Miestas: Klaipeda

2010-05-19 Klaipėda - Sūduva

2010 Geg 19 21:32

FC "Klaipėda" nusileido "Sūduvai" 1:6
Be trenerio Sauliaus Mikalajūno rungtyniavusi FC "Klaipėdos" vienuolikė trečiadienį Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje patyrė skaudų pralaimėjimą 1:6 (1:2) prieš Marijampolės "Sūduvos" ekipą.

Prieš šias rungtynes atsistatydinimo raštą įteikė klaipėdiečių ekipos vyr. treneris S. Mikalajūnas.

Pats strategas "Vakarų ekspresui" atsistatydinimo motyvų atskleisti nenorėjo. Paskambinus telefonus jis tik pasakė: "Nieko nekomentuosiu" ir padėjo telefono ragelį.

Pasak klubo atstovės ryšiams su visuomene Benjaminos Zdanevičiūtės, S. Mikalajūnas pasitraukė "dėl savo asmeninių priežasčių, be jokių pykčių".

Anot jos, "klubas linki treneriui sėkmės jo tolesnėje karjeroje ir asmeniniame gyvenime".

Laikinai FC "Klaipėda" komandos vyr. treneriu paskirtas trenerio asistentas Tomas Žiūkas. Jis ir vadovavo rungtynėse.

Pirmasis kėlinys nieko blogo nežadėjo. Po 45 minučių komandas skyrė tik vienas įvartis - 1:2. Pirmasis klaipėdiečių vartus 19-ąją minutę nuginklavo "Sūduvos" žaidėjas Andrius Urbšys, po minutės jis į savo sąskaitą įsirašė dar vieną įvartį - 2:0.

31-ąją minutę rezultatą sušvelnino "Klaipėdos" ekipos legionierius Vitalij Vyšniakov - 1:2.

Po pertraukos uostamiesčio futbolininkai dar kurį laiką laikėsi, tačiau 63 minutę praleido trečiąjį įvartį ir palūžo. Mūsiškių gynybą šįkart įveikė Povilas Lukšys.

Netrukus pasipylė dar trys įvarčiai: 82 min. vėl pasižymėjo P. Lukšys, 87 min. - A. Urbšys, 90 min. - Audrius Brokas.

Šiomis rungtynėmis baigėsi pirmasis Lietuvos futbolo A lygos turas. Kitas rungtynes FC "Klaipėda" žais tik gegužės 30 dieną su Vilniaus "Vėtra".

Re: 2010-05-19 Klaipėda - Sūduva

2010 Geg 19 23:52