bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11752
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

2010-07-23 Banga - Klaipėda

2010 Lie 23 09:33

18 turas: sezonas tęsiasi
http://www.fkbanga.lt/index.php/naujien ... 9-18-turas

Po trijų savaičių pertraukos tęsiamas 2010 metų sezonas. Penktadienį 18:30 Gargždų miesto stadione "Banga" susitiks su "Klaipėda".

Permainos "Bangoje". Per pirmąją sezono pusę 6 įvarčius pelnęs Gvidas Juška iš "Bangos" perėjo į Baku "Azal" (praėjusiame sezone vadinosi "Olimpik-Shuvalan"). Tiesa, perėjimas bus oficialiai įvykęs tik Azerbaidžano klubui įvykdžius visas "Bangos" sąlygas.

"Klaipėda". Tik šiais metais A lygoje debiutuojantis uostamiesčio klubas liepos mėnesį patyrė kur kas didesnes permainas. Klaipėdiečių ekipoje nebežais buvęs ilgametis "Bangos" žaidėjas Giedrius Ratkus. Be to, "Klaipėdą" paliko kaliningradiečiai V.Višniakov ir D.Stockij, lietuviai D.Surblys, V.Savickas ir N.Kumža. Greičiausiai vienas paskutinių rungtynių uostamiesčio ekipoje žais ir kitas gargždiškiams puikiai pažįstamas futbolininkas - Anatolijus Anisimenko, "Bangoje" su pertraukomis žaidęs 2001-2008 metais.
Tarp "Klaipėdos" naujokų taip pat išvysime pažįstamų veidų - dar šį sezoną "Bangoje" pradėjusį saugą Giedrių Kožikį ir iš "Vėtros" atvykusį gynėją Darių Tamašauską, kuris praėjusiais metais pusę sezono rungtyniavo mūsų klube. Be to, klaipėdiečių komandą papildė "Ekrano" paskolintas gynėjas P.Šarūnas, Marijampolėje pirmą sezono pusę praleidęs saugas E.Biskys ir II lygos Plikių “Sakuonos-Klarksono” žaidėjas O.Abramavičius.
Pasikeitė ir uostamiesčio ekipos trenerių štabo sudėtis. Prieš kurį laiką iš vyriausiojo trenerio posto pasitraukusį S.Mikalajūną pakeitė praėjusiais metais "Klaipėdos" pirmtaką "Glestum" treniravęs Rimantas Skersys.

"Klaipėda" ("Glestum") vs "Banga". Gargždiškiai ir klaipėdiečiai tarpusavyje varžėsi trejus metus, kai kartu žaidė II lygos Vakarų zonoje (2005 metais) ir I lygoje (2007 ir 2008). 2005 metais "Glestum" aplenkė abi Gargždų komandas, iš kurių galiausiai susiformavo dabartinė "Banga", tačiau tarpusavio dvikovose tik tuometė "Banga" nusileido klaipėdiečiams (1:1 ir 2:3). Tuo tarpu "GMT-83" buvo pajėgesnė už "Glestum" (1:1 ir 2:1). Net ir apjungus pajėgas gargždiškiams "Glestum" debiuto I lygoje metais nepavyko palaužti uostamiesčio atstovų - dukart užfiksuotos lygiosios (1:1 ir 0:0). "Bangos" proveržis įvyko 2008 metais, kai Klaipėdos ekipa parklupdyta per abejas tarpusavio dvikovas - 3:1 ir 7:0.
Pirmose šio sezono rungtynėse Klaipėdoje "Banga" įtikinamai 3:0 nugalėjo A lygos debiutantus ir pratęsė pergalių seriją tarpusavio rungtynėse.

2010 metų sezonas klaipėdiečiams klostosi sunkiai - per 12 susitikimų pavyko surinkti tik 5 taškus. Visi taškai iškovoti dvikovose su turnyrinės lentelės kaimynais - dvejos lygiosios su "Mažeikiais" (2:2 ir 1:1) ir pergalė (1:0) prieš "Atletą". Iki "Vėtros" pašalinimo iš lygos "Klaipėda" turėjo vienu tašku daugiau - pirmose sezono rungtynėse debiutantai sugebėjo parsivežti tašką iš Vilniaus.

Toxico
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 15:33
Palaikoma komanda: Neptunas
Miestas: Klaipeda

Re: 2010-07-23 Banga - Klaipėda

2010 Lie 24 10:57

Vakarų derbyje - FC "Klaipėda" ir "Banga" lygiosios
2010-07-23, 20:29 VE.lt inf
http://www.ve.lt/naujienos/sportas/vaka ... os-457037/

Po pertraukos vėl prasidėjusiame Lietuvos futbolo A lygos čempionate penktadienį uostamiesčio klubas FC "Klaipėda" iškovojo tašką išvykoje lygiosiomis sužaidusi su Gargždų "Banga".

Rungtynės baigėsi lygiosiomis, rezultatu 1:1 (0:0).

Klaipėdiečiams rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo - 22 min. iš aikštės buvo išvarytas komandos kapitonas Anatolijus Anisimenka. Tačiau susitikimas susiklostė netikėtai - 57 min. FC "Klaipėda" į priekį išvedė Deividas Lukošius, o šeimininkai nuo pralaimėjimo išsigelbėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai rezultatą 87 min. išlygino Mantas Gudauskas.

FC "Klaipėda" pozicija turnyrinėje lentelėje bus aiški pasibaigus kitoms turo rungtynėms, prieš šį susitikimą klaipėdiečiai užėmė 9 vietą.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-07-23 Banga - Klaipėda

2010 Lie 24 10:59

ko tai pajūrio derbis nesudomino nei vienos komandos gerbėjų....

Samot
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: 2010 Lie 08 00:09
Palaikoma komanda: Vetra

Re: 2010-07-23 Banga - Klaipėda

2010 Lie 24 12:32

Aha sita ir as norejau pastebet... Gargzduose 600 ziurovu :roll: :o Vilniuje kai zaidzia kazkokie 18meciai ir nelietuviai kada panasiai buna...

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2010-07-23 Banga - Klaipėda

2010 Lie 24 14:50

Rungtynių dieną kelis kartus gerai nulijo. Matyt lietus prieš pat rungtynes gerą gabalą žiūrovų nupolvė :)

Toxico
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2010 Kov 22 15:33
Palaikoma komanda: Neptunas
Miestas: Klaipeda

Re: 2010-07-23 Banga - Klaipėda

2010 Lie 24 14:59

http://fkbanga.lt/index.php/naujienos/a ... rakeikimas
Autsaiderių prakeikimas
Penktadienį "Banga" savo aikštėje 1:1 sužaidė su Klaipėdos "Klaipėda".

Rungtynės. Jau pačioje dvikovos pradžioje "Banga" turėjo galimybę pakreipti rungtynių eigą sau palankia linkme. Deja, po puikaus J.Triuškos perdavimo į baudos aikštelę vienas prieš L.Valių iššokęs V.Mižigurskis nesugebėjo įveikti klaipėdiečių vartininko.
Įpusėjus pirmam kėliniui "Bangos" gyvenimą nutarė palengvinti A.Anisimenko. Už vaidybą geltona kortele nubaustas "Klaipėdos" kapitonas garsiai išsakė, ką galvoja apie rungtynių teisėją, ir išvydo prieš save raudoną kortelę.
Įgiję kiekybinę persvarą "Bangos" futbolininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau kamuolys lyg užburtas nėjo į vartus. 29 minutę A.Lipskis ties svečių baudos aikštele perėmė kamuolį iš "Klaipėdos" gynėjo, tačiau smūgis iš keliolikos metrų tikslo nepasiekė. V.Mižigurskio ir G.Gailiaus bandymai iš baudos aikštelės taip pat skriejo greta vartų. Baigiantis kėliniui jau L.Valius išgelbėjo svečius, kai atrėmė G.Gailiaus iš 8 metrų į apatinį vartų kampą pasiųstą kamuolį.
Antrojo kėlinio pradžioje "Banga" apgulė "Klaipėdos" vartus, tačiau rezultatas nesikeitė. 53 minutę po A.Staponkos perdavimo V.Mižigurskis antrą kartą atsidūrė vienas prieš klaipėdiečių vartų sargą, tačiau ir vėl triumfavo L.Valius.
O 58 minutę klaipėdiečiai pasiuntė mūsų komandą į nokdauną. Dviem perdavimais iš aikštės gilumos svečiai įveikė "Bangos" gynybą ir D.Lukošius išbėgo vienas prieš I.Spiridonovą. Jaunasis "Klaipėdos" puolėjas šaltakraujiškai išnaudojo galimybę pasižymėti - 0:1. Atrodo, jog toks posūkis dvikovoje gerokai sukrėtė gargždiškius, o svečiams suteikė papildomų jėgų. Iki tol pakankamai lengvai įveikdavę klaipėdiečių gynybinius įtvirtinimus "Bangos" futbolininkai pradėjo strigti ties svečių baudos aikštelės prieigomis. Tuo tarpu "Klaipėda" naudojosi atsivėrusiomis erdvėmis kontratakuoti. 80 minutę įvarčio autorius dar kartą išbėgo vienas prieš I.Spiridonovą, tačiau smūgiavo gana tiesmukai ir "Bangos" vartininkas kamuolį atmušė.
Visgi baigiantis rungtynių laikui "Bangai" pavyko pralaužti svečių gynybą. V.Mižigurskio iš baudos aikštelės vidurio smūgiuotą kamuolį L.Valius atrėmė, tačiau pirmas prie atšokusio kamuolio suskubęs M.Gudauskas neatremiamu smūgiu išlygino rezultatą - 1:1.
Visi "Bangos" bandymai dar kartą pasiųsti kamuolį į vartus buvo bevaisiai. Atrodo, kad gargždiškius persekioja savotiškas autsaiderių prakeikimas - su trimis apatinėje turnyrinės lentelės dalyje esančiomis komandomis "Banga" bent po kartą sužaidė lygiosiomis.

Grįžti į