Tiesiog smagu :roll: Cempionai musami traku :roll: tegu greiciau baige ta sezona tie pelesiai ir suniksta bu nebegaliu :twisted:

Atsibusk, diedukas, beeha muha, dabar ne kokie gūdus 1986-ieji, kai FKE buvo čempais ir gynė titulą...

jo, likviduoti juos reikia..

...

2014 Lap 10 19:27

69` jau 5-1 Labukas muša... :mrgreen: :P

Senukas

2014 Lap 10 19:29

5-1 :roll: Trakam tik su loozeriais losti sekas triuskina tokias komandeles,Pakruoji uzsibaiks ju kelias pergaliu pries lozerius :lol:

...

2014 Lap 10 19:32

FKE ruošiasi kitų metų kovoms III - Aukštaitijos lygoje..

šiais metais jaučiu kaip tik specialiai ją sukūrė pelėsiams, nes A lygoje per sunku jiems.. :mrgreen:

2014 Lap 10 19:54

Senuk, gal galėtum pasakyti, kad Kruoja praloštu paskutiniame ture, vis tiek kitame ture Kruoja užsitikrins 2 vietą, ko čia besidraskyti.Padėkit tiems nabagams, taip viską baigia pralošti.

...

2014 Lap 11 09:36

TRAKAI 5 - 1 EKRANAS
2014-11-10 | 34 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovų: 400

„Trakai“ mačą pradėjo aktyviai ir siekė pelnyti greitą įvartį. Teigiamą emocijų pliūpsnį savo sirgaliams šeimininkai suteikė 8-ąją minutę – po puikaus Tado Labuko perdavimo vienu lietimu Jurijus Mamajevas įbėgo į baudos aikštelę ir stipriu smūgiu į artimąjį vartų kampą tiesiog sušaudė Marių Suvaizdį.

Senosios sostinės riteriai ir toliau spaudė varžovus. Rezultatyvų perdavimą atlikęs T.Labukas per trumpą atkarpą neišnaudojo dviejų puikių progų pasižymėti, tačiau ko nepadarė buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas, tą padarė jo komandos draugas. 25-ąją minutę tikslaus perdavimo sulaukęs ir nuo varžovo pabėgęs Lukas Kochanauskas užtikrintai nuginklavo ekraniečių vartininką.

Svečiai per pirmąjį dvikovos pusvalandį atsakė tik pavieniais išpuoliais. Vienos atakos metu Simonas Urbys smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys buvo smūgiuotas gana silpnai, tad vartų sargui Pauliui Grybauskui problemų neiškilo.

Visgi 33-iąją minutę progas švaistęs T.Labukas pasiekė savo. Puolėjas privertė Roką Stanulevičių baudos aikštelėje prasižengti, o po to stojęs prie 11 metrų žymos susitvarkė su baudinio procedūra.

Tačiau netrukus ekranietis ištaisė savo klaidą. 35-ąją minutę R.Stanulevičius ne pirmą sykį įrodė, jog turi „smagią“ koją – panevėžietis labai tolimu baudos smūgiu sušvelnino rezultatą pelnydamas labai gražų įvartį.

Po pertraukos svečiai rungtyniavo šiek tiek kovingiau ir ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingų atakų nesukūrė. Nors 51-ąją minutę T.Labukas nepergudravo M.Suvaizdžio, bet netrukus tą pavyko padaryti L.Kochanauskui. 56-ąją minutę buvęs „Ekrano“ futbolininkas nuostabiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą atliko dublį.

Sulaukę skaudaus dūrio svečiai kiek prarado ūpą ir visiškai atidavė iniciatyvą varžovams, tuo „Trakų“ futbolininkai pasinaudojo 69-ąją minutę. Povilas Malinauskas atliko reidą dešiniuoju kraštu bei perdavė kamuolį link T.Labuko, o pabėgęs nuo varžovo patyręs puolėjas šį kartą neklydo ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Paskutinės minutės buvo tik formalumas. Nors „Ekrano“ jaunieji žaidėjai stengėsi sušvelninti rezultatą, tačiau šeimininkai patikimai gynėsi ir nesuteikė varžovams jokių vilčių. Savo ruožtu V.Lemežis į aikštę išleido rečiau rungtyniaujančius futbolininkus, o jie ekraniečių vartų saugumui taip pat didelio pavojaus nesukėlė.

...

2014 Lap 11 12:14

XXXIV (34) turas

Lapkričio 8 d. (šeštadienis)

168) Sūduva (Marijampolė) - Kruoja (Pakruojis) 1:1 (1:2)
Marijampolės "Arvi" arena, 700 žiūrovų
Teisėjas - N. Dunauskas (Vilnius)
Įvarčiai: 17 min. G. Russo ("Sūduva"); 33 min. R. Beniušis, 78 min. T. Eliošius ("Kruoja")
Įspėti: 70 min. G. Russo, 73 min. M. Šoblinskas ("Sūduva"); 59 min. D. Strockis, 80 min. D. Jankauskas ("Kruoja")

170) Banga (Gargždai) - Klaipėdos granitas (Klaipėda) 0:6 (0:2)
Gargždų m. stadionas, 75 žiūrovai
Teisėjas - M. Jackus (Šiauliai)
Įvarčiai: 17 min. B. Ignatjev, 43 ir 47 min. E. Veliulis, 53 min. B. Spietinis ("Banga", į savo vartus), 55 min. A. Kurbangalijevas, 80 min. R. Urbelis ("Klaipėdos granitas").
Įspėti: 63 min. P. Lotužys, 82 min. Marcinkevičius ("Banga"); 36 min. J. Vilavičius ("Klaipėdos granitas").

Lapkričio 9 d. (sekmadienis)

169) VMFD Žalgiris (Vilnius) - Dainava (Alytus) 2:0 (0:0)
LFF stadionas, 600 žiūrovų
Teisėjas - S. Karka (Kaunas)
Įvarčiai: 71 min. S. Nyuadzi, 86 min. L. Pilibaitis ("Žalgiris").
Įspėti: 84 min. D. Romanovskij ("Žalgiris"); 2 min. R. Janilionis, 16 min. F. Possagno ("Dainava").

166) Šiauliai (Šiauliai) - Atlantas (Klaipėda) 0:3 (0:0)
Šiaulių stadionas, 300 žiūrovų
Teisėjas - G. Mažeika (Kaunas)
Įvarčiai: 50 min. J. Raziūnas ("Šiauliai", į savo vartus), 70 min. M. Papšys, 90+1 min. M. Papšys (iš 11 m.) ("Atlantas").
Įspėti: 90 min. S. Babič ("Šiauliai"); 19 min. R. Baravykas ("Atlantas").

Lapkričio 10 d. (pirmadienis)

167) Trakai (Trakai) - Ekranas (Panevėžys) 5:1 (3:1)
LFF stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjas - R. Valikonis (Vilnius)
Įvarčiai: 8 min. J. Mamaev, 25 ir 56 min. L. Kochanauskas, 33 min. T. Labukas (iš 11 m.), 69 min. T. Labukas ("Trakai"); 35 min. R. Stanulevičius ("Ekranas")

...

2014 Lap 12 10:29

Futbolo A lygos 34-ojo turo apžvalga: „Kruoja“ be medalių neliks

​Laimėję Marijampolėje „Kruojos“ futbolininkai „SMScredit.lt Alygoje“ užsitikrino bent bronzą.

Medaliai. Iki sidabro Pakruojo komandai trūksta vos taško. Bronza – jau kišenėje. Net jei nutiktų taip, kad trys komandos – „Kruoja“, „Trakai“ ir Klaipėdos „Atlantas“ – galutinėje rikiuotėje surinktų po 65 taškus, tarpusavio dvikovų rezultatai Aukštaitijos futbolininkus paliktų trečioje turnyro lentelės vietoje: žemiau už trakiškius, bet aukščiau už klaipėdiečius.

Nuo tada, kai tapo pagrindiniu „Sūduvos“ treneriu, Audrius Ramonas „SMScredit.lt A lygoje“ nepralaimėjo šešerių rungtynių iš eilės. Ši serija nutrūko.

Snaiperiai. Linas Pilibaitis iš Vilniaus „Žalgirio“ ir Ričardas Beniušis iš Pakruojo „Kruojos“ tęsia rezultatyviausio „SMScredit.lt A lygos“ žaidėjo titulo medžioklę. 34-ajame čempionato ture abu jie įmušė penkioliktuosius savo įvarčius. „Šiaulių“ puolėjas Niko Tokičius šįsyk nepasižymėjo ir prieš artimiausius persekiotojus pirmauja tik dviem tiksliais smūgiais.

Šampanas. Jis „Kruojos“ persirengimo kambaryje po pergalės 2:1 prieš Marijampolės „Sūduvą“ putojo, bet, pasak komandos saugo Roberto Vėževičiaus, sezono darbai dar nebaigti – reikia iškovoti sidabrą.

Nutrūko. Nuo tada, kai tapo pagrindiniu „Sūduvos“ treneriu, Audrius Ramonas „SMScredit.lt A lygoje“ nepralaimėjo šešerių rungtynių iš eilės. Ši serija nutrūko. Kaip ir kita – iki kapituliacijos mūšyje su „Kruoja“ marijampoliečiai nesėkmės skonio neragavo aštuoneriose rungtynėse iš eilės: keturios pergalės, ketverios lygiosios.

Piktas. „Mes susikuriame penkias ar šešias progas, bet to neužtenka. Mums reikia dvylikos, tada gal įmušime tris“, – apmaudo dėl tradiciškai šį sezoną švaistomų progų neslėpė A.Ramonas. Tą patį niuansą pagrindine pralaimėjimo priežastimi dvikovoje su „Kruoja“ pavadino ir „Sūduvos“ kapitonas Tomas Radzinevičius.

Situacija. Marijampolės komandos viltis iškovoti bronzą dar nemirė, bet jos lemtis dabar jau varžovų rankose. Net dviejų pergalių sezono finiše atveju „Sūduva“ aplenks „Trakus“ ir „Atlantą“ tik tada, jei abu konkurentai nepajėgs surinkti keturių taškų. Tarpusavio dvikovose marijmpoliečiai už „Trakus“ šį sezoną buvo pranašesni, o klaipėdiečiams nusileido.

Pirmasis blynas trenerio kėdėje Virmantui Lemežiui neprisvilo – sporto direktoriaus vadovaujami „Trakai“ Vilniuje 5:1 sutriuškino Panevėžio „Ekraną“.

Debiutas. Pirmasis blynas trenerio kėdėje Virmantui Lemežiui neprisvilo – sporto direktoriaus vadovaujami „Trakai“ Vilniuje 5:1 sutriuškino Panevėžio „Ekraną“. Iki tol senosios sostinės riteriai patyrė keturis pralaimėjimus iš eilės, nutraukusius trenerio Edgaro Jankausko karjerą „Trakų“ stratego poste.

Diagnozė. „Man atrodo, kad Sekmadienio lygoje yra komandų, kurios gali žaisti geriau nei „Ekranas“ šiandien“, – įvertino saviškių pasirodymą Vilniuje panevėžiečių treneris Marius Skinderis.

Skrieja. Palankus vėjas įsisuko į „Atlanto“ bures. Konstantino Sarsanijos treniruojama komanda išvykoje 3:0 sumušė „Šiaulius“ ir „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo šeštą pergalę per septynerias rungtynes. Šioje atkarpoje iš klaipėdiečių taškų atėmė tik namie lygiosiomis su jais sužaidusi „Sūduva“.

Kruša. Iš 39 „Žalgirio“ futbolininkų smūgių į Alytaus „Dainavos“ vartus įvarčiais tapo tik du. Į Dzūkijos komandos vartų stačiakampį kamuolys skriejo 11 sykių, o spirti bandė visi čempionės titulą jau užsitikrinusios komandos žaidėjai, išskyrus vartininką Aivarą Bražinską. „Žalgiris“ laimėjo 2:0.

Palankus vėjas įsisuko į „Atlanto“ bures. Konstantino Sarsanijos treniruojama komanda išvykoje 3:0 sumušė „Šiaulius“ ir „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo šeštą pergalę per septynerias rungtynes.

Jaunimas. „Svarbiausia buvo suteikti šansą jauniems futbolininkams“, – po dvikovos su absoliučiais „SMScredit.lt A lygos“ autsaideriais kalbėjo „Žalgirio“ treneris Marekas Zubas. Pirmoje lygoje šiemet rungtyniavusio „Žalgiriečio“ lyderiai progą apšilti elitiniame čempionate gavo. Aldas Korsakas žaidė visas rungtynes, Edvinas Baniulis – beveik valandą, o nuo suolo antrajame kėlinyje pakilęs Danielis Romanovskis – maždaug pusvalandį.

Susidorojo. Gargždų „Banga“ tapo trečia komanda, per vienerias „SMScredit.lt A lygos“ rungtynes šiemet praleidusi šešis ar daugiau įvarčių. To čempionate nebuvo nutikę nuo birželio. Gargždiškius jų teritorijoje 6:0 sumušė „Klaipėdos granitas“. Iki šiol tokiais ar dar labiau bauginamais skirtumais varžovai dešimt kartų baudė pirmosios sezono dalies modelio „Dainavą“, o „Sūduva“ sezono pradžioje 1:8 pralaimėjo „Žalgiriui“. Pergalė klaipėdiečiams leido aplenkti „Šiaulius“ ir pakilti į septintą turnyro lentelės vietą.

2014 Lap 12 10:36

antrame kėlinyje Sūduva atlošė vieną įvartį :)

Žiūrovų skaičiai, kaip pirmos lygos pirmenybėse :). Kadaise Romanovas bandė sunaikinti A lygą, bet jam nepavyko. Tačiau per keletą metų lyga pati baigia susinaikinti.