Užsiregistravo: 2014 Lie 17 12:56
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė.
Miestas: Vilkaviškio raj.

2014 Lie 23 13:50

Rungtynių pabaiga. „Žalgiris“ turi pripažinti svečių pranašumą - 0:2. Ačiū visiems aistruoliams už palaikymą ir laukiame šeštadienį A lygos rungtynėse su Marijampolės „Sūduva“!
92' P. Komolovas iš dešiniojo krašto siunčia kamuolį į baudos aikštelę, ten jo link šoka V. Šilėnas ir S. Nyuiadzi. Deja, žalgiriečiai vienas kitam sukliudo ir prancūzas nepataiko į vartus.
90' Teisėjas kompensuoja 3 minutes.
89' „Dinamo“ kontroliuoja kamuolį savo aikštės pusėje ir laukia rungtynių pabaigos.
87' Analogiška vilniečių ataka baigiasi S. Nyuiadzi smūgiu galva. Kamuolys skrieja į vartus, bet teisėjas fiksuoja prancūzo pražangą prieš gynėją ir įvarčio neįskaito.
85' Po atakos kraštu E. Soudani turi dar vieną puikią progą pasižymėti. Po Alžyro rinktinės žaidėjo smūgio galva A. Vitkauskas su vargu apgina savo vartus.
84' Kampinis baigiasi galingu E. Vaitkūno smūgiu iš toli. Deja, greta vartų.
84' V. Šilėnas puikiai kovoja kairiajame krašte. Mūsų saugas perima kamuolį, siunčia jį į baudos aikštelę, o kroatai išmuša kamuolį už galinės linijos.
82' Dar viena „Dinamo“ ataka kairiuoju kraštu. Jos pabaigoje A. Čoričius galingu smūgiu sudrebina vilniečių vartų virpstą.
80' Po S. Nyuiadzi perdavimo iš dešiniojo krašto svečių gynėjas paleidžia kamuolį baudos aikštelėje, bet nė vienas „Žalgirio“ futbolininkas prie jo nespėja.
78' V. Šilėnas keičia J. Wilką.
77' Netrukus aikštėje pasirodys ir V. Šilėnas.
76' P. Janušauskas keičia D. Šemberą. Komandos kapitonas iš aikštės išlydimas aistruolių plojimais.
74' Mūsų komandoje netrukus į aikštę žengs P. Janušauskas.
73' Po kampinio galva kamuolį pasiekia S. Kerla, bet pataikyti į vartus nepavyksta.
72' E. Soudani netrukus smūgiuoja iš toli, bet nepataiko į vartus.
71' E. Soudani po pražangos neatiduoda kamuolio ir baudžiamas geltonąja kortele.
68' „Dinamo“ kampinis, nuo kurio vilniečiai apsigina.
67' M. Brozovičių keičia J. Goncalvesas.
66' „Žalgirio“ ataka kairiuoju kraštu. Kamuolys keliauja į dešinįjį, o ten smūgį atlieka D. Šemberas. Deja, tiesiai į vartininką.
64' A. Žulpa keičia L. Pilibaitį.
63' J. Wilkas perima kamuolį varžovų aikštės pusėje. Trys mūsiškiai bėga prieš vieną gynėją, bet J. Wilkui nepavyksta atlikti perdavimo ir „Dinamo“ apsigina.
59' M. Brozovičius kiek per toli atleidžia kamuolį ir bandydamas jį pasiekti griauna žalgirietį. Už tai „Dinamo“ saugas įspėjamas.
58' Vilniečiai užsibūna svečių aikštės pusėje. A. Švrljuga iš dešiniojo krašto siunčia kamuolį į baudos aikštelę, bet ten jį gaudo Eduardo.
56' S. Nyuiadzi smūgiuoja iš toli, bet labai aukštai virš vartų.
56' A. Ademi palieka aikštę, jį keičia A. Čoričius.
51' „Žalgiris“ surengia atsakomąją ataką, kurios metu kamuolį baudos aikštelėje gauna S. Nyuiadzi. Deja, varžovų gynėjai jam smūgiuoti neleidžia.
49' Deja, kampinis baigiasi dar vienu įvarčiu. Smūgiu galva pasižymi veteranas J. Šimuničius.
49' Po E. Soudani perdavimo „Dinamo“ turi dar vieną tobulą progą įmušti. Žalgiriečiai sugeba paliesti kamuolį ir šis skrieja virš vartų.
46' „Dinamo“ ataka dešiniuoju kraštu ir E. Soudani pirmu lietimu pelno įvartį. Pralaimime 0:1.
„Dinamo“ ekipoje D. Radonjičių pakeitė El Arabi Suodani.
Antras kėlinys prasidėjo. Pirmyn, „Žalgiri“!
45' Teisėjas pirmajame kėlinyje laiko neprideda. Pertrauka.
45' „Dinamo“ uždirba dar vieną kampinį. Galbūt paskutinį pirmajame kėlinyje. Ore karaliauja žalgiriečiai.
43' „Dinamo“ aistruolių grupės skirtinguose Pietų tribūnos galuose visą kėlinį skanduoja skirtingas skanduotes.
42' Kroatų ataka baigiasi M. Pjacos tolimu smūgiu, kurį blokuoja G. Freidgeimas.
41' Po šio epizodo seka dar vienas kampinis, pasibaigiantis galingu J. Wilko šūviu į vartus. Deja, smūgis buvo blokuotas.
40' S. Kerla vėl laimi oro dvikovą, numeta kamuolį komandos draugui, bet kroatai nukreipia kamuolį virš skersinio.
39' „Žalgiris“ po ilgos pertraukos uždirba kampinį.
38' Žaidimas vėl kiek aprimo, kamuolys jau kurį laiką nepasiekia nė vienos baudos aikštelės.
33' Dar viena pavojinga „Dinamo“ ataka. Šį kartą virš vartų šauna P. Machado.
33' M. Pjaca demonstruoja savo sugebėjimu netoli mūsų baudos aikštelės, smūgiuoja iš toli ir minimaliai nepataiko.
32' Adi perduoda kamuolį dešinėn geroje pozicijoje esančiam J. Wilkui, bet jam teisėjas neleidžia atlikti smūgio. Fiksuojama nuošalė.
31' D. Radonjičius ir M. Brozovičius dviese pralaužė vilniečių gynybą aikštės centru. D. Ranojičius nestipriai smūgiuoja į vartus, A. Vitkauskas akimis lydi greta vartų riedantį kamuolį.
27' Po keleto nemalonių epizodų „Žalgiriui“ pavyko perkelti žaidimą į „Dinamo“ aikštės pusę ir aikštės vidurį.
24' Dar viena pavojinga kroatų ataka. Šį kartą dešiniuoju kraštu. Laimei, po perdavimo į kitą kraštą niekas iš varžovų kamuolio nepasitinka.
21' S. Kerla kairiajame krašte nupjauna varžovą ir užsidirba įspėjimą
20' Smūgiais iš toli laimę bando P. Komolovas ir J. Wilkas, bet abiejų jų smūgiai blokuojami.
19' Šį kartą prie kamuolio pirmas A. Ademi ir po jo smūgio galva tik sėkmė gelbsti vilniečius nuo įvarčio.
19' „Dinamo“ tsigavo. Pirmasis kampinis prie „Žalgirio“ vartų.
17' S. Kerla vos neprisižaidžia savo aikštės pusėje. P. Machado atima kamuolį iš bosnio ir pasileidžia vartų link. Laimei, portugalo perduotas kamuolys nepasiekia M. Brozovičiaus.
15' „Žalgiris“ uždarė svečius jų baudos aikštelėje. Žiūrovai vis aktyviai skanduoja „Įvartį, įvartį!“
13' Po užribio progą smūgiuoti gauna Adi, bet artimajame kampe Eduardo lengvai gaudo kamuolį.
13' Po kampinio oro dvikovą laimi S. Kerla ir galva smūgiuoja visai greta vartų. Tai buvo puiki proga pasižymėti!
12' Ilgai užtrukusi „Žalgirio“ ataka baigiasi dar vienu kampiniu.
11' A. Ademi už pražangą prieš L. Pilibaitį baudžiamas geltonąją kortele.
10' D.Antoličius smūgiuoja iš 20 metrų, bet smūgis nepavyksta - ir nestipriai, ir netaikliai.
8' Pirmasis „Žalgirio“ kampinis. Kroatai apsigina ir išmuša kamuolį toliau nuo savo vartų.
5' Labai pavojinga svečių ataka. Dešiniajame krašte prasiveržia P. Machado, perduoda kamuolį į baudos aikštelę, o ten jo nesiekia G. Freidgeimas. Laimei kamuolys nuo D. Radonjičiaus atšoka virš vartų.
3' Kol kas vaizdas aikštėje malonus „Žalgirio“ gerbėjams. Vilniečiai aktyviai pradėjo rungtynes.
Rungtynės prasidėjo! Išvykoje „Žalgiris“ nusileido varžovams 0:2, tad šiandien reikalinga pergalė didesniu santykiu. Pirmyn, žaliai-balti!
Komandos žengia į aikštę!
Kviečiame susipažinti su abiejų komandų sudėtimis, kuriose šiandien yra ženklių pasikeitimų. Be to, skyrelyje „Taktika“ rasite mūsų komandos žaidėjų išsidėstymą, o skyrelyje „Foto“ - naujausias nuotraukas iš stadiono.
Laba diena. 21.15 val. sostinės LFF stadione prasidės Čempionų lygos atrankos II etapo atsakomosios rungtynės tarp Vilniaus MFD „Žalgiris“ ir Zagrebo „Dinamo“. Kviečiame sekti rungtynių eigą kartu su mumis!
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

...

2014 Lie 23 14:20

Adis ir už Veličką blogesnis.

Niko niko iš užsienio tik atmatas atveža..

...

2014 Lie 23 15:37

"ŽALGIRIS" 0 - 2 "DINAMO"

...

2014 Lie 23 15:40

“Žalgiris” 2 – 0 “Dinamo”
46’ [0 – 1] El Arabi Soudani
49’ [0 – 2] Josipas Šimuničius

Geltonos kortelės: Semiras Kerla (21 min.); Arijanas Ademi (11 min.), Marcelo Brozovičius (60 min.), El Arabi Soudani (71 min.)

VMFD “Žalgiris”: Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Georgas Freidgeimas, Semiras Kerla, Andro Švrljuga, Serge’as Nyuiadzi, Deividas Šemberas (76’ Paulius Janušauskas), Linas Pilibaitis (64’ Artūras Žulpa), Pavelas Komolovas, Jakubas Wilkas (78’ Vaidotas Šilėnas), Adi

Zagrebo “Dinamo”: Eduardo, Luisas Ibanezas, Josipas Šimuničius, Jozo Šimunovičius, Ivo Pinto, Domagojus Antoličius, Paulo Machado, Arijanas Ademi 56’ Ante Čoričius), Marcelo Brozovičius (67’ Goncalves Goncalo), Dejanas Radonjičius (46’ El Arabi Soudani), Marko Pjaca

2 - 0 , tipo, ŽALGIRIS laimėjo :mrgreen:

...

2014 Lie 23 15:42

BAIGĖ PASIRODYMĄ ČEMPIONŲ LYGOJE

Vilniaus miesto futbolo draugijos “Žalgiris” komandos siaubu tapusiam El Arabi Soudani neprireikė nė minutės, kad nubrauktų Lietuvos čempionų viltis pratęsti sezoną UEFA Čempionų lygoje

Antradienį LFF stadione vykusiose prestižinio turnyro antrojo atrankos etapo rungtynėse Zagrebo “Dinamo” klubo puolėjas 46 minutę pelnė įvartį, padėjusį pamatus daugkartinių Kroatijos čempionų pergalei rezultatu 2:0 (0:0).

Alžyriečio įvartis kroatams anksčiau laiko atvėrė kelią į tolimesnį varžybų etapą. Pirmąją dvikovą Zagrebe rezultatu 2:0 laimėję vilniečių varžovai galėjo ramiai jaustis jau nuo pat antrojo kėlinio pradžios. “Žalgiriui” praleistas įvartis reiškė, jog norėdami išsigelbėti aikštės šeimininkai privalėjo atsakyti bent keturiais tiksliais smūgiais.

Ši užduotis tapo visiška utopija sostinės komandai dar net nespėjus atsigauti po pirmojo nokdauno. 49 minutę svečiai vėl turėjo progą džiaugtis, ekipos veteranui Josipui Šimuničiui po pakelto kampinio smūgiu galva padvigubinus “Dinamo” pranašumą.

Žalgiriečiams jau pati rungtynių pradžia galėjo susiklostyti tragiškai. Prabėgus vos penkioms minutėms “Dinamo” ekipos saugas Paulo Machado turėjo puikią progą greitos atakos metu pasiųsti kamuolį į vartų tinklą. Vilniečių laimei, varžovui užbaigiant ataką pritrūko tikslumo.

Tokį įtampą bei nerimą keliantį vaizdą Lietuvos čempionai prie savų vartų šiame mače matė daugybę kartų. Tai buvo rizika, su kuria žaliai balti privalėjo susitaikyti. Dar prieš rungtynes lietuviai žadėjo, jog kroatai susidurs su kitokiu vilniečių pasipriešinimu nei Zagrebe. Ir tai nebuvo tik tušti žodžiai. Bent jau pirmajame kėlinyje.

Prie sienos priremtas “Žalgiris” kur kas drąsiau nei išvykoje rengė savo atakas bei kaustė “Dinamo” komandos veiksmų laisvę. Svečiai iki pertraukos nesugebėjo diktuoti savo žaidimo sąlygų, nors jų kontratakos ir buvo grėsmingos. Maža to, savų vartų saugumu turėjo rūpintis ne tik aikštės šeimininkai.

“Dinamo” vienuolikei “Žalgirio” atakos po standartinės situacijos tapo iššūkiais. Sostinės ekipos saugai ieškojo galimybių aukštais perdavimais į baudos aikštelę surasti atsidengusius komandos draugus.

Žalgiriečiai tokiu būdu turėjo kelias progas dar pirmajame kėlinyje pelnyti gyvybiškai reikalingą įvartį. Vis tik praktiškai pilnai LFF stadiono tribūnas užpildę žiūrovai kamuolio Zagrebo “Dinamo” komandos vartų tinkle neišvydo. Jis atsidūrė ten, kur lietuviai jį norėjo matyti mažiausiai.

Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui El Arabi Soudani reto grožio įvarčiu sudaužė “Žalgirio” viltis išgelbėti sezoną Europoje, o Josipas Šimuničius netrukus privertė žalgiriečius skausmingai žiūrėti, kaip kamuolys antrą kartą skrieja į Armanto Vitkausko ginamus vartus.

Du vieną po kito įvarčius praleidęs “Žalgiris” rungtynes pralaimėjo per trejas antrojo kėlinio minutes, tačiau žaliai balti siekė savo sirgalius pradžiuginti bent vienu tiksliu smūgiu į "Dinamo" vartus.

Vis tik arčiau dar vieno įvarčio buvo svečiai. Ante Čoričius 82 minutę galingu smūgiu sudrebino vartų virpstą, o El Arabi Soudani 86 minutę tik A. Vitkausko pastangų dėka nebaigė rungtynių turėdamas savo sąskaitoje du įvarčius.

Tiesa, trumpą džiaugsmo akimirką žiūrovams mačo pabaigoje spėjo suteikti ir Serge'as Nyuiadzi, nukreipęs kamuolį į vartų tinklą. Tačiau teisėjo sprendimu, žalgirietis tai padarė pažeisdamas taisykles.

...

2014 Lie 23 15:43

Z. MAMIČIUS: „ŽALGIRIS“ - TEISINGAME KELYJE“

Po Čempionų lygos atrankos II etapo Zagrebo „Dinamo“ vyriausiasis treneris Zoranas Mamičius nepagailėjo gerų žodžių ir Vilniaus „Žalgiriui“.

Kroatų strategas teigė, kad tikėjosi savo ekipos įvarčio jau pirmajame kėlinyje, bet šio tikslo nepavyko pasiekti.

„Pirmasis kėlinys buvo nervingas, nesugebėjome įmušti. Tačiau antrąjį pradėjome puikiai, įmušėme du greitus įvarčius ir patekome į kitą turnyro etapą. Žaidėme mums neįprastoje aikštėje. Ji yra mažesnė, be to, ir danga dirbtinė. Tačiau įmušus 2 įvarčius, tapo daug lengviau“, - sakė treneris.

Kalbėdamas apie vilniečių ekipa Z. Mamičius puikiai prisiminė ir kitos Lietuvos komandos pavadinimą.

„Vilniaus komanda yra solidi. Ji nutraukė Panevėžio „Ekrano“ dominavimą Lietuvos čempionate ir tapo čempione. Nežinojome daug apie „Žalgirį“ prieš rungtynes, nes buvo gana sunku gauti informacijos, ją rinkome iš žmonių, žinančių Lietuvos futbolą ir „Žalgirį“. Dabar galiu pasakyti, kad „Žalgiris“ turi stabilią struktūrą, yra teisingame kelyje ir jo laukia šviesi ateitis“, - teigė kroatas.

...

2014 Lie 23 15:45

S. NYUIADZI: „SUGRĮŠIME STIPRESNI“

„Žalgirio“ krašto saugas iš Prancūzijoje Serge'as Nyuiadzi įmušė įvartį į „Dinamo“ vartus, bet teisėjai įžvelgė legionieriaus pražangą ir įvarčio neįskaitė.

„Norėčiau, kad mano įvartis būtų įskaitytas, bet teisėjas užfiksavo pražangą. Vis dėlto tai jau nebuvo ypatingai svarbu, nes varžovai pirmavo 2:0“, - po mačo kalbėjo prancūzas.

Legionierius pripažino, kad Zagrebo ekipa nusipelnė pergalės.

„Žaidėme su geresne, labiau patyrusia komanda. Jie žino, kaip reikia žaisti tokias rungtynes, ir puikiai pasinaudojo mūsų mažomis klaidomis. Toks yra aukšto europinio lygio žaidimas. Manau, dvejos rungtynės su „Dinamo“ mus daug ko išmokė. Kitiems metams turime išmokti žaisti su tokio lygio komandomis. Po metų į turnyrą sugrįšime stipresni“, - tvirtino S. Nyuiadzi.

Futbolininkas teigė, kad po nesėkmės Čempionų lygoje motyvacijos kovoti Lietuvos čempionate netrūks.

„Pirmaujame A lygoje ir dabar visą dėmesį skirsime šeštadienio rungtynėms su Marijampolės „Sūduva“. Mūsų motyvacija bus čempionų titulo siekimas ir sugrįžimas į Čempionų lygą kitą sezoną“, - sakė žalgirietis.

...

2014 Lie 23 15:46

M. ZUBAS: „TAI BUVO LABAI NAUDINGA PATIRTIS“

Vilniaus „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas po pralaimėjimo Zagrebo „Dinamo“ 0:2 teigė, kad dvejos rungtynės su kroatais parodo, kokia kryptimi reikia dirbti.

„Tai buvo įdomios rungtynės. Reikia pasakyti, kad pralaimėjome stipresnei komandai. Manau, rezultatai 0:2 ir 0:2 atitinka „Dinamo“ ir „Žalgirio“ lygių skirtumą, - po atsakomojo mačo Vilniuje kalbėjo M. Zubas. - Prieš rungtynes sakiau, kad mums lemiama bus pirma rungtynių dalis ir pirmas įvartis. Stengėmės įmušti, bet nepavyko. Kartais pritrūko ir truputį sėkmės. „Dinamo“ žaidė labai atsargiai gynyboje, todėl buvo sunku ką nors sukurti. Gaila, kad pirmą įvartį praleidome, kai dar, galima sakyti, tebebuvome drabužinėje. Tą pačią akimirką dingo gera nuotaika, gera atmosfera. Visi suprato, kad praktiškai viskas mums tuo įvarčiu baigėsi. Bandėme pademonstruoti gerą futbolą, įmušti tokiai stipriai komandai bent vieną įvartį, bet nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas parodo mūsų dabartinę vietą futbolo pasaulyje. Vis dėlto tai buvo gera patirtis. Turime pripažinti, kad mums nepasisekė su burtais, nes gavome labai stiprų varžovą. Kita vertus, jei nori žaisti Čempionų lygoje, turi būti pasirengęs žaisti su tokia komanda.“

Kalbėdamas apie praleistus įvarčius, treneris tvirtino, kad komanda padarė neatleistiną klaidą - pritrūko atidumo.

„Darėme viską, kad išlaikytume susikaupimą po pertraukos. Juo labiau, kad matėme, jog į aikštę žengs El Arabi Soudani. Tai labai geras futbolininkas - netipinis, nenuspėjamas. Jį labai sunku dengti. Tačiau jau pirmu lietimu jis pelnė puikų įvartį, - pagyrė varžovą futbolo specialistas. - Šiandien gynyboje darėme per daug klaidų. Visi mūsų komandoje žinojo, kaip varžovai atlieka kampinius, visi žinojo, koks žaidėjas yra Josipas Šimuničius. Buvome pasirengę tokiai situacijai, bet... Galima dar kartą sakyti, kad buvome nepakankamai atidūs.“

Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ treneris pakeitė vienus svarbiausių komandos žaidėjų - kapitoną Deividą Šemberą ir Jakubą Wilką.

„Turime galvoti apie artėjančias kitas rungtynes. Taip pat reikia suteikti galimybę jos laukiantiems kitiems vaikinams. Visi nori išbandyti save Čempionų lygoje, todėl gaila, kad galima atlikti tik 3 keitimus, - sakė M. Zubas. - Dabar laikas sutelkti dėmesį į A lygą. Šeštadienį laukia labai sunkios ir labai svarbios rungtynės su Marijampolės „Sūduva“. Sunku po nesėkmės Europos taurių turnyruose grįžti į vietines pirmenybes. Tai tipinė problema, tačiau jei nori žaisti Europos taurių turnyruose, turi būti tokiems dalykams pasirengęs. Manau, turime pakankamai stiprią komandą, užtektinai sveikų ir žaisti pasiruošusių futbolininkų, kad nugalėtume.“

Vilniečių strategas taip pat teigė, kad mačai su „Dinamo“ nubrėžė tolimesnio darbo gaires.

„Zagrebe jau po keleto rungtynių minučių mano įspūdis buvo, kad „Dinamo“ atlieka 3 perdavimus per tiek laiko, kiek A lygoje reikia vienam perdavimui. Šiuolaikiniame futbole reikia greitai reaguoti, greitai mąstyti, greitai atlikti perdavimą. Visa tai leidžia sukurti aukštą tempą, dinamiką. Mes kol kas nesame tokie greiti kaip „Dinamo“. Esame žemesniame lygyje, tačiau tai yra geras tikslas, kryptis, kuria turime dirbti“, - tvirtino treneris.

Spaudos konferencijos pabaigoje M. Zubas pasidžiaugė gausiu žiniasklaidos atstovų būriu ir pakvietė daugiau dėmesio skirti A lygai.

„Kviečiu jus į kitas mūsų rungtynes. Pabandykime būti kartu. 20-25 žmonės šios dienos konferencijoje reiškia, kad jums patinka futbolas. Tačiau po A lygos rungtynių kiekvieną kartą matau tik vieną vaikiną iš čia esančių. Prižadu, kad suteiksime jums galimybių rašyti įdomius straipsnius apie futbolą, „Žalgirį“. Tai ne tik dėl „Žalgirio“, tai dėl viso futbolo jūsų šalyje. Tai yra svarbiausia“, - sakė „Žalgirio“ treneris.

2014 Lie 23 16:01

Pagl viską ką Nyuiadzi "Jadzė" šnekėjo, tai jis metam dar liks, geros žinios.