- Mylimas Atlantas sukovos ir be kovos ims tris taškus. Valioo.. 8-)

Kauno Spyris - Trakų Trakai
- Patrankų mėsytė jau visai nusivažiavo, tai ir čia turėtų būti sudoroti kaip šilta vilna..

Utenos Utenis - Šiaulių Šiauliai
Utenis namuose grajins prieš pakrikusius šiauliečius, tai kas čia žino, kiek varžovai turės parako..
UU turėtų jaunus 1996 metų statymo veikėjus apžaisti..

Klaipėdos Granitas - Kauno Stumbras
Šliužai čia ryškūs favoritai.. :mrgreen: Donatelos čiulpuonėliai laimės.. :mrgreen:

Marijampolės Sūduva - Vilniaus Žalgiris
Sąmokslų kūrėjai rengiasi kalakutų skrydžiui per Žalgirį, bet aš abejoju..
gali būti nykus mačas, bet labai tikiu Gaučo.. pokerį suskaldys be jokių balkių..

„Arvi“ arena

Kaip paaiškėjo, tai 35 ture liks vos trys grajai.
ATLANTAS dykai 3-0 laimės prieš KRUOJĄ, STUMBRAS ima tris taškus išmesto KLP GĖDOS sąskaita..
Dovanų karalystė tiesiog, o ne futbolo lyga. O kiti trys mačai galimai įvyks ir net žais futbolą..

2015 Lap 14 11:13

Taip gaunasi, kad Stumbras jau baigė sezoną, nes 35 turę turėjo žaisti su Granitu, o 36 su Kruoja.

...

2015 Lap 14 11:21

teisingai, STUMBRO temoje tai jau rašiau.. ne tik KLP GĖDAI sezonas baigtas, bet ir stumbrėkams..

Tik stumbrui nusimato dvi pergalės ir 6-0.

o gėdai du techniniai pralaimejimai ir 0-6 :D

...

2015 Lap 18 13:13

- Bobutės Kalvarijų turgeluje kalbėja, kad ŽALGIRIS į Marę varo šiaip pasižaisti. Pastums dūrą.. pasitaupys Wilno miąsto derbiui..

...

2015 Lap 20 11:53

Kauno „Spyris“ – Trakų „Trakai“

Lapkričio 21 dieną 14 val. Kaunas, NFA stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:2, 0:3, 0:5

Tai – dvikova, kuri nė vienai komandai įtakos turnyro lentelės pozicijai neturės. Labiau motyvuoti turėtų būti kauniečiai, žaisiantys paskutinį mačą savo sirgalių akivaizdoje ir dar neatėmę nė vieno taško iš „Trakų“.

„Spyris“ sužaidė labai gerą pirmą kėlinį Marijampolėje, tačiau po to tiek sėkmės, tiek kai kurių žaidėjų meistriškumo stoka neleido Laimio Bičkausko kariaunai pateikti staigmenos „Arvi“ arenoje. Akistata su „Sūduva“ pareikalavo nuostolių: dėl surinktų geltonų kortelių komandai negalės padėti gynėjai – Paulius Daukša bei Marius Miškinis. Paskutinį sykį namuose šį sezoną žaisiantis „Spyris“ tikrai bus motyvuotas – kauniečiai iš „riterių“ ne tik neatėmė taškų, bet ir nepelnė nė vieno įvarčio.

„Kiekviena pergalė – tai istorija, o istoriją kuriame mes patys“, – taip prieš likusias dvejas čempionato rungtynes kalbėjo Edvardas Gaurilovas. Galbūt „Trakai“ daugiau resursų skirs susitikimui su „Žalgiriu“, tačiau mažiau sezono metu žaidę futbolininkai, kurių dvikovoje su „Spyriu“ turėtų pasirodyti, sieks įrodyti savo profesionalumą treneriui Valdui Urbonui. Nepaisant to, kad kauniečiai bus motyvuoti, mačo favoritais išlieka „riteriai“.

...

2015 Lap 20 11:54

Utenos „Utenis“ – Šiaulių „Šiauliai“

Lapkričio 22 dieną 12 val. Visaginas, sporto centro stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:0, 1:0, 2:0

„Šiauliai“ paskutiniai neliks: techninė pergalė prieš „Klaipėdos granitą“ leis Saulės miesto atstovams pagal pelnytus taškus susilyginti su „Kruoja“ ir, geresnių tarpusavio mačų rezultatų dėka, ją aplenkti.

„Utenis“ žino, ko reikia norint likti turnyro lentelėje šeštam – dviejų pergalių. Prarasti taškai su „Šiauliais“ arba „Spyriu“ suteiktų progą „Stumbrui“ šoktelti viena vieta į viršų. Kol kas uteniškiai akistatose su turnyro autsaideriais taškų nebarstė ir įvarčių nepraleido, o dar viena pergalė tarpusavio mačuose leistų „Uteniui“ pirmą kartą sezone pasiekti trijų laimėjimų seriją.

Atmetus techninę pergalę prieš „Kruoją“, „Šiauliai“ nelaimėjo net dešimtyje susitikimų iš eilės. Po pralaimėjimo „Trakams“ treneris Deivis Kančelskis minėjo, kad šiai akistatai šiauliečiai mobilizuosis ir, sulaukę traumas išsigydžiusių žaidėjų, sieks atostogų išeiti geros nuotaikos. Nepelnytas nė vienas įvartis, trys nesėkmės tarpusavio mačuose, paskutinė dvikova sezone motyvuos tragiškai čempionate pasirodžius „Šiaulius“ išlieti visus turimos energijos resursus.

...

Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“

Lapkričio 22 dieną 18 val. Marijampolė, „Arvi“ arena. Ankstesnės rungtynės: 0:2, 1:2, 0:3

Jeigu nusikeltume į 2012-uosius – metus, kai „Sūduva“ paskutinį kartą lipo ant apdovanojimų pakylos, galėtume nubrėžti panašią paralelę. Tada 35-ajame ture marijampoliečiai užsitikrino trečią vietą, būtent namuose sužaidę lygiosiomis su „Kruoja“, tad po trejų metų bronzinis scenarijus gali pasikartoti.

„Sūduva“ mače su „Spyriu“ negalėjo verstis keliais futbolininkais: Dariumi Isoda, Valentinu Baranovskiu, Karoliu Chveduku bei Arminu Vaskela. Be jų žaidusiai vienuolikei reikėjo kėlinio, kad įsivažiuotų – „Žalgiris“ vidurio gynėjų ir centro saugų klaidomis tikrai naudosis produktyviau. Pirmuose šio sezono tarpusavio mačuose marijampoliečiai nesugebėjo atimti taškų iš čempionų. Abejos rungtynės Vilniuje baigėsi užtikrintais pralaimėjimais, o akistata Suvalkijos sostinėje – skaudžia nesėkme susitikimo pabaigoje.

Žalgiriečiai pertraukėlę išnaudojo produktyviai ir jos metu sužaidė dvejas draugiškas rungtynes – tiek dvikova su Gdansko „Lechia“, tiek akistata su Minsko „Minsk“ pasibaigė lygiosiomis. „Žalgirio“ rezultatyviausiam žaidėjui Linui Pilibaičiui buvo atlikta operacija, tad daugiau futbolininko šį sezoną aikštėje nepamatysime. Savo ruožtu Vilniaus klubo marškinėlius po ilgos pertraukos apsivilko Edvinas Baniulis, įvarčiu pasižymėjęs akistatoje su baltarusiais. Mantas Kuklys prieš likusius mačus teigė, kad žalgiriečiai neturi minčių barstyti taškų, siekdami įrodyti, kas yra čempionai. „Sūduvos“ nesėkmės atveju, Klaipėdos „Atlantas“ trins rankomis, o visa intriga persikels į paskutinį čempionato turą.

2015 Lap 22 14:02

Man netikėtai, geras grajus buvo tarp Utenio ir Šiaulių. Gaila, retai taip sužaisti Šiauliams išeidavo šį sezoną. Šiandiena sukovojo, šaunuoliai.

...

2015 Lap 23 09:32

SPYRIS 1 - 5 TRAKAI
2015-11-21 | 35 turas | Kauno NFA stadionas | Teisėjas: Saulius Atmanavičius | Žiūrovų: 100

Sidabro medalius užsitikrinę „Trakai“ ir ketvirtą kartą sezone nepaliko Kauno „Spyriui“ jokių vilčių. Riteriai nieko nebelemiančiose priešpaskutinio „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rungtynėse Laikinosios sostinės komandą įveikė be didesnių problemų – 5:1 (3:0). Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Davidas Aršakianas ir Artiomas Gurenka.

Nuo mačo pradžios „Trakų“ komandos turėta didžiulė persvarą įvarčiais virto sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio. Atrodė, kad riterius pažadino Jevgenijaus Zasavitskio klaida 27-ą minutę, kai legionierius tiesiog padovanojo kamuolį Lukui Sendžikui, tačiau prieš vartus iššokęs kaunietis smūgiuoti sudelsė, todėl suskubęs Linas Klimavičius gaisrą užgesino.

Po šios „Spyrio“ progos svečiai surengė žaibišką atsaką. Aleksandras Byčenokas puikiu perdavimu prieš vartus išvedė Nerijų Valskį. Saugui pergudrauti jį pasitikusio Modesto Stonio nepavyko, tačiau pirmasis prie kamuolio atsidūrė D.Aršakianas ir pakartotiniu bandymu nukreipė kamuolį į vartus.

Dar po šešių minučių „Trakai“ padvigubino persvarą. Rungtynių pradžioje Deividas Česnauskis jau galėjo įsirašyti rezultatyvų perdavimą į savo sąskaitą, bet tąkart iš labai patogios situacijos į vartus nepataikė Vaidotas Šilėnas. 33-ą minutę puikų sezoną žaidžiantis gynėjas tiksliu perdavimu baudos aikštelėje surado A.Gurenką. Šio smūgis galva buvo tikslus.

Vos po dviejų minučių svečiai pelnė ir trečiąjį įvartį. Daugiausiai lygoje komandos draugams asistuojantis Jurijus Mamajevas priminė, kad ir pats gali pelnyti įvarčius. Rusas, gynėjams atmušus V.Šilėno perdavimą, ramiai susistabdė kamuolį ir neatremiamai pasiuntė jį į viršutinį vartų kampą.

Po pertraukos savo meistriškumą pademonstruoti teko M.Stoniui. „Spyrio“ vartininkas šuoliu viena ranka atrėmė labai pavojingą po keitimo aikštėje pasirodžiusio Donato Šėgždos bandymą įsukti kamuolį į apatinį vartų kampą. Po kelių minučių kauniečiui teko už vartų nukreipti ir pavojingą į baudos aikštelę įsiveržusio A.Gurenkos smūgį.

Sužaidus 20 antrajame kėlinyje, atsipalaidavusi „Trakų“ gynyba suklydo. Kamuolį perėmęs Tomas Bučma puikiai jį įmetė į baudos aikštelę, kur Rokas Krušnauskas savo šansą išnaudojo. Tai buvo pirmasis „Spyrio“ įvartis į riterių vartus šiame čempionate.

Šaltas dušas vėl pažadino Trakų riterius. Dusyk pavojingai į vartus mušė A.Byčenokas, smūgiu iš toli laimę pabandė Rokas Stanulevičius. Vėliau į link vartų įkirtusio ir perdavimo sulaukusio Sergejaus Ševčiuko pažeme iš aštraus kampo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą ir paliko aikštę.

Galutinį tašką „Trakai“ padėjo pačioje mačo pabaigoje. S.Ševčiukui uždirbus baudinį, jį 89-ą minutę šaltakraujiškai realizavo D.Aršakianas, pelnydamas antrąjį savo įvartį rungtynėse. Netrukus dublį į savo sąskaitą įsirašė ir A.Gurenka, puikiu tolimu smūgiu pasiuntęs kamuolį į vartus po R.Stanulevičiaus perdavimo.

Martynas Pocius/alyga.lt

...

2015 Lap 23 09:34

UTENIS 3 - 2 ŠIAULIAI
2015-11-22 | 35 turas | Visagino sporto centro stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovų: 125

„Šiaulių“ futbolininkai surengė dvi puikias kontratakas, tačiau taškų akistatoje su Utenos „Uteniu“ neiškovojo. Šiauliečiai 35-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo mače Visagine 2:3 (1:2) nusileido dėl šeštosios turnyro lentelės pozicijos kovojantiems uteniškiams.

Norint pasiekti šį tikslą, „Uteniui“ paskutiniajame ture namuose reikės įveikti Kauno „Spyrį“. Savo ruožtu „Šiauliai“ po techninės pergalės prieš „Klaipėdos granitą“ pagal pelnytus taškus susilygins su Pakruojo „Kruoja“ ir dėl geresnio tarpusavio mačų rezultato aplenks iš turnyro pasitraukusią komandą.

Šį sykį prie „Utenio“ vairo stovėjo ne Mindaugas Čepas, o jo asistentas Rolandas Džiaukštas. M. Čepas yra išvykęs į stažuotę „Watford“ klube, kuris rungtyniauja Anglijos „Premier“ lygoje.

Šeimininkai nuo pirmų minučių pradėjo spausti varžovus ir turėjo ryškią persvarą aikštės viduryje. Šiauliečiams beliko laukti savo šansų kontratakose ir 13-ą minutę „Šiauliai“ tokia galimybe pasinaudojo.

Maksimas Ivanovas surado Deividą Šešplaukį kairiajame krašte, kuris perdavė kamuolį į baudos aikštelę Edvardui Tamulevičiui. Laiku ten įkirtęs puolėjas aplenkė varžovą ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

„Utenis“ nors ir kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingais išpuoliais svečiams negrasino. Nominalius aikštės šeimininkus galutinai pažadino aštri ataka, kurios metu D. Šešplaukis, smūgiuodamas iš toli, pasiuntė kamuolį netoli vartų.

Netrukus kitoje aikštės pusėje pavojingai išorine pėdos dalimi smūgiavo Povilas Krasnovskis, o 35-ą minutę „Uteniui“ pavyko išlyginti rezultatą. Po aukšto perdavimo kamuolys palankiai atšoko Edgarui Mastianicai, kuris iš arti smūgiavo nepriekaištingai.

Kėlinio pabaigoje sužibėjo Povilas Valinčius, apsigynęs nuo itin pavojingos P. Krasnovskio atakos. Visgi vartininkas per teisėjo pridėtą laiką buvo priverstas traukti kamuolį iš vartų tinklo, kai po dar vienos „Šiaulių“ gynėjų pozicinės klaidos galva tiksliai smūgiavo Darius Kazubovičius.

Po pertraukos iniciatyva priklausė šeimininkams, tačiau dar viena greita svečių kontrataka įnešė į šį susitikimą daugiau intrigos. Aleksejus Godinas persivarė kamuolį per pusę aikštės, šis palankiai atšoko E. Tamulevičiui, kuris 66-ą minutę pabėgo vienas prieš vartininką ir jį pergudravo.

„Šiauliai“ pelnė įvartį, nesustojo ir toliau žaidė atvirą futbolą. Visgi skylės savoje baudos aikštelėje buvo ryškios. Sykį P. Valinčius atrėmė po keitimo aikštėje pasirodžiusio Jurijaus Vereščiako smūgį, tačiau per teisėjo pridėtą laiką niekuo negalėjo padėti savo komandai, kai iš arti tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė P. Krasnovskis.

Per likusį laiką E. Tamulevičius pabandė pakartoti „Dievo rankos“ manevrą šalia „Utenio“ vartų, tačiau teisėjas tuo nebuvo sužavėtas ir parodė dublį pelniusiam puolėjui antrą geltoną kortelę, pašalindamas jį iš aikštės.

Karolis Tretjakas/alyga.lt

...

2015 Lap 23 09:35

SŪDUVA 1 - 3 ŽALGIRIS
2015-11-22 | 35 turas | „Arvi“ arena | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovų: 600

Nors Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai trečią kartą iš eilės tapo stipriausiais Lietuvoje, tačiau žalgiriečiai net ir nieko nelemiančiame mače parodė nugalėtojų charakterį. 35-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo akistatoje Darvydas Šernas įformino „hetriką“ ir rezultatu 3:1 (2:1) svečiuose padėjo įveikti dėl bronzos kovojančią Marijampolės „Sūduvą“.

Likus paskutiniajam turui, marijampoliečiai yra surinkę po 67 taškus su Klaipėdos „Atlantu“, bet dėl geresnių tarpusavio rungtynių rezultatų uostamiesčio ekipą lenkia, tad lemiamame mače „Sūduvą“ tenkina ir lygiosios.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo katastrofiškai: itin prastai aikštės viduryje atrodę marijampoliečiai mačo pradžioje net du kartus buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

4-ą minutę po puikaus Vytauto Lukšos perdavimo iš dešiniojo krašto D. Šernas baudos aikštelėje aplenkė varžovą ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu. Alytiškių tandemas suveikė nepriekaištingai.

Netrukus nuo D. Šerno išpuolio apsigynė Džiugas Bartkus, tačiau 17-ą minutę „Sūduvos“ vartų sargas buvo bejėgis. Po pakelto kampinio pirmojo įvarčio autoriui kamuolys atšoko po kojomis ir šis įformino dublį.

Vis dėlto „Žalgirio“ dominavimas neužsitęsė – marijampoliečiai efektingai sugrįžo į rungtynes. 30-ą minutę Karolis Chvedukas parideno kamuolį Ernestui Veliuliui, kuris puikiu tolimu smūgiu nepaliko vilčių Armantui Vitkauskui.

Po poros minučių šeimininkų sirgaliai galėjo triumfuoti, bet to jiems neleido padaryti A. Vitkauskas. Vartininkas sugebėjo paliesti iš arti E. Veliulio spirtą kamuolį, o šis atsimušęs į virpstą, paliko aikštės ribas.

Po pertraukos kiek ilgiau nei pusvalandį „Sūduva“ turėjo iniciatyvą, tačiau po dar vieno D. Šerno smūgio galutinai tapo aišku, kad bronzos likimas bus nuspręstas mače Klaipėdoje.

Žalgirietis 76-ą minutę po pakelto kampinio tiksliai mušė galva ir pelnė 16-ą įvartį šiame sezone – tiek pat, kiek ir traumą besigydantis Linas Pilibaitis.

D. Šernas vos po poros minučių galėjo tapti rezultatyviausiu „Žalgirio“ futbolininku šiais metais, tačiau šį kartą bandymas mušti galva buvo šiek tiek nesėkmingas. Maža to, „hetriko“ autorius neatlyžo ir toliau atakavo – po dar vieno smūgio „Sūduvą“ buvo priverstas gelbėti Dž. Bartkus.

Paskutinėmis minutėmis marijampoliečiai turėjo dvi dėkingas situacijas sušvelninti rezultatą, tačiau jomis nepasinaudojo. Nermino Jamako ir rezultatyviausio „SMScredit.lt A lygos“ snaiperio Tomo Radzinevičiaus smūgiai tikslo nepasiekė.