Laikas – lapkričio 11 d., 13 val.
Vieta – Gargždų stadionas.
Tiesioginė transliacija per Futbolo.TV.
N. Kesmino prognozė – 0:0.

Nieko nebelemiančiame mače Gargžduose „Banga“ žais su „Šiauliais“. Šeimininkai (44 tšk.) sezoną baigs šešti, svečiai (55 tšk.) – penkti.

„Gargžduose gali būti visko – dvikova nė vienai ekipai nieko nebelemia. Galbūt pranašumą dėl namų aikštės turi „Banga“. Tačiau rungtynės – neprognozuojamos. Neaišku, kokios sudėtys išbėgs į aikštę. Spėti, kas laimės, sudėtinga. Galiu tik iš lempos – 0:0 arba 3:3“, – prognozuoti nesiryžo N. Kesminas.

Sporto komentatorių „Šiauliai“ šiemet labiau nuvylė, nei nudžiugino. Prieš sezoną N. Kesminas manė, jog šiauliečiai bus pirmajame ketvertuke, tačiau į priekį praleido „Kruoją“.

Nepaisant to, jog mačas turnyrinei lentelei įtakos neturės, N. Kesminas nemano, kad komandos nesistengs: „Taip nebūna. Futbolininkai ir į draugiškas rungtynes eina kovoti.“

Pasak N. Kesmino, „Bangos“ vertinti nereikia. Viską geriausiai pasako tai, jog gargždiškiai ketvirtus metus iš eilės A lygos liks ketvirti.

Šiemet „Banga“ šiauliečiams pralaimėjo vienas svarbiausių sezono rungtynių – LFF taurės aštuntfinalyje svečiuose nusileido 0:1. Gargždiškiai sieks revanšo? „Tas rungtynes visi seniai pamiršę. Nereikia svarstyti, kas buvo prieš mėnesį, pusantro ar du. Futbolininkams tai bus tik dar vienerios rungtynės“, – įsitikinęs N. Kesminas.

„Šiaulių“ gretose dėl diskvalifikacijos nebus 35 įvarčius per sezoną įmušusio šalies rekordininko A. Rimkevičiaus. „Bangos“ netekčių sąrašas – ilgesnis. Nežais traumuoti Evaldas Grigaitis, Aurelijus Staponka ir diskvalifikuoti Andrius Jokšas, Aleksandras Ivanauskas.

„Banga“ be devynių pagrindinių žaidėjų rungtyniavo su „Sūduva“. Jaunimas tikrai neatrodė blogai. Dabar jie vėl turės šansą“, – mano N. Kesminas.

Pasak „Šiaulių“ vyriausiojo trenerio Gedimino Jarmalavičiaus, svečiai į Gargždus atvyks gražiai pabaigti sezoną, leis pasireikšti jauniems žaidėjams.

IX ture „Banga“ svečiuose varžovus nugalėjo 2:1 (22 min. Giorgis Nikabadzė, 75 min. E. Grigaitis; 68 min. Robertas Vėževičius; 39 min. Sergei Tatiefangui parodyta raudona kortelė). XVIII ture Gargžduose šiauliečiai buvo stipresni – 1:0 (87 min. Santiago Cesanelli). XXVII ture Šiauliuose „Banga“ laimėjo 1:0 (84 min. George Alaverdashvili). Šiauliuose šeimininkai 1:0 triumfavo LFF taurės aštuntfinalyje (28 min. A. Rimkevičius; 62 min. Intaras Kirhneris gavo raudoną kortelę).

...

2012 Lap 12 14:41

Klaipėdos „Atlantas“ – Tauragės „Tauras“
Laikas – lapkričio 11 d., 17.30 val.
N. Kesmino prognozė – 2:1.

Kova dėl aštuntosios vietos sekmadienį vakare vyks Gargžduose. „Atlantas“ (24 tšk.) rungtyniaus su „Tauru“ (23 tšk.). Klaipėdiečiams užtektų lygiųjų. Tauragiškiams būtina pergalė.

„Atlantas“ laimės. „Tauras“ jau seniai neturi motyvacijos. Rezultatas gali būti ir 0:1, ir 2:7. Tauragiškiai į aikštę dažnai eina kaip į baudžiavą. Spėju, kad bus 2:1“, – prognozavo N. Kesminas.

Jo nuomone „Atlantas“ – žaidėjų, neturėjusį kontraktų ir norėjusių pareklamuoti save „projektėlis“. Klaipėdos ekipai jis neišėjo į bloga. Tiesa, N. Kesminas nemato „Atlanto“ ateities vizijos.

Nors klaipėdiečiams užtenka lygiųjų, turo ekspertas nesutinka, jog „Atlantas“ bandys išlaikyti lygų rezultatą: „Uostamiesčio futbolininkai žais taip, kaip moka. Nei „Atlantas“, nei „Tauras“ nėra strategavimo genijai.“

Trečiadienį „Atlantas“ po pratęsimo 4:1 nugalėjo „Šilutę“ ir žengė į LFF taurės pusfinalį. Pasak N. Kesmino, tai ne tik geros emocijos, bet ir galimybė patekti į Europos taurių turnyrus, iki kurių liko žingsnis. Tiesa, turo ekspertas nemano, jog patekimas į pusfinalį turės įtakos – „Atlantas“ negalvos, jog kasdien gali nuversti kalnus.

„Tauras“ – blogiausia A lygos komanda. Tai parodo ir rezultatai, turnyrinė lentelė“, – tauragiškiams kritikos negailėjo N. Kesminas.

Pirmajame rate „Tauras“ su „Atlantu“ sužaidė lygiosiomis 0:0. Antrojoje dvikovoje tauragiškiai varžovus sutriuškino 5:0 (20 min. Tomas Vyšniauskas, 33 min. Aleksandras Solovjovas, 38 min. Marius Kižys, 42, 89 min. Vladas Petkevičius). Paskutinės abiejų komandos rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (5 min. Malikas N‘Diaye; 93 min. V. Petkevičius).

...

2012 Lap 12 14:43

Alytaus „Dainava“ – VMFD „Žalgiris“
Vieta – Alytaus miesto stadionas.
N. Kesmino prognozė – 0:3.

Dėl nugalėtojo vardo kovojantis „Žalgiris“ Alytuje rungtyniaus su „Dainava“. Antrojoje vietoje žengiantiems vilniečiams (84 tšk.) būtina pergalė. Alytiškiams (32 tšk.) dvikova nieko nebelemia.

„Žinoma, kad „Žalgiris“ laimės. Jis pergalę švęs dėl tų pačių priežasčių, kaip „Ekranas“ prieš „Kruoją“. Maža to, „Dainavos“ – „Žalgirio“ mače negalima kalbėti ir apie sąmokslo teorijas. Vilniečiai įmuš porą, gal tris įvarčius. Galbūt dvikova pasibaigs 3:0“, – spėjo N. Kesminas.

Sporto komentatoriaus nuomone, Alytaus komanda atrodo kaip visuomet: „Ta pati iš vietinių talentų sudaryta „Dainava“, žaidžianti be pinigų. Tiesa, šiemet komandą paliko Arsenijus Buinickis, Valentinas Baranovskis, tačiau Alytaus ekipa nuo sezono pradžios nelabai pasikeitė.“

Pasak N. Kesmino, šansų visada yra, tačiau šįkart „Dainava“ turi minimalias galimybes stoti skersai kelio žalgiriečiams.

„Vilniaus komanda nuosekliai eina savo keliu. Šiemet jie stipresni, nei pernai. Ekipą labai sustiprino vasarą atvykęs lenkas Kamilis Bilinskis“, – vertino N. Kesminas.

„Žalgiris“ balandžio 29-ąją „Dainavą“ namie nugalėjo 4:0 (21, 56 min. Calumas Elliotas, 38 min. Vaidotas Šilėnas, 84 min. Mario Grgurovičius), birželio 25-ąją svečiuose – 3:1 (24 min. C. Elliotas, 52 min. Paulius Janušauskas, 92 min. Mantas Kuklys; 57 min. Lukas Kochanauskas), rugsėjo 2-ąją namie – 3:0 (7 min. Algis Jankauskas, 30 min. Ramūnas Radavičius; 85 min. Aurimas Botyrius).

...

2012 Lap 12 14:48

XXXVI turas. Kas taps čempionu?

Panevėžio „Ekranas“ ir VMFD „Žalgiris“ paskutiniame A lygos ture tikėsis savo pergalės bei pagrindinio konkurento nesėkmės

„General financing A lygos“ sezonas baigiasi.

Sekmadienį, paskutiniojo, XXXVI turo rungtynėse Pakruojo „Kruoja“ priims Panevėžio „Ekraną“, Gargždų „Banga“ – „Šiaulius“, Alytaus „Dainava“ – VMFD „Žalgiris“ komandą, Klaipėdos „Atlantas“ – Tauragės „Taurą“.

„Turas įdomus tuo, jog paaiškės šalies čempionas. Turime du pretendentus – „Ekraną“ ir „Žalgirį“, – apibendrino Futbolo.TV turo ekspertas Nerijus Kesminas.

Jis sezoną norėtų vertinti po turo.
N. Kesminui iki paskutiniųjų ketverių rungtynių metai – vieni įdomiausių iš pastarųjų sezonų: „Intriga išsilaikė iki pat pabaigos. „Kruoja“ įnirtingai kovėsi su „Sūduva“. Aukso medalių savininkai paaiškės paskutiniajame ture, bronzos – paaiškėjo priešpaskutiniajame.“

Sporto žurnalistui ir komentatoriui N. Kesminui geriausią įspūdį palieka dvi komandos – „Kruoja“ ir „Ekranas“. Pakruojo ekipa padarė didelę pažangą. Panevėžiečiai išsiugdę nugalėtojų mentalitetą, čempionų vardų siekia ir sunkesnėmis sąlygomis.

Futbolo.TV turo ekspertą labiausiai nuvylė iš lygos pasitraukęs Vilniaus „Reo“.

Jis išskyrė du A lygos žaidėjus – „Šiaulių“ puolėją Artūrą Rimkevičių ir „Sūduvos“ lyderį Rafaelį Ledesmą. Sporto komentatoriui iš jaunų futbolininkų geriausią įspūdį palieka „Kruojos“ saugas Ernestas Veliulis. „35 Rimkevičiaus įvarčiai – ne kasdienis rezultatas. Ledesma ne visiems patinka dėl savo nueinamo kilometražo, tačiau jis ženkliai prisideda prie rezultatų“, – pasirinkimo priežastis aiškino N. Kesminas.

Keletą A lygos rungtynių šiemet komentavęs vilnietis stengiasi pažiūrėti kiek įmanoma daugiau mačų.
Jis sezoną norėtų vertinti po turo

Jau laukiu jo įvertinimo. :mrgreen:

...

2012 Lap 12 15:01

Penktasis iš eilės „Ekrano“ čempionų titulas - šventė visam Panevėžiui (komentarai)
lrytas.lt 2012-11-11

Panevėžiečiai šėlo Pakruojyje, kai išgirdo finalinį rungtynių arbitro švilpuką. Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai paskutinėse sezono rungtynėse 2:0 (0:0) nugalėjo Pakruojo „Kruojos“ komandą ir apgynė Lietuvos futbolo A lygos čempionų titulą. VMFD „Žalgiris“ antrus metus iš eilės tenkinsis sidabro medaliais.

BNS: A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

lrytas vis dar miega. Škoda dnia... pabudote ir kelkitės. :mrgreen:
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

176. REO (Vilnius) - Sūduva (Marijampolė) 0:3

177. Kruoja (Pakruojis) - Ekranas (Panevėžys) 0:2 (0:0)
Teisėjas: S.Slyva (Kaunas), 950 žiūrovų
Įvarčiai: 59 min. ir 89 min. (iš 11m.) V.Kavaliauskas („Ekranas")
Įspėjimai: 20 min. A.Skroblas („Kruoja"); 14 min. I.Dedura, 60 min. V.Kavaliauskas, 69 min. M.Andelkovič, 85 min. A.Vertelis („Ekranas")
Pašalinimai: 87 min. M.Eltermanis („Kruoja")

179. Banga (Gargždai) - Šiauliai (Šiauliai) 2:1 (0:1)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 800 žiūrovų
Įvarčiai: 50 min. Ž.Banys, 87 min. G.Alaverdashvili („Banga"); 37 min. T.Snapkauskas („Šiauliai")
Įspėjimai: 77 min. I.Kozlovs, 80 min. J.Gomes da Silva („Šiauliai")

180. Dainava (Alytus) - Žalgiris (Vilnius) 1:2 (1:2)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 1600 žiūrovų
Įvarčiai: 30 min. D.Cibulskas („Dainava"); 12 min. A.Skerla, 45 min. R.Radavičius („Žalgiris")
Įspėjimai: 30 min. D.Cibulskas, 60 min. V.Rutkauskas, 65 min. M.Strauka, 90+4 min. M.Biržinis („Dainava"); 90+4 min. P.Janušauskas („Žalgiris")

178. Atlantas (Klaipėda) - Tauras (Tauragė) 4:1 (1:0)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 15 min. V.Kharaoui, 57 min. ir 80 min. G.Kruša, 90 min. T.Lagator („Atlantas"); 82 min. J.Meištininkas („Tauras"); 63 min. T.Lagator („Atlantas") neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 60 min. E.Žarskis („Atlantas"); 45 min. R.Kuzin („Tauras")

Gargždų „Banga“ 2 - 1 „Šiauliai“
37 min. (0:1) Tomas Snapkauskas
50 min. (1:1) Žilvinas Banys
87 min. (2:1) Georgas Alaverdašvilis

...

2012 Lap 12 15:17

DAINAVA 1:2 ŽALGIRIS: santrauka, komentarai, rungtynės

„Dainava“ 1 - 2 „Žalgiris“
12 min. (0:1) Andrius Skerla
30 min. (1:1) Darius Cibulskas
45 min. (1:2) Pavelas Komolovas

...

2012 Lap 12 15:20

KRUOJA 0:2 EKRANAS: santrauka, komentarai, rungtynės

„Kruoja“ 0 - 2 „Ekranas“
58 min. (0:1) Vitalijus Kavaliauskas
86 min. (0:2) Vitalijus Kavaliauskas (11 m. baudinys)
86 min. Raudona kortele nubaustas ir iš aikštės išvarytas „Kruojos“ vartininkas Maris Eltermanis.

...

2012 Lap 12 15:28

ATLANTAS 4:1 TAURAS: santrauka, komentarai, rungtynės

"Atlantas" 4 - 1 "Tauras"
Įvarčiai:
15 min. [1-0] V.Kharaoui, („Atlantas")
57 min. [2-0] G.Kruša, („Atlantas")
80 min. [3-0] G.Kruša, („Atlantas")
82 min. [3-1] J.Meištininkas ("Tauras")
90 min. [4-1]T.Lagator („Atlantas")

Aštuntąją poziciją iškovojo "Atlantas", kuriam Gargžduose pavyko užtikrintai rezultatu 4:1 nugalėti Tauragės "Taurą" ir nustumti jį į devintąją poziciją.
Ir tokia rašliava skelbiama LFF straipsnyje. TAURAS buvo devintas ir liko ten. Niekas jų ten nenustūmė. :mrgreen:

2012 Lap 12 15:53

Alytaus „Dainava“ A lygos čempionatą baigė laipteliu aukščiau (VIDEO)
Alytaus futbolas | 2012 lapkričio 11 d., |
Automobilių nuoma Alytuje :mrgreen: Kaži`n, o grybus dzūkai nuomoja???

1 tūkst. 600 žiūrovų Alytaus miesto stadione vis tik tapo liudininkais įvarčio, kuris į šeimininkų vartus krito 12 min. Atsitiesę po Andriaus Skerlos smūgio, „Dainavos“ žaidėjai ir gerbėjai triumfavo po išlyginamojo Dariaus Cibulsko įvarčio 30 min. 1:1. Zenono Šilinsko nuotr.
Kap dzūkai sako, „būk biednas, bet spraviedlyvas“. Nors ponulis Kesminų Nerijus spaviedijo, kad Alytaus „Dainava“ Vilniaus „Žalgiriui“ nuslais 0:3, dzūkai parodė, kad ne viską gali samdiniai iš už sienos, premijos ir iš užsienio lygų spoksantys skautai. Spėjo ir „Dainavos“ senjoras Saulius Laibinis ir kiti futbolą suprantantys prieš aukso kainos rungtynes beveik choru teigė, kad jei „Dainava“ neprasileis greito įvarčio, visko bus.

1 tūkst. 600 žiūrovų Alytaus miesto stadione vis tik tapo liudininkais įvarčio, kuris į šeimininkų vartus krito 12 min. Atsitiesę po Andriaus Skerlos smūgio, „Dainavos“ žaidėjai ir gerbėjai triumfavo po išlyginamojo Dariaus Cibulsko įvarčio 30 min. 1:1. 45 min. Buvęs Panevėžio „Ekrano“ narys, dabartinis žalgirietis Ramūnas Radavičius įvartį „Dainavai" pasiuntė, kaip mėgsta sakyti, N. Kesminas – į rūbinę.

Antrame kėlinyje Luką Baranauską ir Teisį Leskauską pakeitė Paulius Sakalis ir Mindaugas Strauka. Jie mėgino kamuolį įžaisti tarpusavyje, tai nepasiteisino kaip anksčiau, kai šis duetas spindėdavo, bet alytiškiams pavyko kuriam laikui perimti žaidimo kontrolę.

Beje, žaidimo nepuošė teisėjai, kurie, atrodė, buvo atsivežti „Žalgirio“ autobusu. Alytiškiams, kurie nemėgsta propaguoti grubaus žaidimo, buvo parodytos 4, žalgiriečiams – vos 1 geltona kortelė. 1:2. Pralaimėjimas LFF A lygos čempionato sidabro medalininkui ir viena vieta (iš aštuntos – septinta, jei lygintume „Dainavos“ 2001 m. ir 2012 m. sezonų rezultatus.
Nelabai supratau to dialekto, bet kam įdomu, galima pasiskaityti su google vertėju :mrgreen: