XXXIII turas

2011 Lap 03 12:17

Šį sekmadienį – paskutinis čempionų mačas!
2011 lapkričio 03d.

Lapkričio 6 d., sekmadienį, 15 val., naujieji šalies čempionai FK "Ekranas" Panevėžio "Aukštaitijos" stadione žais paskutines oficialias šio sezono rungtynes.

„Ekrano“ varžovai A lygos paskutiniame, XXXIII ture - Marijampolės „Sūduva“.

Dėmesio! Artėjant paskutiniam sezono mačui skelbiame akciją – LAIMĖS VALANDĄ: įėjimas į stadioną nuo 13:30 iki 14:30 – nemokamas (įėjimas nemokamas į visas tribūnas, išskyrus centrinę „B“). Be to, pirmuosius žiūrovus pavaišinsime karštu gėrimu - nemokama arbata ar kava!

Pasveikink čempionus, ateik į stadioną, palaikyk „Ekraną“ paskutinėse rungtynėse ir išvysk ekraniečių pergalės šokį, čempionų taurės įteikimą bei šventinius fejerverkus!
Visą gyvenimą, visad kartu!

...

Re: XXXIII turas

2011 Lap 03 12:29

Sezonas baigėsi. Paaiškėjo senas čempionas. Vienžo, nieko naujo. :lol:
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2011 kartus.

britty

2011 Lap 07 08:06

LFF A lygos XXXIII turo statistika (2011 11 05, 06)
2011-11-06

2011 m. Lietuvos futbolo federacijos A lygos čempionatas

XXXIII turo statistika

2011 11 05

194. Klaipėda (Klaipėda) - Banga (Gargždai) 0:5 (0:1)
Teisėjas: S.Slyva (Kaunas), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 26 min. ir 65 min. I.Bagdonas, 50 min. ir 61 min. A.Marcinkevičius, 62 min. M.Kura („Banga")
Įspėjimai: 74 min. V.Tarlazis („Klaipėda"); 53 min. G.Ratkus („Banga")

2011 11 06

193. Atlantas (Klaipėda) - Kruoja (Pakruojis) 0:3 (0:2)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 18 min. V.Čistjakovs, 25 min. M.Bagužis, 78 min. (iš 11m.) T.Tabatadzė („Kruoja")
Įspėjimai: 84 min. R.Stonys („Atlantas")

195. Mažeikiai (Mažeikiai) - Šiauliai (Šiauliai) 1:5 (0:2)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 250 žiūrovų
Įvarčiai: 90+1 min. V.Viktoravičius („Mažeikiai"); 24 min. K.Gusočenko, 31 min. L.Rimavičius, 49 min. ir 68 min. A.Rimkevičius, 88 min. I.Kozlovs („Šiauliai"); 17 min. V.Antipov („Mažeikiai") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 31 min. V.Polianskyy („Mažeikiai"); 82 min. K.Gusočenko („Šiauliai")
Pašalinimai: 14 min. T.Simaitis („Šiauliai")

196. Tauras (Tauragė) - Kaunas (Kaunas) 4:2 (0:1)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 55 min., 69 min. (iš 11m.) ir 80 min. G.Jerkovič, 67 min. V.Lukša („Tauras"); 18 min. E.Petkus, 48 min. N.Mačiulis („Kaunas")
Įspėjimai: 23 min. V.Lukša, 58 min. D.Borisovs, 71 min. M.Stanaitis, 80 min. G.Jerkovič („Tauras"); 68 min. M.Šoblinskas, 73 min. N.Mačiulis („Kaunas")
Pašalinimai: po rungtynių A.Juozaitis („Kaunas")

197. Dainava (Alytus) - VMFD „Žalgiris" (Vilnius) 1:3 (1:2)
Teisėjas: A.Sipailo (Daugpilis, Latvija), 1200 žiūrovų
Įvarčiai: 24 min. R.Stankevičius („Dainava"); 37 min., 40 min. ir 55 min. D.Matulevičius („Žalgiris")
Įspėjimai: 50 min. R.Vilėniškis, 90 min. L.Perič, 90+2 min. V.Šilėnas („Žalgiris")

198. Ekranas (Panevėžys) - Sūduva (Marijampolė) 2:2 (2:0)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 1800 žiūrovų
Įvarčiai: 25 min. A.Fofana, 44min. M.Savėnas („Ekranas"); 48 min. T.Eliošius, 68 min. E.Grigaitis („Sūduva")
Įspėjimai: 84 min. K.Chvedukas („Sūduva")

britty

2011 Lap 07 08:08

A lygos sezonas finišavo be staigmenų
2011-11-06

T.Stasevičiaus/tst-foto.lt nuotr.

Savaitgalį 33-ojo turo rungtynėmis finišavo 2011 metų Lietuvos futbolo federacijos A lygos sezonas. Paskutinę čempionato dieną sprendėsi vietų turnyro lentelės viduryje likimas: penktą poziciją užsitikrino Pakruojo „Kruoja", į šeštą ir septintą pakilo Gargždų „Banga" ir Tauragės „Tauras".

Debiutantei Alytaus „Dainavai" teko tenkintis septinta vieta, o paskutinė liko „Klaipėda". Rezultatyviausiu lygoje tapo paskutinėse rungtynėse Arsenijų Buinickį aplenkęs Deivydas Matulevičius.

„Kruojai" užsitikrinti penktąją vietą - aukščiausias pasiekimas klubo istorijoje - užteko pergalės išvykoje prieš Klaipėdos „Atlantą". Pakruojo ekipa ją iškovojo užtikrintai rezultatu 3:0. Po įvartį pirmajame kėlinyje įmušė latvis Valerijus Čistjakovas ir gynėjas Mindaugas Bagužis, o antrajame kėlinyje pasižymėjo gruzinas Toma Tabatadze.

Gargždų „Bangai" šeštą poziciją garantavo pergalė 5:0 prieš „Klaipėdą" ir palankus rezultatas kitose rungtynėse. Diena anksčiau vykusiame mače gargždiškiai uostamiestyje neturėjo vargo su klaipėdiečiais. Po du kartus pasižymėjo jaunieji puolėjai Ignas Bagdonas ir Aurimas Marcinkevičius, kartą - Mikas Kura. „Klaipėdai" ši nesėkmė reiškė, kad komanda dviem taškais atsiliko nuo „Atlanto" ir užėmusi paskutinę vietą turės palikti A lygą.

Septintas finišavo Tauragės „Tauras", kuriam prireikė įspūdingo antrojo kėlinio pasirodymo rungtynėse prieš FBK „Kauną". Tauragėje vykusiame mače svečiai pirmavo 2:0 po Edvino Petkaus ir Nerijaus Mačiulio įvarčių, tačiau nuo 55 iki 88 minutės tris kartus pasižymėjo serbų kilmės prancūzas Goranas Jerkovičius, kartą Vytautas Lukša, ir „Tauras" šventė pergalę 4:2. Tauragiškiai dėl palankesnio tarpusavio rungtynių santykio aplenkė Alytaus "Dainavą".

"Dainava" palankiai susiklosčius aplinkybėms dar pretendavo ir į penktąją poziciją, tačiau namuose 1:3 pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui" ir liko aštunta. Alytiškius namuose į priekį buvo išvedęs Renaldas Stankevičius, tačiau vėliau tris įvarčius pelnė iš Dzūkijos kilęs „Žalgirio" puolėjas Deivydas Matulevičius, kuris su 19 įvarčių dviem aplenkė dėl traumos paskutinį turą praleidusį Arsenijų Buinickį ir G.Jerkovičių.

Į ketvirtą vietą po metų pertraukos grįžę „Šiauliai" nieko nebelėmusioje dvikovoje 5:1 sutriuškino „Mažeikius" nepaisant to, kad didelę rungtynių dalį žaidė be vieno futbolininko. Dvikova galėjo pakrypti ir kita linkme, tačiau pašalinus vartininką Tadą Simaitį į jo vietą stovęs šiauliečių vartininkų treneris Audrius Paškevičius atrėmė ukrainiečio Vadimo Antipovo muštą 11 metrų baudinį. Tai įkvėpė šiauliečius ir vėliau jie pasižymėjo net penkis kartus, o „Mažeikiai" įmušė tik dvikovai baigiantis.

Principinėse rungtynėse tarp čempiono Panevėžio „Ekrano" ir bronzos medalininkės Marijampolės „Sūduvos" užfiksuotos lygiosios 2:2. „Ekranas" dominavo pirmajame kėlinyje ir pelnytai pirmavo po Adama Fofana ir Manto Savėno įvarčių, tačiau po pertraukos „Sūduva" atsigavo ir po Tado Eliošiaus bei Evaldo Grigaičio tikslių smūgių rezultatą išlygino.

Sezono pabaigą ir „Ekrano" ketvirtą kartą iš eilės laimėtus aukso medalius pažymėjo fejerverkai, o LFF prezidentas Liutauras Varanavičius A lygos nugalėtojams įteikė pereinamąją čempionų taurę.

Kitą sezoną „Ekranas" atstovaus Lietuvai UEFA Čempionų lygoje, o „Žalgiris" ir „Sūduva" rungtyniaus UEFA Europos lygoje. Pastarajame turnyre trečiuoju mūsų šalies atstovu gali tapti Vilniaus „REO" - jei laimėtų LFF taurės turnyrą arba finale nusileistų „Ekranui". Kitu atveju Europos lygoje žais ketvirtoji A lygos komanda „Šiauliai".

britty

2011 Lap 07 08:25

Čempionai sezoną užbaigė lygiosiomis
2011 lapkričio 05d.

Šalies čempionai, Panevėžio „Ekranas“ paskutinėse A lygos rungtynėse 2:2 taikiai išsiskyrė su Marijampolės „Sūduva“.

Nieko nebelemenčiose rungtynėse pirmame kėlinyje sėkmingiau rungtyniavo „Ekranas“. Nuo varžybų pradžios ekraniečiai ėmė kurti pavojingas progas prie svečių vartų. Pasižymėti ne kartą galėjo aktyviai rungtyniavę legionieriai Uchenna Umeh bei Adama Fofana.

Gausiai į rungtynes susirinkusiems žiūrovams įvarčių ilgai laukti nereikėjo. Jau minėtas A. Fofana 25 minutę iš arti nuginklavo „Sūduvos“ vartininką ir išvedė savo ekipą į priekį. Po šio epizodo tiek šis žaidėjas, tiek Aurimas Vertelis turėjo gerų galimybių padvigubinti rezultatą.

Kėlinio pabaigoje tą padarė Mantas Savėnas, maždaug iš keliolikos metrų technišku smūgiu perkėlęs per vartininką kamuolį pelnė antrąjį įvartį.

Po pertraukos aktyviau ėmė rungtyniauti svečiai iš Marijampolės. Jau „Ekrano“ vartų sargui Emilijui Zubui teko demontruoti savo meistriškumą gelbstint savo komandą nuo įvarčių. „Sausų“ vartų išsaugoti visgi nepavyko. T. Eliošius 48 minutę rezultatą sušvelnino, M. Grigaitis 68 min. jį ir išlygino.

Iki rungtynių pabaigos nei vienai ekipai nebepavyko pelnyti įvarčių ir komandos pasidalino po tašką.

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

2011 Lap 07 11:10

FK "Tauras" 4-2 FBK "Kaunas

Šiandien vykusiose A lygos XXXIII-iojo turo rungtynėse, kurios buvo ir paskutinės šiame sezone, Tauragės komanda padovanojo savo sirgaliams taip lauktą pergalę. Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo kauniečiai, kurie prasidedant antrajam kėliniui padvigubino pirmajame kėlinyje įgytą persvarą iki 0-2, "Tauras", ne pirmą kartą šiame sezone, pademonstravo kas yra tikras kovingumas ir sugebėjo rezultatą netik išlyginti bet ir patys susikurti dviejų įvarčių persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Po šių rungtynių "Tauras" pakilo į 7-ąją vietą, dėl geresnio įvarčių ir tarpusavio rungtynių santykio aplenkęs "Dainavą". Nors klubo tiksluose figūravo 4-5 vieta, žinant kaip šiais metais "kandžiojosi" net lygos autsaideriai, kokia sunki buvo sezono pradžia kai komanda negalėjo treniruotis namuose ir kad galėjome likti ir aštunti - tai tikrai neprasčiausias pasiekimas.

Džiugu paminėti, kad šiose rungtynėse sužaidė ir komandos kapitonas Tomas Sirevičius, kuris, kaip anksčiau tikėtąsi šiame sezone nebepasirodys, paneigė skeptikų prognozes ir žengė ant žaliosios vejos padėdamas komandai iškovoti reikalingą pergalę.

2011 Lap 07 15:15

Atkreipsiu dėmesį !
Matulevičius hat-tricka pasiekė

...

2011 Lap 07 15:24

37 min., 40 min. ir 55 min. D.Matulevičius („Žalgiris")

Ne per vieną kėlinį visus tris sumušė, tai ne tikrasis hettrikas. :lol: Bet vis tiek gražu. Turi puikią uoslę įvarčiui. :lol:

2011 Lap 07 15:27