Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 30 14:45

Jau pirmasis įvartis, tai žiaurios Jankausko klaidos pasekmė. o po klaidos nebesisugaudė kur bėgti ir padarė visiškai laisvą kolidorių. Gavo progą parodyti, kad be reikalo visas rungtynes ant suolo sedėjo, bet nepavyko
sakykim paprasčiau >> gavus progą nepavyko visai komandai kažko parodyti
neteisinant Jankausko dėl prasleisto įvarčio norėtųsi atkreipt dėmesį, kad įvartis dažniausiai krenta ne dėl vieno žaidėjo klaidos, taip, toje situacijoje jis padarė klaidą, paliko centre žiaurią skylę, bet vertinant visas rungtynes nepasakyčiau, kad buvo prastas žaidimas, tikrai daug momentų gelbėjo komandą
na prieš tai ir komandą atkirto savo perdavimu.

centro gynėjai ir vartininkai neturi privilegijų visas rungtynes klįsti. Viena klaida ir užtenka.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

2013 Rgp 30 15:31

Beje, įdomu, kas tie lietuviai laisvieji agentai apie kuriuos Nikoličius kalbėjo? Žinau, kad dabar jokių permainų nebebus, tik taip sau įdomu.

2013 Rgp 30 15:36

Kodėl toks užtikrintas, kad nebus ?

Matas

2013 Rgp 30 15:38

gi sakė niko, kad nepatekus į EL, pastiprinimo nereikia.

...

2013 Rgp 30 15:39

M. Zubas: „Skirtumas tarp mūsų ir „Red Bull“ komandos šiuo metu yra didelis“
2013-08-30

2013 Rgp 30 15:40

Na, kad iš esmės iš ties iki žiemos pastiprinimo nelabai ir reikia.Nelabai matau ką galima dar stiprinti, nebent kas išeis, bet jau laiko nelabai yra ką bepakviesti

Rungtynės baigėsi

90' Vitkauskas vėl žaidžia patikimai
Teisėjas pridėjo 3 minutes
90' Vaitkūnas beveik nuo vartų linijos išmuša kamuolį
89' Taip ir nepelnęs įvarčio, Soriano palieka aikštę. Jį pakeitė Hierlanderis
87' Vitkauskas atremia pavojingą Soriano smūgį. Ispanui niekaip nepavyksta nuginkluoti "Žalgirio" vartininko
86' Soriano smūgiuoja virš vartų. Tris įvarčius Austrijoje pelnęs puolėjas Vilniuje neatranda savojo žaidimo
83' Bilinskį keičia Šilėnas
78' Kuklys atsiduria arti vartų ir smūgiu galva siunčia kamuolį šalia vartų
77' Ilsankeriui rodoma geltona kortelė
73' Žulpą keičia Nyuiadzi, Reyna pasirodo vietoje Mane
72' "Salsburg" kelia kampinį. Austrai įžaidžia kamuolį ir iš baudos aikštelės siunčia jį į vartų tinklą. Pasižymėjo Meilingeris
69' Vitkauskas sustabdo Mane bandymą pasižymėti iš baudos aikštelės
67' Leliūga pasirodo vietoje Freidgeimo
65' Kamplą keičia Berisha
65' Įmušę įvartį, svečiai tvirtai perėmė iniciatyvą
62' Austrai baudos smūgiu vos nepadvigubina savo pranašumo
59' Kamplas po tikslaus komandos draugo perdavimo iššoka vienas prieš Vitkauską ir siunčia kamuolį į vartų tinklą
57' Labai gražus Kuklio epizodas. Saugas puikiai susitvarkė su kamuoliu ir privertė prasižengti varžovą. Mantas pats atliko baudos smūgį. Vartininkas tvirtai gaudo kamuolį
56' Vitkauskas palydi kamuolį už vartų
53' Bilinskis aštriu perdavimu priverčia vartininką nukreipti kamuolį už galinės linijos
52' Antrasis svečių bandymas ne toks grėsmingas
50' "Salzburgo" komandos futbolininkai surengia pavojingą ataką kairiuoju kraštu. Į baudos aikštelę pasiųsto kamuolio tik per plauką nepalietė austrų ekipos žaidėjas
49' "Žalgiris" kelia kampinį. Kamuolys atsiduria vartininko rankose
48' Freidgeimas iš už šoninės linijos meta kamuolį į baudos aikštelę, bet austrai ginasi patikimai

Antrasis kėlinys prasidėjo

Baigėsi pirmasis kėlinys

43' "Salzburg" kelia kampinį. Ilsankeriui iki įvarčio pritrūksta keliasdešimt centimetrų
42' Varžovai po gana ilgos pertraukos pabando suregzti savo išpuolį, kuris baigiasi prarastu kamuoliu
41' Kamuolys vis dažniau atsiduria "Salzburg" komandos baudos aikštelėje
40' Šeimininkai pastarosiomis minutėmis žaidžia sėkmingiausią atkarpą pirmajame kėlinyje
37' "Žalgiris" kelia kampinį. Žulpos smūgis iš labai sudėtingos situacijos netikslus
36' Kampinis prie "Žalgirio" vartų. Varžovai įžaidžia kamuolį ir jį praranda
36' Svečių atakos vis pavojingesnės
35' Austro galva smūgiuotas kamuolys vos neatsiduria vartuose
34' Vitkauskas eilinį kartą savo meistriškumo dėka išgelbsti vilniečius nuo įvarčio
32' Puiki kombinacinė austrų ataka. Žalgiriečiai tik griūdami prieš kamuolį sugeba išvengti įvarčio
30' Labai pavojinga "Žalgirio" ataka. Kamuolys atsiduria labai arti "Salzburg" ekipos vartų, tačiau atlikti smūgio taip ir nepavyksta
26' Skerla blokuoja Mane smūgį
24' Vitkauskas patikimai atremia Soriano smūgį
23' Atakuojantys "Žalgirio" futbolininkai varžovų aikštės pusėje pralaimi daugumą mikrodvikovų
21' Austrai nesėkmingai išpildo standartinę situaciją
20' Andriui Skerlai už greitos atakos sustabdymą pražanga rodoma geltona kortelė
20' Kamuolio kontrolė visiškai priklauso "Salzburg" komandos futbolininkams
19' "Salzburg" vėl smūgiuoja virš vartų
18' Žalgiriečiams austrai neleidžia kurti konstruktyvių atakų
17' Kitoje aikštės pusėje blokuojamas Švrljugos smūgis
16' Svečiai dar kartą siunčia kamuolį virš vartų skersinio
12' "Salzburg" atsako pavojingais smūgiais. Vieną iš jų Vitkauskui tenka atremti
9' Varžovai be didesnių problemų sustabdo pirmąjį žaliai baltų išpuolį
7' "Salzburg" ekipa nusiteikusi pasiekti ankstyvą įvartį. Žalgiriečiams, taip pat kaip ir Austrijoje, tenka atlaikyti didelį spaudimą
5' Pavojingas austrų perdavimas į baudos aikštelę. Svečių futbolininkas paskutinę akimirką neleistinai sužaidžia ranka
3' Fiksuojama pirmoji pražanga. Taisykles pažeidžia Komolovas

Dabar turimų taškų suma >> 5.250
Kaip suprantu kitais metais bazinis lygos kofas kris, nes 2008 m berods buvo surinkta 2.500 taškų, o pakeitė per pus mažiau tik 1.250. Gal kas moka skaičiuoti tuos kofus ir gali paskaičiuoti koks bus Žalgirio kofas kitame eurocikle?? Šiemet buvo 1.800 Ar turės Žalgiris šansų patekti tarp skirstytų komandų??
Ech jei Ekranas su Sūduva būtų nepasišikę ir įveikę savo varžovus reitingas nebūtų toks tragiškas :cry:

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2013 Rgs 03 10:45

Tai šita taškų suma ir bus Lietuvos koeficientas kitiems metams, nes tu čia pateikei einamuosius atnaujinimus. Žalgirio bus 3.050. Čempionų lygoje šiemet Sarajevo "Zeljeznicar" su 4.566 buvo prie neskirstytų. O apskritai net 6 komandos su aukštesniu nei 3 balai koeficientu buvo tarp neskirstytų. Tad šansai būti tarp skirstytų - maži. Aišku, gali įvykti toks stebuklas, jog keliose valstybėse laimės tos komandos, kurios iki tol nerungtyniavusios eurotaurėse ir turi mažus koeficientus, bet tikimybė beveik nulinė.
Ir Ekranas su Sūduva nebūtų labai smarkiai pagelbėję, nes šaliai skaičiuojasi pergalės ir lygiosios, o ne vien praėjimas į kitą etapą, kaip pačiam klubui. Viena papildoma pergalė būtų pakėlusi šalies koeficientą 0.250 balo, o lygiosio - 0.125. Kadangi pačiame klubui nuo šalies koeficiento skaičiuojasi tik 20 procentų, tai reiktų nemažai kitų klubų pergalių :)
Paskutinį kartą redagavo 1 šiaip. Iš viso redaguota 2013 kartus.

Sūduva - Red Bull Salzburg 2-4 2008 m.
Žalgiris - Red Bull Salzburg 0-7 2013 m.

šiaip

2013 Rgs 03 12:07

Demistifikacija :) RB Salzburg su Sūduva žaisdama buvo tik antra Austrijos komanda. Su Žalgiriu - Austrijos čempionas. 2008-2009 metų sezone RB jau kitam rate prakišo ispanams ir iki grupių etapo nenukeliavo, šiemet jie Europos lygos grupių etape ir gali būti, kad čia dar jų kelionė nesibaigs.