Re: XXXIII (33) turas:

2014 Lap 03 14:52

"KRUOJOS" ATSTOVAI DŽIAUGIASI MAČU SU "ŽALGIRIU"

Pakruojo "Kruojos" treneris ir futbolininkai po lygiųjų su Vilniaus "Žalgiriu" džiaugėsi, kad pavyko gerai atlikti savo užduotis.

"Rungtynės buvo geros ir žaidybine, ir emocine prasme, - po rungtynių kalbėjo "Kruojos" vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas. - "Žalgiris" savo veiksmuose šį tą pakeitė, tačiau esminiai principai liko - kombinacinis žaidimas, gynybos išplėtimas, ilgi perdavimai. Mes tam rengėmės. Abi komandos sukūrė gal ne itin daug progų įvarčiams pelnyti, bet jos buvo labai pavojingos. Reikia pagirti gynėjus ir abu vartininkus, kurie šiandien puikiai padirbėjo."

Pasak pakruojiškių stratego, rungtynės baigėsi teisingu rezultatu.

"Rungtynės, manau, ir mums, ir žiūrovams įsimins kaip gražios ir įdomios. Rezultatas, tikriausia, dėsningas, nes abi komandos turėjo progų įmušti", - sakė V. Čeburinas.

"Kruojos" vidurio gynėjas Radanfah Abu Bakras galėjo tapti rungtynių didvyriu. Antrajame kėlinyje po jo tolimo smūgio kamuolys pataikė į "Žalgirio" vartų virpstą.

"Manau, žaidėme gerai, visi esame patenkinti savo pasirodymu. Turėjome progų laimėti rungtynes, gal kitą dieną pasisektų labiau ir įmuštume, - po mačo kalbėjo "Kruojos" legionierius iš Trinidado ir Tobago. - Šiandien ėjome į aikštę laimėti, žaidėjai atidavė visas jėgas. Kovojome dėl kiekvieno kamuolio ir džiaugiamės tuo, ką šiandien nuveikėme."

Pasak futbolininko, rungtynės su "Žalgiriu" jo komandai buvo ypatingas iššūkis.

"Visada yra didelė motyvacija žaisti su čempionais. Visi buvome užsivedę kovai, planavome žaisti agresyviai, versti varžovus klysti ir mums tai pavyko. Gaila tik, kad nepavyko įmušti", - tvirtino R. Abu Bakras

...

2014 Lap 03 14:54

KRUOJA 0 - 0 ŽALGIRIS
XXXIII TURAS 2014 11 02 12:00, PAKRUOJIS

NAUJIENOS GYVAI

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

90' Teisėjas prideda 3 minutes.
90' Dar vienas "Žalgirio" kampinis. A. Žulpa jį užbaigia galingu smūgiu, kurį atmuša vartininkas. Vėliau vilniečiai prasižengia baudos aikštelėje ir pavojingas epizodas baigiasi.
87' T. Bobbas vėl atsiduria atakos smaigalyje ir bandydamas permesti kamuolį per mūsų vartininką nepataiko į vartus.
86' Po "Kruojos" kampinio kamuolys vėl skrieja į vartų ploną, "Žalgirį" vėl tenka gelbėti A. Bražinskui.
84' T. Bobbas pirmuoju lietimu smūgiuoja į vartus ir šauna visiškai prie pat virpsto.
83' "Kruojos" ekipoje N. Mačiulį keičia T. Bobbas.
82' Dar vienas "Žalgirio" kampinis pavojaus "Kruojai" nesukelia.
81' A. Žulpa keičia L. Pilibaitį.
80' Po A. Veličkos perdavimo iš krašto kamuolį liečia V. Šilėnas ir L. Pilibaitis. Po pastarojo lietimo M. Matuzas sunkiai, bet apgina savo vartus.
79' Po V. Šilėno perdavimo A. Velička pirmas liečia kamuolį baudos aikštelėje, bet vartų link jo nukreipti nepavyksta.
75' "Žalgiriui" pastaruoju metu nesiseka ilgiau palaikyti kamuolį. Tuo naudodamasi "Kruoja" stengiasi pulti vis aktyviau.
73' "Kruojos" ekipoje T. Birškys keičia A.Bagočių.
71' A. Velička keičia E. Baniulį.
67' Du iš eilės "Kruojos" kampiniai. Po pirmojo vilniečius nuo įvarčio iš pradžių gelbsti A. Bražinskas, po to - L. Pilibaitis.
65' G. Freidgeimas keičia J. Wilką. Tai reiškia, kad V. Šilėnas dabar rungtyniaus krašto saugo pozicijoje.
64' R. Abu Bakras kairiąja šauna iš toli ir pataiko į virpstą!
60' K. Andreou greitą ataką užaigia smūgiu į vartus, bet kamuolį gaudo "Kruojos" vartininkas.
55' A. Bražinskas per dvi "Kruojos" atakas iš eilės susiduria su varžovais. Po antrojo vartininkas lieka ant žolės, bet rungtynes gali tęsti.
52' K. Andreou uždirba baudos smūgį beveik ant baudos aikštelės linijos kairėje. M. Kuklys smūgiuoja iš aštraus kampo tiesiai į vartus, bet kamuolį gaudo vartininkas.
48' R. Veževičius smūgiuoja iš toli ir pritrūksta tik truputį tikslumo iki įvarčio.

Prasidėjo antrasis kėlinys.

Po keleto akimirkų teisėjas skelbia pirmojo kėlinio pabaigą. Kol kas - 0:0.

45' J. Wilkas dešiniajame krašte klaidina gynėją ir po jo perdavimo "Kruojos" baudos aikštelėje kyla tikras gaisras. Deja, L. Pilibaitis kamuolio nepasiekė, o K. Andreou vėliau nepataikė į vartus.
43' Po "Kruojos" žaidėjo perdavimo iš dešinės A. Bražinskas sužaidžia neryžtingai ir R. Beniušis gauna puikią progą pasižymėti. Laimei, puolėjas nespėjo susiorientuoti situacijoje ir kamuolio nepasiekė.
41' Kamuolį daug daugiau laiko kontroliuoja "Žalgiris", bet "Kruoja" pavyzdingai ginasi ir neprisileidžia vilniečių prie vartų.
36' Po kampinio šeimininkai permeta kamuolį per A. Bražinską, bet kamuolį nuo vartų linijos atmuša "Žalgirio" žaidėjas. "Kruojos" futbolininkai mano, kad kamuolys kirto vartų liniją ir reikalauja įvarčio, bet teisėjai mano kitaip.
32' Trys "Žalgirio" kampiniai iš eilės, bet nė vienas jų nesibaigia smūgiu į vartus.
29' Pirma 100-procentinė "Žalgirio" proga. M. Kuklys suklaidino du varžovus ir pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę. Ten jo vėl vos nepasiekė E. Baniulis, bet kamuolys atiteko visiškai laisvam K.Andreou. Deja, kipriečiui įmušti nepavyko..
25' R. Beniušis pavojingai smūgiuoja iš toli, bet A. Bražinskas šuolyje tvirtai gaudo kamuolį.
22' Iš karto į greitą ataką pasileidę vilniečiai vieną prieš vartininką išveda E. Baniulį. Deja, puolėjas per daug suartėja su vartininku ir smūgiuoja netaikliai.
22' Pirmasis "Kruojos" kampinis įžaidžiamas ir baigiasi labai netiksliu perdavimu.
19' Dar vienas pavojingas J. Wilko perdavimas E. Baniulio link. Puolėjui pritrūksta poros centrimetrų, kad pasiektų kamuolį galva pora metrų nuo vartų.
17' Pakruojo komanda uždirba du baudos smūgius, siunčia kamuolį į baudos aikštelę, bet žalgiriečiai ginasi patikimai.
13' Vaidotas Šilėnas po pražangos įspėjamas.
12' Po J. Wilko perdavimo iš kairiojo krašto "Kruojos" vartininkas aplenkia Edviną Baniulį ir nutraukia pavojingą ataką.
10' Aivaras Bagočius perima kamuolį kairėje ir priartėjęs prie baudos aikštelęs smūgiuoja. Kamuolys skrieja tiesiai į gerai poziciją užsiėmusį A. Bražinską.
7' Su iš eilės "Žalgirio" kampiniai. Abu kartus dvikovas ore laimi šeimininkai.
4' Pirmą smūgį vartų link šiose rungtynėse atlieka "Kruojos" puolėjas Ričardas Beniušis. Smūgiu iš eigos jis siunčia kamuolį virš šiandien Aivaro Bražinsko ginamų vartų.
Rungtynės prasidėjo.

"Kruoja" pagerbia į aikštę žengiantį "Žalgirį" išsirikiavę į čempionų tunelį. Gražus šeimininkų gestas!

...

2014 Lap 03 17:35

XXXIII turo apžvalga: įvarčių sausra
Nerijus Kesminas, alyga.lt

Keturi. Tokio nerezultatyvaus turo šį sezoną dar nebuvo ir, tikėtina, nebus. Keturi įvarčiai yra dukart mažiau nei iki tol buvusiame nerezultatyviausime - 14-ajame - ture. Tada kamuolys atsidūrė vartuose aštuonis sykius.

Nuliai. Juos savo įmuštų įvarčių grafoje stebėjo septynios iš dešimties lygos komandų. Įmušti sugebėjo tik trijų klubų futbolininkai.

Pusė. Lygiai pusę turo įvarčių įmušė Carlosas Aibaras iš Marijampolės "Sūduvos", 2:1 laimėtoje dvikovoje Panevėžyje prieš "Ekraną" pasiuntęs kamuolį į tinklą dukart.

Frazė. "Dievas ir C.Aibaras padėjo, išsivežame tris taškelius", - konstatavo "Sūduvos" treneris Audrius Ramonas.

Linija. Prie jos išsirikiavo trys komandos - prieš paskutinius tris turus "Sūduva", "Trakai" ir Klaipėdos "Atlantas" turi po lygiai, po 56, taškus. Situacija tokia - norint medalių, visiems reikia surinkti daugiau taškų už konkurentus. Arba pabandyti pavyti antroje vietoje esančią Pakruojo "Kruoją". Jei Marijampolės, Trakų ir Klaipėdos komandos surinktų po lygiai taškų sezono pabaigoje, "SMScredit.lt A lygos" čempionato reglamentas juos išrikiuotų taip: aukščiausiai - "Trakai", toliau - "Sūduva", dar žemiau - "Atlantas".

Egzaminas. 0:0 su "Žalgiriu" sužaidusi "Kruoja" persvarą prieš persekiotojų trejetą padidino iki šešių taškų, bet sidabras toli gražu nėra ranka pasiekiamas - sezono finiše Pakruojo komandai teks sužaisti su "Sūduva", "Trakais" ir "Atlantu".

Strategija. Armantas Vitkauskas, Deividas Šemberas užribyje, Georgas Freidgeimas ir Artūras Žulpa - ant suolo, Aivaras Bražinskas, Algis Jankauskas, Paulius Janušauskas bei Edvinas Baniulis - aikštėje nuo pirmųjų minučių. "Žalgiris" Pakruojyje stengėsi išvengti pagrindinių žaidėjų traumų ir kortelių prieš svarbias LFF taurės turnyro rungtynes su "Sūduva", bet iškovoti pergalės "Kruojai" tai nepadėjo.

Bėdos. "Trakai" pralaimėjo ketvirtąsias "SMScredit.lt A lygos" rungtynes iš eilės ir leido save pavyti ne tik "Atlantui", kuriam pajūryje nusileido 0:1, bet ir "Sūduvai". Negana to, kitose rungtynėse Edgaro Jankausko treniruojamai komandai dėl kortelių negalės padėti gynėjas Linas Klimavičius, saugas Darius Miceika ir puolėjas Dmitrijus Koubas. Paguoda - grįžta nuobaudas išsilaižęs Jurijus Kendyšas.

Pastaba. "Įdomi detalė - per dvejas rungtynes su "Sūduva" ir "Trakais" į vartus mušiau vieną kartą, bet įmušiau", - akcentavo pergalingą įvartį į trakiškių vartus pasiuntęs "Atlanto" saugas Donatas Kazlauskas, kurio dublis prieš tai leido klaipėdiečiams išplėšti pergalę dvikovoje su "Žalgiriu".

Atkarpa. "Sūduva" nepralaimėjo jau aštuntų "SMScredit.lt A lygos" čempionato rungtynių iš eilės. Tai - šiuo metu ilgiausia serija lygoje.

Žudikas. "Ekrano" puolėjas Edvardas Tamulevičius įmušė penktose rungtynėse iš eilės. Šįsyk - vėl po to, kai pakilo į kovą nuo atsarginių suolo.

Tyliai. Rezultatyviausias šio sezono "SMScredit.lt A lygos" futbolininkas Niko Tokičius 0:0 su "Klaipėdos granitu" sužaistose rungtynėse neįmušė. Bet to nepadarė ir artimiausi jo persekiotojai - trimis taikliais smūgiais snaiperių sąraše atsiliekantys Linas Pilibaitis iš "Žalgirio" ir Ričardas Beniušis iš "Kruojos".

Šviesa. Tai, kad "Dainava" su Gargždų "Banga" žaidė dirbtinės šviesos užlietame stadione vakare, laimės Dzūkijos komandai neatnešė - dvikova baigėsi 0:0. Čempionato autsaiderių akistatos rezultatas labai nestebina - dzūkų komanda neįmušė jau trečiose rungtynėse iš eilės, o gargždiškiai, nors dažniausiai pastaruoju metu įvarčių retkarčiais įkrapšto, patys per porą dvikovų stipresniems varžovams leido įmušti aštuonis kartus.