slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

2010-07-30 Alytis-FBK Kaunas

2010 Lie 29 17:38

2010-07-30 18 val. Alytis-FBK Kaunas
Druskininkų dirbtinės dangos aikštė

Futbolinis.lt
Paskutinėse tarpusavio rungtynėse 2010 m. gegužės 7 d. Kauno S. Dariauje ir S. Girėno sporto centro stadione rezultatu 4:1 pergalę šventė Kauno FBK. Iš viso nuo 2009 m. komandos tarpusavyje sužaidė 2 oficialias rungtynes, Kauno FBK laimėjo 2 kartus, įvarčių santykis - 9:2 Kauno FBK naudai.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-07-30 Alytis-FBK Kaunas

2010 Lie 31 00:09

http://www.fbk.lt/index.php/naujienos/k ... rgale/5599
Nors Alytaus miesto stadiono rekonstrukcija jau baigta, šio miesto futbolo komandoms "prieglobsčio" vis dar tenka ieškoti už Alytaus ribų.

Šiandien "Alytis" taip pat turėjo svečius priiminėti Druskininkuose.

Šio kurorto dirbtinės dangos aikštėje "Kaunas" su "Alyčiu" šiandien žaidė LFF I lygios 14-ojo turo rungtynes.

Mūsų ekipa rungtynes pradėjo šios sudėties:

Laurynas Vertelis; Audrius Račkus, Mindaugas Bagužis, Mantas Fridrikas, Valdas Pocevičius; Marius Šoblinskas, Tomas Miklinevičius, Nerijus Valskis, Edinas Pehličius; Evaldas Razulis, Nikolajus Misiukas.

Atsargoje:
Ignas Plūkas, Andrius Sanajevas, Donatas Nakrošius, Simonas Paulius, Aurimas Vertelis, Edvinas Petkus, Marius Miškinis.

"Kauną" į priekį šiose rungtynėse išvedė kapitono solo reidas. Tomas MIKLINEVIČIUS įspūdingai prasiverždamas suklaidino visą "Alyčio" gynybą ir sužaidus 18 min. išvedė "Kauną" į priekį.

Tiesa, šiek tiek anksčiau (15 min.) mūsų komanda turėjo ir nemalonų epizodą. Po vienos dvikovos lengvai susižeidė M.Fridrikas ir treneriai, nerizikuodami žaidėjo sveikata, iškart jį pakeitė. Aikštėje pasirodė Andrius Sanajevas.

Po pertraukos mūsų komandoje - dar du keitimai: vietoj A.Račkaus aikštėje pasirodė S.Paulius, o šiose rungtynėse "Kauno" komandoje debiutavusį N.Misiuką pakeitė E.Petkus.

54 min. po gražios mūsiškių kombinacijos ataką sėkmingai užbaigė ir "Kauno" persvarą šiose rungtynėse įtvirtino bosnis Edinas PEHLIČIUS (2:0).

Sužaidus dar penkias minutes Saulius Vertelis atliko paskutinį keitimą šiose rungtynėse. Saugų grandyje N.Valskį pakeitė A.Vertelis.

"Kaunas" iškovojo jau keturioliktąją pergalę ir penkioliktosios sieks jau trečiadienį Šilutėje.

FK "Šilutė" prašymu LFF I lygos XV turo rungtynės iš savaitgalio yra atkeltos į savaitės vidurį ir bus žaidžiamos rugpjūčio 4 d. 18 val. Šilutėje.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-07-30 Alytis-FBK Kaunas

2010 Lie 31 10:50

Pakankamai įtemptos rungtynės vyko kurorte. Asmeniškai, man tai vienos gražesnių sezono FBK dvikovų, nors pastarieji šįkart ir nebuvo, kaip įprasta, visa galva pranašesni už varžovus. Alytis tikrai pagirtinai kovojo, gynyboj matėsi, kad stengiasi atidirbti iš paskutiniųjų ir nieko panašaus nebuvo, kaip praeituose mačuose, kuomet FBK gan lengvai susirasdavo kelią link jų vartų. Be tų įvarčių, FBK gal tik porą realesnių progų neišnaudojo. Alytis šimtaprocentinių epizodų įvarčiui neturėjo, nors rimta grėsmė buvo kokius 3-4 kartus kilusi ir prie L.Vertelio vartų, bet reikia pažymėt, kad puolimas pas juos gan skystai atrodė prieš FBK gynėjus. Ir to veterano Laibinio nebuvo, kuris sugeba rungtynėse su FBK bent po įvartį įmušti :). Didžiąją rungtynių dalį Alyčio gynybai pavykdavo atkirst Kauno puolėjus , nuo saugų, ko pasekoje ir nebuvo sukurta daug progų. Gal dar nespėjo susižaisti su praktiškai visa nauja šiam sezone puolimo linija. Lyginant su jau įprasta FBK sezono sudėtimi, šįkart žaidėjų starto sudėtį ir jų išsidėstymą aikštelėje, galima vadinti eksperimentu, nors panašu toliau taip ir bus formuojamas žaidimas. Įdomu, kaip nusistovės saugų grandis. Dėl Miklinevičiaus ir Pehličiaus, kaip ir klausimų nekyla, bet kaip treneriai išstumdys A.Vertelį, Valskį, Šoblinską ir Bartkų, kurie mano nuomone irgi verti starto sudėties. Dar įdomiai treneris antram kėlinyje vietoj Račkaus, gynybon įleido Simoną Paulių, kurį pirmą kart matau tokioj pozicijoj bežaidžiantį. Matyt M.Miškiniu dar nėra pilnai pasitikima, ypač kai esamas rezultatas slidus. Daug nerimo sukėlė, kai Fridrikas kovoje dėl aukšto kamuolio nepatogiai nusileido ant nugaros ir paliko gulėti. Po kelių minučių jau galėjo žaisti, bet buvo keičiamas Sanajevu, kurio po gautos traumos nelabai ir tikėjausi išvysti artimiausiu metu. Tai viena geresnių naujienų. Naujieji mūsų puolėjai, praktiškai nieko įspūdingo nepademonstravo. Razulis, turėjo vieną gerą progą, bet nepataikė į vartus ir daugiau žaidė atsitraukęs, vos ne saugų grandyje. Bendro vaizdo negadino. Misiukas - sunku kažką daug ir pasakyti, kai tik kėlinį sužaidė, bet įspūdžio pakolkas jokio. Gan prie neigiamų vertinimų veda epizodas, kai baudos aikštelėje beveik laisvas gavo kamuolį ir nesugebėjo greit nuspręsti, ką su juo daryti. Bus matyti, gal Vertelis ir padarys iš jo žaidėją. Tik į startą geriau leistų Petkų, kuris, kaip ir FBK senbuvis , bent jau tik gavęs kamuolį iš karto kelia grėsmę varžovams savo prasiveržimais. Alyčio gynėją jam užtekdavo aplenkt ant greičio, kad situacija taptų pavojinga, tačiau daug kamuolių gauti neleisdavo Alyčio gynėjai. Jeigu klubo valdžia vėl jo nesiuntinės į tas Heartsų stovyklas, yra tikimybės kad neužilgo turėsim antrą Veličką. Potencialo vaikis matosi, kad turi ,tik kaip jį maksimaliai išnaudojus :)...Abu įvarčiai tai drąsiai patektų į FBK šio sezono top10. Tomo reidas, tai kaip kokio Messi ar Ronaldinho :) O tas antras tai - tai pavyzdinė kombinacija, kai kamuolys praleidžiamas kitam žaidėjui, o Alyčio ginybą tokiam fintui nebuvo pasiruošusi :)... FBK reikės dar mažiausiai mėnesio, kad pilnai įsilietų naujokai į komandą, tad I-os lygos klubai dabar turi geriausią šansų paimti keletą taškų iš FBK. Rudenį tikiuosi FBK pernykštį nenugalimą žaidimą, o A lygos klubai taurėje vėl bus sėkmingai spiriamos nuo kelio :)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-07-30 Alytis-FBK Kaunas

2010 Lie 31 16:43

http://www.fkalytis.lt/news.php?readmore=18
FK "Alytis" Druskininkuose nusileido Kauno "FBK" komandai
FK „Alytis“, penktadienį vykusiose rungtynėse, turėjo pripažinti FBK „Kauno“ komandos pranašumą rezultatu 2:0.
Alyčiui šiose rungtynėse negalėjo padėti puolėjas Saulius Laibinis, ir Marius Šarkelis kuris vis dar gydosi sezono pradžioje patirtą traumą.

Rungtynės prasidėjo pavojingą FBK „Kauno“ ataka, tačiau „Alyčio“ gynėjams pavyko likviduoti pavojų. Kaunas rungtynių pradžioje turėjo pranašumą, jie stengėsi kuo greičiau pelnyti pirmąjį įvartį, ir 18 minutę, Tomas Miklinevičius vienas suklaidino „Alyčio“ ginybą ir pelnė pirmąjį įvartį, tos dienos rungtynėse. Po praleisto įvarčio „FBK“ atsitraukė gintis ir žaidė tik kontratakomis, kamuolį ilgiau kontroliuoti pradėjo „Alyčio“ ekipa, 37-ają rungtynių minutę „Alyčio“ saugas Darius Cibulskas pabandė smūgiu per save nuginkluoti, Kauno vartininką, tačiau varžovų vartininkas smūgį atrėmė. Daugiau pirmajame kėlinyje nieko įdomesnio neįvyko, ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo 1:0 ekipos iš Kauno naudai.

Antrajame kėlinyje „Alyčio“ komanda išėjo dar labiau užsidegusi ir užgulė varžovų vartus, o Meirūno Stankevičiaus smūgiuotą kamuolį, vos ne vos pirštų galais „FBK“ vartininkas sugebėjo išgelbėti savo vartus sausus. „Alytis“ ir toliau turėjo iniciatyvą savo rankose, ir turėjo dvi neblogas progas pasižymėti, tačiau atakos baigiamojoje fazėje pritrūkdavo tikslumo, o tuo tarpu legionierius iš Kauno ekipos Edinas Pehličius 54-ają minutę, greitos kontratakos metu sugebėjo pelnyti antrąjį įvartį į Alyčio vartus, ir rezultatas tapo 2:0 „FBK“ ekipos naudai. „Alytis“ per likusį laiką dar bandė pakeisti rungtynių eiga, tačiau jiems to padaryti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 2:0 FBK „Kauno“ ekipos naudai.

Grįžti į