 49 min. M.Lėkis („Tauras")

2012 10 21

163. Ekranas (Panevėžys) - Dainava (Alytus) 3:0 (1:0)
Įvarčiai: 40 min. V.Lukša, 56 min. M.Andelkovič, 75 min. E.Varnas („Ekranas")
Įspėjimai: 50 min. Y.Urdinov, 86 min. A.Vertelis („Ekranas"); 55 min. D.Cibulskas, 77 min. N.Bartkevičius, 90 min. N.Kavaliauskas („Dainava")

164. Sūduva (Marijampolė) - Banga (Gargždai) 3:0 (2:0)
Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 14 min. ir 45+1 min. R.Ledesma, 59 min. T.Eliošius („Sūduva")
Įspėjimai: 49 min. S.Loginov („Sūduva"); 27 min. A.Jokšas („Banga")

XXXIII turas: Favoritai parodė savo galią

Visos teoriškai silpnesnės komandos patyrė įtikinamus pralaimėjimus, nepelnė nei vieno įvarčio bei praleido mažiausiai tris

Paulius Jakelis, Futbolo.tv

Iki Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „General Financing A lygos“ sezono pabaigos liko vos trys turai, tad kovoje dėl geresnių vietų pretendentai į medalius taškų barstyti tiesiog neturi teisės.

XXXIII-asis turas buvo puikiausias to įrodymas, tai – pirmasis turas šiame sezone, kai visos teoriškai silpnesnės komandos patyrė įtikinamus pralaimėjimus, nepelnė nei vieno įvarčio bei praleido mažiausiai tris.

Taip Panevėžio „Ekranas“ ir Marijampolės „Sūduva“ identiškais rezultatais 3:0 nugalėjo atitinkamai Alytaus „Dainavą“ ir Gargždų „Bangą“, Pakruojo „Kruoja“ net 5:0 nepasigailėjo uostamiesčio „Atlanto“, o „Žalgiris“ Tauragėje šeimininkus pamokė 4:0.

...

Kruoja (Pakruojis) - Atlantas (Klaipėda) 5:0 (1:0)

Dėl trečios vietos vis dar kovojanti „Kruoja“ namuose siekė atsirevanšuoti Klaipėdos „Atlantui“ už skaudų pralaimėjimą išvykoje bei tęsti kovą dėl bronzos. Pirmasis rungtynių kėlinys buvo nervingas ir kupinas įtampos, o kiek geriau atrodė svečiai. „Atlantas“ sukūrė keletą neblogų progų įvarčiui pelnyti, tačiau jų neišnaudojo, už ką buvo nubaustas – Sergėjus Žigalovas atliko idealų perdavimą Artūrui Žulpai, kuris 16-ąją minutę išvedė „Kruoją“ į priekį (1:0).

Iki pertraukos rezultatas ne kartą galėjo pasikeisti, tačiau „Kruojos“ vartus patikimai saugojo Maris Eltermanis. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi – 1:0.

Antroji susitikimo dalis klostėsi jau pagal visai kitokį scenarijų – „Kruoja“ pilnai perėmė iniciatyvą ir buvo tik laiko klausimas, kada įtvirtins pranašumą.
Pirma idealios progos po puikaus Ernesto Veliulio perdavimo neišnaudojo Linas Savastas, tačiau 73-ąją minutę baudinį šaltakraujiškai realizavo S.Žigalovas (2:0). Po šio epizodo „Atlantas“ galutinai subyrėjo ir „Kruoja“ iki rungtynių pabaigos pelnė dar tris įvarčius. Iš artimos distancijos pasižymėjo: L.Savastas, Donatas Petrauskas ir Nerijus Mačiulis (5:0).

...

2012 Spa 22 12:32

Tauras (Tauragė) - Žalgiris (Vilnius) 0:4 (0:1)

Tauragės „Tauras“ namuose siekė sukurti sensaciją prieš Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komandą, tačiau jokių staigmenų susirinkę aistruoliai, bent jau gerąja prasme, neišvydo. Svečiai iš sostinės užtikrintai kontroliavo įvykius aikštėje ir pirmąjį įvartį pelnė 23-ąją minutę, kai už pražangą prieš Andrejų Nagumanovą buvo skirtas baudinys, kurį išnaudojo Pavelas Komolovas. Iki pertraukos svečiai galėjo įtvirtinti pranašumą, tačiau vartininko klaida P.Komolovas nepasinaudojo. „Tauras“ stengėsi regzti kontratakas, vis tik rimto pavojaus iki pertraukos „Žalgirio“ vartams nekilo.

Po pertraukos jaunai „Tauro“ komandai pritrūko ir jėgų, ir meistriškumo. Nuo pat pirmųjų minučių šį kartą žaidė 17-mečiai Lukas Ankudinovas ir Julius Meištininkas, o dėl traumų ir kortelių ant suolo „Tauras“ turėjo vos du futbolininkus. Įdomiausia tai, jog įpusėjus kėliniui ekipos treneris į krašto saugo poziciją išleido vartininką Karolį Kuliešių, kol tuo tarpu tikras krašto saugas Giamperto Demurtas liko atsargoje... Savaime suprantama, kad žaidžiant tokios sudėties teigiamo rezultato pasiekti nelabai ir įmanoma, ką „Žalgiris“ ir įrodė. Iki rungtynių pabaigos po kartą pasižymėjo Luka Peričius, Andrius Skerla ir Ramūnas Radavičius, o susitikimas baigėsi be intrigos 4:0.

...

2012 Spa 22 12:33

Ekranas (Panevėžys) - Dainava (Alytus) 3:0 (1:0)

Iki čempionato pabaigos likus trims turams ir toliau pagrindiniu favoritu iškovoti auksą lieka Panevėžio „Ekranas“. Panevėžiečiai turi vienu tašku daugiau už artimiausią persekiotoją „Žalgirį“ ir jei laimės likusias rungtynes eilinį kartą taps čempionais. Pirmąjį iš keturių žingsnių „Ekranas“ žengė sekmadienį, kai namuose priėmė Alytaus „Dainavą“.

Kur kas geriau žaidę panevėžiečiai ilgą laiką nesugebėjo pralaužti svečių gynybos ledų, kol galop 40-ąją minutę puikiai rungtyniavęs Vytautas Lukša pasiuntė kamuolį į vartų tinklą (1:0). Nors rezultatas ir buvo pakankamai slidus, neapleido įspūdis, jog „Ekranas“ tik įsibegėja ir jokios intrigos nebus. Taip ir atsitiko – 56-ąją minutę labai gražų įvartį baudos smūgiu pelnė vienas ekipos lyderių Marko Andjelkovičius (2:0).

„Dainava“ mėgino atsitiesti ir eiti į priekį, vis tik praleido dar vieną įvartį – po standartinės padėties galva neklydo Egidijus Varnas (3:0). Iki aukso „Ekranui“ dabar teliko trys žingsniai ir viskas yra pačių rankose.

...

2012 Spa 22 12:34

Sūduva (Marijampolė) - Banga (Gargždai) 3:0 (2:0)

Marijampolėje dar prieš prasidedant rungtynėms ir pamačius protokolus tapo aišku, jog „Bangos“ tikslas šiose rungtynėse yra suteikti šansą rečiau žaidžiantiems žaidėjams, o ne siekti teigiamo rezultato. „Banga“ neregistravo susitikimui eilės lyderių, taupydama juos taurės susitikimui, o taip pat į aikštę išleido daug futbolininkų iš dublerinės komandos. Pirmą kartą A lygoje žaidė vos 16 metų saugas Simonas Urbys, antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė ir jo dvynys brolis Sigitas.

Prieš tokią „Bangą“ Marijampolės klubas tiesiog privalėjo laimėti, ką ir padarė. Tiesa, „Banga“ pagirtinai kovojo ir pati turėjo ne vieną progą įmušti. Rezultatą atidarė Rafaelis Ledesma, 14-ąją minutę pasinauojęs vartininko klaida (1:0). Ilgą laiką rezultatas nesikeitė, dviejų tobulų šansų neišnaudojo Tadas Eliošius, komandai nesiseke su realizacija, tačiau treneris Darius Gvildys eilinį kartą galėjo įsitikinti, ką reiškia ekipoje turėti tokį žaidėją kaip R.Ledesma – pačioje kėlinio pabaigoje brazilas techniškai ir ramiai pelnė antrąjį įvartį (2:0).

Po pertraukos žaidime buvo labai daug techninio broko, o pasižymėti ne kartą galėjo abi ekipos. „Bangos“ gretose labai aktyvus buvo jaunasis Simonas Urbys, aikštės viduryje gerai kovojo Mandinho, tačiau situaciją tvirtai kontroliavo „Sūduva“. Šeimininkai iki susitikimo pabaigos galėjo pelnyti dar bent tris – keturis įvarčius, vis tik vartai buvo lyg užkeikti. Nerijus Valskis pataikė į virpstą, Andrius Urbšys atsidūręs prieš vartininką taip pat sudrebino virpstą, o aštokus kamuoliui iš trijų metrų nepataikė į tuščius vartus...

Vis tik be trečio įvarčio „Sūduva“ neliko – trečiuoju bandymu neklydo Tadas Eliošius (3:0). Taip akistata ir baigėsi – užtikrinta „Sūduvos“ pergalė, nors rezultatas tiesiog turėjo būti didesnis.