Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Geg 27 09:34

Pirmas mačas Marijampolėje, vakar, baigėsi 2-0. Gal kas matėt? Kaip čia jie taip lengvai? Kažkaip net su Mažeikiais daugiau bėdų turėjo nei su Latvijos čempionais :roll:

Atsakomosios liepos 9-ą, Liepojoje.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Geg 27 09:50

Šiaip 3:0.. Solidžiai sužaistos Sūduvos rungtynės.

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Geg 27 10:03

Rašiau pagal šią nuorodą: http://www.balticleague.com/schedules/S ... 81286.html nes žiūrėjau dar kada kitos rungtynės. Ir rašydamas galvojau, kad negi vėl televiziniai žurnalistai šūdo primalė ir vakar per žinias pasakė, kad baigėsi 3-0... pasirodo pas vokietį nėra vokiškos tvarkos :roll:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Geg 27 10:38

„Sūduva“ pateikė rimtą paraišką žaisti Baltijos lygos finale
http://penalty.lt/%E2%80%9Esuduva%E2%80 ... os-finale/

Marijampolės „Sūduva“ TrioBet Baltijos lygos pusfinalio pirmąsias rungtynes pradėjo įspūdinga pergale. Senajame „Sūduvos“ stadione marijampoliečiai net 3:0 sutriuškino Latvijos čempionus Liepojos „Metalurgs“ futbolininkus.

Gan ilgai žiūrovai nematė įvarčių. Tik 36-ąją minutę aikštės šeimininkams pavyko nuginkluoti „Metalurgs“ vartininką Viktorą Spolę. Po legionieriaus iš Kinijos Liu Chao atlikto baudos smūgio baudos aikštelėje galva sėkmingai sužaidė „Sūduvos“ gynėjas Nerijus Radžius – 1:0.

42 min. Liepojos ekipai atstovaujantis lietuvis Tomas Tamošauskas netoli savo baudos aikštelės prarado kamuolį. Jį perėmė L.Chao, perdavė į baudos aikštelę K.Chvedukui, o pastarasis, atsidūręs vienas prieš varžovų vartininką, spyrė taikliai – 2:0.

Toks rezultatas išsilaikė didžiąją antrojo kėlinio dalį. 78 min. už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas T.Tamošauskas. Marijampoliečiai po poros minučių pasinaudojo kiekybine persvara – po Esau perdavimo varžovų triuškinimą baigė puolėjas Povilas Lukšys. Tad „Sūduva“ prieš atsakomąją dvikovą Liepojoje turės net trijų įvarčių persvarą. Savo aikštėje Latvijos klubas turėtų sužaisti tiesiog puikiai, o „Sūduva“ – itin prastai, kad į finalą iškoptų „Metalurgs“.
Marijampolės „Sūduva“ – Liepojos „Metalurgs“ 3:0 (2:0)

Įvarčiai: 36 min. N.Radžius, 42 min. K.Chvedukas, 80 min. P.Lukšys

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Geg 27 10:41

Kiniečio Chao rungtynės. Du jo įvartiniai asistai, plius perdavimas Esau, po kurio anas ėjo viens ant vieno su vartininku ir Tamošauskui teko pastarąjį griauti, taip užsidirbant raudoną.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Geg 27 11:40

D.Vencevičius: Galėjome įmušti dar daugiau
2010-05-27 11:08
fksuduva.lt ir http://www.efutbolas.lt/lietuva-8/d-ven ... -1870.html

Po Marijampolės "Sūduvos" pergalės 3:0 prieš "Metalurgs" šeimininkų treneris Donatas Vencevičius atsakė į „Viasat Sport Baltic“ žurnalisto klausimus.

Puiki pergalė. Rezultatas 3:0. Kaip įverintumėt savo komandos žaidimą?
Šiandien vaikinai žaidė gerai. Apie tai kalba ir rezultatas. Įvykdė visas prieš rungtynes keltas užduotis. Priešinikai per visas rungtynes praktiškai nieko pavojingo prie mūsų vartų nesukūrė. Mes galėjome įmušti dar daugiau. Gaila, nepavyko. Manau, kad prieš atsakomasias rungtynes rezultatas mums geras.

Kada buvo lemiamas rungtynių momentas: ar tada kai įmušėte antrąjį įvarį, ar tada kai iš aikštės buvo pašalintas T.Tamošauskas?
Sunku pasakyti. Manau, kad mes normaliai žaidėme ir tada kai aikštėje buvo Tamošauskas. Aišku, galėjome tuo pasinaudoti ir pelnyti daugiau įvarčių. Gaila, nepavyko išnaudoti visų progų.

Kol kas šiame sezone „Sūduva“ žaidė banguotai. Ar ši pergalė reiškia, kad „Sūduva“ stoja į „pergalių kelią“?
Sunku atsakyti. Teigiama yra tai, kad visi traumuoti žaidėjai jau treniruojasi su komanda ir ruošiasi ateities kovoms. Aišku norėtusi,kad pergalių būtu daugiau.

Liepojos "Metalurgs" treneris Rüdiger Abramczik, paprašytas pakomentuoti šios dienos rungtynes, su dideliu nepasitenkinimu pasakė, kad tai geriausiai padarytu šios dienos rungtynių teisėjai.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Bir 07 13:34

Iki Baltijos lygos finalo liko dvejos rungtynės
2010-06-07 13:20
www.balticleague.com ir http://www.lff.lt/news.php?news_id=7866

TrioBet Baltijos lygos finalas vis labiau artėja – birželio 8 ir 9 dienomis bus sužaistos dvejos rungtynės, kurios pagaliau nuspręs, kurios komandos nusipelnė patekti į svarbiausias sezono rungtynes. Pirmoje dvikovoje Talino “A. Le Coq Arena” stadione vietos FC “Flora” susitiks su FK “Ventspils”. Komandų pirmasis susitikimas Ventspilyje baigėsi Latvijos klubo pergale rezultatu 2:0. “Laukia sunki užduotis. Trokštame patekti į finalą Privalome laimėti dideliu įvarčių skirtumu, todėl reikia sužaisti labai gerai. Stengsimės parodyti viską ką galime ir pamatysime, ar to užteks patekti į finalą, ar ne”, - sakė “Flora” vyriausiasis treneris Martin Reim. “Ventspils” vyr. treneris Nunzio Zavettieri teigė laukiantis labai svarbių rungtynių: “Visi norime žaisti finale. Pirmųjų rungtynių rezultatas daro mus favoritais, tačiau esu įsitikinęs, kad rungtynės Taline bus sunkios. “Flora” sėkmingai žaidžia Estijos čempionate ir dvikovai su mumis bus labai rimtai nusiteikusi. Norėdami patekti į finalą turime pademonstruoti geriausią savo žaidimą.“

Kitą dieną Liepojos „Metalurgs“ klubas savame „Daugava“ stadione stengsis atsitiesti po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ rezultatu 0:3 pirmose rungtynėse. „Metalurgs“ treneris Rudiger Abramczik pažadėjo kovoti dėl sirgalių: „Ką daugiau galime padaryti? Pralaimėjome 0:3 ir vis dar nesuprantu, kodėl žaidėme taip prastai. Akivaizdu, kad „Sūduva“ daug arčiau finalo, tačiau nereiškia, kad mes praradome viltis. Jei sėkmė bus mūsų pusėje, galime nustebinti Lietuvos klubą.“ „Sūduvos“ strategas Donatas Vencevičius buvo nusiteikęs optimistiškai: „Turime pakankamai gerą persvarą, todėl tikimės būti finale. Aišku, futbole visko būna – įmanoma ir atsitiesti. Rungtynėms ruošiamės rimtai ir tikrai žaisime visa jėga.“ “Sūduvos” gynėjas Nerijus Radžius sakė, kad komanda sieks teigiamo rezultato: “Man jau teko žaisti finale ir teko laimėti Baltijos lygos taurę su FBK „Kaunu“. Būtų malonų iškovoti šitą trofėjų ir su „Sūduvos“ ekipa.“

Pusfinalio 2-osios rungtynės
Birželio 8, 19:00 Talino „Flora“ –FK „Ventspils“ („A.Le Coq Arena“)
Birželio 9, 19:00 Liepojos „Metalurgs“ – Marijampolės „Sūduva“ („Daugava“ stadionas)

Abejas rungtynes tiesiogiai transliuos „Viasat Sport Baltic“.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Bir 09 22:49

„Sūduva“ žais Baltijos lygos finale
2010.06.09, 21:33
http://penalty.lt/%E2%80%9Esuduva%E2%80 ... os-finale/

Šiandien Liepojoje Marijampolės „Sūduva“ žaidė atsakomąsias TrioBet Baltijos lygos pusfinalio rungtynes su vietos „Metalurgs“ komanda.
Mačą 2:1 laimėjo Latvijos čempionai. Tačiau savo aikštėje marijampoliečiai buvo nugalėję net 3:0, tad šis pralaimėjimas jų nenuliūdino. „Sūduva“ iškopė į finalą, kuriame liepos 4 dieną susitiks su „Ventspils“.

Aikštės šeimininkai pirmąjį įvartį įmušė gan greitai. Jau 16 minutę Oskaras Klava nuginklavo „Sūduvos“ vartininką. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje nebuvo pasiekta. Antrajame kėlinyje komandoms taip pat ilgai nesisekė pelnyti įvarčio. Tik 80 min. rezultatyviausias Suvalkijos klubo futbolininkas Povilas Lukšys po kino Liu Chao perdavimo rezultatą išlygino. Likus žaisti kelioms minutėms „Sūduvos“ vartininkas Armantas Vitkauskas rankomis sužaidė už baudos aikštelės ribų. Už tai jam parodyta raudona kortelė. Be to, A.Vitkauskas krisdamas susižeidė ir iš aikštės buvo išneštas neštuvais. 90 min. Genadijus Solonicinas „Metalurgs“ ekipai išplėšė pergalę 2:1. Tačiau aikštės šeimininkams tai buvo menka paguoda.
Liepojos „Metalurgs“ – Marijampolės „Sūduva“ 2:1 (1:0)

Įvarčiai: 16 min. O.Klava, 90 min. G.Solonicinas („Metalurgs“); 80 min. P.Lukšys („Sūduva“)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Bir 09 22:52

Alternatyvus aprašymas:

"Sūduva" Baltijos lygos finale
2010 birželio 09 d., trečiadienis
http://www.ivartis.lt/naujienos/new.245 ... inale.html

Šiandien Liepojoje buvo sužaistos antrosios atsakomosios Triobet Baltijos lygos pusfinalio rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Liepojos „Metalurgs“ ekipų. Susitikimą minimalia persvara, rezultatu 2:1 (1:0) laimėjo aikštės šeimininkai, tačiau tai negarantavo latviams vietos finale. Pirmą susitikimą latviai prieš dvi savaites pralaimėjo rezultatu 3:0.

Jau susitikimo pradžioje, 16 minutę, Oskars Klava išvedė aikštės šeimininkus į priekį ir tai žadėjo tikrai įdomias rungtynes. Tačiau laikas bėgo, o aikštės šeimininkams, nors ir kontroliavusiems visą žaidimą įvarčio pelnyti nepavyko. Antrame kėlinyje vaizdas tiek aikštėje, tiek tablo nesikeitė. Bene realiausią progą įvarčiui pelnyti 70 minutę turėjo „Metalurgs“ lietuvis Vitalijus Kavaliauskas, tačiau galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų skersinį, o vėliau prie jo pirmasis suskubo „Sūduvos“ vartininkas Armantas Vitkauskas.

Taškas susitikime buvo padėtas iki rungtynių pabaigos likus dešimčiai minučių. Po atakos dešiniuoju kraštu „Sūduvos“ legionierius Liu Chao puikiai pažeme skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur be priežiūros paliktas marijampoliečių snaiperis Povilas Lukšys rezultatą išlygino, taip palikdamas aikštės šeimininkams tik teorines galimybes pakovoti dėl galimybės patekt į finalą. Maža viltis „Metalurgs“ ekipai įsižiebė iki susitikimo pabaigos likus vos keletui minučių. Po „Metalurgs“ kontratakos A.Vitkauskas paliko vartus ir rankomis sužaidė už baudos aikštelės ribų už ką jam buvo parodyta raudona. Raudona kortelė nebuvo blogiausia kas atsitiko marijampoliečiams. Krisdamas „Sūduvos“ ekipos vartų sargas nusileido ant kairės rankos, kuri pirminiais duomenimis išniro per alkūnę. Kadangi visi keitimai jau buvo atlikti į „Sūduvos“ vartus stojo legionierius Sandro Grande. Iš aikštės neštuvais išnešus A.Vitkauską, link „Sūduvos“ ekipos vartų buvo skirtas laisvas smūgis, kurį aikštės šeimininkai išnaudojo. Genadijs Solonicins smūgis buvo tikslus, nors S.Grande pirštų galais ir lietė kamuolį. Iki susitikimo pabaigos daugiau rezultatas nepakito, nors jau trečią pridėto laiko minutę Evaldas Grigaitis nesugebėjo nukreipti kamuolio iš maždaug 18 m. į tuščius „Metalurgs“ ekipos vartus.

Marijampoliečiai pirmą kartą klubo istorijoje pateko į Triobet Baltijos lygos finalą. Finale jų varžovais bus dar viena Latvijos ekipa „Ventspils“. Finalas vyks liepos mėn. 04 d.

bananero
Pranešimai: 312
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 15:36
Palaikoma komanda: Žalgiris Vilnius
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Bir 09 22:57

Žiūrėjau transliaciją, bet raudonos kortelės taip ir nepastebėjau...
Paveikslėlis

hmmm...
Pranešimai: 144
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 14:42
Palaikoma komanda: Nėra

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Bir 09 23:13

Nu kaip parode ir as nemaciau, tik maciau, kad rankose laike, tai itariau, kad del to parode vistik... Siaip oficialiam puslapi lygos maciau irgi yra... Siandien nesekmingos kazkokios Vitakauskui rungtynes buvo ir grybavo visu rungtyniu metu ir dar ta trauma... Ech... Rapalis come back!

laurenz
Pranešimai: 220
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:14
Palaikoma komanda: FK Sūduva

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Bir 10 01:40

Kai nešė ant neštuvų Vitkauską, tada teisėjas ir iškėlė raudoną kortelę...

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Bir 10 13:03

D. Vencevičius: „Antrąją rungtynių dalį sužaidėme gerai“
2010.06.10, 07:55
http://penalty.lt/d-vencevicius-%E2%80% ... %E2%80%9C/

Po Baltijos lygos pusfinalio atsakomųjų rungtynių tarp Liepojos „Metalurgs“ ir Marijampolės „Sūduvos“, komandų treneriai buvo skirtingos nuotaikos. Linksmesnis, suprantama, buvo Marijampolės ekipos vairininkas Donatas Vencevičius, nes jo auklėtiniai liepos 4 dieną kovos finale.

„Žinojome, kad Liepojoje bus sunku, nes „Metalurgs“ savo aikštėje žaidžia gerai. Su vyrais kalbėjome, kad sunkiausios bus pirmosios 20 minučių. Pirmoje mačo pusėje mūsų žaidime buvo daug chaoso, o antroje pusėje komanda pademonstravo neblogą futbolą. Žinoma, mes atvykome į Liepoją turėdami trijų įvarčių persvarą, todėl nesistengėme laikyti savo rankose iniciatyvą, o atidavėme ją varžovams“, – sakė „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Donatas Vencevičius.

„Pirmąją dvikovą Marijampolėje pralaimėjome net 0:3, tad žinojome, jog reikia įmušti daug įvarčių. Mūsų komanda per visą mačą labai stengėsi, atakavo. Jei būtume įmušę greičiau, būtų įdomiau. Tačiau taip neišėjo. Antrajame kėlinyje kamuolys į vartus „nelindo“, nors tu ką. Trūko laiko, žaidėjai skubėjo, pradėjo žaisti nervingai. O varžovai rungtyniavo drausmingai, taktiškai brandžiai. Mūsų komandos vaikinai atidavė visas jėgas, bet iškopti į finalą jiems nepavyko. Linkiu sėkmės „Sūduvai“ Baltijos lygos finale ir Lietuvos čempionate“, – sakė „Metalurgs“ vyriausiasis treneris Rudigeris Abramčikas.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2009/10 m. Pusfinalis. Sūduva - Metalurgs

2010 Bir 10 14:33

Metalurgs - Sūduva rungtynių ripas guli mano FTP (1,36 Gb).

Grįžti į