Vilniaus „Žalgiris“
išėjo:
Deividas Šemberas (baigė profesionalo karjerą)
Serge Komla Nyuiadzi (Trabzono „1461 Trabzon“, Turkija)
Kristis Andreou (Aija Napos „Athlitikos Omilos Ayias Napas“, Kipras)
Eliandro Gonzaga („Batatais FC“, Brazilija)
Algis Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Paulius Janušauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“)
Artūras Ramoška (treneris, Šenjango „Shenyang City“, Kinija)
Samir Kerla (Pavlodaro „Irtysh“, Kazachstanas)
Darvydas Šernas (Alanijos „Alanyaspor“, Turkija)
Georgas Freidgeimas (išnuomotas Pavlodaro „Irtysh“, Kazachstanas)
Jury Kendysh (Borisovo „Bate“, Baltarusija)
Darius Kazubovičius (išnuomotas Rygos „Rigas FS“, Latvija)
atėjo:
Saulius Mikoliūnas (Soligorsko „Šachtior“, Baltarusija)
Linas Klimavičius (Trakų „Trakai“)
Rolandas Džiaukštas (treneris, Utenos „Utenis“)
Simonas Stankevičius (Lesterio „Leicester City“, Anglija)
Bahrudin Atajić (Seinajokio „Seinäjoen Jalkapallokerho“, Suomija)
Mamadou Mbodj (Belgrado „Crvena Zvezda“, Serbija)
Marin Matoš (Pulos „Nogometni Klub Istra 1961“, Kroatija)
Marius Žaliūkas
Constantino da Silva Elton (Voluntario „Voluntari“, Rumunija)
Vilniaus „Žalgiris B“
išėjo:
Haroldas Šidlauskas (Vilniaus „Vytis“)
Trakų „Trakai“
išėjo:
Marius Šalkauskas (Alytaus „Dainava“)
Sergij Shevchuk
Edvardas Gaurilovas
Nikoloz Apakidze
Linas Klimavičius (Vilniaus „Žalgiris“)
Ronald Solomin (Alytaus „Dainava“)
Rokas Stanulevičius (Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“, Izraelis)
Jens Wedeborg (treneris)
atėjo:
Rocco Fiammella (treneris, Minsko „Dinamo-2“, Baltarusija)
Mattia Broli (Salo „FeralpiSalò Srl“, Italija)
Arūnas Klimavičius (Kustanajaus „Tobol“, Kazachstanas)
Martynas Dapkus (Kauno „Stumbras“)
Ignas Plūkas („Kauno Žalgiris“)
Titas Vitukynas („Klaipėdos granitas“)
Modestas Vorobjovas (Šiaulių „Šiauliai“)
Pavel Kruk (Beriozos „Berioza-2010“, Baltarusija)
Dmitrij Rekiš (Kauno „Žalgiris“)
Kazlų Rūdos „Šilas“
išėjo:
Žilvinas Banys (Panevėžio „Panevėžys“)
Mantas Makutunovič (Alytaus „Dainava“)
Rokas Simanavičius (Vilniaus „Vytis“)
Modestas Kulikauskas
Audrius Veikutis (treneris, Vilniaus „Vytis“)
atėjo:
Gedeminas Jarmalavičius (treneris)
Vilmantas Bagdanavičius (Marijampolės „Sūduva“)
Mindaugas Malinauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Povilas Kiselevskis (Marijampolės „Sūduva“)
Audrius Brokas (Marijampolės „Sūduva“)
Ilya Tsyvilko (Marijampolės „Sūduva“
Ilja Tračynskij (Utenos „Utenis“)
Alfredas Skroblas
Marijampolės „Sūduva“
išėjo:
Džiugas Bartkus (Lenčnos „Gornik“, Lenkija)
Vilmantas Bagdanavičius (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Arminas Vaskela (Utenos „Utenis“)
Marko Živkovič (Dunajska Stredos „DAC 1904 Dunajská Streda“, Slovakija)
Povilas Kiselevskis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Audrius Brokas (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Ilya Tsyvilko (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Maximiliano Ugge (Talino „Nõmme Kalju“, Estija)
Justinas Popiera (išnuomotas Kauno „Kaunui“)
atėjo:
Algis Jankauskas (Vilniaus „Žalgiris“) (2019.11.30)
Paulius Janušauskas (Vilniaus „Žalgiris“)
Andro Švrljuga (Vilniaus „Žalgiris“)
Marius Činikas (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Ivan Kardum (NK „Slaven Belupo“, Kroatija)
Predrag Pavlović (Novi Pazaro „Fudbalski klub Novi Pazar“, Serbija)
Martynas Matuzas
Miljan Jablan (Čačako „Fudbalski klub Borac Čačak“, Serbija)
Kauno „Stumbras“
išėjo:
Mindaugas Grigaravičius (Rygos „Futbola Skola Metta“, Latvija)
Mohamed-Emi Djabrailov
Giedrius Kvedaras (Jonavos „Lietava“)
Martynas Dapkus (Trakų „Trakai“)
Deividas Stradalovas
Ignas Prieskenis
Everson Jose Vaz
Douglas Brenner Mendes de Souza
Francisco Roberto Flores Zapata
Eduardo Farias Machado de Salles Filho
atėjo:
Robertas Vėževičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Lukas Baranauskas (išsinuomotas iš Klaipėdos „Atlanto“)
Hayato Wakino (Helsinkio „Atlantis“, Suomija)
Evan Alexandrow-Ridley (Telšių „Džiugas“)
Giorgio Russo (Silamiajės „MTÜ Jalgpalliklubi Sillamäe Kalev“ , Estija)
Kennedy Eriba (išsinuomotas iš Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Matas Radžiukynas (Vilniaus „Ateitis“)
Everson Jose Vaz (Foz do Igvasu „Foz do Iguacu“, Brazilija)
Eduardo Farias Machado de Salles Filho
Francisco Roberto Flores Zapata (Liberijos „Asociación Deportivo Municipal Liberia“, Kosta Rika)
Douglas Brenner Mendes de Souza (Žuiz de Foros „Tupi“, Brazilija)
Mariano Barreto (treneris, Etiopijos rinktinė)
Abdul Basit (Berekumo „Berekum Chelsea“, Gana)
Gargždų „Banga“
išėjo:
Sigitas Urbys
Aurimas Šlušnys (baigė karjerą)
atėjo:
Mindaugas Bitinas (Palangos „Palanga“)
Tadas Vitkauskas (Gargždų „Pramogos SC“)
Gerardas Žukauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Mantas Galdikas (Kretingos „Minija“)
Julius Triuška (Gargždų „Pramogos SC“)
Erikas Vainoras (Utenos „Utenis“)
Aivaras Lukošius („Klaipėdos granitas“)
Utenos „Utenis“
išėjo:
Erikas Vainoras (Gargždų „Banga“)
Mantas Fridrikas (Kauno „Žalgiris“)
Julius Aleksandravičius (Jonavos „Lietava“)
Rolandas Grižas
Linas Savastas (Alytaus „Dainava“)
Povilas Krasnovskis (Egersundo „Egersunds IK“, Norvegija)
Volodymyr Sadocha
Ilja Tračynskij (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Darius Kazubovičius
Jurij Vereščiak
Martynas Dūda (Jonavos „Lietava“)
Rolandas Džiaukštas (treneris, Vilniaus „Žalgiris“)
Nikola Prebiračevič
Vitalij Mirnyj
atėjo:
Vladislav Kaborda (Minsko „Minsk-2“, Baltarusija)
Benas Spietinis (Jonavos „Lietava“)
Arsenij Buinickij (Akraneso „Íþróttabandalag Akraness“, Islandija)
Jevgenij Moroz („Kauno Žalgiris“)
Arminas Vaskela (Marijampolės „Sūduva“)
Eligijus Jankauskas (Šiaulių „Šiauliai“)
Nikola Prebiračevič
Vitalij Mirnyj (Čerkasų „Čerkasskij Dnepr“, Ukraina)
Igor Poručinskij (Rovno „Veres“, Ukraina)
Aleksandr Levšin (Visagino „Visaginas“)
Oleg Boičyšyn (treneris)
Klaipėdos „Atlantas“
išėjo:
Mindaugas Malinauskas (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Robertas Vėževičius (Kauno „Stumbras“)
Dominykas Galkevičius (Jonavos „Lietava“)
Simonas Urbys (Palangos „Palanga“)
Artūr Skuratovič (Vilniaus „Vytis“)
Aurimas Jurgelevičius (Palangos „Palanga“)
Julius Kasparavičius
Lukas Baranauskas (išnuomotas Kauno „Stumbrui“)
Gerardas Žukauskas (Gargždų „Banga“)
Rokas Petrikas (Telšių „Džiugas“)
Marius Adamonis (Bornmuto „AFC Bournemouth”, Anglija)
atėjo:
Donatas Kazlauskas (Gdansko „Lechia“, Lenkija)
Povilas Valinčius (Šiaulių „Šiauliai“)
Evaldas Razulis (Lenčnos „Górnik Łęczna Spółka Akcyjna“, Lenkija)
Marius Papšys („Klaipėdos granitas“)
Abdoul Karim Sylla (Sedano „Club Sportif Sedan Ardennes“, Prancūzija)
Vytas Gašpuitis (Šiaulių „Šiauliai“)
Rokas Gedminas (Šiaulių „Šiauliai“)
Vincentas Šarkauskas
Rimantas Bogužas
Pascal Feindouno
Palangos „Palanga“
išėjo:
Mindaugas Bitinas (Gargždų „Banga“)
atėjo:
Deividas Lukošius („Klaipėdos granitas“)
Tadas Norbutas („Klaipėdos granitas“)
Aurimas Jurgelevičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Simonas Urbys (Klaipėdos „Atlantas“)
Kęstutis Ivaškevičius
Mindaugas Bagužis (Silamiajės „Kalev“, Estija)
Edgaras Žarskis
Maksim Lukaševič (Šilutės „Šilutė“)
Kauno „Žalgiris“
atėjo:
Mantas Fridrikas (Utenos „Utenis“)
Leonid Mushnikov (Omsko „Irtysh“, Rusija)
Mindaugas Kalonas (Nazaret Ilito „Hapoel Nazareth Illit Football Club“, Izraelis)
Ernestas Pilypas
išėjo:
Jevgenij Moroz (Utenos „Utenis“)
Dmitrij Rekiš (Trakų „Trakai“)
Audrius Kšanavičius (baigė profesionalo karjerą)
Ignas Plūkas (Trakų „Trakai“)
Darius Šinkūnas
Jonavos „Lietava“
išėjo:
Laurynas Vertelis
Aurimas Mockus
Almantas Vansevičius
Aretas Gėgžna
Martynas Stankevičius
Benas Spietinis (Utenos „Utenis“)
Augustas Mongirdas (Telšių „Džiugas“)
Marius Bezykornovas (treneris)
Paulius Ragauskas (treneris)
atėjo:
Julius Aleksandravičius (Utenos „Utenis“)
Giedrius Kvedaras (Kauno „Stumbras“)
Martynas Golubovskis
Dominykas Galkevičius (Klaipėdos „Atlantas“)
Martynas Dūda (Utenos „Utenis“)
Valdemar Borovskij (Stara Zagoros PFK „Beroe“, Bulgarija)
Aleksandar Šušnjar (Pečincų „Fudbalski klub Donji Srem“, Serbija)
Robertas Poškus (vyr. treneris)
Savio Magala Nsereko (Stara Zagoros PFK „Beroe“, Bulgarija)
Kėdainių „Nevėžis“
atėjo:
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris)
Nemanja Bjelan (Kauno „Kaunas“)
Panevėžio „Panevėžys“
atėjo:
Žilvinas Banys (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Tadas Markevičius
Vitalijus Kavaliauskas
Telšių „Džiugas“
atėjo:
Rokas Petrikas (Klaipėdos „Atlantas“)
Tomas Rapalavičius (Šiaulių „Šiauliai)
Adomas Mika (Šiaulių „Šiauliai)
Simonas Jurgilas (Šiaulių „Šiauliai)
Rokas Lekiatas (Šiaulių „Šiauliai)
Rolandas Leščius (Kelmės „Kražantė“)
Vaidas Viktoravičius (Kelmės „Kražantė“)
Milvydas Tupikas (Šiaulių „Šiauliai)
Jordy van de Corput (Lonsestono „Launceston City“, Australija)
Vilius Lapeikis
Augustas Mongirdas (Jonavos „Lietava“)
Davydas Arlauskis (Egersundo „Egersunds Idrettsklubb“, Norvegija)
Jonas Ulberkis (Šiaulių „Šiauliai)
išėjo:
Evan Alexandrow-Ridley (Kauno „Stumbras“)
Kelmės „Kražantė
išėjo:
Rolandas Leščius (Telšių „Džiugas“)
Vaidas Viktoravičius (Telšių „Džiugas“)
Artūr Juchno (Vilniaus „Vytis“)
Vilniaus „Vytis“
atėjo:
Ramūnas Radavičius
Aivaras Bražinskas
Audrius Veikutis (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Nikolaj Misiuk (Radviliškio „Lokomotyvas“)
Gediminas Vičius (Taldy Kurgano „Žetysu Futbol Kluby“, Kazachstanas)
Artūr Skuratovič (Klaipėdos „Atlantas“)
Artūr Juchno (Kelmės „Kražantė“)
Tomas Dapkus (Vranės „Dinamo Vranje“, Serbija)
Tomas Misiūnas (Vilniaus „MRU“)
Rokas Simanavičius (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Deividas Maciulevičius
Haroldas Šidlauskas (Vilniaus „Žalgiris B“)
Tomas Statkevičius (Vilniaus „MRU“)
Aurimas Tamaliūnas (Vilniaus „Bekentas“)
Paulius Sakalis (Vilniaus „MRU“)
Radviliškio „Lokomotyvas“
išėjo:
Nikolaj Misiuk (Vilniaus „Vytis“)
atėjo:
Valdas Pocevičius
Kretingos „Minija“
išėjo:
Mantas Galdikas (Gargždų „Banga“)
Kauno „Kaunas“
išėjo:
Nemanja Bjelan (Kėdainių „Nevėžis“)
atėjo:
Justinas Popiera (išsinuomotas iš Marijampolės „Sūduvos“)
Zakaria Chaabi (Belgija)
Augustinas Montvydas
Panevėžio „Panevėžys“
išėjo:
Aivaras Meškinis
atėjo:
Sigitas Olberkis
Tadas Markevičius
Žilvinas Banys (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Alytaus „DFK Dainava“
atėjo:
Mantas Makutunovič (Kazlų Rūdos „Šilas“)
Ronald Solomin (Trakų „Trakai“)
Marius Šalkauskas (Trakų „Trakai“)
Linas Savastas (Utenos „Utenis“)
Donatas Mikučionis (Alytaus „Auska“)
Viktor Dovbyš
Vladislav Terentiev
Darius Cibulskas
Dariuš Zachaževskij (Vilniaus „MRU“)
Mantas Kašelionis (Druskininkų „Druskininkai“)
Mindaugas Strauka (Alytaus „Auska“)
Renaldas Stankevičius (Alytaus „Auska“)
Marius Šarkelis (Alytaus „Auska“)
Povilas Gavėnas (Alytaus „Auska“)
Oleksij Šuliak
Serhij Lozinskij
Dominykas Grižas
Rytis Padegimas
Domas Ivanauskas (Alytaus „Auska“)
Deividas Kumeta (Alytaus „Auska“)
Ričardas Grigaliūnas (vyr. treneris)
Aidas Kalimavičius (treneris)
Besiki Amashukeli
Šilutės „Šilutė“
atėjo:
Mikhail Malaševič
Yauheni Baskou
Yauheni Špak
Algirdas Surgautas
išėjo:
Maksim Lukaševič (Palangos „Palanga“)