Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

2009/10 m. Finalas

2010 Bal 01 15:42

Gegužės 15 d.


Gal kas nors ką nors girdėjote apie tai, kur (kokiam mieste/stadione) turėtų/galėtų vykti taurės finalas?

karys
Pranešimai: 9185
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Bal 01 15:46

Gegužės 15 d.


Gal kas nors ką nors girdėjote apie tai, kur (kokiam mieste/stadione) turėtų/galėtų vykti taurės finalas?
tai priklausys nuo kas pateks, nes nebus tam mieste is kurios yra komanda zaidzianti finale...

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Bal 01 15:53

Gegužės 15 d.


Gal kas nors ką nors girdėjote apie tai, kur (kokiam mieste/stadione) turėtų/galėtų vykti taurės finalas?
tai priklausys nuo kas pateks, nes nebus tam mieste is kurios yra komanda zaidzianti finale...
Prieš porą metų Kaunas su Vėtra finale žaidė Vilniuje ;) Dar man rodos kažkada yra vykęs ir kažkoks finalas (nepamenu taurės ar supertaurės) kur Sūduva žaidė Marijampolėje.

Aš asmeniškai būčiau už tai, kad taurės finalas būtų rengiamas kuo mažesniuose miesteliuose, taip siekiant populiarinti futbolą. Aišku reiktų atsižvelgti į ten esamą infrastruktūrą. Pvz šiemet galėtų vykti kokiam Visagine :)

Ainius
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 2010 Vas 15 17:28
Palaikoma komanda: FBK Kaunas

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Bal 01 16:02

2008 metais su Vėtra FBK žaidė Vilniui :) Bet man rodos Žalgirio stadione..

Valiukas
Pranešimai: 372
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:43
Palaikoma komanda: "Ekranas"

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Bal 01 16:06

2008 metais su Vėtra FBK žaidė Vilniui :) Bet man rodos Žalgirio stadione..
Jep. Ir žmonių visai padoriai susirinko. Va, mano paties trumpas reportažėlis iš to mačo: http://www.miestai.net/forumas/showpost ... count=2172

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Bal 01 16:07

O dar prieš porą metų su pačia Vėtra žaidė pačios Vėtros stadione:

2005.10.22 14:00 Vilnius. Vetra. A.Zuta (Klaipeda).
FBK KAUNAS - VETRA VILNIUS 2:0 (0:0, 0:0) aet.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Bal 01 16:26

Gal jau Alytuj stadionas bus tinkamas žaisti?

S@muel
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 21:58
Palaikoma komanda: Lietuva
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Bal 01 16:56

bronius

Gal jau Alytuj stadionas bus tinkamas žaisti?
Ko gero nea, bent jau iki birželio sakė, kad nebūs baigtas.

sh4lt15
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010 Bal 06 22:16
Palaikoma komanda: Vėtra

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Bal 20 16:08

http://www.delfi.lt/news/sport/abroad/l ... d=31259279

2009/10 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finalas, kuriame susitiks Panevėžio „Ekranas“ ir Vilniaus „Vėtra“, įvyks gegužės 15 dieną Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione. Rungtynių pradžia – 17 valandą 10 minučių, teigiama federacijos pranešime žiniasklaidai.LFF taurės turnyre šį sezoną iš viso dalyvavo 50 komandų. A lygos čempionas „Ekranas“ kelyje į finalą ketvirtfinalyje nugalėjo „Šilutės“ klubą, o pusfinalyje - FBK „Kauną“. Šalies vicečempionė Vilniaus „Vėtra“ atitinkamai įveikė Tauragės „Taurą“ ir praėjusiais metais taurę iškovojusią Marijampolės „Sūduvą“.

64-ojo Lietuvos futbolo istorijoje taurės varžybų finalo laimėtojas paaiškės per vienerias rungtynes. Dvikovos vieta Kaunas pasirinktas tiek dėl geografinio patogumo, tiek dėl S. Dariaus ir S. Girėno stadiono aikštės kokybės.

„Kadangi finale žais Panevėžio ir Vilniaus komandos, šiuose miestuose rengti finalo negalėjome laikantis neutralumo principo. Atvykti į Kauną turėtų būti patogu abiejų ekipų sirgaliams. Taip pat atsižvelgėme į tai, kad šiuo metu Kauno stadione veja yra bene geriausios būklės Lietuvoje, todėl abu finalo dalyviai galės pademonstruoti visus savo sugebėjimus“, - sakė LFF Varžybų vykdymo skyriaus direktorius Nerijus Dunauskas.
REKLAMA

Įėjimas į LFF taurės finalo rungtynes bus nemokamas.

„Ekranas“ ir „Vėtra“ tarpusavyje LFF taurės finale žais pirmą kartą. Nuo 1990 m. Panevėžio klubas jau žaidė penkiuose finaluose ir laimėjo du kartus, o „Vėtrai“ finaluose nesėkmingi buvo visi trys bandymai.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Geg 14 10:57

Šeštadienį LFF taurės turnyro finale – stipriausių šalies komandų dvikova
http://www.delfi.lt/news/sport/abroad/s ... d=32255399
2010 gegužės mėn. 14 d. 10:38

Gegužės 15 dieną Kaune vyksiančią Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finalo dvikovą tarp Panevėžio „Ekrano“ ir Vilniaus „Vėtros“ žiūrovai stadione galės stebėti nemokamai, informuoja LFF. Dėl prestižinio trofėjaus 2009/10 metų sezono taurės varžybų finale stipriausios praėjusių metų Lietuvos komandos „Ekranas“ ir „Vėtra“ susigrums Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione. Rungtynės prasidės 17 valandą 10 minučių.

64-asis finalas

Abi LFF taurės finalininkės pernai kovojo ir dėl 2009 metų A lygos čempionų titulo. Tik paskutiniajame ture „Ekranas“ privertė pasiduoti „Vėtrą“ ir laimėjo aukso medalius.

Pernai šios komandos taip pat buvo dvi iš pusšimčio, pradėjusio kelią į LFF taurės turnyro finalą. Patekti į jį ekipoms buvo nelengva. Ketvirtfinalyje „Ekranas“ po pratęsimo ir baudinių serijos nugalėjo „Šilutę“, o pusfinalyje pranoko FBK „Kauną“. „Vėtra“ po baudinių ketvirtfinalyje palaužė Tauragės „Taurą“, pusfinalyje tokiu pačiu būdu – tuometinę taurės savininkę Marijampolės „Sūduvą“.

Šis taurės finalas bus jau 64-asis Lietuvos futbolo istorijoje. „Ekranas“ ir „Vėtra“ finale tarpusavyje susitiks pirmą kartą, tačiau atskirai jau yra žaidusios šias lemiamas rungtynes. Nuo 1990 m. panevėžiečiai dalyvavo penkiuose finaluose ir laimėjo du, o vilniečiai pralaimėjo visus tris kartus.

Istorinis šansas

Panevėžio ekipos vyriausiasis treneris Valdas Urbonas kalbėdamas apie LFF taurę akcentavo, kad tai yra garbingas prizas, kuris įeina į istoriją: „Tačiau joje didesnį pėdsaką palieka ne finalo dalyvis, o taurės laimėtojas. Norėtume patekti į istoriją kaip laimėtojai.

Manau, kad motyvuoti komandos papildomai nereikės – visi žaidėjai supranta rungtynių svarbą. Tokiose rungtynėse teisės klysti ar atsipalaiduoti. Finalas dažnai būna nenuspėjamas, pasižymi bekompromise kova.“

„Vėtros“ strategas Virginijus Liubšys teigė trokštantis, jog Vilniaus klubui pagaliau pavyktų iškovoti savo pirmąjį trofėjų: „Labai norėčiau, kad „Vėtra“ laimėtų šią taurę. Laimėjimas būtų ne tik istorinis, bet ir svarbus mūsų komandai psichologiniu atžvilgiu. Tokių rungtynių per futbolininko karjerą nebūna labai daug. Dalyvavimas finale ir pergalė gali tapti pats prestižiškiausias ir įsimintiniausias įvykis žaidėjui.“

2009/10 m. sezono LFF taurės nugalėtojas paaiškės per vienerias finalo rungtynes. Jei prireiks, bus žaidžiamas pratęsimas ir mušami 11 metrų baudiniai.

Finalo laimėtojas iškovos ne tik LFF taurę, bet gali nulemti ir LFF Supertaurės savininką. Juo, pergalės LFF taurės finale atveju, kaip Lietuvos čempionas taptų „Ekranas“. Jei taurės varžybas laimės „Vėtra“, ji iškovos teisę dėl Supertaurės birželio 15 dieną žaisti su tuo pačiu „Ekranu“.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Geg 14 14:55

Šeštadienį - kova dėl pirmojo šio sezono trofėjaus
2010-05-14
http://www.fkekranas.lt/index.php?lang= ... 5&tid=2218

Šeštadienį 17.10 valandą Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione vyks LFF taurės finalas, kuriame susitiks šalies čempionas Panevėžio "Ekranas" ir Vilniaus "Vėtra".

Tai jau bus 64-asis LFF taurės finalas Lietuvos futbolo istorijoje, o „Ekrano“ ir „Vėtros“ komandos finale tarpusavyje susikaus pirmą kartą. Panevėžiečiams tai bus jau aštuntasis LFF taurės finalas klubo istorijoje. Iki šiol panevėžiečiai triumfavo tris kartus.

Paskutinį kartą LFF taurės finale "Ekranas" rungtyniavo tame pačiame S.Dariaus ir S.Girėno stadione 2006-aisiais. Deja, tuomet panevėžiečiams teko pripažinti Marijampolės "Sūduvos" pranašumą 0:1.

Nesėkmingai "Ekranui" susiklostė ir 2003-aisiais Utenoje vykęs finalas, kuriame 1:3 pralaimėta Vilniaus "Žalgiriui".

Paskutinį kartą mėlynai raudonieji iškovojo LFF taurę prieš 10 metų, kuomet rezultatu 1:0 įveikė tą patį sostinės klubą. Garbingą trofėjų "Ekranas" iškovojo ir 1998-aisiais, tokiu pačiu rezultatu įveikęs FBK "Kauną" bei 1985-aisiais, kuomet po 11m. baudinių serijos 4:3 palaužė Kauno "Bangą".

Kiti finalai panevėžiečiams nebuvo sėkmingi: 1972-aisiais "Ekranas" po dviejų rungtynių bendru rezultatu 3:4 nusileido Kėdainių "Nevėžiui", o 1994-aisiais 2:4 pralaimėjo Vilniaus "Žalgiriui".

„Ekrano“ kelias iki šių metų finalo nebuvo rožėmis klotas. Ketvirtfinalyje „Ekranas“ tik po pratęsimo ir baudinių serijos nugalėjo „Šilutę“, o pusfinalyje gana užtikrintai abejose rungtynėse pranoko principinį varžovą FBK „Kauną“.

2009/10 m. sezono LFF taurės nugalėtojas paaiškės per vienerias finalo rungtynes. Jei prireiks, bus žaidžiamas pratęsimas ir mušami 11 metrų baudiniai. Jei „Ekranas“ rytoj laimės LFF taurės finalą, klubas taip pat iškovos ir kitą trofėjų - LFF Supertaurę.

Kviečiame visus panevėžiečius, ne tik studijuojančius ar dirbančius Kaune, tačiau ir gyvenančius Panevėžyje, atvykti į S.Dariaus ir S.Girėno stadioną, kuris įsikūręs Ąžuolyne, ir palaikyti savo mylimą komandą šiose svarbiose rungtynėse! Įėjimas į stadioną bus nemokamas, tad tai puiki proga praleisti šeštadienį futbolo šventėje. Lietuvos čempionai lauks jūsų audringo palaikymo stadione!

Negalėsiantys atvykti į stadioną rungtynes galės tiesiogiai stebėti per "Lietuvos ryto TV" arba fkekranas.lt skiltyje FKE LIVE.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Geg 15 20:06

LFF taurės finale – dramatiška „Ekrano“ klubo pergalė
Paulius Jakelis, http://www.futbolas.lt/2010/05/15/lff-t ... o-kelinio/
2010 gegužės mėn. 15 d. 19:11

Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai šeštadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione po atkaklios kovos paskutinėmis rungtynių minutėmis išplėšė pergalę prieš Vilniaus „Vėtrą“ (2:1) ir iškovojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę. Susitikimo didvyriu tapo po keitimo aikštėje pasirodęs Egidijus Varnas, kuris pergalingą įvartį pelnė 89-ąją minutę.

Rungtynės
Rungtynes kiek aktyviau pradėjo panevėžiečiai, kurių palaikyti atvyko itin gausus aistruolių būrys. Jie pirmieji ir turėjo galimybę išsiveržti į priekį – 8-ąją minutę Vitas Rimkus prasiveržė dešiniuoju kraštu ir iš labai aštraus kampo smūgiavo tiesiai į vartininką Povilą Valinčių.

Po minutės puikią progą turėjo ir kitas „Ekrano“ atstovas Ramūnas Radavičius, tačiau gavęs perdavimą iš maždaug 15 metrų šis smūgiavo visai greta virpsto. Tiesa, „Vėtra“ nesnaudė ir po kelių minučių pavojingu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų atsakė Tadas Eliošius. Nors „Ekranas“ daugiau kontroliavo kamuolį, „Vėtra“ neleido varžovams atsipalaiduoti – iš kairiojo baudos aikštelės krašto įpusėjus kėliniui Vytauto Černiausko vartams grasino Artūras Rimkevičius.

37-ąją minutę Dominykas Galkevičius dešiniajame krašte suklaidino gynėją, atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur galva į artimąjį vartų kampą kamuolį mėgino nukreipti V.Rimkus. Nuo įvarčio sostinės ekipą išgelbėjo P. Valinčius.

Kiek netikėtai susiklostė paskutinė pirmojo kėlinio minutė. Baudos aikštelėje ne be varžovų pagalbos ant vejos nukrito Robertas Vėževičius, o teisėjas Edmundas Gaigalas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Nors su Tomo Ražanausko smūgiu nuo 11 metrų žymos V.Černiauskas susitvarkė, kamuolys atšoko tiesiai vilniečiui, kuris antru mėginimu tikslą pasiekė – 1:0.

Po pertraukos kur kas „šviežesni“ atrodė „Ekrano“ futbolininkai, kurie daug aktyviau ėmė atakuoti, taip priversdami ir varžovus žaisti pakankamai atvirą futbolą. 56-ąją minutę po Stepheno Ademolu perdavimu gynėjai sutrukdė savo progą išnaudoti D. Galkevičiui. Tačiau panevėžiečiai nenurimo – „Ekranas“ kėlė kelis kampinius, ne kartą grasino varžovų vartams, kol tuo tarpu „Vėtra“ atsakė tik keliais pavojingesniais išpuoliais.

69-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Fantastišku tolimu smūgiu pasižymėjo D. Galkevičius (1:1), panašiai vartininką „nuginklavęs“ ir A lygos susitikime su Marijampolės „Sūduva“.

79-ąją minutę tik P. Valinčiaus dėka „Ekranas“ neišsiveržė į priekį – vartininkas pademonstravo puikią reakciją atremdamas S. Ademolu smūgį galva po kampinio.

85-ąją minutę vėl galėjo pasižymėti greitasis kanadietis, tačiau smūgiavo virš vartų. Vis tik „Ekrano“ pastangas vainikavo sėkmė. Kai jau rodėsi, jog teks žaisti du papildomus kėlinius po 15 minučių, po perdavimo iš krašto 89-ąją minutę smūgiu galva pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Egidijus Varnas (2:1).

„Vėtra“ dar mėgino gelbėtis, tačiau tam neužteko nei jėgų, nei laiko.
Rezultatas:
„Ekranas” 2 - 1 „Vėtra”
45' Tomas Ražanauskas [0 - 1]
68' Dominykas Galkevičius [1 - 1]
89' Egidijus Varnas [2 - 1]

„Ekranas“: Černiauskas; Matovičius, Gleveckas, Tomkevičius, Pogrebanas; Radavičius, Arlauskas, Galkevičius, Kučys, Ademolu; Rimkus.
„Vėtra“: Valinčius, Usačiovas, A. Jankauskas, A. Veikutis, V. Borovskij; Eliošius, Gogberašvili, Liach, Ražanauskas, Vėževičius; Rimkevičius.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Geg 15 20:23

Koks tai deja vu - prieš du metus Vėtra taurės finale taip pat 1:2 pralaimėjo Kaunui, pirmoji įmušusi ir kai atrodė, kad bus pratęsimas, 89 min. Ledesma pelnė pergalingą įvartį..

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Geg 15 20:38

Komentarai po rungtynių
http://www.sportas.info/naujienos/1526.html

Valdas Urbonas, „Ekrano“ vyr. treneris: „Iškelti taurę po gražių rungtynių – didis dalykas. Ypač todėl, kad „Ekranui“ to nebuvo pavykę dešimt metų. Rungtynės žiūrovams turėjo patikti – buvo gražių momentų, gražių įvarčių, gražios vyriškos kovos. Žinojome, kas „Vėtroje“ yra lyderiai ir juos neutralizavome. Gerai susitvarkėme gynyboje. Komanda dar kartą įrodė kad gali žaisti susikaupti ir nedaryti tų klaidų.“

Virginijus Liubšys, „Vėtros“ vyr. treneris: „Nesužaidėme taip, kaip norėjau iš komandos. „Ekranas“ laimėjo pelnytai. Nežinau, kodėl atsitraukėme atgal po įmušto įvarčio. Žaidėjams taip nesakiau. Keletas žaidėjų apskritai pasirodė prastai. Galbūt jie nesusitvarkė su įtampa, mūsų komandoje netrūksta jaunų futbolininkų. „Ekranas“ – du kartus labiau patyrusi komanda. Varžovų atsarginiai žaidėjai pasirodė labai sėkmingai, o mūsų – silpnai.“

Dominykas Galkevičius, „Ekrano“ saugas: „Pergalę iškovojo visi žaidėjai, ne aš vienas. Prisiminiau, kaip įmušiau įvartį „Sūduvai“ ir šį kartą pabandžiau dar kartą. Įmušti iš toli – labai malonu. Pakvietimas į Lietuvos nacionalinę rinktinę džiugina, tačiau motyvacijos man netrūksta, ir nesitikiu kad taip seksis visada. Šiandien laimėjome, o rytoj reikės atsikelti ir toliau sunkiai dirbti.“

Geriausiu finalo žaidėju išrinktas „Ekrano“ saugas D.Galkevičius. Kaip praėjusių metų šalies čempionui, „Ekranui“ taip pat atiteks ir LFF Supertaurės trofėjus.

Samir
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 13:29
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Finalas

2010 Geg 15 21:55

Iš tiesų - jei pirmam kėlinyje atrodė, kad be Bičkos Ekranas yra visiškai bedantis, tai antram panevėžiečiai visgi buvo ženkliai pranašesni ir sakyt, kad jų pergalė nepelnyta kaip ir neišeina. Kita vertus, Gaigalas visgi lieka gaigalu - Matovičius, negavęs antros geltonos po tos pražangos krašte net pats gerokai nustebęs buvo.

Grįžti į