slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 03 16:55

2010-06-04 18val. Vidzgiris - FBK Kaunas
Druskininkų dirbtinės dangos aikštė

Futbolinis.lt
Paskutinėse tarpusavio rungtynėse 2009 m. rugsėjo 30 d. Kauno S. Dariauje ir S. Girėno sporto centro stadione rezultatu 7:0 pergalę šventė Kauno FBK. Iš viso nuo 2009 m. komandos tarpusavyje sužaidė 2 oficialias rungtynes, Kauno FBK laimėjo 2 kartus, įvarčių santykis - 9:0 Kauno FBK naudai.

Alytaus „Vidzgiris“ I lygoje sužaidė 8 rungtynes, per kurias įmušė 15, praleido 8 įvarčius, įmušė bent po vieną įvartį paskutinėse 6 rungtynėse, laimėjo 2 paskutines namų rungtynes, nepralaimėjo 3 paskutinėse namų rungtynėse, įmušė bent po 2 įvarčius paskutinėse 2 namų rungtynėse, nepraleido įvarčių 2 paskutinėse namų rungtynėse.

Kauno FBK I lygoje sužaidė 7 rungtynes, per kurias įmušė 28, praleido 4 įvarčius, laimėjo 7 paskutines rungtynes, įmušė bent po 2 įvarčius paskutinėse 7 rungtynėse.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 04 21:51

rezultatas toks nepadorus sakyčiau :D tiesą sakant žaidėjams ir komandai sudėtinga tobulėti, kai net pagrindiniai varžovai gerokai silpnesni. esu kiek nustebintas blankiu Atlanto žaidimu. kame reikalas?

Greenas
Pranešimai: 647
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 12:05
Palaikoma komanda: Kybartų Sveikata

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 04 22:19

Per petrauką pažiūrėjau fklifosa.lt ir buvo parašyta Vidzgiris 4 - 1 Kaunas. Galvojau - oho, pavaro dzūkai. O ten pasirodo skaičius pusėmis buvo sumaišę :lol:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 05 00:26

http://www.fbk.lt/index.php/naujienos/k ... ejai_/5534
"Kaunui" įvarčius mušė septyni žaidėjai
Mūsų komandai birželio 4 d. baigėsi LFF I lygos pirmo rato kovos.

Devintajame pirmenybių ture "Kaunas" išvykoje susitiko su Alytaus "Vidzgiriu".

Rungtynes komandos žaidė Druskininkuose, dirbtinės dangos stadione.

Pačioje rungtynių pradžioje tapo aišku, kad įvykių šiame mače bus daug. Jau 2-ąją min. mūsų ekipą į priekį išvedė Andrius BARTKUS (1:0).

Jau po dviejų minučių įvykiai persikėlė į kitą aikštės pusę. Ant 11 metrų žymos kamuolį statė buvęs "Kauno" žaidėjas Eimantas Poderis, kuris tiksliu smūgiu išlygino rezultatą (1:1).

Antrojo įvarčio "Kauną" palaikyti atvykusiems sirgaliams teko laukti beveik pusvalandį. 27-ąją min. kraštu prasiveržė Marius Šoblinskas, o Gvidas JUŠKA vėl išvedė "Kauną" į priekį. (2:1).

34 min. vėl įvykių sukūryje buvo E.Poderis. Po tolimo jo smūgio rezultatas vėl netapo lygus tik "Kauno" vartų virpsto dėka.

40 min. po Edino Pehličiaus perdavimo Mindaugas BAGUŽIS padidino "Kauno" persvarą (3:1), o dar po dviejų minučių, suklydus "Vidzgirio" gynėjams, trys kauniečiai atsidūrė prieš šeimininkų vartininką. G.Juška nepagailėjo perdavimo komandos draugui ir komandos kapitonas Tomas MIKLINEVIČIUS dar vienu įvarčiu pratęsė pirmojo kėlinio šou (4:1).

Po pertraukos Saulius Vertelis į aikštę vietoj Manto Fridriko išleido Audrių Račkų, o T.Miklinevičių pakeitė Donatas Nakrošius.

48 min. Marius MIŠKINIS pratęsė sėkmingų "Kauno" atakų seriją (5:1).

71 min. dar vienas geltonai-žalių įvartis. Šį kartą pasižymėjo Nerijus VALSKIS (6:1), kurį iš karto pakeitė Simonas Paulius.

Dar po minutės komandos draugai jau sveikino Valdą POCEVIČIŲ (7:1).

"Kaunas" iškovojo triuškinančią pergalę ir pirmąjį ratą baigė iškovodamas visas 9 pergales. Musiškių sąskaitoje jau 27 taškai, o artimiausi persekiotojai "Lifosos" futbolininkai atsilieka jau 11 taškų.

Antrojo rato kovas "kaunas" pradės jau kitą savaitę. Ketvirtadienį į Kauną atvyks Klaipėdos "Atlantas". Rungtynių pradžia - 18 val. 30 min.

"Kaunas" penktadienį rungtyniavo tokios sudėties:

Laurynas Vertelis; Mantas Fridrikas (46 min. Audrius Račkus), Mindaugas Bagužis (78 min. Andrius Sanajevas), Marius Miškinis, Valdas Pocevičius; Marius Šoblinskas (65 min. Aurimas Vertelis), Andrius Bartkus, Tomas Miklinevičius (46 min. Donatas Nakrošius), Edin Pehlic;, Gvidas Juška, Nerijus Valskis (71 min. Simonas Paulius).

Vidzgiris (Alytus) - Kaunas (Kaunas) 1:7 (1:4)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 170 žiūrovų
Įvarčiai: 4 min. (iš 11m.) E.Poderis („Vidzgiris“); 2 min. M.Šoblinskas, 27 min. G.Juška, 40 min. M.Bagužis, 41 min. T.Miklinevičius, 49 min. M.Miškinis, 68 min. N.Valskis, 69 min. V.Pocevičius („Kaunas“)
Įspėjimai: 31 min. R.Blinovas, 83 min. A.Kadziauskas, 90+2 min. D.Grižas („Vidzgiris“); 3 min. V.Pocevičius, 53 min. N.Valskis, 74 min. Aurimas Vertelis („Kaunas“)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 05 01:00

http://penalty.lt/i-lyga-kaunas-sutrype-vidzgiri/
„Pagaliau savo auklėtinius galiu pagirti ir už rezultatą, ir už žaidimą. Buvau minėjęs, kad komanda prieš tai keletą rungtynių žaidė vangiai. Šiandien viskas buvo kitaip. Taip, kad džiaugėmės ir mes, treneriai“, – Penalty.lt portalui teigė S.Vertelis.

„Kauno“ strategas džiaugėsi, kad komanda sugebėjo pasinaudoti susikurtomis progomis. Vis dėlto jis tvirtino, kad kauniečių persvara galėjo būti ir dar didesnė.

S.Vertelis šį kartą nepriekaištavo auklėtiniams dėl praleisto įvarčio. „Jis buvo įmuštas iš 11 metrų baudinio, prieš tai komanda truputį suklydo. Bet nieko baisaus. Tikrai esu patenkintas vyrų nusiteikimu ir žaidimu“, – tvirtino treneris.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 05 09:15

Rungtynių metu patiko bazaras tarp vietinių gyventojų - "Kas čia žaidžia ?" "Alytus ir Kaunas?" "O ko jie čia žaidžia?" "Nežinau" "Savo stadionų neturi...". Padariau išvadą, kad Druskininkai rimtas futbolo miestas su mokyklinio tipo plastmasiniu stadionu, susibazavusiu keli kilometrai nuo centro a la miegamajame rajone. Matėsi , kad tie vietiniai visai susidomėję stebėjo mačą, gal dar nemaža dalis atvyko iš Alytaus, bet kažkokio organizuotos jų grupės nesimatė. KU ryškiai užgeltonino vieną tribūnos pusę, kas vietinių irgi neliko nepastebėta, iškilus dilemai kodėl KU geltonai apsirengę, jeigu Alytus geltona apranga lošia :).Futbolas , kaip ir visada ant tokios dangos nebuvo visiškai natūralus, bet ką darysi, kad biedni esame. Prieš rungtynes nustebino , kad Vidzgiryje lošia tas mažas ryžas žaidėjas, kur daug bėdos FBK pridarė košmariškose rungtynėse su Geležiniu Vilku. Ir akurat, čia vėl jis pasireiškia, greitai spurtuodamas ir uždirbdamas 11m. baudinį. Vėliau Pocevičius ėmėsi agresyvios jo priežiūros ir gan sėkmingai. Antram kėlinyje tas žaidėjas, jau daugiau pi....delino su teisėjais, kad jį skriaudžia, kol galiausiai A.Vertelis, švelniai pakirto jį per kojas ir liko pastarsis gulėt ant nugaros. Nieko rimto jam nenutiko, tik FBK žaidėjas gavo geltoną. Gal ir nelabai gražu, bet pastarasis tikrai užp.... elementas aikštelėje pasidaro. Neveltui, matyt KU ir skanduotę jo garbei sukūrė...Kažin ar baudos LFF neišrašys, vis tik ižeidinėjamas lietuvis buvo, o ne koks afrikos gyventojas :) FBK aikštėje pasirodė, pakankamai eksperimentinės sudėties. Nebuvo Andriuškevičiaus (matyt nerizikavo čia žaisti ir gauti traumą, prieš rinktinės stovyklą, be to ir Fridrikas tik pirmą kėlinį atsariai atžaidė) o vietoj jo išstatė 18metį Miškinį, kuris visai neblogai atrodė ir dar priedo vieną įvartį gerą sukalė. Juška priekyje visas rungtynes ir gerai žiūrėjosi, iškart kontros įgaudavo aštrumo, nors pastarasis nemažai atsiimdavo piktų žodžių iš vyresnių kolegų, bet manau tai tik į gerą žaidėjui. Dar įdomu, kodėl A.Vertelio starte nebuvo - eksperimentai ar trauma kokia..Nes antrame kėlinyje jautėsi, kad jam sunkiau įsivažiuot į žaidimą , nei pradedant nuo pradžių mačą. Pirmas dvidešimt minučių kova visai apylygė vyko, Vidzgiris matyt iš paskutiniųjų kovojo, todėl ir toks žaidimas geras jiems gavosi, bet paskui palūžo ir FBK rungtynių pabaigoje jau matyt reikėjo stengtis , kad rezultatas nebūtų labai bjaurojantis Vidzgirio klubą. Komanda jų tikrai nebloga ir su tokiu žaidimu žemiau penktos vietos tikrai neturėtų nukristi. O FBK neskaitant keleto klaidų gynyboje - šįkart pavyzdingai sužaidė puolime, iki sumušant septintą įvartį, buvo išnaudota apie 70 procentų susikurtų progų, o tai ypač retai pavyksta šiam sezone. Nežinau tų trenerio taktikų, strategijų, bet norėtūsi, kad Juškai suteiktų daugiau galimybių, nes šiai dienai matau vienintelį potencialų FBK ateities puolėją (aišku iš galinčių žaisti). Beje, gal kas turit kokių žinių, kaip sekasi Macežinskui ir Kochanauskui ? Tikiuosi, kad sekančios išvykų rungtynės su Alytaus komandomis, jau vyks jų gražiajame stadione ir nereikės kvėpuoti tą gumos smarvę sklindančią nuo dangos. O FBK didelis ačiū už puikų reginį ir įvarčių fiestą.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 05 09:52

Vidzgiryje lošia tas mažas ryžas žaidėjas, kur daug bėdos FBK pridarė košmariškose rungtynėse su Geležiniu Vilku.
A šitas? http://www.fkvidzgiris.lt/index.php?id=puslapis&psl=1 puslapyje - priešpaskutinis (Valentin Baranovskij).

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 05 09:53

aha , šitas.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 05 09:57

FC Vilniuje kažkada žaidė..

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 05 20:28

http://www.fkvidzgiris.lt/index.php?id= ... iena&sn=88

Paskutines I-o rato rungtynes FK Vidzgiris žaidė su lyderiu FBK Kaunas komanda. Tik nedaugelis tikėjosi, kad mūsų komanda gali rimtai pasipriešinti tituluotam varžovui. Optimistiškos nuotaikos žlugo jau pirmame kėlinyje, kai I-o kėlinio pradžioje svečiai įmušė pirmą įvartį. Ir nors FK Vidzgiris greitai rezultatą išlygino, kai E. Poderis realizavo 11 m baudinį, skirtą už pražangą prieš V.Baranovskij. Netrukus varžovai vėl įsiveržė į priekį, išnaudoję spragą gynyboje. Mūsų komanda dar kartą galėjo išlyginti rezultatą, progą turėjo G. Vaitulevičius. Antrą savo įvartį galėjo įmušti E.Poderio tolimu baudos smūgiu, tačiau kamuolys atsimušė į skersinį. FBK Kaunas turėjo žaidybinę persvarą ir dar pirmame kėlinyje du kartus nuginklavo mūsų vartininką. II-ame kėlinyje svečiai įmušė dar tris įvarčius ir šventė pergalę 7-1.

Sherman
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:58
Palaikoma komanda: FBK Kaunas
Miestas: Kaunas/Bristol

Re: 2010-06-04 Vidzgiris - FBK Kaunas

2010 Bir 05 23:22

Ačiū Slasheri už aprašymus. Tikrai smagu paskaityti tavo mintis apie rungtynes. Įdomiau netgi nei fbk.lt :)
Kadangi dabar neturiu galimybės būti su KU, įdomi nuomonė iš šono.

Grįžti į