slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 13 20:15

2010-05-18 18val FBK Kaunas - Šilutė
S.Dariaus ir S.Girėno stadionas

Futbolinis.lt
Paskutinės tarpusavio rungtynės 2008 m. lapkričio 16 d. Šilutės miesto stadione baigėsi lygiosiomis rezultatu 1:1. Iš viso nuo 2004 m. komandos tarpusavyje sužaidė 20 oficialių rungtynių, Kauno FBK laimėjo 18 kartų, 2 rungtynės baigėsi lygiosiomis, įvarčių santykis - 72:11 Kauno FBK naudai.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 14 18:26

ar čia tik šiandien pastebėjau, ar ir anksčiau kabodavo reklaminis baneris ant parodos kalno, reklamuojantis FBK rungtynes? Gretimai pakabintą neišvaizdų LFF taurės finalo reklaminį banerį beveik nepavyksta pastebėti, jau nekalbant apie info perskaitymą...

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 14 20:18

Kai žaidėme A lygoje tai dažnai matydavau reklamas (įtariu, kad nuolat būdavo), o ir per praeitas rungtynes su Alyčiu kabėjo reklama. Kaip buvo praeitam sezone, II lygoje, nežinau - nepastebėjau/neatkreipiau dėmesio.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 17 17:14

http://www.fbk.lt/index.php/naujienos/s ... icita/5464
S.Vertelis: "Rungtynes pradedame turėdami trijų įvarčių deficitą"
Rytoj Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione geltonai-žali žais LFF I lygos 6 turo rungtynes su Šilutės "Šilute".

Po pirmadienio treniruotės pakalbinome mūsų komandos vyriausiąjį trenerį Saulių VERTELĮ:

- Treneri, ar visi ekipos žaidėjai prieš rytdienos rungtynes sveiki?
- Taip. Ir tuo džiaugiamės, nes retai būna taip, kad turėtume pilną sudėtį. Vienintelė išliekanti problema - ilgalaikė Ramūno Macežinsko trauma, kuri privertė vaikiną šiais metais pamiršti varžybas.

- Rytdienos varžovas "Šilutės" klubas yra LFF I lygos autsaideris ir rytoj visi tikėsis tik užtikrintos pergalės.
- Tokios pačios tikimės ir mes treneriai. Su vyrais esame sutarę, kad rungtynes pradedame turėdami 3 įvarčių deficitą ir tam, kad pasiektume pergalę, mums reikia siųsti kamuolį į varžovų vartus bent 4 sykius.

- Ar nebus sunkumų šį tikslą įgyvendinti sudėtyje neturint pakankamai tikrų puolėjų?

- Momentų mes susikuriame visada. Ir nebus visą laiką taip, kad jų masiškai neišnaudotume. Prieš rungtynes su "Alyčiu" nemažai dirbome fiziškai, todėl ekipa gal atrodė kiek "sunkokai", bet ir tai mums nesutrukdė pasiekti pergalės 4:1. Dabar visą savaitę dirbome įprastu ritmu ir rytoj turėtume būti šviežesni ir gyvesni.

Alytis

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 17 20:13

Jei taip skaiciuojant, tai FBK su Alyciu suzaide 1:1 :D

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 18 20:55

http://www.fbk.lt/index.php/naujienos/p ... pirmi/5482
Pagaliau pirmi
Šiame ture suklupus Kėdainių "Lifosai", "Kaunui" antradienį reikėjo pergalės, kuri jiems leistų pakilti į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Prieš rungtynes ekipos vyr. treneris Saulius Vertelis ekipai kėlė užduotį laimėti rungtynes bent 4 įvarčiu skirtumu.

Rungtynes su "Šilute" kauniečiai pradėjo tokios startinės sudėties:

Laurynas Vertelis; Valdas Pocevičius, Mindaugas Bagužis, Andrius Sanajevas, Vytautas Andriuškevičius; Tomas Miklinevičius, Andrius Bartkus, Marius Šoblinskas, Aurimas Vertelis; Edin Pehlic, Nerijus Valskis.

Ant atsarginių suolelio rungtynių pradžioje liko:
Rokas Každailis, Audrius Račkus, Simonaas Paulius, Mantas Fridrikas, Aurimas Raginis, Gvidas Juška, Marius Miškinis.

Pirmomis rungtynių minutėmis apčiuopiamos persvaros "Kaunas" neturi, "Šilutė" kol kas gana drąsiai rungtyniauja ir bando atakuoti.

7 min. pirma pavojinga "Kauno" ataka baigiasi nestipriu Nerijaus Valskio smūgiu. Tokias progas reikia išnaudoti. Nerijus smūgiavo iš baudos aikštelės, bet proga lieka neišnaudota.

14 min. Tomas Miklinevičius puikiu perdavimu išveda Marių Šoblinską į atakai tinkamą poziciją. Marius iš dešiniojo baudos aikštelės krašto smūgiuoja labai stipriai, bet netiksliai.

"Kaunas" po truputį didiną varžovų spaudimą ir "Šilutė" kelias minutes sunkiai, bet kol kas "atsimuša" nuo įvarčio.

17 min. Už galvos griebiasi Andrius Bartkus. Saugas pats nesupranta, kaip, atsidūręs vienas prieš vartininką, nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus.

23 min. "Kaunas" pagaliau išsiveržia į priekį. A.BARTKUS šį kartą neklysta iš išnaudoja antrą savo šansą. Taikliu smūgiu pažeme jis siunčia kamuolį į "Šilutės" vartų tinklą. 1:0.

35 min. N.VALSKIS didina persvarą. 2:0.

Po antrojo įvarčio rungtynių tempas šiek tiek sulėtėjo. "Kaunas" ir toliau didžiąją laiko dalį valdo kamuolį ir rengia pozicines atakas.

45 min. Po eilinės "Kauno" atakos A.BARTKUS smūgiuoja iš 20 metrų. Smūgis idealiai tikslus ir nepaliekantis jokių šansų šilutiškių vartininkui. 3:0.

Mūsų komanda į aikštę po pertraukos grįžta nepasikeitusi.

47 min. Antrąjį savo įvartį šiandien muša N.VALSKIS. 4:0.

55 min. Edinas PEHLIČIUS tęsia "Šilutės" triuškinimą. 5:0.

57 min. "Kaunas" kelia kampinį, po kurio prie "Kauno" įvarčių autorių prisijungia ir gynėjai. Galva kamuolį į tinklą siunčia Mindaugas BAGUŽIS. 6:0.

58 min. S.Vertelis atlieka iš karto du keitimus. Aurimą Vertelį keičia Aurimas Raginis, o M.Šoblinską - Gvidas Juška.

60 min. Mantas Fridrikas keičia Mindaugą Bagužį.

65 min. Dar vienas geltonai-žalių keitimas. Tomo Miklinevičiaus vietą aikštėje užima Simonas Paulius.

70 min. Valdą Pocevičių keičia Audrius Račkus.

75 min. Andrius Sanajevas griauna varžovą baudos aikštelėje, ilgai ir ne apie orą diskutuoja su rungtynių arbitru, bet šis savo sprendimo jau nepakeis. 11 metrų baudinys skiriamas į "Kauno" vartus. Robertas Šmitas smūgiuoja nepriekaištingai ir nepalieka jokių šansų Laurynui Verteliui. 6:1.

Rungtynės baigėsi. Penktoji kauniečių pergalė, po kurios jie kyla į pirmąją vietą ir tampa vienvaldžiais LFF I lygos lyderiais.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 18 21:05

http://penalty.lt/%E2%80%9Ekaunas%E2%80 ... s-lyderiu/
„Jei žiūrėtume tik į rezultatą, galėtume džiaugtis. Tačiau „Šilutė“ – ne to lygio komanda, kuri mums turėtų įmušti įvartį. „Kaunas“ ir šiandien nepademonstravo tokio žaidimo, kokį norėčiau matyti. Mūsų pagrindinė užduotis – nepraleisti įvarčio. Mūsų futbolininkai varžovų vartus nuginklavo šešis kartus, tačiau neišsaugojo savo vartų „sausų“. Vyrai nesužaidė taip, kaip juos raginau“, – po įspūdingos pergalės auklėtinių neskubėjo girti FBK „Kauno“ vyriausiasis treneris Saulius Vertelis.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 18 22:45

Šiandienos mačas buvo iki 60minutės ir po. Pradžioj rungtynių įnirtingai besigynusi Šilutė sugebėjo gan ilgokai neprasileist, tiksliau FBK nenorėjo išnaudoti susikurtų progų. Toliau įvykiai sekė, kaip ir dera - vienas po kito įvarčiai, gražus žaidimas. Labai netikėta, kad Bartkus tampa pagrindiniu įvarčių mušėju. Ketvirtas įvartis turėjo būt užskaitytas šilutiškiui, kadangi Valskio pamuštas kamuolys buvo jo nukreiptas aukšta trajektorija į vartų kampą. Po šešto įvarčio ir krūvos keitimų FBK žaidimas tapo panašus į vidutinės A lygos komandos žaidimą - chaotiškas, pasai netikslūs, užsidegimo nėra, atakų užbaigimas irgi bilekoks. Žodžiu šįkart stipriai pasijautė Miklinevičius ir A.Vertelio išėmimas iš žaidimo. Miklinevičiui, nors jau kelintose rungtynėse nepavyksta įmušti iš labai dėkingų progų (kažkokį kompleksą gal įsivarė atsidūręs tokiose situacijose), tačiau komandos žaidimo kontrolė pilnumoje jo rankose. Sunku be jo būtų. Po keitimo pasirodę žaidėjai deja nieko padoraus nesugebėjo sukurti. Nors ir taip žaidžiant progų buvo. Tačiau nesimatė pasiaukojančios kovos iš FBK žaidėjų pusės. Sakykim sunku nusiteikt kai rezultatas toks, bet save užsirekomenduot manau ir svarbu. Pirmą kartą mačiau aikštelėje Raginį, kuris užėmė A.Vertelio vietą. Pasimetęs mažumėlę bachuras , tad sunku ką ir spresti apie jo perspektyvas. Nors derėtų aikštelėje sužvėrėti, vis tik už FBK lošia :) Kaip pvz. koks Pocevičius varo iš paskutiniųjų, kad net gražu žiūrėt. Kas liečia Šilutę tai, įspūdžio jokio nepaliko - tas 11m. pačių FBK sukurtas ir pusiau netyčinis gavosi. Rungtynių topas - dvimetrinio gynėjo Sanajevo individualūs reidai į Šilutės baudos aikštelę. Ai, dar kai pradėjo nervinti FBK žaidimas iš C tribūnos pradėjo sklisti liepsnos ir juodi dūmai, toks vaizdas , kad padangą būt pakūrę :)Gerai atrodė iš šono :)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 18 23:15

FOTO http://www.kaff.lt/page875
"FBK Kaunas" (Kaunas) - "Šilutė" (Šilutė) 6:1 (3:0)
Teisėjas: D.Rumšas (Palanga), 150 žiūrovų
Įvarčiai: 22 min. ir 44 min. A.Bartkus, 34 min. N.Valskis, 47 min. E.Lukoševičius („Šilutė“ į savo vartus), 55 min. E.Pehlič, 56 min. M.Bagužis („Kaunas“);
75 min. (iš 11m.) R.Šmitas („Šilutė“)
Įspėjimai: 65 min. N.Valskis, 73 min. V.Andriuškevičius („Kaunas“);
60 min. A.Pancerovas, 73 min. E.Lukoševičius („Šilutė“)
įdomiai žiūrovus skaičiuoja :) Po rungtynių prie išėjimo didesnę išeinančių masės dalį suskaičiavau, tai apie 130 buvo ir ultros dar nebuvo pasirodę horizonte, o kiek dar anksčiau išėjo. Tad 250 drąsiai turėjo būti.

Waska
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Kov 09 21:03
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-18 FBK Kaunas - Šilutė

2010 Geg 18 23:42

Bet kokiu atveju, tribūnos atrodė kaip visada nykiai, su saujele žiūrovų.


Grįžti į