bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 22 09:50

Į rungtynes "Žalgiris" - "Mažeikiai" - PIGESNI BILIETAI
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n254_.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Šį savaitgalį bilietas į "Žalgirio" rungtynes kainuos tik 6 litus.

Keičiasi bilietų kainos į šį savaitgalį Vilniuje, "Žalgirio" stadione, vyksiančias A lygos XXVII-ojo turo rungtynes tarp VMFD "Žalgirio" ir Mažeikių "Mažeikių". Akcijoje "Žaliai balti studentai" dalyvaujantiems studentams įėjimas į stadioną - nemokamas, kitiems futbolo mėgėjams bilietas kainuos tik 6 litus.

"Mūsų tikslas - grąžinti futbolo mėgėjus į stadioną. Sezono pradžioje startavome su šūkių "Futbolizacija". Pamažu šis šūkis kristalizuojasi į skaičius: rungtynėse su "Ekranu" pasiekėme "Žalgirio" stadiono lankomumo A lygoje ir šių metų A lygos rungtynių lankomumo rekordus. Tikime, jog mažesnė artimiausių rungtynių bilieto kaina leis į stadioną ateiti dar didesnėms pajėgoms: šeimoms, draugų kompanijoms ir net taupantiems.

Na o kaip reikia palaikyti "Žalgirį", pavyzdį parodys Pietų IV, kuriems šį kartą aktyviai turėtų talkinti Vilniaus universitetų ir aukštųjų mokyklų studentai. Studentai - šauni auditorija, todėl nenustebčiau, jei visi kartu pasiektume dar vieną lankomumo rekordą,"- tinklapiui http://www.zalgiris-vilnius.lt" onclick="window.open(this.href);return false; bilietų kainodaros pokyčius komentuoja VMFD "Žalgirio" komunikacijos vadovas Gedas Saročka.

Priminsime, jog rungtynės VMFD "Žalgiris" - Mažeikių "Mažeikiai" vyks šį šeštadienį, rugsėjo 25 dieną. Jų pradžia - 16:00 val.

Bilietus platina "Bilietų Pasaulis".

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 25 10:18

I. Pankratjevas: "Tikslai nesikeičia"
http://www.zalgiris-vilnius.lt/naujienos/n257_.html" onclick="window.open(this.href);return false;

VMFD "Žalgirio" vyr. treneris I. Pankratjevas komandai kelia uždavinį laimėti kiekvieneriose rungtynėse.

Rytoj, šeštadienį, XXVII-ojo A lygos turo rungtynėse VMFD "Žalgiris" (44 tšk.) priims svečius iš Žemaitijos. 16:00 val. "Žalgirio" stadione prasidės rungtynėse, kuriose žaliai balta apranga vilkintys sostinės futbolininkai susitiks su Mažeikių "Mažeikiais" (8 tšk.). Po paskutinės treniruotės VMFD "Žalgirio" vyr. treneris Igoris Pankratjevas pasidalino mintimis apie rytojaus rungtynes.

"Šiame sezone į aikštę nepasiruošę kautis nėjome nei karto. Rytojaus rungtynės - ne išimtis. Fizinė komandos būklė gera, treniruotėse vyrai dirba užsivedę, to paties iš jų reikalausiu rytoj. Nors "Mažeikiai" yra turnyrinės lentelės apačioje, į Vilnių jie atvažiuos ne taškų dalinti. Žemaičiai visad pasižymėjo kovingumu, tad į aikštę žengsime nusiteikę rimtai. Kovojame dėl aukščiausių vietų, atsipalaiduoti sau negalime leisti.

Kaip ir sezono pradžioje, taip ir dabar kiekvienose rungtynėse tikslas lieka tas pats - iškovoti pergalę, nesvarbu su kuo žaidžiame,"- internetinei svetainei http://www.zalgiris-vilnius.lt" onclick="window.open(this.href);return false; sakė I. Pankratjevas.

Priminsime, jog bilieto kaina į "Žalgirio" - "Mažeikių" rungtynes - 6 litai. Studentai į stadioną bus įleidžiami nemokamai.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 26 11:33

A lygoje "Žalgiris" privertė pasiduoti "Mažeikius"
2010-09-25 20:33
http://www.lff.lt/lt/article/a_lygoje_z ... _mazeikius" onclick="window.open(this.href);return false;

Pirmosiose LFF A lygos 27-ojo turo rungtynėse šeštadienį VMFD „Žalgiris" namuose 2:0 privertė pasiduoti „Mažeikių" futbolininkus. Abu įvarčius įmušė saugas Raimondas Vilėniškis.

Prie "Mažeikių" ekipos vairo šiose rungtynėse trenerio poste debiutavo iš Alytaus „Alyčio" perėjęs Ričardas Grigaliūnas. Jo naujiems auklėtiniams pavyko apsiginti kiek daugiau neu pusvalandį.

33 minutę po Pavelo Komolovo perdavimo iš dešiniojo atakos krašto Raimondas Vilėniškis iš arti galva pasiuntė kamuolį į vartus. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:0.

Antrajame kėlinyje arti antro įvarčio buvo Artūras Jeršovas, bet jo per vartininką permestą kamuolį išmušė „Mažeikių" gynėjai. Nesikeičiant rezultatui mažeikiškiai išsaugojo viltis ir taip pat turėjo galimybių įmušti. Pavojingiausias buvo brazilo Junior Paraiba smūgis, po kurio kamuolys rikošetu nuo kito brazilo Diogo Tilico praskriejo šalia vartų.

Dėl žaidėjų traumų užsitęsusioje dvikovos pabaigoje „Žalgiris" įtvirtino pergalę - po smūgio į skersinį atšokusį kamuolį vilniečiai bendromis pastangomis įmušė iš arti. Įvartis buvo įskaitytas R.Vilėniškiui.

„Iškovoti trys taškai ir tai yra svarbiausia. Žiūrovai galbūt tikėjosi šešių įvarčių, kaip praėjusį kartą, tačiau vyrams prieš rungtynes sakiau, kad užmirštų tą rezultatą, nes lengva nebus. Sezonas artėja link pabaigos ir kiekvienos rungtynės bus vis sunkesnės", - teigė „Žalgirio" treneris Igoris Pankratjevas.

„Komanda labai stengėsi. Siekėme ne tik parsivežti tašką, bet ir pakovoti dėl trijų. Tačiau šiurkščios gynėjų klaidos kainavo pirmąjį įvartį, o taip pat pačioje rungtynių pabaigoje. Todėl rezultatas dėsningas. Žaidimas, kova ir dvasia jau matosi, einame į priekį. Tačiau dar reikia daug dirbti, kad su šia komanda kažką pasiektume", - sakė „Mažeikių" treneris Ričardas Grigaliūnas.

„Žalgiris" po pergalės iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo Marijampolės „Sūduvos", ir iki keturių - nuo Panevėžio „Ekrano", tačiau abi pastarosios komandos rungtyniaus sekmadienį. Panevėžiečiai namuose 19 val. priims Pakruojo „Kruoją", o marijampoliečiai 18 valandą - Gargždų „Bangą". 18 valandą 10 minučių susitiks „Šiauliai" ir Tauragės „Tauras". Šias rungtynes tiesiogiai transliuos „Lietuvos Ryto" televizija.
Rungtynių statistika:
131. Žalgiris (Vilnius) - Mažeikiai (Mažeikiai) 2:0 (1:0)
Teisėjas: A.Žuta (Klaipėda), 950 žiūrovų
Įvarčiai: 33 min. ir 90+4 min. R.Vilėniškis („Žalgiris")
Įspėjimai: 9 min. E.Juška, 45 min. P.Komolov („Žalgiris"); 27 min. S.Junior, 73 min. N.Kumža („Mažeikiai")

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 26 16:51

Pralaimėjimas sostinėje
Sekmadienis, 26 Rugsėjis 2010 08:49
Linas Glodenis
http://www.fkmazeikiai.lt/index.php/new ... s-sostinje" onclick="window.open(this.href);return false;

Rungtynes Vilniuje, kuriose debiutavo naujasis komandos treneris, R. Grigaliūnas, kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, iš karto užgulę mūsų komandos vartus. "Mažeikiams" pavyksta surengti porą atakų, bet nei viena iš jų neužbaigiama įvarčiu.

Tačiau 33 minutę, mūsų komandos vartininką, po P. Komolovo perdavimo į baudos aikštelę, nuginkluoja galva smūgiuotas R. Vileniškio kamuolys. Po šio įvarčio abi komandos apsikeičia nerezultatyviomis atakomis ir po pirmo kėlinio rezultatas lieka nepakitęs, 0:1 "Žalgiris" priekyje.

Antrą kėlinį aktyviau pradeda mūsų komanda, keliami du iš eilės kampiniai ir Mariaus Šlutos smūgis iš 10 metrų, kurį blokuoja "žalgirietis" K. Gnedojus. 60 minutę rezultatas vos netampa 0:2, M. Matuzas bandydamas sugriebti kamuolį susiduria su "Žalgirio" puolėju A. Jeršovu. Abu žaidėjai griūva ant žemės, o kamuolys rieda "Mažeikių" vartų link, bet čia įspūdingai sužaidžia mūsų legionierius iš Brazilijos Junior "Paraiba", dideliu greičiu atskuodęs ir visai prieš vartų liniją spėjęs išspirti kamuolį lauk, taip pakeldamas visus stadione buvusius mažeikiškius ant kojų. 50-80 mažeikiškių pradeda skanduoti "Mažeikiai", peršaukdami visus "Žalgirio" sirgalius, Žalgirio stadionas nuščiuvęs visi žvalgosi, kas čia dedasi. Komandos pradeda žaisti apylygiai, 2 mažeikiškių baudos smūgiai "Žalgirio" vartų link, šeimininkai taip pat atsako keliomis atakomis. Rungtynių pabaiga kiek priminė cirką, kas porą minučių griūdavę žalgiriečiai, tempė laiką iki rungtynių pabaigos. Panašus, bent jau 4 kartus "Žalgirio" žaidėjai gulėjo sutraukti mėšlungio, "Mažeikių" ekipa pagal garbingo žaidimo principus vis išspirdavo kamuolį už aikštelės ribų ir leisdavo suteikti šeimininkams medicininę pagalbą. Rungtynių pabaiga baigiasi abiejų komandų žaidėjų traumomis, 84 minutę P. Komolov išnešamas neštuvais, o jau 85 minutę grubiai griaunamas G. Podelis taip pat gauna traumą (pirminiais duomenimis, peties išnirimas). Dėl daugybės traumų ir stabdymų, prie antro kėlinio buvo pridėtos, net 5 papildomos minutės, kurios dėja mums buvo nesėkmingos. 4 pridėto laiko minutę po kampinio A. Jankausko smūgį atremia vartų skersinis, bet kamuolys nusileidžia šalia R. Vileniškio, kuris pelno antrą savo, bei antra "Žalgirio" komandos įvartį šiose rungtynėse ir taip deda tašką šios dienos mače.

Trenerių komentarai:

„Iškovoti trys taškai ir tai yra svarbiausia. Žiūrovai galbūt tikėjosi šešių įvarčių, kaip praėjusį kartą, tačiau vyrams prieš rungtynes sakiau, kad užmirštų tą rezultatą, nes lengva nebus. Sezonas artėja link pabaigos ir kiekvienos rungtynės bus vis sunkesnės", - teigė „Žalgirio" treneris Igoris Pankratjevas.

„Komanda labai stengėsi. Siekėme ne tik parsivežti tašką, bet ir pakovoti dėl trijų. Tačiau šiurkščios gynėjų klaidos kainavo pirmąjį įvartį, o taip pat pačioje rungtynių pabaigoje. Todėl rezultatas dėsningas. Žaidimas, kova ir dvasia jau matosi, einame į priekį. Tačiau dar reikia daug dirbti, kad su šia komanda kažką pasiektume", - sakė „Mažeikių" treneris Ričardas Grigaliūnas.
Komandos sudėtis:

M. Matuzas; N. Garuckas (M.Jasas, 58min.), P. Vaikasas, L. Junior, R. Gladilins, T. Kizevičius, G. Podelis(A. Montvydas, 85min.), N. Kumža, A. Bulošas, M. Šluta, D. Braga.

Rungtynių statistika:

Žalgiris (Vilnius) - Mažeikiai (Mažeikiai) 2:0 (1:0)
Teisėjas: A.Žuta (Klaipėda), 950 žiūrovų
Įvarčiai: 33 min. ir 90+4 min. R.Vilėniškis („Žalgiris")
Įspėjimai: 9 min. E.Juška, 45 min. P.Komolov („Žalgiris"); 27 min. S.Junior, 73 min. N.Kumža („Mažeikiai")

UCCM
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 26 18:03

Kita karta gali susigalvot, ne tik, kad stadionas nusciuvo del saunaus Mazeiku zaidimo ir puikaus ju gerbeju palaikymo, o dar,kad ir Mazeikiai lamejo. Ar daug ar mazai nusisneket - koks skirtumas?

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 26 21:27

Nuotaikingas žemaičių aprašymas, smagiai pasijuokiau :D įdomiausia kurioj ten vietoj Mažeikių fanai perrėkė žalgirinius? nes žiūrėjau rungtynes centrinėj tribūnoj ir nei mažeikių fanų mačiau nei jų šūksnių girdėjau :D

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 26 21:38

Jie sėdėjo kairėje centrinės tribūnos pusėje. Iš operatorių ir Žvyro vietos jie girdėjosi, bet, žinoma, "perrėkė" PIV'us tik todėl, kad buvo arčiau rašiusiojo, nei žaliai-balti..

Linas
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 21:57
Palaikoma komanda: Fk Mažeikiai
Miestas: Londonas/Mažeikiai

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 26 23:04

Šeip iš tikro sėdėjau operatorių vietoj, dėl to labai įspūdingai skambėjo, kai mažeikiškiai skandavo, aišku, gal skambės subjektyviai, bet centrinės tribūnos dešinė pusė pradėjo žvalgytis, kas čia dedas kairėj. Čia, bent jau iš ten kur sėdėjau,man taip atrodė, jums gal atrodė kitaip
Mėlynai baltas
Mažeikių "Romar" - Vilniaus "Žalgiris" http://www.youtube.com/watch?v=ugb-hGP44lo

šiaip
Pranešimai: 3825
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 26 23:32

Šeip iš tikro sėdėjau operatorių vietoj, dėl to labai įspūdingai skambėjo, kai mažeikiškiai skandavo, aišku, gal skambės subjektyviai, bet centrinės tribūnos dešinė pusė pradėjo žvalgytis, kas čia dedas kairėj. Čia, bent jau iš ten kur sėdėjau,man taip atrodė, jums gal atrodė kitaip
Reikėjo nueiti į centrinės tribūnos dešinę pusę ir būtum supratęs, kad tas "įspūdingai" atrodo gana varganai vien dėl to, kad pseudoVIPas sudaro garso barjerą ir girdisi vos ne kiauksėjimas :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11743
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 26 23:46

Kita vertus, žmonės džiaugiasi savais ir jų šiokiu tokiu palaikymu. Šiandien jis skystas, ryt ar poryt gal bus ir garsus, bei organizuotas - kas ten žino..

UCCM
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 27 01:00

Girdejosi, manau tiems, kas labai norejo girdeti...
Kai buna Ekranas, isgirstu, kai buna bet kokie ten Banfaniai, SSai ar Tornadosai, ir tai kazkas girdis net PietuIV.
Si karta tik vakare namie suzinojau, kad buvo kazkokie varzovu gerbejai. Vadinasi tikrai visus jie perreke...

UCCM
Pranešimai: 602
Užsiregistravo: 2010 Vas 11 06:57

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 27 01:08

Beje, kas dar labai man patiko Mazeikiu puslapyje, tai kad ten skelbiama, kad macas baigesi 2:0 sveciu pergale :)) Ten, kur paskutines rungtynes. Linas matyt pasinaudojo mano patarimu - jei nusikalbet, tai kad maza nepasirodytu :)

Linas
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 21:57
Palaikoma komanda: Fk Mažeikiai
Miestas: Londonas/Mažeikiai

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 27 02:41

Uccm, na taip padariau klaidą, taisiau rezą iš pralaimėjimo ekranui 0:3, į pralaimėjimą žalgiriui 2:0, pirma pataisiau skaičius, o po to perdėjau logo ir susimaišiau. Bet tas tavo pasakymas apie nusikalbėjimą irgi labai juokingas, mano nuomonė ne ką subjektyvesnė nei tavo, jei tau nesigirdėjo, ar nesinorėjo girdėti "Mažeikių" fanų, ar tai reiškia, kad kai aš rašiau 50-80 jų dainavo buvo netiesa? Faktas tas, kad buvau centrinės tribūnos centre ir man kairė pusė tuo metu, tikrai skambėjo garsiau nei dešinė, ar tu gali teigti, kad nebūtum to girdėjęs jei būtum dešinėj pusėj ar centre? aš neneigiu, kad 99% laiko P4 girdėjosi labiau nei mūsiškiai, bet tą akimirką, bent aš tikrai pasijutau, kaip namų stadione. Aišku, man juos girdėti norėjos labiau nei P4, bet ir straipsnis rašomas tai publikai, kurie stovėjo kairėj ir kuriems tie P4 nelabai įspūdingai girdėjos, juk būtent jie skaito ir aš būdamas centrinės tribūnos centre mačiau, kaip kairė tribūnos pusė sukosi žiūrėti, kas čia darosi. Tai man reikėjo apie tai neužsiminti? Žiūrint iš klubo pusės, klubui aktualu, kai fanai pastebimi, nes jie jaučiausi matomi ir reikalingi. Ir jei pažiūrėtum į "Live" statistiką, po to Mažeikiai šiek tiek atsigavo, nežinau, kiek visą tai įtakojo tas pašukavimas, kiek pats faktas, kad kamuolys buvo pask. sekundę išmuštas iš vartų ar šeip elementarus sėkmės faktorius.
Mėlynai baltas
Mažeikių "Romar" - Vilniaus "Žalgiris" http://www.youtube.com/watch?v=ugb-hGP44lo

Albinas-P4
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Bir 04 10:26
Palaikoma komanda: VMFD Žalgiris

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 27 12:05

http://www.sportas.info/galleries/524.html" onclick="window.open(this.href);return false; - tai tie "80-90 mažeikiečių"?

Linas
Pranešimai: 206
Užsiregistravo: 2010 Vas 14 21:57
Palaikoma komanda: Fk Mažeikiai
Miestas: Londonas/Mažeikiai

Re: 2010.09.25 Žalgiris - Mažeikiai

2010 Rgs 27 13:19

Albinai, ar mažeikiškiai, būtinai reiškia, kad tai žmonės laikantys plakatus su užrašu Mažeikiai? Juk nerašiau, kad ten buvo kažkokie tai fanai ar ultros, tiesiog paprasti žmogeliai, be atributikos palaikantys "Mažeikius". Aš nežinau, ką tu tokio keisto matai, juk nemažai mažeikiškių gyvena ar mokosi Vilniuje, kažkiek ir iš pačių Mažeikių atvažiavo. Juk ir nerašiau, kad kažkokių skanduočių buvo, be tų epizodinių pašūkavimų "Mažeikiai". Tai tas skaičius yra labai normalus ir apytikslis koks buvo.
Mėlynai baltas
Mažeikių "Romar" - Vilniaus "Žalgiris" http://www.youtube.com/watch?v=ugb-hGP44lo

Grįžti į