,,Liepsna veteranai“ – FK ,,Romuva“ 6 : 2

Vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškai.

3.,,Liepsna veteranai“ 2 1 1 7
4. FK ,,Romuva“ 1 1 2 4
5. ,,Nesakyk mamai“ 0 0 4 0

- Nesakyk mamai, kad keturis kartus pralaimėjom.. :mrgreen:

Rezultatyviausių žaidėjų sąraše pirmauja Stanislav Geikin (,,Daugpilis“) – 20 įvarčių.

,,Rudens taurė 2014“

2014 m. spalio 18 d. Zarasų ,,Ąžuolo” gimnazijos stadione baigėsi mažojo futbolo varžybos ,,Rudens taurė 2014”, kuriose šiemet dalyvavo penkios komandos. Sužaidus pirmo etapo varžybas, paaiškėjo keturios stipriausios, kurios toliau tęsė kovas dėl apdovanojimų.

Pirmame pusfinalyje jungtinė Zarasų ir Utenos komanda FC ,,Pieva“ nesunkiai rezultatu 11 : 1 nugalėjo Rokiškio FK ,,Romuva“ futbolininkus.

Antrame pusfinalyje ,,Daugpilis“ rezultatu 8 : 2 įveikė zarasiškių ,,Liepsną veteranus“.

Labai atkakliai vyko mažasis finalas dėl trečiosios vietos tarp Rokiškio FK ,,Romuva“ ir Zarasų ,,Liepsnos veteranų“ komandų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai, neišaiškintas nugalėtojas buvo ir pratęsus susitikimą, tad nugalėtoją nulėmė baudiniai - juos taikliau mušė zarasiškiai, kurie ir tapo trečios vietos laimėtojais.

Įdomiai vyko ir didžiojo finalo varžybos tarp ,,Daugpilio“ ir FC ,,Pieva“ komandų. Nuo pat rungtynių pradžios LATVIŲ futbolininkai žaidė aktyviai ir įpusėjus rungtynėms turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau antrame kėlinyje FC ,,Pieva“ žaidėjai perėmė iniciatyvą, išlygino rezultatą ir įmušė į priešininkų vartus du pergalingus įvarčius. Galutinis finalinių rungtynių rezultatas 5 : 3 ,,FC ,,Pieva“ komandos naudai.

Nugalėtojų gretose žaidė: Rolandas Jusys, Justas Taločka, Viktor Zamotajev, Dmitrij Zamotajev, Julius Kukonenko, Anatolij Gerasimov, Algimantas Bakanavičius, Martynas Ramanauskas, Tomas Šavlovskis, Šarūnas Juodelis, Edvinas Rudokas, Edgaras Pikšrysm ir Marius Paukštė.

Atminimo prizais apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: Romas Laužadis (FK ,,Romuva“), Valerij Bičiuchin (,,Liepsna veteranai“), Sergejs Bogdanovs (,,Daugpilis“) ir Justas Taločka (FC ,,Pieva“).

Geriausiu vartininku pripažintas Gvidas Vaitkūnas (,,Liepsna veteranai“), o daugiausiai įvarčių (net 26!) į varžovų vartus įmušė ,,Daugpilio“ komandos žaidėjas Stanislavs Geikins.

Rokiškio FK ,,Romuva“ VS. Zarasų ,,Liepsnos veteranai“
Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai, neišaiškintas nugalėtojas buvo ir pratęsus susitikimą, tad nugalėtoją nulėmė baudiniai - juos taikliau mušė zarasiškiai, kurie ir tapo trečios vietos laimėtojais.
FC PIEVA 5 - 3 DAUGAVPILS

Nuo pat rungtynių pradžios latviu futbolininkai žaidė aktyviai ir įpusėjus rungtynėms turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau antrame kėlinyje FC ,,Pieva“ žaidėjai perėmė iniciatyvą, išlygino rezultatą ir įmušė į priešininkų vartus du pergalingus įvarčius. Galutinis finalinių rungtynių rezultatas 5 : 3 ,,FC ,,Pieva“ komandos naudai.