295) 13:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Trakai-2 (Trakai), Kazlų Rūdos m. stadionas

296) 18:00 Žalgiris B (Vilnius) - Auska (Alytus), LFF stadionas

289) 13:00 Palanga (Palanga) - Panevėžys (Panevėžys), Palangos m. stadionas

297) 14:00 MRU (Vilnius) - Banga (Gargždai), LFF stadionas

290) 18:00 Kaunas (Kaunas) - Lokomotyvas (Radviliškis), NFA stadionas

2015 Spa 24 12:02

33 ture – maksimalių išbandymų metas „Žalgiriui B“ ir „Bangai“

Šeštadienis, 10.24, 13:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.
Kazlų Rūdos „Šilas“ – „Trakai-2“

Viena atkakliausių turo dvikovų šį savaitgalį turėtų vykti Kazlų Rūdoje, kur vietos „Šilas“ dėl labai svarbios pergalės susikaus su „Trakais-2“. Ketvirtoje pozicijoje šiuo metu esantis „Šilas“ dar turi teorinių, nors ir menkų, šansų pakovoti dėl medalių, todėl jiems pergalė būtina, o tada jau tektų laukti varžovų „dovanėlių“. Nors trakiškiai šį sezoną medaliais jau nepasipuoš, visada itin atkakliai kovojantys riteriai nebus lengvai įveikiami. Pastaruosius du turus trakiškiai iškovojo įtikinamas pergales bei pademonstravo gerą gynybą – patys per du susitikimus pelnė 9 įvarčius bei nei vieno nepraleido. Intriguojanti dvikova šeštadienį tiesiogiai per http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Šeštadienis, 10.24, 13:00, Kėdainių miesto stadionas.
Kėdainių „Nevėžis“ – Kelmės „Kražantė“

Šioje dvikovoje taškai svarbūs bus abiems ekipoms, jei jos dar turi tikslų pagerinti padėtį turnyro lentelėje. Šiuo metu septintoje vietoje esantis „Nevėžis“ vos tašku atsilieka nuo laipteliu aukščiau žengiančios „Palangos“ bei trimis taškais – nuo penktosios pozicijos. Sėkmės atveju ir „Kražantė“ iškovojusi tris taškus galėtų palypėti turnyro lentelėje, nors dabar žengia trylikta. Nors pirmajame mače Kelmėje „Nevėžis“ šventė pergalę net 6:0 ir nepaliko „Kražantei“ jokių vilčių, tačiau netikėtumų šiame sezone jau buvo, todėl ir ši dvikova dar gali pažerti staigmenų.

Šeštadienis, 10.24, 13:00, Kretingos miesto stadionas.
Kretingos „Minija“ – Tauragės „Tauras“

Praėjusiame ture tiek „Minija“, tiek „Tauras“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Ypatingai liūdnai praėjęs mačas susiklostė tauragiškiams, kurie ne tik patyrė skaudų pralaimėjimą, tačiau ir turėjo stebėti triumfuojančią „Lietavą“. „Minija“ taip pat nebus lengvas varžovas, nors kretingiškiai pastaruoju metu nėra ta ekipa, kuri demonstruotų stabilų žaidimą. Kretingiškiai šiuo metu žengia šešiolikti, o „Tauras“ – septynioliktas. Sunku pasakyti, ar šią dvikovą galima pavadinti lygiaverčių varžovų kova, nes „Minija“ savo gretose turi žymiai daugiau patyrusių žaidėjų, tačiau žvelgiant į rezultatus, mačas gali būti labai įdomus.

Šeštadienis, 10.24, 13:00, Šilutės miesto stadionas.
„Šilutė“ – Telšių „Džiugas“
Dar viena turnyro lentelės kaimynių dvikova vyks Šilutėje, kur vietos ekipa susikaus su „Džiugo“ vienuolike. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas baigėsi telšiškių pergale 2:1, todėl Šilutės ekipa turės ambicijų siekti revanšo. Nors „Džiugas“ šiuo metu žengia dešimtoje pozicijoje, o „Šilutė“ tik laipteliu aukščiau, tačiau ir iškovoję tris taškus telšiškiai savo pozicijų nepagerintų. Visgi norint išlikti dešimtuke, pergalė Žemaitijos komandai svarbi, kad būtų galima padidinti atotrūkį nuo žemiau esančių varžovų. Įdomią lygiaverčių ekipų dvikovą kviečiame stebėti Šilutės miesto stadione.

Šeštadienis, 10.24, 18:00, LFF stadionas.
Vilniaus „Žalgiris B“ – Alytaus „Auska“

Vieną po kito varžovus triuškinantys žalgiriečiai, be jokios abejonės, neketina sustoti ir kovoje su Alytaus vienuolike, juo labiau, jog dabar pergalės itin svarbios. Norėdami užsitikrinti sidabro medalius, futbolininkai turi žaisti užtikrintai ir be klaidų. Būsimiems varžovams vilniečių iššūkis bus itin nelengvas, ekipas turnyrinėje lentelėje skiria net 13 laiptelių, tad nelygios varžovų jėgos užtikrina, jog norint atsilaikyti prieš žalgiriečius alytiškiams teks atiduoti visas jėgas. Pirmajame ekipų susitikime „Žalgiris B“ alytiškius nubaudė 4 įvarčiais, į savus praleisdami 1, tad kaip „Auskai“ seksis atsilaikyti šį kartą bei ar pavyks žalgiriečiams surengti dar vieną įvarčių fiestą – paaiškės jau šį šeštadienį.

Sekmadienis, 10.25, 13:00, Palangos stadionas.
„Palanga“ – „Panevėžys“
Vieną iš labiausiai intriguojančių susitikimų šiame ture bus galima išvyksti Palangos stadione, kur jėgas surems „Palangos“ ir „Panevėžio“ ekipos. Viena kitos vertos ekipos, neabejotinai, kovos užtikrintai ir iki galo, nes abiems komandoms šie taškai leistų pakovoti dėl aukštesnių pozicijų. Šiuo metu „Palanga“ su 58 taškais rikiuosi šeštoje, tuo tarpu „Panevėžys“ su 55 taškais dvejais laipteliais žemiau – aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmojo rato ekipų susitikimas Panevėžyje finišavo aikštės šeimininkų pergale rezultatu 2:1, tad galima tikėtis, jog šįkart „Palanga“ sieks revanšo.

Sekmadienis, 10.25, 14:00, LFF stadionas.
Vilniaus MRU – Gargždų „Banga“

Praėjusiame ture namų aikštėję patyrusio pralaimėjimą prieš „Palangos“ vienuolikę, MRU šįsyk laukia ne ką lengvesnis išbandymas – ekipa namuose priims „Bangos“ futbolininkus, kurie pastaraisiais turais varžovų vartus šturmuoja be gailesčio. Ir nors galima nuspėti, jog vilniečiai mėgins pasipriešinti ir pergalės namuose lengvai atiduoti nenorės, juo labiau, jog pirmajame rate vilniečiai privalėjo pripažinti varžovų pranašumą, šiuo metu trečioje turnyrinės lentelės vietoje esančių ir dėl medalių kovojančių gargždiškių tikslas vienas – pergalė ir trys taškai.

Sekmadienis, 10.25, 18:00, S.Dariaus ir S.Girėno stadionas.
„Kaunas“ – Radviliškio „Lokomotyvas“
32–jame ture iš varžovų sulaukę tikro įvarčių šturmo, Kauno futbolininkai, be abejonės, rungtynėse su Radviliškio futbolininkais sieks reabilituotis. Tačiau galima nuspėti, jog šį tikslą įgyvendinti lengva nebus. Vienu tašku turnyrinėje lentelėje atsiliekantis „Lokomotyvas“, po ilgo nesėkmių laikotarpio, ateinančiame ture turnyrinės lentelės kaimynams mėgins įrodyti savo pranašumą. Pirmajame rate rungtynes baigę lygiosiomis, futbolininkai taip ir neišsiaiškino, kuri ekipa pranašesnė, tad kuriai komandai pavyks įsirašyti pergalę – paaiškės jau šį sekmadienį.

2-0, po Beniušio smūgio,

2-1 per vartininką permetė, o ŠILAS tikėjosi nuošalės..

36 min. trys šansai vienos atakos metu, bet virpstas ir nieko nebeužaštrino..

...

2015 Spa 24 14:06

3-1 ŠILAS savo klampioje aikštėje jaučiasi geriau.. :roll: beniuųis du įvarius pelnė, bet rezultatyviausiu I-os lygos snaiperiu jam netapti.. :D

4-1 Urbšys dar kala vinuką..

FK ŠILAS 4 : 1 FK TRAKAI-2

...

2015 Spa 26 10:19

„Šilas“ 4 - 2 „Trakai-2“

LFF Pirmos lygos trisdešimt trečiojo turo mače tarp „Šilo“ ir „Trakų-2“ pergalę rezultatu 4:1 (2:1) šventė Kazlų Rūdos vienuolikė. Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę iškovojo „Trakai–2“, tuomet varžovus įveikę rezultatu – 1:0.

Jau 2-ąją rungtynių minutę pirmasis pavojus kilo aikštės šeimininkams, kai atakos smaigalyje atsidūrė Andrius Kazakevičius, visgi „Šilui“ apsiginti pavyko. Ilgai neteko laukti ir Kazlų Rūdos ekipos atsako, kai 8-ąją minutę po tikslaus Evaldo Grigaičio perdavimo Ričardas Beniušis smūgiu galva realizavo pirmąjį rungtynių įvartį ir „Šilą“ išvedė į priekį – 1:0. Prabėgus dar aštuonioms kėlinio minutėms po puikaus Ramūno Mačežinsko perdavimo Ričardas Beniušis pasižymėjo dubliu – 2:0. 19-ąją kėlinio minutę „Trakų-2“ situacija sušvelninti pavyko Sergejui Shevchukui – 1:2. 36-ąją minutę dar vieną greitą išpuolį surengė „Šilas“, atakos metu ekipa turėjo net tris šansus kamuolį pasiųsti į trakiškių vartus, deja, kamuolys varžovų vartų tinklo nepasiekė. Per likusį kėlinio laiką daugiau įvarčių pasiekta nebuvo. Rezultatu – 2:1 pirmavo aikštės šeimininkai.

Sugrįžus po pertraukos „Šilas“ nuo pirmųjų kėlinio minučių varžovams gan aktyviai kūrė vieną ataką po kitos, 51-ąją ir 52-ąją minutėmis galimybę įvarčius padidinti turėjo Ramūnas Mačežinskas, tačiau futbolininko bandymai, deja, buvo netikslūs. 57-ąją minutę prasižengus „Trakų-2“ žaidėjui, 11 m. baudinio metu 10-ąjį savo sezono įvartį sėkmingai realizavo Gytis Urba – 3:1. „Šilo“ išpuoliai tęsėsi 66-ąją minutę „Trakams-2“ kilo dar vienas pavojus ir nors ši ataka iki galo sėkmingai užbaigta nebuvo, tačiau jau 69-ąją minutę trakiškių gynybą pralaužė ir ketvirtąjį „Šilo“ įvartį pelnė ekipos kapitonas Andrius Urbšys – 4:1. Antrajame kėlinyje „Trakams-2“ didesnių progų susikurti bei rezultato sušvelninti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui svečiai turėjo pripažinti „Šilo“ pranašumą, kuris pasiekęs revanšą pergalių seriją pratęsė iki keturių ir išsaugojo šansus kovoti dėl bronzos.

Rungtynių statistika

Kazlų Rūdos „Šilas“ – „Trakai-2“ 4:1(2:1)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 8min. Ričardas Beniušis (1:0), 16 min. Ričardas Beniušis (2:0), 19 min. Sergejus Shevchukas(2:1), 57 min. Gytis Urba (3:1), 69 min. Andrius Urbšys (4:1).

Įspėjimai: 28 min. Aurimas Raginis – geltona kortelė („Šilas“), 44 min. Mantas Leonavičius – geltona kortelė („Trakai-2“).

2015 Spa 26 10:25

A.Silvos ir S.Babiliaus vedamas „Nevėžis“ įsirašė antrąją sezono pergalę prieš „Kražantę“

LFF Pirmos lygos trisdešimt trečiojo turo rungtynėse tarp „Nevėžio“ ir „Kražantės“ pergalę rezultatu 5:4 (1:3) šventė kėdainiškiai. Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę taip pat iškovojo „Nevėžis“, tuomet varžovų vartus šturmavęs 6 įvarčiai ir rungtynes užbaigęs rezultatu – 6:0.

Aktyviai pradėjusi rungtynes Kelmės „Kražantė“ jau 6–ąją kėlinio minutę pralaužė „Nevėžio“ vartus, kai tiksliu smūgiu kamuolį kėdainiškiams į vartus pasiuntė Andrius Viktoravičius – 1:0. Kelmiškiai atakas tęsė ir jau 19–ąją minutę „Kražantės“ įvarčius padvigubino Vaidas Viktoravičius – 2:0. 25–ąją minutę prasižengus „Kražantės“ futbolininkui 11 m. baudinį sėkmingai realizavo Alison E Silva, varžovų pranašumą mažindamas – 1:2. 40–ąją kėlinio minutę dubliu rungtynėse pasižymėjo Vaidas Viktoravičius, Kelmės vienuolikės pranašumą dar kartą didindamas – 3:1.

Sugrįžus po pertraukos aukštesnę pavarą įjungė aikštės šeimininkai, 52–ąją minutę įvarčių šturmą pradėjo Simonas Babilius, po kurio įvarčio netrukus pasižymėjo ir Alison E Silva, rezultatą išlygindamas – 3:3. Prabėgus dar trims rungtynių minutėms rezultatą „Nevėžiui“ naudinga linkme pasuko dubliu pasižymėjęs S.Babilius, o ilgai neteko laukti ir ekipos draugo A. Silva įvarčio, po kurio kėdainiškiai galėjo džiaugtis pasiektu pranašumu – 5:3. 76–ąją minutę „Nevėžio“ pranašumą sumažino rungtynėse hetriką pelnęs Vaidas Viktoravičius – 4:3. Iki kėlinio pabaigos daugiau įvarčių nepelnę ir atkakliame mače neišsaugoję savo pranašumo „Kražantės“ futbolininkai turėjo pripažinti „Nevėžio“ pergalę rezultatu – 5:4 (1:3).

Kėdainių „Nevėžis“ – Kelmės „Kražantė“ 5:4 (1:3)

Kėdainių miesto stadionas: 110 žiūrovų

Įvarčiai: 6 min. Andrius Viktoravičius (0:1), 19 min. Vaidas Viktoravičius (0:2), 25 min. Alison E Silva (1:2), 40 min. Vaidas Viktoravičius (1:3), 52 min. Simonas Babilius (2:3), 58 min. Alison E Silva (3:3), 61 min. Simonas Babilius (4:3), 68 min. Alison E Silva (5:3), 76 min. Vaidas Viktoravičius (5:4).

Įspėjimai: 24 min. Rimvydas Čypas – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Spa 26 10:27

„Tauras“ pergalių badą nutraukė Kretingoje

LFF Pirmos lygos trisdešimt trečiojo turo rungtynėse tarp „Minijos“ ir „Tauro“ pergalę ir tris taškus iškovojo Tauragės vienuolikė – 4:2 (2:0). Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę šventė kretingiškiai, tuomet varžovus įveikę rezultatu – 1:0.

Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti, 15–ąją kėlinio minutę sėkmingai realizavęs baudinį „Taurą“ į priekį išvedė Karolis Ašmonas – 1:0. Nors abi ekipos demonstravo aktyvų žaidimą, tačiau abiems rezultatyvias progas kurti sekėsi sunkiai. 35–ąją kėlinio minutę tauragiškių įvarčius padvigubino tikslus Gabrielio Mensah smūgis – 2:0. Iki kėlinio pabaigos aikštės šeimininkams įvarčio pelnyti nepavyko.

Sugrįžus po pertraukos 52–ąją minutę tauragiškiams „Minijos“ gynybą dar kartą pavyko pralaužti, šįkart tikslų smūgį kretingiškiams į vartus pasiuntė Romas Auškalnis – 3:0. Prabėgus trims rungtynių minutėms rezultatą sušvelninti pavyko Nerijui Jurkaičiui, po kurio įvarčio rezultatas tapo – 1:3. 75–ąją rungtynių minutę „Taurui“ savo pranašumą pavyko padidinti, atakos smaigalyje atsidūręs Gabrielis Mensah pasižymėjo dubliu, pelnydamas ketvirtąjį ekipos įvartį. Skaičiuojant paskutines rungtynių minutes svečių pranašumą kiek sušvelnino Stasys Vyšniauskas, po kurio sėkmingai realizuoto baudinio rezultatas tapo – 2:4. Iki kėlinio pabaigos daugiau įvarčių pasiekta nebuvo, po ilgo nesėkmių laikotarpio pergalę svečiuose šventė Tauragės vienuolikė.

Kretingos „Minija“ – Tauragės „Tauras“ 2:4 (0:2)

Kretingos miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 15 min. Karolis Ašmonas (0:1), 35 min. Gabrielis Mensah (0:2), 52 min. Romas Auškalnis (0:3), 55 min. Nerijus Jurkaitis (1:3), 75 min. Gabrielis Mensah (1:4), 88 min. Stasys Vyšniauskas (2:4).

Įspėjimai: 39 min. Vilius Kazlauskas – geltona kortelė („Minija“), 47 min. Donatas Gaižauskas– geltona kortelė („Tauras“), 82 min. Deivydas Gedvilas – geltona kortelė („Minija“), 89 min. Aurimas Žmuidinavičius – geltona kortelė („Tauras“).

...

2015 Spa 26 10:28

„Šilutės“ ir „Džiugo“ akistatoje – savo pranašumą antrą kartą sezone įrodė telšiškiai

LFF Pirmos lygos trisdešimt trečiojo turo rungtynėse tarp „Šilutės“ ir „Džiugo“ pergalę rezultatu – 2:0 (1:0) iškovojo Telšių vienuolikė. Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę taip pat šventė telšiškiai, tuomet varžovus įveikę rezultatu –2:1.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo gan apylygę bei atkaklią kovą, tačiau kurį laiką rezultatyvių progų ekipoms sukurti nepavyko. Visgi įpusėjus pirmajam kėliniui aikštės šeimininkų vartus pavyko pralaužti Eimantui Marozui, po kurio tikslaus įvarčio „Džiugas“ pirmavo – 1:0. Nors iki kėlinio pabaigos realių progų pelnyti įvarčius turėjo tiek Šilutės, tiek Telšių vienuolikė, iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepakitęs, rezultatu – 1:0 pirmavo svečiai.

Sugrįžus po pertraukos abi ekipos tempo nemažino ir mėgino kurti rezultatyvias progas, tačiau kamuolys kurį laiką nei vienos ekipos vartų nepasiekė. Įpusėjus antrajam kėliniui atakos smaigalyje atsidūrusiam Andriui Lipskiui pavyko tiksliai kamuolį pasiųsti varžoms į vartus ir „Džiugo“ įvarčius padvigubinti – 2:0. „Šilutei“ iki rungtynių pabaigos varžovų gynybos pralaužti bei garbės įvarčio pelnyti nepavyko. Du įvarčius rungtynėse praleidę šilutiškiai sezono metu „Džiugo“ barjero neperlipo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Šilutė“ – Telšių „Džiugas“ 0:2 (0:1)

Šilutės miesto stadionas: 80 žiūrovų

Įvarčiai: 22 min. Eimantas Marozas (0:1), 69 min. Andrius Lipskis (0:2).

Įspėjimai: 27 min. Clarence Augustus Warrenas – geltona kortelė („Džiugas“), 41 min. Darius Paldauskas – geltona kortelė („Šilutė“).

...

2015 Spa 26 10:29

Įveikę „Auską“ – žalgiriečiai tęsia kovą dėl sidabro

LFF Pirmos lygos trisdešimt trečiojo turo „Žalgirio B“ ir „Auskos“ susitikime dar vieną pergalę rezultatu – 2:0 (1:0) įsirašė žalgiriečiai. Pirmajame šių ekipų mače rezultatu – 4:1 pergalę taip pat šventė „Žalgiris B“.

Pirmojo rungtynių įvarčio teko gerokai palaukti, 35–ąją kėlinio minutę „Auskos“ vartus pralaužti pavyko Dominykui Barauskui, po kurio tikslaus smūgio „Žalgiris B“ išsiveržė į priekį – 1:0. Nors pirmojo kėlinio metu žalgiriečiai sukūrė ne vieną pavojingą ataką, jų ekipai iki galo realizuoti nepavykdavo, po pirmosios rungtynių dalies rezultatu – 1:0 pirmavo aikštės šeimininkai.

Antrajame kėlinyje dominavimą aikštėje tęsė žalgiriečiai, tačiau susikurtų progų futbolininkams išnaudoti nesisekė. Nors alytiškiai taip pat turėjo galimybių susikurti rezultatyvias atakas, tačiau drausmingai gynęsi aikštės šeimininkai varžovų išpuolius nutraukdavo. 68–ąją minutę „Žalgirio B“ įvarčius padvigubino Danielis Romanovskis, kuris baudinio metu tiksliu smūgiu kamuolį pasiuntė į varžovų vartų tinklą – 2:0. Iki rungtynių pabaigos „Auskos“ ekipai garbės įvarčio pelnyti ir sušvelninti rungtynių rezultatą nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuota Vilniaus „Žalgirio B“ pergalė, kuri ekipai leidžia tęsti kovą dėl sidabro.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Alytaus „Auska“ 2:0 (1:0)

LFF stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 35 min. Dominykas Barauskas (1:0), 68 min. Danielis Romanovskis (2:0).

Įspėjimai: 87 min. Ervinas Baranauskas – geltona kortelė („Auska“), 88 min. Haroldas Šidlauskas – geltona kortelė („Žalgiris B“).

Pridėto laiko metu G. Juškos pelnytas įvartis išplėšė pergalę „Palangai“

LFF Pirmos lygos trisdešimt trečiojo turo „Palangos“ ir „Panevėžio“ susitikime po atkaklios kovos pergalę rezultatu – 1:0 (0:0) įsirašė aikštės šeimininkai. Pirmajame šių ekipų susitikime rezultatu – 2:1 pergalę šventė „Panevėžys“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos demonstravo itin permainingą ir atkaklų futbolą, aktyviai kurdamos „gaisrus“ tai prie vienos, tai prie kitos ekipos vartų. Nors kėlinio metu abi vienuolikės turėjo ne vieną progą pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau iki kėlinio pabaigos kamuolys nepasiekė nei vienos ekipos vartų.

Sugrįžusios po pertraukos ekipos tempo nemažino, tačiau susikurtų progų nei „Palangai“, nei „Panevėžiui“ iki galo užbaigti nesisekė. Kėlinio metu netrūko emocijų bei pavojingų išpuolių, kurie kėliniui įsibėgėjus tapo vis aštresni. Kai atrodė, jog rungtynių baigtis aiški ir ekipoms teks pasidalinti po tašką, pridėto laiko metu lemiamą įvartį rungtynėse pelnė Gvidas Juška, „Palangai“ iškovodamas pergalę.

„Palanga“ – „Panevėžys“ 1:0 (0:0)

Palangos stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 90+1 min. Gvidas Juška (1:0).

Įspėjimai: 27 min. Rokas Petrikas – geltona kortelė („Palanga“), 30 min. Jonas Skinderis – geltona kortelė („Panevėžys“), 45 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“), 59 min. Simonas Urbys – geltona kortelė („Palanga“), 67 min. Aivaras Meškinis – geltona kortelė („Panevėžys“).

...

2015 Spa 26 10:33

„Banga“ išvykoje iškovojo pergalę prieš MRU ir užsitikrino medalius

LFF Pirmos lygos trisdešimt trečiojo turo rungtynėse tarp MRU ir „Bangos“ svarbią pergalę rezultatu – 1:0 (0:0) iškovojo Gargždų vienuolikė. Pirmojo rato susitikime ekipos rungtynes užbaigė rezultatu – 2:1, tuomet pergalę taip pat šventė „Banga“.

Aktyviai rungtynes pradėjusios komandos kėlinio metu demonstravo atkaklų bei kovingą žaidimą. Nors aikštėje labiau dominavo bei kamuolio kontrolę valdė Gargždų „Banga“, tačiau susikurtų progų ekipai iki galo išpildyti nepavykdavo. Iki pirmojo kėlinio pabaigos rungtynių rezultatas išliko nepakitęs – 0:0.

Antrajame rungtynių kėlinyje buvo galima išvysti žymiai kietesnį žaidimą bei aštresnes ekipų atakas. Nors ilgą laiką gargždiškiams nesisekė realizuoti susikurtų progų, visgi 79–ąją minutę vilniečių vartus pavyko pralaužti Karoliui Urbaičiui ir Gargždų ekipą išvesti į priekį – 1:0. Iki kėlinio pabaigos ekipos tempo nemažino, tačiau daugiau įvarčių pasiekta nebuvo. Tiesa, MRU rungtynes teko užbaigti dešimtyje, kai po parodytos raudonos kortelės aikštę paliko Nerijus Astrauskas. Visgi šis posūkis rungtynėse rezultatui įtakos nepadarė, K. Urbaičio rungtynėse pelnytas įvartis „Bangai“ leido švęsti svarbią pergalę bei užsitikrintus medalius.

Vilniaus MRU – Gargždų „Banga“ 0:1 (0:0)

LFF stadionas: 43 žiūrovai

Įvarčiai: 79 min. Karolis Urbaitis.

Įspėjimai: 26 min. Dovydas Pačkauskas – geltona kortelė („Banga“), 33 min. Mantas Gudauskas – geltona kortelė („Banga“), 39 min. Tomas Misiūnas – geltona kortelė (MRU), 53 min. Latwayne Andersonas – geltona kortelė (MRU), 64 min. Ignas Kunickas – geltona kortelė (MRU), 88 min. Sigitas Urbys – geltona kortelė („Banga“), 90+1 min. Aivydas Ruškys – geltona kortelė (MRU), 90+2 min. Nerijus Astrauskas – raudona kortelė (MRU).