bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11747
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

2010-10-31 Mažeikiai - Atletas

2010 Lap 01 18:32

Lygiosios su "Atleto" ekipa
Pirmadienis, 01 Lapkritis 2010 13:26
Parašė Linas Glodenis
http://www.fkmazeikiai.lt/index.php/new ... etoq-ekipa" onclick="window.open(this.href);return false;

FK "Mažeikiai" ekipa sekmadienį priėmė svečius iš Kauno, dar nė vieno laimėjimo šių metų A lygoje nepatyrusius "Atleto" futbolininkus. Deja, bet svečiai iš Mažeikių išvyko ne tuščiomis, o su vienu tašku. Lygiosiomis 1:1 sužaidusi su "Atleto" ekipa, mūsų komanda susikomplikavo savo galimybes kovoti dėl 8 vietos A lygoje. Lygiosiomis su Gargždų "Banga" sužaidę "Klaipėdos" futbolininkai išlaikė 3 taškų persvarą turnyrinėje lentelėje, todėl tik pergalė prieš "Bangos", ar "Tauro" komandas padėtu sugrįžti mums į 8 turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynes sėkmingiau pradėję "Mažeikių" futbolininkai, pirmą kartą pasižymėjo tik pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet 39 min. įvartį į savo sąskaitą įsirašė G. Podelis. Antro kėlinio pradžia irgi nieko blogo nežadėjo, 50 min už antrą geltoną kortelę išvarytas V. Petkevičius, suteikė mūsų komandai kiekybinę persvarą, deja, bet jos išnaudoti nepavyko, o jau po 5 min. J. Juozaitis (Atletas) rezultatą išlygino.
Mažeikiai (Mažeikiai) - Atletas (Kaunas) 1:1 (1:0)
Teisėjas: A.Kancleris (Klaipėda), 400 žiūrovų
Įvarčiai: 39 min. G.Podelis („Mažeikiai"); 55 min. Jaunius Juozaitis („Atletas")
Įspėjimai: 33 min. M.Šluta, 47 min. T.Kizevičius, 81 min. S.Junior, 86 min. D.Remeza („Mažeikiai"); 4 min. Jaunius Juozaitis, 31 min. V.Petkevičius, 39 min. A.Bražinskas („Atletas")
Pašalinimai: 50 min. V.Petkevičius (už 2-ą geltoną) („Atletas")

Grįžti į