...

2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Spa 22 11:57

Apie salės futbolą

Salės futbolas žaidžiamas 5 prieš 5, dvigubai mažesnėje aikštėje, su mažesniu ir sunkiau šokinėjančiu kamuoliu.

Rungtynės žaidžiamos vyksta du kėlinius po 20 minučių (ne žaidimo metu laikas stabdomas), keitimai rungtynių metu neribojami. Už daugiau nei penkias pražangas skiriami baudiniai.

Mažojo futbolo atsiradimo ištakomis laikomas XX amžiaus 4 dešimtmetis, tačiau pats salės futbolas kaip oficiali futbolo šaka palyginti neseniai - tik 1989 m. įvyko pirmasis FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas.

Lietuvos salės futbolo čempionatas pirmą kartą surengtas 1999 m. Po metų tarptautinėje arenoje debiutavo Lietuvos salės futbolo rinktinė, o 2001 m. tuometinis salės futbolo čempionas Kauno „Inkaras" startavo UEFA varžybose.

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Spa 22 11:59

Naujajam salės futbolo A lygos sezonui ruošiasi 9 komandos
http://www.lff.lt/lt/article/naujajam_s ... 9_komandos" onclick="window.open(this.href);return false;

2014-15 metų salės futbolo A lygos čempionatą pradės 9 komandos, o pirmasis turas bus sužaistas lapkričio 8-9 dienomis.

Lygoje nebeliko priešpaskutinę vietą užėmusios Kaišiadorių “Savingės”, o ją papildė sugrįžtanti “STIHL” ekipa, kuri šiemet rungtyniaus naujoje Prienų arenoje. Taip pat lygos senbuviams iššūkį bandys mesti dar viena komanda iš Kauno – “Vytis-LG”.

Varžybos vyks dviejų ratų sistema. Numatomos trys ilgesnės pertraukos dėl Lietuvos salės futbolo rinktinės dalyvavimo Baltijos taurės turnyre ir Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybose. Čempionato pabaiga numatyta kovo 28-29 dienomis.

Lygos starte intriguojančios dvikovos

Čempionatas startuos dvejomis rungtynėmis Kaune, Alytuje bei Panevėžyje. Daugkartinė salės futbolo čempionė Kauno “Nautara” pakeitusi pavadinimą į Celsį” savo pirmąsias rungtynes žais namie prieš Prienų “STIHL”.

Pernai vos per žingsnį nuo bronzinių apdovanojimų likęs Kauno “Inkaras” savo žiūrovų akivaizdoje egzaminuos ambicinguosius naujokus “Vytį-LG”.

Alytaus “Auska” namie priims pernai daug staigmenų pateikusį Kauno rajono “Atletą”, o bene įdomiausias turo susitikimas vyks Panevėžyje, kur šiemet aukštų ambicijų nestokojanti “Baltija” susikaus su Vilniaus “Bekento” futbolininkais

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Spa 22 12:00

2014-15 m. Salės futbolo A lyga

I turas
(Lapkričio 8-9 dienomis)
1. „Celsis“ (Kaunas) - „STIHL“ (Prienai)
2. „Auska“ (Alytus) - LSU-FRK „Atletas“ (Kauno raj.)
3. „Inkaras“ (Kaunas) - “Vytis-LG“ (Kaunas)
4. „Baltija“ (Panevėžys) - “Bekentas“ (Vilnius)

II turas
(Lapkričio 15-16 d.)
5. „Vytis-LG“ (Kaunas) - “Baltija“ (Panevėžys)
6. „Inkaras“ (Kaunas) - LSU-FRK „Atletas“ (Kauno raj.)
7. „STIHL“ (Prienai) - “Auska“ (Alytus)
8. „Lokomotyvas“ (Radviliškis) - “Celsis“ (Kaunas)

III turas
(Lapkričio 22-23 d.)
9. “Auska“ (Alytus) - “Lokomotyvas“ (Radviliškis)
10 .“Inkaras“ (Kaunas) - „STIHL“ (Prienai)
11. “Baltija“ (Panevėžys) - LSU-FRK „Atletas“ (Kauno raj.)
12. “Bekentas“ (Vilnius) - “Vytis-LG“ (Kaunas)

Behemoth'c
Pranešimai: 813
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Spa 22 13:54

Kokios tai Kauno apskrities atviros pirmenybes..

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Spa 22 14:06

Kaunas neisgali suburti kapelos a lygos varzytuvems, bet sales A lygai net per daug.. tu, kaunieciu..

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Spa 25 16:17

FM Auska

Alytaus FM AUSKA rengiasi Lietuvos salės futbolo A lygos čempionatui. Komanda dar formuojama, tačiau joje – jau pakankamai įspūdinga sudėtis: (iš kairės), stovi – treneris Ričardas Grigaliūnas, Kęstutis Balčiūnas, Remigijus Krisiulevičius, Dominykas Grižas, Vytenis Ruzgas, Deividas Kumeta, Martynas Biržinis, pirmoje eilėje – Skirmantas Šeštavickas, Tomas Jeruševičius, Kęstutis Miglinas ir Povilas Gavėnas

Paveikslėlis

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Spa 25 16:22

FM AUSKA - profesionali Lietuvos salės futbolo A lygos komanda iš Alytaus, tęsianti sporto entuziasto Stasio Baranausko 1991 m. sukurto klubo tradicijas

http://www.fmauska.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.facebook.com/fmauska?fref=photo" onclick="window.open(this.href);return false;

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Lap 07 16:04

Rytoj startuoja salės futbolo sezonaS

Savaitgalį rungtynės vyks Alytuje ir Panevėžyje, o kitos savaitės eigoje - Kauno sporto halėje.

Info apie salės futbolo A lygą nuo šiol rasite svetainėje http://www.futsal.lt" onclick="window.open(this.href);return false;.

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Lap 08 15:54

I turas - 2014-11-08 16:00
Auska - : - LSU-Atletas

per http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;


gal kam įdomus ir salės futbolas..

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Lap 11 11:30

„Vytis-LG“ ekipos stiprybė – pajėgūs vartininkai ir didelis užsidegimas

Lygos naujokų, ekipos „Vytis-LG“ vadovas Aurinas Ivaškevičius teigė, kad naujai suburtai komandai didelių tikslų nekelia, tačiau visas komandos pajėgumas išryškės po pirmojo rato: „Mūsų komanda yra nauja, todėl didelių tikslų nekeliame. Viskas geriausiai pasimatys po pirmojo rato.“

Besiruošdami naujajam sezonui, „Vytis-LG“ savo jėgas išmėgino su Alytaus „Auskos“ klubu. A. Ivaškevičiaus teigimu, pasiruošimo metu išryškėjusios komandos stiprybės – pajėgūs vartininkai: „Pasiruošimas buvo labai trumpas, todėl spėjome sužaisti tik vienerias draugiškas rungtynes Alytuje su „Auskos“ komanda. Kalbant apie mūsų ekipos stipriąsias ir silpnąsias puses, galėčiau paminėti, kad stiprioji mūsų pusė – vartininkai, o silpnoji – kol kas trūkstamas komandinis susižaidimas.“

Savaitgalį prasidedančio naujojo sezono su nekantrumu laukia ir „Vytis-LG“ ekipos žaidėjai.

„Atmosfera komandoje labai gera, visi vyrai noriai treniruojasi. Visa komanda su nekantrumu laukia sezono pradžios“, – mintimis dalijosi „Vytis-LG“ direktorius A. Ivaškevičius.

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Lap 11 11:31

FRK-LSU „Atletas“ sieks pagerinti praėjusio sezono rezultatą

Antrus metus Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniausiantys FRK-LSU „Atletas“ šį sezoną tikisi pasirodyti geriau ir pasiekti daugiau pergalių.

„Praėjusį sezoną mūsų jauna studentų komanda tikrai gavo daug patirties, buvo iš ko pasimokyti, pamatyti savo klaidas ir bėdas, todėl naujajame sezone tikimės daugiau pergalių ir kiek įmanoma aukštesnės vietos“, – apie sezono planus kalbėjo klubo treneris Marius Bezykornovas.

Trenerio teigimu, besiruošiant sezonui labiausiai trūko laiko, tačiau dėl to komanda optimizmo neprarado ir sieks parodyti geriausius rezultatus: „Laikas nėra mūsų sąjungininkas. Lietuvoje salės futbolas nėra žaidžiamas visus metus, juo pradedame ir pabaigiame metus. Didžiąją metų dalį karaliauja didysis futbolas – ne išimtis ir mūsų komanda. Dėl to bus sunku salės futbolo čempionato pradžioje demonstruoti kokybišką žaidimą. Nors kaip sakoma, studentui visados pritrūksta vienos nakties prieš egzaminą.“

FRK-LSU „Atletas“ gali pasigirti puikia vidine komandos atmosfera, o ekipoje netrūksta ir emocinių lyderių.

„Mūsų kolektyvas draugiškas, palaikome šiltą atmosferą, pagarbą vienas kitam. Emociniai lyderiai, priklausomai nuo situacijos, keičiasi, kas vieną dieną lyderis – kitą dieną gali savo poziciją perduoti kitam“, – kalbėjo M. Bezykornovas.

Komandos treneris taip pat pamėgino įvardinti FRK-LSU „Atleto“ pliusus ir minusus: „Mūsų stiprioji pusė bus tikėjimas tuo, ką darome ir ko siekiame bei jaunatviškas maksimalizmas, silpnoji pusė – patirties stoka“.

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Lap 11 11:35

„Lokomotyvas“ naujajame sezone sieks apginti čempionų titulą

Praėjusį sezoną Radviliškio „Lokomotyvo“ ekipa tapo Lietuvos salės futbolo A lygos čempione, todėl šiais metais sau kelia ne mažesnius tikslus.

„Šį sezoną sau keliame tikslą apginti čempionų titulą“, – drąsiai apie sezono tikslus kalbėjo „Lokomotyvo“ klubo vadovas Marijus Rimas.

M. Rimo teigimu, pasiruošimui kiek trukdė salių paieška treniruotėms komandai patogiu laiku: „Pasiruošimas nebuvo labai sklandus ir vykęs. Trūksta geresnių salių treniruotis žaidėjams patogesniu laiku.“

Pernai metų čempionai praėjusį sezoną galėjo pasigirti individualiai stipriais žaidėjais. M. Rimo teigimu, šiaip metais ekipa kiek pasikeitusi: „Praėjusių metų sezone mūsų stiprioji pusė buvo individualus žaidėjų meistriškumas. Šiemet sudėtis kiek pasikeitė, draugiškų rungtynių buvo mažai, todėl dar sunku išskirti stipriąsias ar silpnąsias puses. Komandoje būdavo nebloga vidinė atmosfera, žaidėjai jau seniai bendrauja tarpusavyje.“

„Lokomotyvo“ vadovo manymu, gerą atmosferą komandoje sukuria jaučiamą pagarba vienas kitam, kuri leidžia draugiškai sutarti: „Tarpusavyje žaidėjai sutaria gerai ir vidinė atmosfera nebloga. Ryškių emocinių lyderių nėra, bet svarbu, kad žaidėjai jaučia tarpusavio pagarbą vienas kitam.“

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Lap 11 11:40

Panevėžio „Baltija“ sieks pasirodyti maksimaliai

Panevėžio „Baltijos“ komandos treneris Arūnas Šteinas teigė, kad konkrečių tikslų ekipai kol kas nekelia, bet pažada, kad visi žaidėjai aikštelėje sieks maksimalių rezultatų.

„Konkrečių tikslų komandai nekeliame. Stengsimės kovoti ir kiekvienose rungtynėse siekti maksimumo“, – mintimis dalijosi A. Šteinas.

Pasiruošimas naujajam sezonui panevėžiečiams buvo ganėtinai sklandus, o visi futbolininkai atsidavę dirba treniruočių metu. Maža to, ekipoje vyrauja puiki atmosfera: „Komandos pasiruošimas buvo ganėtinai teigiamas. Žaidėjai pasiilgę salės futbolo, noriai dirba per treniruotes. Komandos atmosfera puiki, vyrauja draugiški santykiai. Visa komanda puikiai supranta vienas kitą.“

Kaip pagrindinius „Baltijos“ sėkmės kozirius, A. Šteinas įvardijo patyrusių žaidėjų ir gabaus jaunimo tandemą: „Mūsų komandos stipriosios pusės tos, kad esame visi iš vieno miesto, taip pat turime tiek patyrusių žaidėjų, tiek ir gabaus jaunimo. Silpnųjų savybių atskleisti nenorėčiau, jog jomis nepasinaudotų mūsų varžovai.“

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Lap 11 11:42

LSFA viceprezidentas S. Slyva: naujajame sezone žaidėjų laukia žaidimo taisyklių naujovės
http://www.futsal.lt/naujiena/LSFA-vice ... naujoves/5" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos salės futbolo čempionato A lygos sezonas startuoja jau lapkričio 8 dieną. Naująjį sezoną pradeda devynios ekipos, o pats čempionatas bus vykdomas dviejų ratų sistema. Šiame sezone ekipų laukia taip pat keli taisyklių pakeitimai.
Apie naujoves, sezono tikslus ir favoritus bei kodėl, naujasis sezonas turėtų sulaukti daugiau žiūrovų dėmesio, futsal.lt pasikalbėjo su Lietuvos salės futbolo asociacijos viceprezidentu Sergėjumi Slyva.

Ko tikitės iš šių metų salės futbolo čempionato?
Tikiuosi įdomių rungtynių, kadangi komandos šiemet gana apylygės. Žinoma, norėtųsi išvysti daugiau sirgalių, juolab, kad rungtynės vyks šiltose ir patogiose žiūrovams arenose. Rungtynės vyks legendinėje Kauno sporto halėje, naujuose Prienų sporto rūmuose, Alytaus sporto ir rekreacijos centre, taip pat Panevėžyje, Vilniuje.

Galite trumpai apibudinti šio sezono komandas?
Komandos gana pasikeitė per metus, tad charakterizuoti komandų dabar negalėčiau. Paliksiu šį klausimą čempionato pabaigai.

Ar šį sezoną atsirado kokių naujovių, pakeitimų salės futbolo taisyklėse?
Šiais metais įvyko keli smulkūs taisyklių pakeitimai. Norint išlaikyti tvarką keitimų metu, iš žaidėjų bus reikalaujama keitimų skirtukus perduoti iš rankos į ranką kitam žaidėjui. Kitas pakeitimas tas, jog Taurės rungtynėse baudinius muš nebe penki, o trys žaidėjai.

Kurias komandas laikytumėte šio sezono favoritėmis? Galbūt bus principinių dvikovų, į kurias vertėtų žiūrovams atkreipti dėmesį?
Pirmenybėse nematau autsaiderių, todėl kiekvienos rungtynės bus kovingos ir įdomios žiūrovui. Šiais metais būtų galima išskirti tai, kad Lietuvos salės futbolo čempionato A lygoje dalyvaus keturios Kauno komandos, o derbiai visada yra principinės dvikovos.

Ko palinkėtumėte komandoms ir žiūrovams naujajame sezone?
Komandoms linkėčiau garbingo ir sąžiningo žaidimo, jog žaidėjų nepersekiotų traumos, o žiūrovams – daug įvarčių ir įdomių rungtynių.

...

Re: 2014-15 m. Salės futbolo A lyga

2014 Lap 11 11:44

„Celsis“ naujajame sezone sieks čempionų titulo

Kauno „Celsio“ ekipa naująjį sezoną pradeda keldama ambicingus tikslus. Pajėgią ekipą subūrę kauniečiai nusitaikė į Lietuvos salės futbolo A lygos čempionų titulą.

„Keliame sau labai aiškius tikslus. Pagrindinis mūsų tikslas – siekti čempionų titulo“, – apie naujojo sezono planus kalbėjo „Celsio“ ekipos treneris Egidijus Janutis.

Pasak stratego, komandos pasiruošimui trukdė tai, jog dalis ekipos žaidėjų nespėjo laiku baigti sezono kitose atstovaujamose komandose: „Kadangi mūsų pagrindiniai žaidėjai atstovauja ir 1 lygos Kauno „Spyrio“ komandai, o 1 lygos čempionatas 2014 metais buvo pertvarkytas taip, kad buvo žaidžiamas papildomas aštuonių pirmų komandų ratas, tai automatiškai čempionatas nusitęsė iki lapkričio mėnesio. Tai mums labai trukdė pasiruošimui. Galima teigti, kad pasiruošimas buvo nepakankamas.“

E. Janučio teigimu, „Celsio“ stipriosios pusės – jaunų ir patyrusių žaidėjų derinys: „Kaip pagrindines stipriąsias puses išskirčiau tai, jog dalis žaidėjų turi tikrai nemažą patirtį salės futbole. Taip pat susiformavęs patyrusių žaidėjų derinys su jaunais žaidėjais. Visi ekipos nariai nori ne tik žaisti, bet ir kovoti dėl čempionų titulo. Galbūt mūsų trūkumas tas, kad dar ne visi jauni žaidėjai gali tinkamai pakeisti patyrusius futbolininkus.“

„Celsio“ ekipa gali pasigirti itin patyrusiai žaidėjais, kurie duoda daug naudos jaunimui ir vidinei komandos atmosferai.

„Labai džiugina jaunų žaidėjų atsidavimas treniruotėse ir noras tobulėti. Taip pat turime tokius žaidėjus kaip Audrius Kšanavičius, Ignas Dedura, kurie Lietuvos futbole yra tikrai daug pasiekę ir jaunimui yra dideli autoritetai, kas labai teigiamai veikia atmosferą ir suteikia pasitikėjimą jauniems žaidėjams“, – džiaugėsi kauniečių treneris.

Grįžti į