...

2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:29

2014 m. LFF I lygos rungtynių tvarkaraštis

I RATAS

I (1) Turas
Balandžio mėn. 11 d. (penktadienis)
4) 17:00 Baltija (Panevėžys) – Spyris (Kaunas)
Balandžio mėn. 12 d. (šeštadienis)
6) 15:30 Stumbras (Kaunas) – Nevėžis (Kėdainiai)
7) 14:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Tauras (Tauragė)
2) 17:30 Lokomotyvas (Radviliškis) – Šilutė (Šilutė)
3) 18:00 Polonija (Vilnius) – Lietava (Jonava)
Balandžio mėn. 13 d. (sekmadienis)
5) 15:00 Palanga (Palanga) – Šilas (Kazlų Rūda)
1) 15:30 Žalgirietis (Vilnius) – Utenis (Utena)

II (2) Turas
Balandžio mėn. 18 d. (penktadienis)
8) 20:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Utenis (Utena)
Balandžio mėn. 19 d. (šeštadienis)
9) 14:00 Tauras (Tauragė) – Stumbras (Kaunas)
10) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Palanga (Palanga)
12) 14:30 Polonija (Vilnius) – Spyris (Kaunas)
13) 15:00 Lietava (Jonava) – Šilutė (Šilutė)
11) 16:00 Baltija (Panevėžys) – Šilas (Kazlų Rūda)
14) 18:00 Žalgirietis (Vilnius) – Lokomotyvas (Radviliškis)

III (3) Turas
Balandžio mėn. 26 d. (šeštadienis)
20) 12:00 Tauras (Tauragė) – Palanga (Palanga)
21) 14:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Stumbras (Kaunas)
15) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Utenis (Utena)
17) 17:00 Šilutė (Šilutė) – Spyris (Kaunas)
18) 17:30 Polonija (Vilnius) – Šilas (Kazlų Rūda)
Balandžio mėn. 27 d. (sekmadienis)
16) 14:00 Žalgirietis (Vilnius) – Lietava (Jonava)
19) 16:00 Baltija (Panevėžys) – Nevėžis (Kėdainiai)

IV (4) Turas
Gegužės mėn. 1 d. (ketvirtadienis)
27) 17:00 Spyris (Kaunas) – Žalgirietis (Vilnius)
Gegužės mėn. 3 d. (šeštadienis)
22) 12:00 Stumbras (Kaunas) – Utenis (Utena)
24) 14:00 Tauras (Tauragė) – Baltija (Panevėžys)
28) 14:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Lietava (Jonava)
23) 16:00 Palanga (Palanga) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
Gegužės mėn. 4 d. (sekmadienis)
25) 12:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Polonija (Vilnius)
26) 14:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Šilutė (Šilutė)

V (5) Turas
Gegužės mėn. 10 d. (šeštadienis)
32) 12:00 Šilutė (Šilutė) – Nevėžis (Kėdainiai)
30) 14:30 Lokomotyvas (Radviliškis) – Spyris (Kaunas)
33) 14:30 Polonija (Vilnius) – Tauras (Tauragė)
35) 15:30 Stumbras (Kaunas) – Palanga (Palanga)
Gegužės mėn. 11 d. (sekmadienis)
34) 15:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Baltija (Panevėžys)
29) 18:00 Utenis (Utena) – Lietava (Jonava)
Gegužės mėn. 12 d. (pirmadienis)
31) 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Žalgirietis (Vilnius)

VI (6) Turas
Gegužės mėn. 14 d. (trečiadienis)
39) 17:30 Tauras (Tauragė) – Šilutė (Šilutė)
Gegužės mėn. 16 d. (penktadienis)
37) 18:30 Baltija (Panevėžys) – Stumbras (Kaunas)
40) 18:30 Nevėžis (Kėdainiai) – Žalgirietis (Vilnius)
38) 20:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Polonija (Vilnius)
Gegužės mėn. 18 d. (sekmadienis)
42) 12:00 Spyris (Kaunas) – Lietava (Jonava)
36) 15:00 Palanga (Palanga) – Utenis (Utena)
41) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Lokomotyvas (Radviliškis)


VII (7) Turas
Gegužės mėn. 20 d. (antradienis)
46) 18:00 Tauras (Tauragė) – Žalgirietis (Vilnius)
47) 18:30 Šilutė (Šilutė) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
48) 21:00 Polonija (Vilnius) – Stumbras (Kaunas)
Gegužės mėn. 21 d. (trečiadienis)
45) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Nevėžis (Kėdainiai)
43) 18:30 Spyris (Kaunas) – Utenis (Utena)
44) 18:30 Lietava (Jonava) – Šilas (Kazlų Rūda)
49) 19:00 Baltija (Panevėžys) – Palanga (Palanga)

VIII (8) Turas
Gegužės mėn. 24 d. (šeštadienis)
52) 14:00 Šilutė (Šilutė) – Stumbras (Kaunas)
54) 15:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Tauras (Tauragė)
Gegužės mėn. 25 d. (sekmadienis)
55) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Lietava (Jonava)
51) 15:30 Palanga (Palanga) – Polonija (Vilnius)
56) 17:30 Šilas (Kazlų Rūda) – Spyris (Kaunas
50) 18:00 Utenis (Utena) – Baltija (Panevėžys)
53) 21:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Žalgirietis (Vilnius)

IX (9) Turas
Gegužės mėn. 29 d. (ketvirtadienis)
58) 21:00 Spyris (Kaunas) – Nevėžis (Kėdainiai)
Gegužės mėn. 30 d. (penktadienis)
57) 18:30 Utenis (Utena) – Šilas (Kazlų Rūda)
Gegužės mėn. 31 d. (šeštadienis)
59) 14:00 Lietava (Jonava) – Tauras (Tauragė)
62) 14:00 Šilutė (Šilutė) – Palanga (Palanga)
61) 14:30 Žalgirietis (Vilnius) – Stumbras (Kaunas)
60) 16:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – MRU-TiuMenas(Vilnius)
Birželio mėn. 1 d. (sekmadienis)
63) 14:30 Polonija (Vilnius) – Baltija (Panevėžys)

X (10) Turas
Birželio mėn. 3 d. (antradienis)
66) 18:30 Palanga (Palanga) – Žalgirietis (Vilnius)
69) 19:00 Tauras (Tauragė) – Spyris (Kaunas
70) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Šilas (Kazlų Rūda)
67) 19:30 Stumbras (Kaunas) – Lokomotyvas (Radviliškis)
68) 21:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Lietava (Jonava)
Birželio mėn. 4 d. (trečiadienis)
64) 19:00 Utenis (Utena) – Polonija (Vilnius)
65) 19:30 Baltija (Panevėžys) – Šilutė (Šilutė)

XI (11) Turas
Birželio mėn. 7 d. (šeštadienis)
74) 13:00 Lietava (Jonava) – Stumbras (Kaunas)
77) 14:30 Polonija (Vilnius) – Šilutė (Šilutė)
75) 17:00 Palanga (Palanga) – Lokomotyvas (Radviliškis)
73) 21:00 Spyris (Kaunas) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
Birželio mėn. 8 d. (sekmadienis)
76) 12:00 Baltija (Panevėžys) – Žalgirietis (Vilnius)
71) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Utenis (Utena)
72) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Tauras (Tauragė)
Atkelta iš XVIII (18) Turo
Birželio mėn. 11 (trečiadienis)
121) 19:00 Spyris (Kaunas) – Lokomotyvas (Radviliškis)

XII (12) Turas
Biržėlio mėn. 14 (šeštadienis)
78) 14:00 Šilutė (Šilutė) – Utenis (Utena)
81) 14:00 Lietava (Jonava) – Palanga (Palanga)
84) 14:00 Tauras (Tauragė) – Nevėžis (Kėdainiai)
Birželio mėn. 15 d. (sekmadienis)
80) 12:00 Baltija (Panevėžys) – Lokomotyvas (Radviliškis)
82) 12:00 Stumbras (Kaunas) – Spyris (Kaunas)
79) 15:00 Žalgirietis (Vilnius) – Polonija (Vilnius)
83) 18:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Šilas (Kazlų Rūda)

XIII (13) Turas
Biželio mėn. 20 d. (penktadienis)
89) 18:00 Lietava (Jonava) – Baltija (Panevėžys)
90) 18:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Polonija (Vilnius)
Birželio mėn. 21 d. (šeštadienis)
88) 13:00 Palanga (Palanga) – Spyris (Kaunas)
86) 14:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Nevėžis (Kėdainiai)
85) 16:00 Utenis (Utena) – Tauras (Tauragė)
87) 15:00 Stumbras (Kaunas) – Šilas (Kazlų Rūda)
91) 17:30 Žalgirietis (Vilnius) – Šilutė (Šilutė

...

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:32

II RATAS

XIV (14) Turas
Birželio mėn. 23 d. (pirmadienis)
94) 18:00 Lietava (Jonava) – Polonija (Vilnius)
Birželio mėn. 24 d. (antradienis)
95) 12:00 Spyris (Kaunas) – Baltija (Panevėžys)
98) 13:00 Tauras (Tauragė) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
93) 14:00 Šilutė (Šilutė) – Lokomotyvas (Radviliškis)
97) 15:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Stumbras (Kaunas)
92) 16:00 Utenis (Utena) – Žalgirietis (Vilnius)
96) 16:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Palanga (Palanga)

XV (15) Turas
Birželio mėn. 27 d. (penktadienis)
103) 19:00 Spyris (Kaunas) – Polonija (Vilnius)
Birželio mėn. 28 d. (šeštadienis)
100) 12:00 Stumbras (Kaunas) – Tauras (Tauragė)
102) 12:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Baltija (Panevėžys)
104) 14:00 Šilutė (Šilutė) – Lietava (Jonava)
105) 14:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Žalgirietis (Vilnius)
101) 15:00 Palanga (Palanga) – Nevėžis (Kėdainiai)
99) 16:00 Utenis (Utena) – MRU-TiuMenas (Vilnius)

XVI (16) Turas
Liepos mėn. 2 d. (trečiadienis)
107) 18:30 Lietava (Jonava) – Žalgirietis (Vilnius)
112) 18:30 Stumbras (Kaunas) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
106) 19:00 Utenis (Utena) – Lokomotyvas (Radviliškis)
109) 19:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Polonija (Vilnius)
110) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Baltija (Panevėžys)
111) 19:00 Palanga (Palanga) – Tauras (Tauragė)
108) 21:00 Spyris (Kaunas) – Šilutė (Šilutė)

XVII (17) Turas
Liepos mėn. 6 d. (sekmadienis)
115) 12:00 Baltija (Panevėžys) – Tauras (Tauragė)
116) 14:00 Polonija (Vilnius) – Nevėžis (Kėdainiai)
119) 14:00 Lietava (Jonava) – Lokomotyvas (Radviliškis)
117) 16:00 Šilutė (Šilutė) – Šilas (Kazlų Rūda)
113) 17:00 Utenis (Utena) – Stumbras (Kaunas)
114) 17:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Palanga (Palanga)
118) 21:00 Žalgirietis (Vilnius) – Spyris (Kaunas)

XVIII (18) Turas
Liepos mėn. 10 d. (ketvirtadienis)
123) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Šilutė (Šilutė)
Liepos mėn. 11 d. (penktadienis)
122) 18:00 Žalgirietis (Vilnius) – Šilas (Kazlų Rūda)
126) 18:30 Palanga (Palanga) – Stumbras (Kaunas)
120) 19:00 Lietava (Jonava) – Utenis (Utena)
124) 19:00 Tauras (Tauragė) – Polonija (Vilnius)
Liepos mėn. 13 d. (sekmadienis)
125) 12:00 Baltija (Panevėžys) – MRU-TiuMenas (Vilnius)

XIX (19) Turas
Rugpjūčio mėn. 2 d. (šeštadienis)
128) 12:00 Stumbras (Kaunas) – Baltija (Panevėžys)
129) 12:00 Polonija (Vilnius) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
132) 14:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Šilas (KazlųRūda)
127) 15:00 Utenis (Utena) – Palanga (Palanga)
133) 15:00 Lietava (Jonava) – Spyris (Kaunas)
130) 16:00 Šilutė (Šilutė) – Tauras (Tauragė)
131) 16:00 Žalgirietis (Vilnius) – Nevėžis (Kėdainiai)

XX (20) Turas
Rugpjūčio mėn. 6 d. (trečiadienis)
138) 17:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Šilutė (Šilutė)
134) 18:30 Utenis (Utena) – Spyris (Kaunas)
136) 18:30 Nevėžis (Kėdainiai) – Lokomotyvas (Radviliškis)
139) 18:30 Stumbras (Kaunas) – Polonija (Vilnius)
135) 19:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Lietava (Jonava)
140) 19:00 Palanga (Palanga) – Baltija (Panevėžys)
137) 21:00 Žalgirietis (Vilnius) – Tauras (Tauragė)

XXI (21) Turas
Rugpjūčio mėn. 9 d. (šeštadienis)
143) 14:00 Stumbras (Kaunas) – Šilutė (Šilutė)
Rugpjūčio mėn. 10 d. (sekmadienis)
144) 11:00 Žalgirietis (Vilnius) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
141) 12:00 Baltija (Panevėžys) – Utenis (Utena)
146) 13:00 Lietava (Jonava) – Nevėžis (Kėdainiai)
142) 14:00 Polonija (Vilnius) – Palanga (Palanga)
145) 14:00 Tauras (Tauragė) – Lokomotyvas (Radviliškis)
147) 16:00 Spyris (Kaunas) – Šilas (Kazlų Rūda)

XXII (22) Turas
Rugpjūčio mėn. 15 d. (penktadienis)
152) 12:00 Stumbras (Kaunas) – Žalgirietis (Vilnius)
154) 12:00 Baltija (Panevėžys) – Polonija (Vilnius)
150) 14:00 Tauras (Tauragė) – Lietava (Jonava)
151) 14:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Lokomotyvas (Radviliškis)
148) 16:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Utenis (Utena)
149) 16:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Spyris (Kaunas)
Rugpjūčio mėn. 16 d. šeštadienis)
153) 12:00 Palanga (Palanga) – Šilutė (Šilutė)

XXIII (23) Turas
Rugpjūčio mėn. 19 d. (antradienis)
160) 17:30 Spyris (Kaunas) – Tauras (Tauragė)
161) 18:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Nevėžis (Kėdainiai)
156) 18:30 Šilutė (Šilutė) – Baltija (Panevėžys)
158) 18:30 Lokomotyvas (Radviliškis) – Stumbras (Kaunas)
159) 18:30 Lietava (Jonava) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
155) 20:30 Polonija (Vilnius) – Utenis (Utena)
Rugpjūčio mėn. 20 d. (trečiadienis)
157) 17:30 Žalgirietis (Vilnius) – Palanga (Palanga)

XXIV (24) Turas
Rugpjūčio mėn. 22 d. (penktadienis)
164) 21:30 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Spyris (Kaunas)
Rugpjūčio mėn. 23 d. (šeštadienis)
165) 12:00 Stumbras (Kaunas) – Lietava (Jonava)
163) 14:00 Tauras (Tauragė) – Šilas (Kazlų Rūda)
167) 14:30 Žalgirietis (Vilnius) – Baltija (Panevėžys)
168) 16:00 Šilutė (Šilutė) – Polonija (Vilnius)
Rugpjūčio mėn. 24 d. (sekmadienis)
166) 12:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Palanga (Palanga)
162) 17:30 Utenis (Utena) – Nevėžis (Kėdainiai)

XXV (25) Turas
Rugpjūčio mėn. 29 d. (penktadienis)
173) 18:00 Spyris (Kaunas) – Stumbras (Kaunas)
Rugpjūčio mėn. 30 d. (šeštadienis)
172) 12:00 Palanga (Palanga) – Lietava (Jonava)
170) 14:30 Polonija (Vilnius) – Žalgirietis (Vilnius)
175) 16:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Tauras (Tauragė)
Rugpjūčio mėn. 31 d. (sekmadienis)
171) 12:00 Lokomotyvas (Radviliškis) – Baltija (Panevėžys)
174) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
169) 18:00 Utenis (Utena) – Šilutė (Šilutė)

XXVI (26) Turas
Rugsėjo mėn. 6 d. (šeštadienis)
176) 16:00 Tauras (Tauragė) – Utenis (Utena)
177) 16:00 Nevėžis (Kėdainiai) – MRU-TiuMenas (Vilnius)
178) 16:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Stumbras (Kaunas)
179) 16:00 Spyris (Kaunas) – Palanga (Palanga)
180) 16:00 Baltija (Panevėžys) – Lietava (Jonava)
181) 16:00 Polonija (Vilnius) – Lokomotyvas (Radviliškis)
182) 16:00 Šilutė (Šilutė) – Žalgirietis (Vilnius)

...

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:34

:roll:
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

...

2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:35

Rugsėjo mėn. 23 - 24 d. (antradienis - trečiadienis)

2014/15 m. LFF Taurės etapas

...

2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:35

:roll:
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

...

2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:37

Rugsėjo mėn 30 d. - Spalio mėn. 1 d. (antradienis - trečiadienis)

2014/15 m. LFF Taurės aštuntfinalis (1/8)

...

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:37

:roll:
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

...

2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:39

Spalio mėn. 21 - 22 d. (antradienis - trečiadienis)

2014/15 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – I rungtynės

...

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:40

Spalio mėn. 31 d. - Lapkričio mėn. 2 d. (penktadienis – sekmadienis)
Rezervinės dienos
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

...

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:40

Lapkričio mėn. 4 - 5 d. (antradienis - trečiadienis)

2013/14 m. LFF Taurės ketvirtfinalis (1/4) – II rungtynės

...

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Kov 31 15:41

Lapkričio mėn. 8-9 d. (šeštadienis - sekmadienis)
Rezervinės dienos

Pastaba: antradieniai ir trečiadieniai - rezervinėsdienos.

Rungtynių vietos, datų ir laiko pakeitimai skelbiami http://www.LFF.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

matvaju
Pranešimai: 1679
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Geg 20 16:48

Keičiasi dviejų I lygos rungtynių laikai
http://www.lff.lt/lt/article/keiciasi_d ... niu_laikai" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad 2014 m. LFF I lygos pirmenybių rungtynės Nr. 43 FK „Šilutė“ (Šilutė) – FK „Stumbras“ (Kaunas), kurios turėjo būti žaidžiamos 2014 m. gegužės mėn. 24 d., 14.00 val. dėl baigiamųjų abiturientų egzaminų, bus žaidžiamos 2014 m. gegužės mėn. 24 d. 17.00 val. Šilutės miesto stadione.

Taip pat LFF I lygos pirmenybių rungtynės Nr. 44 FK „Lokomotyvas“ (Radviliškis) – FK „Tauras“ (Tauras), kurios turėjo būti žaidžiamos 2014 m. gegužės mėn. 24 d., 14.00 val. dėl baigiamųjų abiturientų egzaminų, bus žaidžiamos 2014 m. gegužės mėn. 24 d. 18.00 val. Panevėžio miesto FA stadione.

matvaju
Pranešimai: 1679
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Geg 20 16:48

I lygos 7 turo rungtynės tarp "Lokomotyvo" ir "Nevėžio" vyks Ukmergėje
http://www.lff.lt/lt/article/i_lygos_7_ ... _ukmergeje" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad 2014 m. LFF I lygos pirmenybių rungtynės Nr. 39 "Lokomotyvas" (Radviliškis) – "Nevėžis" (Kėdainiai) dėl Panevėžio FA stadiono užimtumo perkeltos į Ukmergės miesto stadioną ir bus žaidžiamos gegužės mėn. 21 d. (trečiadienį) nuo 19:00.

matvaju
Pranešimai: 1679
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Geg 20 16:49

Dėl žaidėjų iškvietimo į jaunimo rinktines keičiasi I lygos rungtynių datos
http://www.lff.lt/lt/article/del_zaidej ... yniu_datos" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad dėl daugelio žaidėjų iškvietimo į Lietuvos jaunių rinktinę dalyvauti UEFA U – 19 elitinio etapo turnyre, nukeliamos sekančios 2014 m. LFF I lygos pirmenybių rungtynės:

Nr. 53 FK „Žalgirietis“ (Vilnius) – FK „Stumbras“ (Kaunas), kurios turėjo būti žaidžiamos 2014 m. gegužės mėn. 31 d., 14.30 val. nukeliamos ir bus žaidžiamos 2014 m. birželio mėn. 11 d. 18.00 val. LFF stadione.

Nr. 72 MRU (Vilnius) – FK „Šilas“ (Kazlų Rūda), kurios turėjo būti žaidžiamos 2014 m. birželio mėn. 15 d., 15.00 val. atkeliamos ir bus žaidžiamos 2014 m. birželio mėn. 13 d. 19.00 val. LFF stadione.

Nr. 48 MRU (Vilnius) – FK „Žalgirietis“ (Vilnius), kurios turėjo būti žaidžiamos 2014 m. gegužės mėn. 25 d., 21.00 val. nukeliamos ir bus žaidžiamos 2014 m. birželio mėn. 17 d. 21.00 val. LFF stadione.

Fostra
Pranešimai: 567
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:18

Re: 2014 m. tvarkaraštis ir jo pakeitimai

2014 Geg 21 08:38

I lygos 7 turo rungtynės tarp "Lokomotyvo" ir "Nevėžio" vyks Ukmergėje
http://www.lff.lt/lt/article/i_lygos_7_ ... _ukmergeje" onclick="window.open(this.href);return false;

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad 2014 m. LFF I lygos pirmenybių rungtynės Nr. 39 "Lokomotyvas" (Radviliškis) – "Nevėžis" (Kėdainiai) dėl Panevėžio FA stadiono užimtumo perkeltos į Ukmergės miesto stadioną ir bus žaidžiamos gegužės mėn. 21 d. (trečiadienį) nuo 19:00.
Nesamonė- koks dar užimtumas? Reikėjo užimtumą tyrinėti, kai sprendė kur šiame sezone apskritai Lokomotyvui žaisti, nes dabar gal sekančias rungtynes užsimanys kokiame Alytuj žaisti, o kitoms komandoms lakstyti reikės paskui juos po visą Lietuvą..

Grįžti į