slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2010-05-29 Atlantas - Vidzgiris

2010 Geg 27 21:19

2010 m. gegužės 29 d. 16.00 val. Atlantas - Vidzgiris
Klaipėdos miesto centriniame stadione

Futbolinis.lt
Klaipėdos „Atlantas“ I lygoje sužaidė 6 rungtynes, per kurias įmušė 5, praleido 8 įvarčius, nepralaimėjo 3 paskutinėse namų rungtynėse, nepraleido įvarčių 2 paskutinėse namų rungtynėse.

Alytaus „Vidzgiris“ I lygoje sužaidė 7 rungtynes, per kurias įmušė 14, praleido 5 įvarčius, laimėjo 2 paskutines rungtynes, nepralaimėjo 5 paskutinėse rungtynėse, įmušė bent po 3 įvarčius 2 paskutinėse rungtynėse, įmušė bent po 2 įvarčius paskutinėse 4 rungtynėse, įmušė bent po vieną įvartį paskutinėse 5 rungtynėse, nepraleido įvarčių 2 paskutinėse rungtynėse.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-29 Atlantas - Vidzgiris

2010 Geg 29 20:57

Atlantas (Klaipėda) - Vidzgiris (Alytus) 3:1 (1:0)
Teisėjas: D.Vilutis (Kaunas), 200 žiūrovų
Įvarčiai: 8 min. M.Stonkus, 56 min. K.Laukžemis, 76 min. M.Kaveckas („Atlantas“); 85 min. (iš 11m.) E.Poderis („Vidzgiris“)
Įspėjimai: 17 min. V.Laurinaitis, 23 min. R.Šiškin, 84 min. K.Atutis („Atlantas“); 34 min. S.Neciunskas, 54 min. R.Bašinskas („Vidzgiris“)

Toxico
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 15:33
Palaikoma komanda: Neptunas
Miestas: Klaipeda

Re: 2010-05-29 Atlantas - Vidzgiris

2010 Geg 30 11:30

http://www.ve.lt/naujienos/sportas/klai ... a-pergale/
Klaipėdos "Atlantas" turi antrą pergalę
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje sužaistos aštuntojo turo rungtynės. Klaipėdoje vos antrą pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Atlanto“ futbolininkai, 3:1 (1:0) nugalėję Alytaus "Vidzgirio“ komandą.

Pirmąjį įvartį jau 8-ąją minutę įmušė M. Stonkus. Antrojo įvarčio maždaug 200 žiūrovų teko palaukti ilgiau. Jį 56-ąją min. pelnė K. Laukžemis, dar po 20 min. pasižymėjo M. Kaveckas.

Alytiškiams garbės įvartį 85 min. 11 metrų baudiniu įmušė E. Poderis.

Kauno FBK "Kaunas“ klubas savo aikštėje 3:0 (1:0) įveikė antroje vietoje žengiančius Kėdainių "Lifosos“ futbolininkus ir toliau lieka nepraradę nė vieno taško.

Po truputį vis brandesnį žaidimą demonstruojantys Kėdainių "Nevėžio“ ekipos futbolininkai savo aikštėje nesunkiai – 3:1 (1:1) privertė pasiduoti Šilutės "Šilutės“ ekipą.

Į medalius šį sezoną nusitaikę Jonavos "Lietavos“ futbolininkai savo aikštėje 3:0 (2:0) palaužė Kretingos "Minijos“ ekipą, o Kaune U-19 rinktinė, tik per pridėtą laiką 3:1 (0:0) turėjo pripažinti Alytaus "Alyčio“ ekipos pranašumą.

Po šio turo ir toliau čempionate pirmauja Kauno FBK "Kaunas“ klubas, savo sąskaitoje turintis visus įmanomus 21 tašką, antri "Lifosos“ futbolininkai su 16 taškų po aštuonerių susitikimų, treti – "Vidzgiris“, po aštuonių rungtynių turintys 14 taškų.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-05-29 Atlantas - Vidzgiris

2010 Geg 31 21:12

http://www.fkvidzgiris.lt/index.php?id= ... iena&sn=85
Klaipėdoje pralaimėjimas Atlanto komandai 1-3 (FOTO)

Gegužės 30 d. FK Vidzgiris išvykoje žaidė su Klaipėdos Atlanto vienuolike. Po atkaklios kovos pergalę šventė Klaipėdiečiai 3-1. Rungtynėse mūsų komandoje negalėjo žaisti keli pagrindinės sudėties gynėjai, o be geros gynybos su pajėgiomis komandomis žaisti sunku. Žaidimu FK Vidzgiris nenusileido aikštės šeimininkams, tačiau sukurtų progų nerealizavimas tapo pagrindine pralaimėjimo priežastimi. Atlanto žaidėjai šiame susitikime išnaudojo beveik visas savo progas. I-ame kėlinyje 8 min, Atlantas išsiveržė į priekį, kai išnaudojęs spragą mūsų gynyboje, jų puolėjas permetė kamuolį per vartininką. Po praleisto įvarčio mūsų komanda stengėsi kuo greičiau rezultatą išlyginti, atakavo, tačiau Atlanto žaidėjai gynyboje žaidė susikaupę ir neleido mūsiškiams pasižymėti. Ypatingai gerai vartus gynė jų vartininkas, atrėmęs A.Žemaičio, Š.Neciunsko, E.Poderio, G. Vaitulevičiaus smūgius. Savo susikurtų progų I-ame kėlinyje nerealizavome, nes V.Baranovskij ir E.Poderio smūgiai iš patogių padėčių buvo netikslūs. II-asis kėlinys prasidėjo pavojinga Atlanto komandos ataka, ir nors jiems tada nepavyko pasižymėti, tačiau antrą įvartį po greitos kontratakos jie įmušė 56 min. Dar labiau atsitraukę į gynybą aikštės šeimininkai neleido mūsiškiams laisvai žaisti jų aikštelėje. FK Vidzgiris daug atakuodami susikurdavo progas, tačiau sėkmė tos dienos varžybose nusisuko nuo mūsų. E.Poderio smūgį iš baudinio į vartų devyniukę atrėmė Atlanto vartininkas. O viena iš retų Klaipėdiečių atakų baigėsi trečiu įvarčiu į mūsų vartus. Baigiantis rungtynėms baudos aikštelėje buvo pargriautas T.Jaruševičius, o teisėjo paskirtą 11m baudinį realizavo E.Poderis. Dar paskutinėmis minutėmis mūsų komandos žaidėjų pastangos išsigelbėti rezultatą nebuvo sėkmingos. Išsamus rungtynių fotoreportažas - G.Andriuškevičiaus nuotraukose.

Grįžti į