...

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 14:40

A. Narbekovas: Austrijoje laukia atvira kova

http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... _kova.html" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 14:43

M.Zubas: „Jaučiamės lyg gyventume rojuje“

http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... 80%9C.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Komunistinės Lenkijos atstovai ir tarybų Lietuvos piliečiai pirmą kartą atvyko į kapitalistinę valstybę ir nustebo, kad ten yra normalios sąlygos sportuoti ir ilsėtis.
O kada tai bus pas mus???

...

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 14:52

Žalgiriečiai vakar išbandė "Red Bull" areną
________________________
FOTO: http://bit.ly/14lqG1x" onclick="window.open(this.href);return false;
FOTO: http://bit.ly/13T1cF5" onclick="window.open(this.href);return false;

Rieshutas
Pranešimai: 85
Užsiregistravo: 2012 Kov 26 14:28
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 14:56

M.Zubas: „Jaučiamės lyg gyventume rojuje“

http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujieno ... 80%9C.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Komunistinės Lenkijos atstovai ir tarybų Lietuvos piliečiai pirmą kartą atvyko į kapitalistinę valstybę ir nustebo, kad ten yra normalios sąlygos sportuoti ir ilsėtis.
O kada tai bus pas mus???
skaitei straipsnį, homo sovietike?

...

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 15:04

skaitei straipsnį, homo sovietike?
Nesivarginsiu... gal.. 8-)
Ir kam gilintis, ką pasakoja lechas patekęs į rojų. :mrgreen: Čia: tipo jo svajonių išsipildymas. :mrgreen:
Pasikvies MADE IN VERŠELIS Mareką į Zalcburgą ir liksime našlaičiais... :twisted: Jeigu jau ten labai patiko, gal negrįš į Marijos žemelę??? :roll:

...

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 15:53

Futbolo.tv
Prieš kurį laiką lyg žinodami paruošėme itin išsamų interviu su dabartiniu Zalcburgo "Red Bull" futbolininku Rodnei. Jei neperskaitėte tada, gal tai bus įdomu dabar? Beje, Rodnei perduoda linkėjimus visiems futbolo gerbėjams Lietuvoje ir sako, jog laukia sunkios kovos su Žalgiriu.
Išskirtinis interviu: „Vilniuje“ žaidęs ir Bundeslygoje atsiskleidęs brazilas Rodnei mūsų šalies nepamiršo
2013-04-18 http://www.futbolo.tv/straipsniai/2013- ... -nepamirso" onclick="window.open(this.href);return false;

Kai 2006 m. futbolo klubo „Vilnius“ gretas papildė jaunas vidurio gynėjas iš Brazilijos Rodnei de Lima, nedaug kas galėjo pagalvoti, jog jau po kelių metų šis tvirtai sudėtas vaikinas savo žaidimu džiugins tūkstančius futbolo aistruolių Vokietijos „Bundeslygoje“. Tikriausiai ne vienas susimąstė, kad tai – dar vienas abejotinos reputacijos laimės ieškotojas.

Tačiau kartais gyvenime viskas susiklosto labai įdomiai ir nenuspėjamai. Būtent taip nutiko šio brazilo atveju – „Vilniuje“ gynybos ramsčiu greitai tapęs Rodnei jau 2008 m. buvo pristatytas gausiam būriui Berlyno žurnalistų, susirinkusių į „Hertha“ klubo spaudos konferenciją.

Kuklus vaikinas tada tikino, jog darys viską, kad įsitvirtintų „Hertha“ sudėtyje bei prisidėtų prie legendinės Vokietijos komandos sėkmės. Šie jo žodžiai realiais darbais virto jau 2009 m. vasario 14-ąją, kai stebint 75 000 aistruolių „Hertha“ 2:1 palaužė Miuncheno „Bayern“ ir įsitvirtino turnyro lentelės pirmoje vietoje. Po tos dvikovos spauda negailėjo liaupsių patikimai debiutavusiam, dar prieš porą metų mūsų A lygoje rungtyniavusiam brazilui.

Šiuo metu Rodnei gina Austrijos grando Zalcburgo „Red Bull“ garbę, o prieš tai net keturis metus atstovavo Vokietijos „Kaiserslautern“.

Staiga užgriuvusi šlovė, pinigai, žiniasklaidos ir gerbėjų dėmesys, rodos, Rodnei visiškai nesugadino – brazilas paliko paprasto, nuoširdaus ir atviro žmogaus įspūdį. Giliai tikintis gynėjas išskirtiniame interviu Futbolo.TV papasakojo apie prisiminimus iš laiko praleisto Lietuvoje, brazilų požiūrį į futbolą, „Bundeslygą“, pinigus ir... Dievą.

Beje, prieš pereinant prie pokalbio su futbolininku norėčiau išskirtinai padėkoti Gargždų „Bangos“ klube rungtyniaujančiam vidurio saugui Armando dos Santos, be kurio šio interviu veikiausiai nebūtų.

- Rodnei, kai buvai mažas berniukas, svajojai apie futbolininko karjerą?, - Futbolo.TV žurnalistas Paulius Jakelis pasiteiravo brazilo.

- Būdamas vaikas labai mėgau žiūrėti futbolą per televiziją. Nuolat stebėdavau ir savo brolių žaidimą salės futbolo turnyruose. Pats dažnai su draugais žaisdavau futbolą tiesiog gatvėje. Manau, tai įtakojo mane ir atėjo laikas, kai supratau, jog noriu būti futbolininkas. Tiesa, nebuvau tikras, ar galiu tapti profesionalu. Dirbau daug ir labai sunkiai, taip pat svarbu, jog jaučiau didelį šeimos palaikymą.

- Ką futbolas reiškia Brazilijos žmonėms? Ar šeimos didžiuojasi atžalomis, tapusiomis profesionalais?

- Brazilai labai myli futbolą. Mano šeima didžiuojasi ir džiaugiasi mano sėkme ir pasiekimais. Jie puikiai supranta, jog nėra lengva tapti profesionaliu žaidėju, ypatingai Brazilijoje.

- Aš net neabejoju, jog būti pastebėtam Brazilijoje, kur futbolą žaidžia labai daug vaikų, nėra lengva. Atskleisk savo paslaptį. Kaip manai, tai talentas ar sunkus darbas? O gal abu?

- Visada buvau labai atsidavęs, susitelkęs ir tikrai mėgau daug dirbti. Mano nuomone, talentas be atsidavimo ir sunkaus darbo tavęs niekur nenuves.

- 2006 m. pasirašei sutartį su „Vilniaus“ klubu, kaip atsidūrei Lietuvoje? Ką žinojai apie mūsų šalį prieš čia atvykdamas?

- Brazilijoje kiekvieną sausį vyksta labai svarbios varžybos jauniems žaidėjams. Šį turnyrą seka labai daug įvairiausių klubų atstovų, taip pat ir futbolo agentų. Manau, jog čia buvau pastebėtas su „Vilniaus“ klubu dirbusių žmonių. Prieš atvykdamas į Lietuvą nieko daug apie ją nežinojau, tačiau turėjau nuojautą, jog man tai taps sėkminga karjeros stotele. Kaip įsitikinau vėliau, taip ir nutiko.

-Kokie buvo pirmieji įspūdžiai nusileidus Lietuvoje?

-Įspūdžiai nebuvo patys geriausi, nes atvykau labai šaltą žiemą, berods buvo 25 lapsniai šalčio. Ačiū Dievui, man pavyko ganėtinai greitai adaptuotis, o „Vilniaus“ klubas suteikė man puikias darbo sąlygas.

-„Vilniaus“ gretose sužaidei 46 rungtynes ir įmušei septynis įvarčius. Dabar žiūrėdamas atgal, gali pasakyti, jog tai buvo geras sezonas?

-Tai buvo mano pirmoji patirtis Europoje. Galvoju, jog tai buvo nuostabus sezonas. Labai greitai prie visko pripratau, sėkmingai įsiliejau į ekipą. Taip pat pavyko įmušti daug įvarčių, tame tarpe ir labai svarbių.

-Kaip jauteisi Lietuvos A lygoje? Buvai jaunas vaikinas, pirmą kartą atvykęs į kitą žemyną. Kaip apibūdintum atmosferą „Vilniaus“ ekipoje?

-Ta patirtis, tas laikas praleistas Lietuvos sostinėje išėjo tik į naudą. Galėjau susipažinti su svetima kultūra, iki tol negirdėta kalba, taip pat ir gerokai kitokiu žaidimu. Europoje kur kas daugiau fizinės kovos, Brazilijoje rungtyniaujama kitaip. Su komanda sutariau labai gerai, atmosfera supanti „Vilnių“ buvo tikrai nuostabi.

- Manau, jog prisimeni „Vilniaus“ klubo vadovą Algimantą Breikštą. Kaip su juo sutardavai?

-Tiesą pasakius, puikiai sutarėme ir vis dar sutariame. Jis visada buvo linksmas žmogus, su geru humoro jausmu. Esu jam labai dėkingas už man suteiktą šansą. Tik dėl šios man suteiktos progos žengiau tolimesnius žingsnius Europoje.

- Su kuriais „Vilniaus“ žaidėjais daugiausiai bendravai žaisdamas Lietuvoje? Galbūt su kai kuriais iš jų vis dar palaikai ryšį?

-Puikiai sutariau su visais, tačiau dėl kalbos barjero daugiau laiko praleidau su brazilais, kurių „Vilniuje“ netrūko. Nuolat bendrauju su Mulleriu Santosu da Silva. Su juo išlaikėme artimą ryšį ir jis ne kartą yra atvykęs manęs aplankyti čia Austrijoje.

- Buvęs tavo komandos draugas, tautietis Paulinho dabar rungtyniauja Brazilijos nacionalinėje rinktinėje. Ar džiaugiesi dėl jo sėkmės? Gal kartais susisiekiate?

- Taip, taip, Paulinho yra ne tik puikus žaidėjas, bet ir labai geras žmogus, neabejotinai nusipelnęs šios, jį aplankiusios, sėkmės. Vis dar pasikalbame per internetą.

- Tikriausiai žinai, kad „Vilniaus“ klubo, kuriame pradėjai profesionalo karjerą, nebėra. Ar tau tai ką nors reiškia?

- Tikrai labai liūdna, kad komanda, kurioje žengiau savo pirmuosius žingsnius Europoje, išnyko. Gaila, kad taip atsitiko.

- Kiek žinau, persikėlęs į Vokietiją ne kartą lankeisi mūsų šalyje, taip pat ir praėjusiais metais. Kuo Lietuva tave sužavėjo?

- Teisingai, aš vis dar stengiuosi apsilankyti Lietuvoje. Jūsų šalyje yra labai daug nuostabių ir įdomių vietų. Čia taip pat turiu daug draugų ir bučiulių, gaila, jog nebeturiu kai kurių iš jų kontaktų. Armando („Bangos“ saugas Armando dos Santos – aut. past.) laikau šauniu draugu ir savo broliu, gyvenančiu Lietuvoje. Kai turiu laisvo laiko, stengiuosi aplankyti jį ir jo šeimą. Tai – puikūs žmonės, visada labai maloniai mane priimantys.

- Ar seki įvykius Lietuvos futbolo čempionate?

- Stengiuosi, išskirtinai mane domina Gargždų „Banga“, kurioje rungtyniauja Armando. Praėjusiais metais apsilankiau Gargžduose, „Banga“ maloniai priėmė ir netgi padovanojo klubo aprangą. Nuolat palaikau ryšy su Armando, kuris papasakoja apie „Bangos“ žaidimą ir rezultatus. Žinau, jog šiuo metu lygoje pirmauja „Atlantas“.

- Gerai, pakaks apie Lietuvą, manau skaitytojams bus įdomu sužinoti apie tavo patekimą į Berlyno „Herthą“. Kaip tai nutiko?

- Po labai trumpo, bet puikaus laiko Lenkijos Balstogės „Jagiellonia“ klube, kur patyriau daug puikių akimirkų, atsirado šansas pabandyti save „Hertha“ ekipoje. Nebuvau žinomas žaidėjas, tad pradžioje nebuvo lengva. Ačiū Dievui, su laiku man pavyko persilaužti. Berlyne jaučiausi laimingas, ten pajaučiau tikrąjį futbolą. Išgyvenau nuostabių momentų.

- Debiutavai prieš „Bayern“, o „Hertha“ laimėjo 2:1. Tokias rungtynes turėtum prisiminti...

- Kitaip ir negalėtų būti, mano debiutas susiklostė geriausiai, kaip tik įmanoma. Žaidėme stebint 75 000 žmonių, prieš komandą su pasaulinės klasės futbolininkais. Nepaisant to, prieš didžiausią Vokietijos klubą sugebėjome laimėti. Tokių rungtynių nepamirši.

- Pilni stadionai, didžiulis spaudos dėmesys, fanai, sekiojantys mieste. Koks tas jausmas, būti žinomu futbolininku futbolo šalyje?

- Tai – nuostabus jausmas. Aš manau, jog tai savotiškas atlygis už gerai atliktą darbą.

- Po laiko Berlyno „Hertha“ gretose net keturis metus atstovavai „Kaiserslautern“. Kokie geriausi ir prasčiausi momentai patirti šioje komandoje?

- Man „Kaiserslautern“ - labai brangus klubas. Šio klubo sirgaliai yra išskirtinai atsidavę. Buvau puikiai priimtas, mane gerbė ir mylėjo. Geriausios akimirkos? 2009 – 2010 m. sezonas, kai mes žaidėme antroje „Bundeslygoje“, tapome čempionais, gavome teisę žaisti pirmoje „Bundeslygoje“, o mane pripažino vienu geriausių lygos gynėjų. Tada visas miestas ilgai šventė. Iš prastų akimirkų, tenka prisiminti 2011 – 2012 m. sezoną. Deja, iškritome vėl į antrąją lygą.

- Ne taip seniai, praėjusiais metais pasirašei sutartį su „Red Bull“. Kodėl nusprendei palikti Vokietiją?

- Turėjau keletą kitų variantų, tačiau „Red Bull“ pasiūlymas, jų vizija man paliko teigiamą įspūdį. Labai daug reiškė potenciali galimybė išmėginti save UEFA Čempionų lygoje.

- Kokie tavo artimiausi planai? Taip pat turėjai keletą traumų, ar pavyko jas išsigydyti?

- Aš apskritai nelabai planuoju į priekį. Labai tikiu Dievu ir žinau, kad Jis veda mane gyvenimo keliu. Noriu tik būti sveikas ir daryti tai, ką labiausiai mėgstu – žaisti futbolą.

- Brazilija. Ar buvo nors kartą galimybė prisijungti prie nacionalinės rinktinės, kad ir draugiškoms rungtynėms?

- Iki šios dienos, tokio šanso neturėjau, tačiau sunkiai dirbu. Jei man tai Dievo duota, mano laikas dar ateis.

- Turiu ir vieną asmeninį klausimą. Mes visi puikiai žinome, kad futbolas šiais laikais yra ir didelis verslas, jame sukasi milžiniški pinigai. Nepanašu, kad dėl to būtum pametęs galvą, nors pavyzdžių, kai žaidėjai pajautę šlovę ir didelius pinigus pasirenka ne tą kelią, įsivaizduoja esą Dievai, yra ne vienas. Ar sunku išlikti paprastu žmogumi?

- Dėkoju Dievui, jog turiu nuostabią šeimą, kuri man parodė gyvenimo gerąją ir blogąją puses, mokė, kad pinigai gyvenime nėra viskas. Privalai rūpintis sau brangiais žmonėmis, gerbti kitus, būti malonus ir priimti teisingus sprendimus. Negali pamiršti ir savo šaknų.

- Ir pabaigai – koks būtų tavo palinkėjimas futbolo gerbėjams Lietuvoje?

- Visų pirma norėčiau padėkoti visiems lietuviams už šiltą priėmimą ir parodytą pagarbą, kuomet žaidžiau „Vilniuje“. Taip pat visus šio žaidimo mėgėjus Lietuvoje noriu paraginti keliauti į stadionus ir aktyviai palaikyti savo komandas. Kiekvienam, skaitančiam šias eilutes, linkiu didžiausios sėkmės ir pasisekimo gyvenime. Taip pat linkiu puikių rezultatų ir jūsų nacionalinei rinktinei artėjančiose rungtynėse.

- Ačiū už įdomų pokalbį!

- Nėra už ką, šilčiausi linkėjimai ir didelis apkabinimas iš jūsų draugo Rodnei Francisco de Lima.

Kalbėjosi Paulius Jakelis, Futbolo.TV

...

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 17:10

Austrų galvose – grupės varžybų etapas
http://penalty.lt/austru-galvose-grupes-varzybu-etapas/" onclick="window.open(this.href);return false;

Miestų dvynių susirėmimas. Taip rungtynes tarp “Salzburg” ir Vilniaus “Žalgirio” pristato patys austrai. Iš tiesų, Zalcburgas ir Vilnius laikomi miestais dvyniais nuo 1989 metų.

Austrai savo šio vakaro varžovus vokiškai vadina tiesiog “Schalgiris”. Zalcburgo klubo atstovai teigė gerai išstudijavę vilniečių žaidimą ir per dvikovą namie tikisi tik pergalės. Štai ką jie kalbėjo prieš rungtynes.

Rogeris Schmiftas, treneris: “Labai atidžiai išnagrinėjome “Žalgirio” žaidimą pirmuose trijuose Europos lygos atrankos etapuose. Abejos rungtynės su Poznanės “Lech” mums suteikė aiškų vaizdą, kaip jie rungtyniauja su geromis komandomis. Žinome, kad Vilniaus komanda patikimai ginasi ir mėgsta kontratakuoti. Kamuolio perėmimas ir bandymas staigiai užpulti yra stiprioji jų pusė. Mes bandysime primesti savo stilių ir jei pavyks, tai bus geros rungtynės mums.”

Ralfas Rangnickas, sporto direktorius: “Šiose rungtynėse svarbiausia įgauti geras pozicijas prieš atsakomąją dvikovą. Po nesėkmės Čempionų lygos atrankoje kovojant prieš Stambulo “Fenerbahce” mums ypač svarbu patekti į Europos lygos grupės varžybas. Turime pasinaudoti šia proga ir Europos lygoje nukeliauti toliausiai, nei mums yra pavykę.”

Florianas Kleinas, gynėjas: “Mums reikia pagerinti savo atakų užbaigimą, jis nebuvo geras paskutinėse keliose rungtynėse. Ir svarbiausia išlaikyti vartus sausus. Nemanau, kad viską reikia išspręsti jau pirmosiose rungtynėse, kadangi dirbtinės dangos aikštė Vilniuje po savaitės mums taip pat nemaišys.”

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 20:47

Po pirmo - be šansų, antrame reikia stebuklo.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 21:33

Tiesiog kitas lygis :/

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 21:34

Stebuklas neįvyko.. Žalgiris ir taip įšoko ten, kur jiems kol kas ne vieta. Jei lenkai rašė apie „mėgėjų komandą“ ir tai mūsų buvo priimama su tam tikra pašaipa, austrai be skambių pareiškimų tą akivaizdžiai patvirtino - buliai Žalgirį suvartė viena koja. Klausimas: kiek po šio mačo bus parduodama jau nupirktų bilietų Vilniaus rungtynėms ir kiek bus norinčių juos įsigyti?

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 21:42

lieku prie tos pačios nuomonės kol bus tokia sistema Lietuvos komandai patekti į grupes galima tik susiklosčius sėkmingai burtams ir būnant čempionais.
kaip, kad prieš porą sezonui buvo Ekranui, reikėjo nukalti Bate ir būtų buvę minimum europos lygos grupės.

o tokį kelią kokį šiemet pabandė nueiti Žalgiris, tai aš nežinau ar išvis yra kokia komanda į grupes europos lygos grupes papuolusi pradėjusi lošti nuo pirmo etapo.

tikėkimės, kad žalgiriui sumokėjus už viešbučius, keliones ir premijas žaidėjams, dar liks solidi suma iš tų 500k eurų ir kitais metais komandos meistriškumas augs.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 21:50

tikėkimės, kad žalgiriui sumokėjus už viešbučius, keliones ir premijas žaidėjams, dar liks solidi suma iš tų 500k eurų ir kitais metais komandos meistriškumas augs.
- Tai labai priklauso nuo klubo vadovų smegenų vingių kiekio :) Kol kas jų protingi sprendimai persveria neprotingus, gal taip bus ir ateity?

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 21:55

Na mes po kol kas silpnesni ir žymiai silpnesni, Vilniaus Žalgiris neblogi vidutiniokai, daugiau išpešti nepavyko, ne tragedija.Nėra ko džiaugtis, bet ir nėra ko liūdėti.Jei komanda tikėkimės taip tobulėjus tai po metų ar kitų kažką tikrai išpešime, o ir Atlantas, kaip matome nestovi, nors suklumpa, bet bendras lygis nekrinta.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 22:06

Tiesa, dabar Žalgirio laukia per brangių žaidėjų atsikratymas. Nors po šių rungtynių be Bilinskio (kuris šiandien nieko neparodė, bet turbūt ir taip jau turi numatęs šiltą vietą), neįsivaizduoju ką būtų galima pelningai parduoti? Net Vitkauskas, kuris Lietuvoje yra vienas sėkmingesnių vartininkų, o Kežmanas su Grudze jau regi jį ir rinktinės vartuose, susidūręs su mums kol kas kosminio lygio futbolu, atrodė kaip pirmokas.. Perič? Leliūga? Komolov? Kuklys? Nu ne.. Po šiandienos - nė pro kur.. Šiaip ar taip, didelė padėka Žalgiriui už sugrąžintą visuomenės dėmesį lietuviškam futbolui ir gražias, bet kol kas nepamatuotas viltis.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: Zalcburgo „Red Bull“ – Vilniaus „Žalgiris“

2013 Rgp 22 22:16

Ai, dar tas magiškas skaičius - 5:

2-5
1-5
0-5

Gerai, kad futbole nėra minuso..

Grįžti į