Karingas Mafijozas

Re: Žalgiris U19 Jaunimo lygoje

2021 Rgs 28 23:37

Jo jo, man irgi Aleksa buvo atradimas. Silpnai sužaidė prie standartų vartininkas ir Bakšys. Labai smagu, kad tokia lyga yra tik reikia kažkaip dažniau ten patekinėti.
Zaisti pastoviai tai gali buti sudetinga. Jei neklystu 32 vieta Europojre reikia laikyti, o tai padaryti bus labai sunku. O vaikams tarptautiniu rungtyniu patirtis labai svarbi, tai vietoj to kad svaigtu apie Gintarine lyga profams, LFF su latviiu ir estu federacijom galetu organizuoti Gintarines lygas jauniams. Naudos tiem patiem Zalgirio vaikams zaidziant su Flora ar RFS vaikais tikrai butu daugiau nei zaisti su Kedainiu ar Telsiu vaikais.

Kalinauskas

2021 Rgs 29 09:53

Jo jo, man irgi Aleksa buvo atradimas. Silpnai sužaidė prie standartų vartininkas ir Bakšys. Labai smagu, kad tokia lyga yra tik reikia kažkaip dažniau ten patekinėti.
Bakšys už B komandą retai žaidžia.

geriantis

2021 Rgs 29 10:02

Bakšys už B komandą retai žaidžia.
Tai kaip supratau jis dar ir ne savo pozicijoje žaidė. Dabar aišku kodėl neturi centro gynėjui reikalingų įgūdžių.

Grįžti į