2010-08-19 Alytis - U-19

2010 Rgp 20 22:08

Alytaus “Alytis” – U–19 rinktinė 3:1 (1:0)

Teisėjas: D.Bisigirskas (Jonava), 100 žiūrovų

Įvarčiai: 20 min. M.Biržinis, 48 min. E.Chviesko, 58 min. R.Padegimas („Alytis“); 74 min. L.Baranauskas (U-19)

Įspėjimai: 77 min. E.Chviesko („Alytis“); 41 min. M.Jefišov, 90+2 min. A.Mikaitis (U-19)

Pašalinimai: 34 min. A.Miniauskas („Alytis“)

Re: 2010-08-19 Alytis - U-19

2010 Rgp 21 09:12

"Alytis" šventė pergalę prieš "U-19" rinktinę
Šiandien LFF I lygoje buvo žaidžiamos XVII (17) turo rungtynės, kuriose Alytaus „Alytis“ rezultatu 3-1 įveikė Lietuvos Jaunimo iki 19 metų rinktinę.

Komandos sirgaliai atvykę stebėti rungtynių šiek tiek nustebo, kadangi šį kartą žaidė tikroji U-19 rinktinė, todėl kova žadėjo būti inirtinga. Rungtynės prasidėjo, ir „Alytis“ iškarto pradėjo spausti varžovus, tačiau „U-19“ pavykdavo likviduoti pavojų mušdamiem kamuolį kuo toliau nuo savų vartų, tačiau po gražios „Alyčio“ atakos 20-ają minutę, „Alyčio“ saugai „išmaudė“ varžovus, ir Martynas Biržinis tiksliu smūgiu išvedė „Alytį“ į preikį 1:0 Alytiškių naudai. „Alytis“ įmušes įvartį ir toliau nemažino apsukų ir tiesiog terorizavo varžovus, tačiau pasiekti antrojo įvarčio niekaip nepavyko, o 34-ają minutę teisėjas parodė raudoną kortelę „Alyčio“ gynėjui Aurimui Miniauskui, nors iš žiūrovų būrio nieks taip ir nesuprato už ką buvo parodytą kortelė. „Alytis‘ tęsė rungtynes žaisdami dešimtyje, ir iki kėlinio galo nieko pavojingesnio nei vienai ekipai sukurti nepavyko, ir komandos išėjo ilsėtis. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:0 Alytiškių naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo iškarto net trimis „Alyčio“ keitimais, o 48-ają minutę po komandos kapitono kelto kampinio, po keitimo pasirodęs Erikas Grigaliūnas galvą nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:0 Alytiškių naudai. „Alytis“ po antrojo savo įvarčio dar labiau užgulė varžovų vartus, ir turėjo net kelias šimta procentes progas pasižymėti, tačiau atakos baigiamojoje stadijoje vis pritrūkdavo tikslumo, tačiau šią neišnaudotų progų seriją nutraukė Ričardas Padegimas, kuris pelnė jau trečiąjį ‚Alyčio“ įvartį šios dienos rungtynėse, rezultatas 3:0 Alytiškių naudai. Po pelnyto trečiojo įvarčio „Alytis“ nustojo spausti varžovus, ir turėjo dar porą neblogų progų pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo, o tuo tarpu U-19 stengėsi pelnyti bent garbės įvartį, ir jiems ta pavyko padaryti 74-ają minutę, tačiau daugiau rungtynėse nieko neįvyko ir „Alytis“ šventė pergalę rezultatu 3:1.

Įvarčiai: 20 min. M.Biržinis, 48 min. E.Grigaliūnas, 58 min. R.Padegimas („Alytis“); 74 min. L.Baranauskas (U-19)

Artimiausios rungtynės bus LFF Taurės varžybos su A lygos autsaideriu Kauno „Atletu“ rungtynės vyks Rugpjūčio 25 dieną (Trečiadienis) 18 valandą, Dariaus ir Girėno Stadione.