„Arvi“ arena

...

Re: XXXIV (34) turas:

2015 Lap 05 13:03

- stumbrėkai LFF taurėje daugiau pasiekė, bet A lygoje mažiau burtų ir tikėkimės čia ATLANTAS uždominuos.. 8-)

- riterių tvirtovėje šiauliečiai dar nėra laimėję, kažin, ar pajėgūs mesti iššūkį TRAKAMS.. :roll:

-iš viso grajus įvyks??? Jeigu įvyks, tai šliužai pasistengs užsidirbti šiek tiek.. :roll:

- spirdžiai į svečius nuvarys ir kažką bandys daryti, bet jų galimybėmis abejoju.. :roll:

...

2015 Lap 07 09:27

ŽALGIRIS ima tris taškus iš KRUOJOS dykai.. 8-)

Sekmadienį rungtynės tiktais ir antradienį.. irgi, blin, futbolas.. :evil:

...

2015 Lap 09 09:34

STUMBRAS 0 - 2 ATLANTAS
2015-11-08 | 34 turas | Kauno NFA stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovų: 100

Būtinos pergalės kovoje dėl „SMScredit.lt A lygos“ čempionato bronzos į Kauną atvykęs Klaipėdos „Atlantas“ savo darbą atliko. Labai užtikrintai sužaidusi uostamiesčio komanda pasiekė greitą įvartį ir nepaliko jokių vilčių „Stumbrui“ – 2:0 (1:0).

Savo taupyklę papildę trimis taškais klaipėdiečiai pasivijo rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“, kurios laukia mačas prieš „Spyrį“. Be taškų likę kauniečiai gali netekti šeštosios turnyro lentelės vietos, jei antradienį „Uteniui“ pavyks svečiuose įveikti problemų pastaruoju metu kamuojamą „Klaipėdos granitą“.

Daug savo komandos vyr. trenerio Konstantino Sarsanijos kritikos per paskutines kelias rungtynes sulaukusi „Atlanto“ puolimo mašina jau 7-ą minutę įmušė labai svarbų pirmąjį įvartį, nuimdama dalį įtampos nuo klaipėdiečių pečių.

Atsakydama į pavojingą Viliaus Armanavičiaus smūgį pačioje rungtynių pradžioje, uostamiesčio komanda netrukus surengė gražią ataką. Atrodė, kad aikštės šeimininkams pavyko apsiginti nuo kelių „Atlanto“ bandymų perduoti kamuolį į aikštelę, tačiau dar vienas Andriaus Jokšo perdavimas surado Ovidijų Verbicką. Saugas techniškai galva numetė jį arčiau vartų, o Maksimas Maksimovas mušė taikliai.

Po įvarčio situaciją visiškai kontroliavo svečiai. Nors stiprus vėjas ir lietus trukdė komandoms demonstruoti akiai patrauklų žaidimą, būtent klaipėdiečiai labai aktyviai spaudė varžovus, eliminuodami flanguose žaidusius Mindaugą Grigaravičių ir Klaudijų Upstą, todėl rezultatyviausias „Stumbro“ puolėjas Artūras Rimkevičius nekėlė jokios grėsmės, tolimi perdavimai iš aikštės gilumos jo nepasiekdavo, „Atlanto“ vartininkas Mindaugas Malinauskas darbo neturėjo.

Ne kartą bandę laimę tolimais smūgiais, tikrai pavojingų momentų iki pertraukos nebesukūrė ir svečiai. Įsiminė tik į baudos aikštelę po O.Verbicko perdavimo įsiveržusio M.Maksimovo smūgis pažeme, atremtas Giedriaus Kvedaro, o kėliniui baigiantis Andrius Bartkus nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus kampinio metu.

Antra mačo pusė prasidėjo labai greitu antruoju klaipėdiečių įvarčiu. Po perdavimo link vartų M.Maksimovas parideno kamuolį Dovydui Norvilui, kuris gražiu slalomu pranėrė pro kelis varžovus ir nepaliko G.Kvedarui jokių šansų.

Padvigubinęs persvarą „Atlantas“ visiškai atsipalaidavo ir įsikūrė varžovų aikštės pusėje. Pavojingai į vartus mušė daug sunkumo gynėjams kėlę O.Verbickas ir M.Maksimovas. Rankas nuleidę „Stumbro“ futbolininkai prie uostamiesčio komandos baudos aikštelės priartėdavo labai retai, todėl sužaidus pusę kėlinio buvo pakeistas A.Rimkevičius, taip ir nesulaukęs jokios galimybės smūgiui.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, „Atlanto“ atakų banga atslūgo, kauniečiai daugiau ėmė kontroliuoti kamuolį, bet svečių vartų sargas M.Malinauskas prie kamuolio prisiliesti praktiškai neteko. Tuo tarpu G.Kvedarui teko rimtai padirbėti atremiant labai pavojingą D.Norvilo šūvį. Pažeme smūgiuotas kamuolys prieš pat vartininką atsitrenkė į žemę.

Vienintelis pavojus prie svečių vartų kilo tik 87-ą minutę, kai standartinės situacijos metu link vartų pasiųsto kamuolio rankose neišlaikė „Atlanto“ vartininkas. Bet jam į pagalbą suskubę gynėjai blokavo Rimvydo Sadausko smūgį.

Martynas Pocius/alyga.lt

...

2015 Lap 09 09:36

Lietus lijo, ųkanota, darganota.. Vienžo, net ant sofkutės gulinėjant ir žiūrint rungtynes buvo nejauku, nemiela. Stumbrėkai puolime totalus nulis. Arcė per rungtynes gal vos kelis kartus gavo prie kamuolio prisiliesti, o iššauti niekas neleido..

Rudeninė nykuma.. :roll:

...

2015 Lap 09 09:37

TRAKAI 4 - 0 ŠIAULIAI
2015-11-08 | 34 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Saulius Karka | Žiūrovų: 70

26-ą pergalę „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo vicečempionė „Trakų“ ekipa. Valdo Urbono treniruojami futbolininkai 34-ojo turo mače namuose 4:0 (2:0) sutriuškino autsaiderius „Šiaulius“.

„Riteriams“ šis mačas jau nieko nelėmė, o šiauliečiams, norint aplenkti iš čempionato pasitraukusią Pakruojo „Kruoją“, per likusias dvejas rungtynes būtina iškovoti pergalę.

Šeimininkai pelnyti įvartį galėjo jau pirmosiomis minutėmis, tačiau tiek Donatas Šėgžda, tiek Sergejus Ševčiukas smūgiais iš arti pergudrauti Povilo Valinčiaus nesugebėdavo.

„Šiauliams“ pavyko atlaikyti pirmąją „riterių“ atakų bangą ir atkarpomis užmegzti kovą aikštės viduryje. Visgi kėliniui įpusėjus, šeimininkai dviem įvarčiais įtvirtino akivaizdų žaidybinį pranašumą.

20-ą ir 29-ą minutę kamuolius į „Šiaulių“ vartus siuntė tie futbolininkai, kurie anksčiau atstovavo Saulės miesto ekipai. Vaidotas Šilėnas ir S. Ševčiukas pasinaudojo komandos draugų savalaikiais perdavimais bei tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Per likusį kėlinio laiką dėkingas progas pasižymėti turėjo Nerijus Valskis, Rokas Stanulevičius ir D. Šėgžda, tačiau visų žaidėjų bandymai buvo atremti vartininko arba skriejo pro šalį.

Iš karto po pertraukos „Trakai“ pelnė dar du įvarčius ir sudėjo visus taškus. 47-ą minutę vartininko aikštelėje nesėkmingai kamuolį išmušė svečių gynėjas Adomas Mika, kuris atšoko nuo P. Valinčiaus ir apmaudžiai įskriejo į vartus.

Po septynių minučių pasižymėjo Artiomas Gurenka – baltarusis puikiu smūgiu paliko stebėti vartų sargą, kaip kamuolys išvalo visus tolimojo vartų kampo voratinklius.

Savo vartų saugumui mažiau dėmesio skyrusiems „riteriams“ vos neteko nudegti. Kartą Eligijaus Jankausko pavojingą smūgį atrėmė Marių Rapalį vartų stačiakampyje pakeitęs Lukas Žukauskas, o Tomo Rapalavičiaus bandymas mušti galva iš arti buvo nesėkmingas.

Vienuolikėms atlikus keitimus, žaidimo tempas nukrito. „Trakai“ užtikrintai kontroliavo situaciją aikštėje ir buvo arti penkto įvarčio.

Su R. Stanulevičiaus bei N. Valskio smūgiais susidorojo vartininkas, o „Šiauliai“ atsakė pavojinga ataka, kurios smaigalyje buvo po keitimo aikštėje pasirodęs Jonas Ulberkis. Jaunasis futbolininkas pasiuntė kamuolį šalia vartų.

Karolis Tretjakas/alyga.lt

...

2015 Lap 09 11:59

...

2015 Lap 11 09:47

KLP GĖDA 1 - 2 UTENIS
2015-11-10 | 34 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovų: 100

Gerą žaidimą sezono pabaigoje demonstruojantis Utenos „Utenis“ dar pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius, kurių užteko pirmą kartą „SMScredit.lt A lygos“ čempionate įveikti „Klaipėdos granitą“. Įveikusi varžovus rezultatu 2:1 (2:0), Aukštaitijos komanda pakilo į šeštąją turnyro lentelės vietą, aplenkdama Kauno „Stumbrą“. Pralaimėjimą patyrę uostamiesčio futbolininkai pakilti iš aštuntosios vietos galimybių nebeturi.

Neįmuši tu, įmuša tau. Auksinė futbolo taisyklė pasitvirtino pačioje rungtynių pradžioje. Suklydus Juliui Aleksandravičiui pirmosios aikštės šeimininkų atakos metu prieš vartus iššoko Marius Papšys, bet smūgiu į atvirą kampą įmušti nesugebėjo.

Neišnaudojusi puikios progos „Klaipėdos granito“ komanda netrukus buvo nubausta. Kelyje į Klaipėdą ratą pametęs svečių autobusas nenumalšino uteniškių kovingumo. Pagirtinai sužaidęs Darius Kazubovičius iškrapštė kamuolį iš po Jegoro Potapovo kojų, po to suklaidino dar vieną varžovą ir perdavimu surado netoliese buvusį Edgarą Mastianicą. Saugo smūgis pažeme į tolimą vartų kampą buvo tikslus.

Praleidę įvartį klaipėdiečiai perėmė iniciatyvą ir surengė keletą pavojingų išpuolių. Vienos jų metu gražiai suklaidinęs varžovą ir įsiveržęs į baudos aikštelę apmaudžiai į kamuolį nepataikė Levas Sonas.

Nuskubėję į priekį aikštės šeimininkai užmiršo apie savo vartų saugumą ir buvo nubausti kėlinio viduryje. Įvartį uteniškiams sukūrė brolių tandemas. Mykolas Krasnovskis puikiu perdavimu iš gilumos išvedė prieš vartus Povilą Krasnovskį, kuriam beliko pergudrauti Tadą Norbutą.

Kėliniui baigiantis, Pavle Sušičius tikėjosi baudinio, kai po jo dvikovos su Aurimu Tručinsku svečių gynėjas krito baudos aikštelėje ir ranka lietė kamuolį, tačiau arbitras užfiksavo paties legionieriaus pražangą prieš varžovą.

Iškart po pertraukos M.Krasnovskis dar vienu puikiu perdavimu surado prieš vartus iššokusį D.Kazubovičių. Puolėjas smūgiavo tiksliai, bet įvarčiu džiaugėsi vos keletą sekundžių, nes teisėjo asistentas pakėlė vėliavėlę, fiksuodamas nuošalę.

Sužaidus 10 minučių, labai neatsargiai sužaidė J.Aleksandravičius. Svečių gynėjas pernelyg silpnai parideno kamuolį P.Leusui. Vartininkui teko jį paimti į rankas, nes visai šalia buvo net du varžovai. Skyrus laisvą smūgį visiškai šalia vartininko aikštelės, M.Papšiui nepavyko įveikti galingos gyvatvorės. Iškart po to, pakėlus kampinį, smūgiu galva į virpstą pataikė Deividas Lukošius.

„Utenio“ vyr. trenerio Mindaugo Čepo kantrybė išseko, kai kamuolį šalia baudos aikštelės gavo visiškai laisvas Almantas Eidėjus. Lygoje debiutavęs jaunasis puolėjas mušė nestipriai ir pavojaus P.Leuso ginamiems vartams nekilo, tačiau jau netrukus ne pačias geriausias rungtynes sužaidęs J.Aleksandravičius buvo pakeistas.

Atlikus sudėties perstatymus, uteniškių žaidimas gynyboje pagerėjo. Nors kamuolį ir toliau daugiau kontroliavo aikštės šeimininkai, tačiau gaisrų prie aukštaičių vartų nebeliko. Vis tik „Klaipėdos granitui“ pavyko sušvelninti rezultatą jau per teisėjo pridėtą laiką. Pavojingos greitos atakos metu į priekį nuskubėję uteniškiai be priežiūros paliko Nikitą Peretiatko. Sulaukęs Deivido Lukošiaus perdavimo iš gilumos legionierius šaltakraujiškai perkėlė kamuolį per jį pasitikusį P.Leusą.

...

2015 Lap 11 09:53

SŪDUVA 5 - 1 SPYRIS
2015-11-10 | 34 turas | „Arvi“ arena | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovų: 700

Sunkią ir svarbią pergalę iškovojo dėl „SMScredit.lt A lygos“ bronzos medalių kovojanti Marijampolės „Sūduva“. 34-ojo turo mače Aleksandro Veselinovičiaus kariauna namuose 5:1 (1:1) sutriuškino Kauno „Spyrį“.

Likus dviem turams iki pirmenybių pabaigos, marijampoliečiai vėl trimis taškais lenkia Klaipėdos „Atlantą“, savo ruožtu, Kauno klubas dėl penktosios vietos jau yra ramus. Įdomu tai, jog pirmasis vienuolikių susitikimas Marijampolėje baigėsi būtent tokiu pačiu rezultatu, o Laimio Bičkausko treniruojama komanda buvo taip pat išsiveržusi į priekį.

Šeimininkai pirmame kėlinyje visiškai nepateisino favoritų statuso: „Spyrio“ futbolininkai turėjo daugiau pavojingų progų ir lygiu rezultatu po 45-ių minučių tikrai nebuvo patenkinti.

Labai aktyvus buvo svečių puolėjas Rokas Krušnauskas, pavojingais smūgiais vertęs paplušėti Džiugą Bartkų. Visgi tai nebuvo kauniečio ryškiausi epizodai – R. Krušnauskas suklaidino abu „Sūduvos“ vidurio gynėjus ir uždirbo 11 metrų baudinį, kurį 21-ą minutę realizavo Dmitrijus Rekišas.

Maža to, šis duetas vos nesukūrė dar vieno įvarčio. R. Krušnauskas perdavė kamuolį link baltarusio, kuriam smūgis kaire koja iš dėkingos padėties visiškai nepavyko. Tai nebuvo viskas, ką sukūrė „Spyris“: savo šansą turėjo ir Lukas Sendžikas, iššokęs prieš vartininką, bet į vartų plotą nepataikęs.

44-ą minutę atrodė, jog nuo „Sūduvos“ sėkmė yra visiškai nusisukusi. Ernestas Veliulis išprovokavo Mariaus Miškinio pražangą ir uždirbo 11 metrų baudinį, kurį ryžosi realizuoti Tomas Radzinevičius. Visgi rezultatyviausias „SMScredit.lt A lygos“ futbolininkas savo sąskaitos dar vienu įvarčiu nepapildė – puolėjas įsigudrino galingu smūgiu sudrebinti vartų konstrukciją.

Vis dėlto jau kitoje atakoje marijampoliečiams pavyko atstatyti pusiausvyrą. Standartinės padėties metu kauniečiai visiškai pamiršo apie Admirą Kecapą, kuris pasinaudojo suteikta laisve ir pakartotiniu smūgiu iš arti nuginklavo Deividą Mikelionį. Įvarčio metu kamuolys pataikė į legionieriaus ranką, bet teisėjai taisyklių pažeidimo neužfiksavo.

Intrigos šiame mače jau greitai nebeliko: 49-ą ir 51-ą minutę „Sūduva“ pelnė įvarčius bei galutinai perėmė iniciatyvą. Pirmame epizode „Spyrio“ kapitonas Ignas Dedura apmaudžiai nukreipė kamuolį į savo vartus, o netrukus debiutinį kartą, vilkėdamas Marijampolės klubo marškinėlius, „SMScredit.lt A lygoje“ pasižymėjo Karolis Laukžemis.

Šeimininkai po šių įvarčių atsipalaidavo ir pradėjo mėgautis žaidimu, kurdami pavojingas atakas bei jų nerealizuodami.

„Spyrio“ ekipai antro kėlinio viduryje pavyko du kartus pavojingai pagrasinti marijampoliečių vartams. Po Andriaus Veličkos smūgio kamuolys prazvimbė šalia skersinio, o Roko Sikorskio bandymą atrėmė Dž. Bartkus.

Galutinius taškus „Sūduva“ padėjo 87-ą ir trečią pridėto laiko minutę. Įvarčius marijampoliečiams pelnė puikias rungtynes sužaidęs E. Veliulis ir po pakelto kampinio dar kartą šiame sezone kamuolį į varžovų vartus nukreipęs M. Ugge.