Tobex
Pranešimai: 10895
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

12 turas

2016 Geg 18 22:17

Keturios 12-o turo intrigos: „Atlanto“ snaiperiai, čempionų nuovargis, „Stumbro“ gynyba ir riterių sindromas

Rungtynėmis S.Dariaus ir S.Girėno stadione tarp „Kauno Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ šiandien prasidės 12-asis „SMScredit.lt A lygos“ čempionato turas. Pateikiame keturias jo intrigas.

Ar pavyks vėl pasižymėti abiems „Atlanto“ puolimo lyderiams?

Šiek tiek čempionate stabtelėjus uostamiesčio komandos atakų lyderiui Maksimui Maksimovui, jam ant kulnų ėmė lipti komandos dvejuose mačuose paeiliui rezultatyviai sužaidęs kitas „Atlanto“ puolėjas Abdulas Sylla – abu klaipėdiečiai pirmauja rezultatyviausių lygos futbolininkų sąraše. Įdomus faktas, kad šie futbolininkai tose pačiose šio sezono rungtynėse pasižymėjo tik kartą – pirmajame rate būtent prieš „Kauno Žalgirį“.

Laikinosios sostinės komanda pastaruoju metu žaidžia labai banguotai. Žalgiriečiai gali nepraleisti įvarčio dvikovoje prieš čempionato lyderius „Trakus“, tačiau po to penkis sykius traukti kamuolį iš tinklo rungtynėse su Jonavos „Lietava“, bet vėl nepraleisti Kauno derbyje. Vadovaujantis šiuo dėsningumu, tikslių „Atlanto“ smūgių tikėtis galima, o tiek M.Maksimovas, tiek A.Sylla stengsis snaiperių sąraše padaryti viską, kad padidintų atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų.

Ar pavyks po LFF taurės finalo atsistatyti čempionui?

Po ilgo ir sekinančio finalo sekmadienį Vilniaus „Žalgiris“ neturi laiko atsikvėpti ir jau po trijų dienų keliauja į Jonavą, kur jo laukia pirmajame rate staigmeną pateikusi „Lietava“, vos iš sostinės neišsivežusi pergalės. Žinoma, čempiono atsarginių suolas yra vienas ilgiausių iš visų komandų, tačiau vargu, ar vyr. treneris Valdas Dambrauskas imsis ženkliai keisti starto vienuolikę, taip išbalansuojant pamažu atrandančių savo ritmą auklėtinių žaidimą.

Futbolininkų kojos 120 sunkių minučių, praleistų Telšių stadione, tikrai pajus, juolab, kad Aukštaitijoje vėl teks rungtyniauti ant natūralios dangos. Vis tik, po laimėto finalo pasikrovę teigiamų emocijų čempionai nebus linkę kartoti pirmojo rato klaidų, tačiau šįkart turės įveikti ne tik varžovus, bet ir atsiliepsiantį nuovargį.

Pratęs „Stumbras“ puikios gynybos seriją?

Iki tol vos kartą nepraleidęs traumų praretintas „Stumbras“ paskutinėse dvejose rungtynėse iš eilės išlaikė „sausus“ vartus. Sykį – net su gynybos linijoje rungtyniavusiu saugu Ainu Bareikiu. Vis tik, verta atkreipti dėmesį, kad iki tol rezultatyvūs kauniečiai, mušdavę beveik po porą įvarčių per mačą, užmiršo kelius prie varžovų vartų. Tiesa, progų „Stumbras“ turėjo net labai gerų. Vien ko verta Roberto Vėževičiaus akistata su riterių vartų sargu Mariumi Rapaliu, bet įvarčių komandos gerbėjai neišvydo.

Tikėtis sėkmės gynyboje prieš „Sūduvą“ laikinosios sostinės komandai leidžia Tomo Radzinevičiaus trauma. Jau priartėjęs prie savo formos puolėjas nukalė ne vieną sūduviškių pergalę. Tačiau Marijampolės komanda nebe tokia, kokią matėme sezono pradžioje. „Trakų“ sindromas ją vis dar tebekamuoja, tačiau daugumą kitų varžovų šiame sezone suvalkiečiai įveikė. Pirmajame rate nuverstas ir „Stumbras“, todėl pasiekti teigiamą rezultatą prieš audringai savo žiūrovų palaikomą „Sūduvą“ bus sunku.

Ar sugebės „Utenis“ pakartoti Kauno komandų sėkmę rungtynėse prieš riterius?

Jei „Sūduvą“ keletą sezonų neatsikrato „Trakų“ sindromo, tai pačius riterius šiame čempionate vargina jų pačių sindromas. Puikiai sužaisdami prieš tiesioginius konkurentus, trakiškiai taškus pabėrė ten, kur to tikėtis buvo sunku – prieš abi Kauno ekipas. Verta pastebėti, kad labiau dėl tokių rezultatų kalti patys blankiai žaidę čempionato lyderiai, į aikštę išbėgę be tinkamo nusiteikimo ir išsijudindavo tik po pertraukos.

Šansai, kad riteriai vėl bus pernelyg atsipalaidavę rungtynėse prieš paskutinę vietą lygoje užimantį ir įvarčių praktiškai nemušantį „Utenį“, tikėtina, yra labai nedideli. Net gi priešingai – „Trakai“ bus pikti po pralaimėjimo LFF taurės finale, todėl visas jų pyktis turėtų būti išlietas ant Aukštaitijos komandos. Tiek „Atlantas“, tiek „Žalgiris“ pagerino I rato dvikovos prieš uteniškius rezultatą. Tą stengsis padaryti ir senosios sostinės klubas.

Tobex
Pranešimai: 10895
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: 12 turas

2016 Geg 18 22:21

Visai įdomi šiandiena futbolo diena buvo.
Lietava vėl davė kovą Žalgiriui ir parodė eilinį kartą, kad sukurti kažką ir išpildyti čempionams yra didelis iššūkis. Lietava tuo tarpu parodė, kad Savio kaip žaidimo dirigentas neprilygsta Galkevičiui ir trūko jo šiandiena gebėjimų. Nors kamuolį kart kartėmis palaikydavo Lietava, bet kurti nebuvo kam.

Stumrbo mačiau tik antrą dalį, tai ten ultra gynybinė taktika buvo. Paskutinį pusvalandį be puolėjų rungtyniavo, bet pasiekė savo.
Sūduva be Radzinevičiaus neturi kaip puolimo aštrinti. Jablaną statė į puolimą paskutines 15-20 min.. bet nieko nepiešė.. nors pusprogių ir progų kelias turėjo.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

Re: 12 turas

2016 Geg 18 22:36

Dar paantrinsiu, kad Žalgiryje Matošas ir vėl priminė, kad yra medis, o Chula - kad yra numiręs ir prisikelti nežada. Bet Stankevičius užtat nenervino, gerai judėjo, bet į vartus pataikyti ir toliau nelabai sekasi.

Kalinauskas
Pranešimai: 3279
Užsiregistravo: 2014 Sau 25 23:44

Re: 12 turas

2016 Geg 18 22:41

Ką ten sakei apie Stankevičių?

haus
Pranešimai: 385
Užsiregistravo: 2014 Vas 28 00:02
Palaikoma komanda: Utenis, Žalgiris

Re: 12 turas

2016 Geg 26 18:44

karys atostogauja ar kaip čia gaunas? Ankstesnio būdo turą pristatyti nėra, 13 turo išvis nėra nors jis senai praėjo.

Respublik
Pranešimai: 8792
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: 12 turas

2016 Geg 26 20:57

Kolega forumas yra atviras ir suteikia lygias galimybes visiems prisidėti ir dalintis informacija.
Jeigu matote kažką, ko dar nėra, tai siūlyčiau nesiskųsti, o tai įkelti pačiam :)

Grįžti į