bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 15 09:39

Marius Rapalis: "Į Marijampolę vykstame taškų"
2010 10 14
http://www.fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_12076" onclick="window.open(this.href);return false;

Sekmadienį, po kiek ilgesnės pertraukos čempionate, „Šiaulių“ futbolininkų laukia išvyką į Marijampolę, kur šiauliečiai žais su antroje turnyro lentelėje esančia „Sūduva“. Šiame sezone dvejos tarpusavio komandų rungtynės baigėsi lygiosiomis, Kaip baigsis trečias susitikimas šiemet paklausinėjome, vasarą iš Marijampolės į Šiaulius persikėlusio, vartininko Mariaus Rapalio.

- Sekmadienį laukia rungtynės su „Sūduva“, tikriausiai žaisti prieš šią komandą, iš kurios vasarą persikėlei į „Šiaulius“, norisi labiau nei prieš bet kurią kitą? Kaip vertini savo formą ir galimybes žaisti?
- Taip, prieš „Sūduvą“ noriu žaisti labiau nei prieš kurią nors kitą komandą. Manau, kad mano sportinė forma yra gera, bet iki visiškai tobulos trūksta žaidybinės praktikos, kurios aš pastaruoju metu turėjau nedaug. Kad išeisiu į aikštę sekmadienį, manau, tikimybė yra gan didelė. Tačiau, kaip tokiais atvejais sakoma, viską sprendžia treneris.

- „Sūduva“ ir „Šiauliai“ šiais metais abejas žaistas rungtynes baigė lygiosiomis – Marijampolėje 1 : 1 ir Šiauliuose 0 : 0. Ar tavo manymu šių komandų lygis pastaruoju metu vienodas ar manai, kad kažkuriai pasisekė?
- Manau,kad komandų lygis nėra visiškai vienodas, „Sūduva“ rungtyniaujant su mumis laikoma favorite, tai atsispindi ir turnyrinėje lentelėje. Tačiau nesakyčiau, kad skirtumas yra toks didelis, kad mes negalėtume tikėtis pergalės. Kad Marijampolės komanda įveikiama parodė ir jų paskutinės rungtynės su „Tauru“, bei kiek ankstesnės – su „Kruoja“.

- Be abejonės pasiskambinate su buvusiais komandos draugais ir pasikalbate, marijampoliečiai, turbūt, tikisi namuose iškovoti nemažiau kaip tris taškus?
- Taip jie yra labai rimtai nusiteikę kovai, ir kalba tik apie pergalę. Aš jiems atsakiau, kad jiems tai padaryt bus labai sunku ir spėčiau, kad mes sužaisim lygiosiomis, tačiau be abejo, ir mes kovosime dėl pergalės.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 16 19:44

V.Ivanauskas: „Rytdienos rungtynių favoritė - „Sūduva“
http://www.fksuduva.lt/index.php/naujie ... orit-sduva" onclick="window.open(this.href);return false;
Valdas Kasperavičius

Sekmadienį Marijampolėje svečiuosis „Šiaulių“ ekipa. Su ja mūsų komanda žais Lietuvos futbolo A lygos čempionato 29-ojo turo rungtynes. Jų išvakarėse Fksuduva.lt pakalbino „Šiaulių“ vyriausiąjį trenerį, legendinį Lietuvos futbolininką Valdą Ivanauską.

- Rytoj svečiuose žaisite A lygos rungtynes su „Sūduva“. Ar „Šiauliai“ galės rungtyniauti pajėgiausios sudėties? – pradėjome pokalbį su V.IVANAUSKU.
- Mūsų komanda su marijampoliečiais žais stipriausios sudėties. Visi futbolininkai sveiki, neturime jokių problemų.

- „Šiauliai“ A lygoje nerungtyniavo net tris savaites. Per tą laiką sužaidėte tik vieną kontrolinį mačą su „Jelgava“. Kaip manote, pertrauka jums buvo naudinga ar atvirkščiai?
- Sunku pasakyti. Negali žinoti, kokia bus žaidėjų sportinė forma, kai jie tik treniravosi, bet nežaidė oficialių rungtynių. Tačiau manau, kad dvikova su Latvijos klubu mūsų futbolininkams buvo naudinga. Vis dėlto, po tokios pertraukos yra tam tikra nežinomybė.

- Šį sezoną šiauliečiai su „Sūduva“ abu kartus sužaidė lygiosiomis. Tačiau pagal surinktus taškus ir futbolininkų pavardes varžovai turbūt stipresni. Ar sutinkate su tokiu vertinimu?
- „Sūduva“ yra šio mačo favoritė. Marijampolės ekipa A lygos čempionate užima antrąją vietą ir aš manau, kad ji tokios vietos verta. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad mes su aikštės šeimininkais nesirengiame kovoti. Vyksime nusiteikę atkakliai kovai, kuri vyks gerame stadione.

- Anksčiau esate minėjęs, kad šį sezoną taškų barstyti jau nebegalite. Tačiau jūsų auklėtinių dabar laukia trejos iš eilės rungtynės su būsimais šalies čempionato prizininkais – „Sūduva“, Panevėžio „Ekranu“, Vilniaus „Žalgiriu“. Nejaugi esate taip optimistiškai nusiteikęs ir manote, kas per dvikovas su šiomis komandomis taškų neprarasite ar prarasite nedaug?
- Optimistiškai buvau nusiteikęs iki mačo su Tauragės „Tauru“. Tačiau mūsų komanda pralaimėjo 0:1. Varžovams nusileidome ne pagal žaidimą, aš buvau patenkintas per šias rungtynes auklėtinių pademonstruotu žaidimu. Man vadovaujant „Šiauliams“, ekipa sužaidė vienas geresnių rungtynių, tačiau patyrė pirmąją nesėkmę. Tada „Šiauliai“ nerealizavo 11 metrų baudinio. Po minėtos dvikovos mūsų situacija pasikeitė. Jau galvojame apie kitą sezoną, žinome, ko mums trūksta. Kalbant apie taškus, tai pasakysiu, kad A lygoje nėra labai aiškių lyderių. Taip, „Ekranas“, „Sūduva“ išsiskiria, bet kausimės su visais.

- Dabar „Šiaulių“ tikslas – penktoji vieta?
- Per visas likusias šio sezono rungtynes kelsime maksimalius tikslus. Kaip juos pavyks įgyvendinti? Pažiūrėsime.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 16 21:43

D.Vencevičius: „Sieksime pergalės“
http://www.fksuduva.lt/index.php/naujie ... me-pergals" onclick="window.open(this.href);return false;
Valdas Kasperavičius

Po dviejų savaičių pertraukos sekmadienį vėl vyks A lygos čempionato rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje mėgins įveikti „Šiaulius“. Šiemet du kartus tai padaryti nepavyko, tad gal trečias kartas nemeluos? Pergalės tikisi ir „Sūduvos“ strategas Donatas Vencevičius.

- Lietuvos futbolo A lygos čempionate buvo dviejų savaičių pertrauka. Per tą laiką kai kurios komandos žaidė Baltijos lygos pirmenybėse, kitos išbandė jėgas kontrolinėse rungtynėse. „Sūduva“ buvo tarp tų ekipų, kurios tik treniravosi. Nebuvo noro sužaisti kontrolinio mačo? – Fksuduva.lt paklausė D.VENCEVIČIAUS.
- Neieškojome varžovų. Komanda šį sezoną sužaidė daug rungtynių, todėl šiokios tokios pertraukėlės jai reikėjo.

- Sekmadienį su „Šiauliais“ galės kovoti pajėgiausia „Sūduvos“ sudėtis? Nėra iš rikiuotės iškritusių futbolininkų?
- Niekas neserga ir niekas nėra traumuotas. Problemų dėl to nėra, visi žaidėjai pasirengę išbėgti į aikštę ir joje kovoti iš visų jėgų.

- „Šiaulių“ šį sezoną neįveikėte, abu mačai baigėsi taikiai – 1:1 Marijampolėje ir 0:0 Šiauliuose. Vasaros viduryje Saulės miesto komanda dar sustiprėjo. Tad rytoj žaisti gali būti dar sunkiau...
- Nesvarbu, kaip pasikeitė „Šiauliai“, nesvarbu, kad varžovai sustiprėjo. Dėl to mūsų tikslas nesikeičia – sieksime pergalės. Apie kitokį rezultatą negalvojame, nes „Sūduvą“ tenkins tik trys taškai.

- Be rungtynių su „Šiauliais“, marijampoliečiams A lygoje dar liko du mačai – su Panevėžio „Ekranu“ ir Vilniaus „Žalgiriu“. Šių ekipų šiemet jūsų auklėtiniams taip pat nepavyko įveikti. Tad laukia labai sunki sezono pabaiga. Ar neišblėso žaidėjų entuziazmas, juk kovoti dėl aukso medalių liko tik labai menkos teorinės galimybės?
- Mūsų situacija tikrai labai sunki. Rytdienos varžovai „Šiaulių“ futbolininkai iš tų, kurie nestokoja ambicijų. Nuo „Sūduvos“ nebepriklauso aukso medalių likimas, tačiau sidabro apdovanojimus galime iškovoti vien savo jėgomis. Reikia tik laimėti likusias rungtynes.

- Prieš sezoną kalbėta, kad „Sūduvai“ iškelti nemaži tikslai, laukta trofėjų. Tačiau nepavyko laimėti nei LFF taurės, nei Baltijos lygos, o A lygos „auksas“ irgi beveik „nuplaukė“. Ar iš klubo vadovų nesulaukiate priekaištų?
- Dėl to nesijaučia gerai nei „Sūduvos“ futbolininkai, nei treneriai, nei vadovai. Nusivylimo yra. Mane būtų nudžiuginęs tik Lietuvos čempionų vardas, o ne sidabro ar bronzos medaliai. Jei mes išsaugotume dabartinę komandos sudėtį, kitais metais taptume šalies čempionais.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: 2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 17 18:48

Nejaugi dar Vencevičiaus neišmes....Sidabrą panašu jau padovanojo Žalgiriui. Vis tik senas žalgirietis :)

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 18 00:07


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 18 13:10

Rungtynių santrauka:


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 18 13:32

Valdas Ivanauskas: "Kiek nepasisekė su "Tauru", tiek čia turėjome sėkmės"
2010 10 17
http://www.fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_12081" onclick="window.open(this.href);return false;

Valdas Ivanauskas: „Žinojome, kad „Sūduvos“ futbolininkai yra favoritai. Ne veltui jie užima antrąją vietą ir kandidatavo į čempionų titulą. Tačiau šios rungtynės buvo iki pirmo įvarčio. Įvartis paskutinę minutę – sėkmė, tačiau dėl jos reikia kovoti. Žaidėjai atidirbo dėl pergalės. Buvo sunku, pirmajame kėlinyje žaidėme blankiai, „Sūduva“ buvo prispaudusi mus. Nemanau, kad komandas būtų tenkinę lygiosios. Nors po skaudaus pralaimėjimo „Taurui“ taškas čia mums ir būtų pozityvu. Šiandien pagal žaidimą galėjo būti lygu. Bet kiek mums nepasisekė praėjusios rungtynėse, tiek pasisekė šį kartą.“


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 18 13:33

Donatas Vencevičius: "Pirmame kėlinyje atakuojant pritrūko improvizacijos"
2010 10 17
http://www.fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_12080" onclick="window.open(this.href);return false;

Donatas Vencevičius: „Tikrai apmaudu, kad pralaimėjome. Vaikinai stengėsi, atidavė visas jėgas, bet toks futbolas. Neįmuši tu – įmuša tau. Kaip jau minėjau anksčiau, šiemet kiekvienas smūgis į mūsų vartus – pavojingas. Taip ir nutiko. Vienas smūgis - vienas įvartis. Kova dėl antrosios vietos tęsiasi, tačiau dabar jau reikia, kad „Žalgiris“ prarastų taškus. Vilniečiams dar liko sunkių rungtynių – išvykos į Šiaulius, Gargždus rungtynes su „Tauru“. Viltis dėl pirmos vietos jau palaidojome anksčiau. Kodėl pirmajame kėlinyje nesukūrėme daug progų? Sunku pasakyti. Pritrūko improvizacijos priekyje. „Šiaulių“ vidurio gynėjai gerai susitvarkė su aukštais perdavimais. Reikėjo puolime sužaisti įvairiapusiškiau.“


bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11748
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: 2010-10-17 Sūduva - Šiauliai

2010 Spa 18 13:34

Valdemar Borovskij: "Pergalė pakėlė nuotaiką"
2010 10 17
http://www.fcsiauliai.lt/kiti/klubo_naujienos/rec_12079" onclick="window.open(this.href);return false;

Valdemar Borovskij: "Treneris sakė, kad žaistume nuo gynybos ir bandytume kontratakuoti. Taip pat akcentavo, kad turime turėti iniciatyvą, kontroliuoti kamuolį. Kaip matote, kovojome iki pabaigos, antrame kėlinyje sužaidėme geriau, kontroliavome žaidimą, skirtingai nei pirmoje rungtynių dalyje, o rungtynių pabaigoje įmušėme įvartį. Atrodo, kad "Sūduvai" šiemet esame nepatogus varžovas, dvi lygiosios ir pralaimėjimas šiame sezone. Prieš rungtynes girdėjome kalbas, kad jie nusiteikę lengvai laimėti, bet mes parodėme charakterį ir iškovojome tris taškus. Tie taškai svarbūs kovojant su "Banga" dėl penktos vietos, o ir pergalė pakėlė nuotaiką."


Grįžti į