130) 18:30 FKE (Panevėžys) - : - VMFD Žalgiris (Vilnius), tiesiogiai per LRT

132) 13:00 Tauras (Tauragė) - : - Šiauliai (Šiauliai)
129) 15:00 Kruoja (Pakruojis) - : - Sūduva (Marijampolė)

...

2013 Spa 19 09:45

Panevėžio "Ekranas" - : - Vilniaus "Žalgiris"

Spalio 19 dieną 18.30 val. Panevėžys, "Aukštaitijos" stadionas. Iki šiol čempionate - 0:2, 0:3, 0:3.

"Ekranas" šiemet iš "Žalgirio" ne tik nepajėgė atimti taškų, bet ir įvarčio įmušti. Pastarąjį kartą komandos tarpusavyje Vilniuje žaidė mažiau nei prieš mėnesį, o vilniečių treneris Marekas Zubas po pergalės vylėsi, kad paskutinė komandų dvikova Panevėžyje bus kone kontrolinės rungtynės. Taip nebus - "Ekranui" taškai reikalingi kovojant dėl kuo aukštesnės vietos, o "Žalgirio" kluptelėjimų laukia antroje vietoje esantis Klaipėdos "Atlantas".

Pastarosiose "SMScredit.lt A lygos" rungtynėse su Marijampolėje su "Sūduva" panevėžiečių treneriai į aikštę leido drastiškai atjaunintą sudėtį. Panašios galima tikėtis ir šįsyk, nes po dvikovos Suvalkijoje "Ekrano" strategai liko patenkinti ir svarbiomis lygiosiomis, ir žaidimo turiniu. Nuotaiką klubui sugadino tik jų gerbėjų muštynės su stadiono apsauga, kainavusios "Ekranui" 3 tūkstančių litų baudą.

Per čempionato pertrauką panevėžiečiai delegavo keturis savo žaidėjus į šalies jaunimo rinktinę, trys žalgiriečiai žaidė ar bent treniravosi nacionalinėje komandoje. Be to, "Žalgiris" dar spėjo sužaisti ir kontrolines rungtynes su Lenkijos aukščiausiame divizione rungtyniaujančia Balstogės "Jagiellonia", kuriai pralaimėjo 0:3.

...

2013 Spa 19 09:46

Tauragės "Tauras" - : - "Šiauliai"

Spalio 20 dieną 13 val. Tauragė, "Tauro" stadionas. Iki šiol čempionate - 2:4, 0:2, 1:3.

Tauragiškiams šios rungtynės jokios turnyrinės reikšmės nebeturi. Šiauliečiai pergalės atveju užsitikrintų bent septintą vietą galutinėje "SMScredit.lt A lygos" rikiuotėje bei priartėtų prie laipteliu aukščiau esančios Gargždų "Bangos".

Kita vertus, neaišku, kaip "Šiaulių" treneriai artimiausiu metu rotuos sudėtį. Kitos savaitės viduryje komandos laukia svarbios LFF taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynės su pirmosios lygos čempionu Klaipėdos "Granitu". Jei šiemet varžybų finale žaidę šiauliečiai 2014-ųjų pavasarį pakartotų šį rezultatą, jie prasimuštų į Europos lygos atranką.

Ne tik pergalės, bet ir taškų skonio abi komandos "SMScredit.lt A lygoje" neragavo seniai. "Tauras" pralaimėjo penkis, "Šiauliai" - keturis kartus iš eilės. Pastarasis taškas, kurį Saulės miesto komandai pavyko sukrapštyti, rugsėjo 1-ąją buvo atimtas iš Pakruojo "Kruojos". Tauragiškiai po šešių dienų lygiosiomis sužaidė su "Sūduva". Vėliau - vien nusiminimų virtinė vieniems ir kitiems.

...

2013 Spa 19 10:06

Pakruojo "Kruoja" - : - Marijampolės "Sūduva"

Spalio 20 dieną 15 val. Pakruojis, miesto stadionas. Iki šiol čempionate - 1:0, 0:2, 0:4.

Suskaičiuoti nesunku - laimėjusi prieš "Kruoją" trečią kartą šį sezoną "Sūduva" taptų nebepasiekiama tai pačiai varžovei ir užsitikrintų bent ketvirtą vietą galutinėje rikiuotėje. Tačiau vargu ar marijampoliečiams tai yra siekiamybė - į Europą kitais metais jie patektų tik iškovoję medalius, todėl "Sūduva" ne tik pati kovos dėl pergalės, bet ir tikėsis "Ekrano" kluptelėjimo.

"Kruoja" ir toliau kovoja dviem frontais - ne tik "SMScredit.lt A lygoje", bet ir LFF taurės turnyre, kuriame rūstūs burtai ketvirtfinalio varžovu pakruojiečiams išrinko "Žalgirį". Nepaisant to, rinktinėms skirtą pertrauką "Kruoja" ne vien ilsėjosi - komanda sužaidė kontrolines rungtynes Latvijoje, kurias 3:4 pralaimėjo Jūrmalos "Spartaks" futbolininkams.

Mėgautis poilsiu per pertrauką galėjo toli gražu ne visi "Sūduvos" futbolininkai. Nerijus Valskis debiutavo Lietuvos rinktinėje, į kurią klubas taip pat delegavo Karolį Chveduką, o su šalies U-21 komanda į britų salas vyko keturi "Sūduvos" žaidėjai.

...

2013 Spa 19 10:08

"Ekranas" šiemet iš "Žalgirio" ne tik nepajėgė atimti taškų, bet ir įvarčio įmušti :P

...

2013 Spa 19 10:15

Arčiau titulo - daugiau motyvacijos

Šį šeštadienį Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ ekipa išvyksta į Panevėžį, kur susikaus su vietos „Ekrano“ klubu.

Komandų akistata XXXII ture bus paskutinė šį sezoną. Prieš tai komandos sužaidė keturis kartus.
Pirmasis ekipų susitikimas įvyko kovo pradžioje – tuomet Marijampolės „Arvi“ stadione žaliai balti įveikė 1-0 panevėžiečius kovoje dėl LFF Supertaurės.
Vėliau „Žalgiris“ A lygoje dar triskart užtikrintai įveikė šalies čempionus – du sykius namuose, kartą Panevėžyje.
Prieš rungtynes buvęs „Ekrano“ puolėjas Andrius Velička teigė, kad net ir po keturių pralaimėjimų iš eilės panevėžiečiams motyvacijos kautis netruks.
„Manau, kad jų komandoje ypač jaunimas stengsis parodyti, kad jie gali ir moka žaisti futbolą. Panevėžiečiai norės atsirevanšuoti po tų keturių mums praloštų rungtynių“, - sako A. Velička.
Jo teigimu, su susitikimai su „Ekranu“ visada būna įdomūs, bet kartu ir sunkūs.
„Klubas 5 metus iš eilės tapo Lietuvos čempionais. Tai įrodo, kad komanda dirbo gerai, turėjo charakterį ir ėjo teisinga kryptimi. Laukiam sudėtingų rungtynių, juolab, kad jie žais namuose. Ten niekada lengva nebuvo.
Iki nugalėtojų titulo mums liko tik 5 taškai. Man motyvacijos tai labai prideda. Kuo greičiau užsitikrinsi auksą, tuo ramiau miegosi“, - prieš rungtynes pilnas motyvacijos kalbėjo A. Velička.

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

2013 Spa 20 20:20

„Sūduva“ nebepavejamai atsiplėšė nuo „Sūduvos“
Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai į Marijampolės „Sūduvos“ vartus įmušė pirmi, bet persvaros neišlaikė, namuose pralaimėjo 2:4 ir A lygoje marijampoliečių nebepavys bei aukščiau penktosios vietos nebepakils.
Prie „Sūduvos“ pergalės rezultatyviausias šalies čempionato žaidėjas Nerijus Valskis prisidėjo trimis įvarčiais ir savo asmeninę sąskaitą padidino iki 27 tikslių smūgių.

Pirmosios rungtynių minutės prabėgo kamuoliui esant tarp baudos aikštelių. Tik 8-ąją min. „Sūduva“ uždirbo pirmąjį kampinį, bet jokios naudos iš to sau neišspaudė.

Nors marijampoliečiai kontroliavo teritoriją, pirmieji kamuolį iš savų vartų tinklo ėmė būtent jie. 16-ąją min. Yamadou Keita iš po Tomo Snapkausko kojos pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, o Nerijus Mačiulis nestabdydamas jo negailestingai iššovė į apatinį vartų kampą iš 11 metrų.

Šis įvartis tarsi pažadino „Sūduvą“ ir žudikiškus N.Valskio instinktus. 20-ąją min. rezultatyviausias A lygos snaiperis ne tik krūtine numetė kamuolį į baudos aikštelę Tomo Radzinevičiui, bet ir spėjo atsidengti atsakomajam perdavimui bei iš penkių metrų nukreipė kamuolį į vartus.

Išvesti „Sūduvą“ į priekį N.Valskis galėjo 29-ąją min., bet gavęs Audriaus Broko perdavimą iš arti paleido kamuolį į „Kruojos“ vartininko Mario Eltermanio rankas. Vis dėlto dar po septynių minučių saugo dublis buvo užfiksuotas – N.Valskis galva įmušė po Povilo Kiselevskio perdavimo iš kairiojo krašto.

38-ąją min. N.Valskis dar kartą pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, bet kluptelėjo ir tiksliai atiduoti kamuolio į varžovų vartų prieigas nesugebėjo. Trečią įvartį „Sūduva“ supakavo „Kruojai“, kaip įprasta sakyti, „į rūbinę“. T.Radzinevičius gavo T.Snapkausko perdavimą iš aikštės gilumos, ties baudos aikštelės linija suklaidino varžovų gynėją ir technišku smūgiu užsuko kamuolį į tolimąjį vartų kampą. Po keliolikos sekundžių teisėjo švilpukas paskelbė kėlinio pabaigą. Antrąją rungtynių pusę aktyviau pradėjo du keitimus tuoj po pertraukos atlikusi „Kruoja“, metodiškai apšaudžiusi Džiugo Bartkaus vartus iš toli. Atakuoti bandė N.Mačiulis, antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Aliaksandras Tiškevičius.

61-ąją min. Pakruojo komanda surengė pavojingą išpuolį, bet stiprų A.Tiškevičiaus smūgį atrėmė D.Bartkus, o Y.Keita antruoju bandymu paleido kamuolį virš vartų. Po keturių minučių Y.Keita galėjo džiaugtis dar vienu savo efektyviu veiksmu. Aktyviai žaidęs „Kruojos“ legionierius prasiveržė kraštu, o jo perdavimą įvarčiu pavertė Robertas Vėževičius – 2:3.

Pavojaus nuojauta tarsi pažadino „Sūduvą“. 67-ąją min. M.Eltermaniui teko gelbėti „Kruoją“ po pavojingo Valentino Baranovskio smūgio – vartininkas kamuolį į kampinį nukreipė kojomis. Dar po dviejų minučių M.Eltermaniui teko reaguoti į Petaro Bašičiaus smūgį, o antruoju šansu nepasinaudojo V.Baranovskis, šovęs virš vartų.

79-ąją min. permesti kamuolio per vartininką nesugebėjo T.Radzinevičius, bet įvartis brendo. N.Valskis jį įmušė 80-ąją min., kai T.Radzinevičius krūtine numetė kamuolį po N.Valskio kojomis, o šis iš baudos aikštelės vidurio smeigė į viršutinį vartų kampą. Vėliau „Sūduva“ tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose ir iškovojo pergalę.

Pakruojo „Kruoja“ – Marijampolės „Sūduva“ 2:4 (1:3).

„Kruoja“: M.Eltermanis, V.Pocevičius, D.Lunskis, D.Strockis (46 min. A.Tiškevičius), D.Arlauskis, G.Slavickas, A.Arlauskas, N.Mačiulis (59 min. A.Lipskis), Y.Keita, R.Vėževičius, R.Beniušis (46 min. N.Astrauskas).

„Sūduva“: D.Bartkus, T.Snapkauskas, G.Urba, D.Isoda, P.Bašičius, V.Baranovskis, M.Šoblinskas, P.Kiselevskis (53 min. P.Daukša), N.Valskis, A.Brokas (85 min. D.Tumosa), T.Radzinevičius (83 min. M.Kdouh).

Įvarčiai: N.Mačiulis (16), R.Vėževičius (65); N.Valskis (20, 36, 80), T.Radzinevičius (45).

Teisėjas D.Petraška.

Geltonos kortelės: Y.Keita (32); P.Bašičius (42), M.Kdouh (90).

...

2013 Spa 21 11:07

Nesportiškai pasielgęs E.Vaitkūnas padovanojo tašką „Ekranui“
Martynas Pocius 2013-10-19 http://alyga.smscredit.lt/naujiena/Nesp ... ntarai/593" onclick="window.open(this.href);return false;

Puikiai antrąjį kėlinį sužaidęs Panevėžio „Ekranas“ sugebėjo atimti pergalę iš „SMScredit.lt A lygos“ čempionato lyderio Vilniaus „Žalgirio“. Lygiosiomis 1:1 (0:1) pasibaigusiose rungtynėse sostines komanda buvo labai arti ketvirtosios pergalės prieš panevėžiečius šiame sezone, tačiau pačioje dvikovos pabaigoje nesportiškai baudos aikštelėje pasielgusi E.Vaitkūnas dėka į „Žalgirio“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Jau 2-ąją rungtynių minutę Rytis Leliūga užklupo nepasiruošusią aikštės šeimininkų gynybą ir galėjo išvesti „Žalgirį“ į priekį, tačiau kamuolys sudrebino vartų skersinį, o pakartotinį smūgį atrėmė Kornelijus Timofejevas. Po šio momento persvara priklausė svečiams, tačiau pavojingų progų vilniečiams sukurti nepavyko, atjaunėjusi „Ekrano“ komanda gynėsi be klaidų.

Kėlinio viduryje žaidimas išsilygino. 21-ąją minutę puikią progą įvarčiui turėjo Marko Andjelkovičius, tačiau pirmasis legionieriaus smūgis atsimušė į vartų virpstą, o antrąjį į kampinį nukreipė Armantas Vitkauskas.

Po keturių minučių perdavimu iš gilumos vienas prieš vartus buvo išvestas Dejanas Djeničius, tačiau legionieriaus stiprus smūgis iš aštraus kampo buvo netikslus.

„Ekrano“ treneriams teko atlikti priverstinį keitimą ir perstatyti komandos sudėtį, kadangi rungtynių tęsti nebegalėjo traumą patyręs gynėjas Lukas Čerkauskas. Jį pakeitė puolėjas Arsenijus Buinickis.

Pasikeitusi gynybos linija atsilaikė neilgai. 31-ąją minutę panevėžiečiai suklydo darydami dirbtinę nuošalę ir po Egidijaus Vaitkūno perdavimo vienas prieš vartininką išbėgo Kamilis Bilinskis. Rezultatyviausias „Žalgirio“ futbolininkas savo šanso nepraleido.

Po penkių minučių savo galimybės neišnaudojo Luka Peričius. Gynėjas po Manto Kuklio perdavimo į baudos aikštelę aplenkė vartus palikusį K.Timofejevą, tačiau smūgiu galva į vartus nepataikė.

Antrojo kėlinio pradžioje Artūras Žulpa prieš vartus nugriovė M.Andjelkovičių. „Ekranas“ gražiai įžaidė baudos smūgį, tačiau pavojus A.Vitkausko ginamiems vartams nekilo.

Iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai buvo netoli išlyginamojo įvarčio 62-ąją minutę. Po tolimo panevėžiečio smūgio kamuolys kliudė gynėją ir nuskriejo visiškai laisvam baudos aikštelėje likusiam Edgarui Baranauskui, tačiau saugas labai apmaudžiai nepataikė į kamuolį ir suskubę gynėjai kilusį gaisrą užgesino.

„Ekrano“ spaudimas nemažėjo. Iš toli dukart smūgiavo A.Buinickis, galva po kampinio į vartus pabandė nukreipti E.Baranauskas. 77-ąją minutę M.Andjelkovičius gražiu reidu įsiveržė į baudos aikštelę ir parideno kamuolį Aurimui Verteliui. Šalia vartų praskriejęs saugo smūgis privertė už galvų griebtis stadione susirinkusius žiūrovus.

Kėlinio pabaigoje atrodė, kad keletą atakų surengęs „Žalgiris“ išsiveš pergalę, tačiau 90-ąją minutę už nesportinį elgesį baudos aikštelėje iš aikštės buvo pašalintas E.Vaitkūnas, apspjovęs varžovą. Negana to, rungtynių arbitras skyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo A.Buinickis, atnešęs komandai pelnytas lygiąsias.