Klaipėdos „Atlantas“
atėjo:
Gerardas Žukauskas (Gargždų „Banga“)
Deividas Lukošius (Gargždų „Banga“)
Pavel Dorošev (žaidžiantis vartininkų treneris) (Kovarų „Olimpia“, Lenkija)
Vice Kendeš (Koprivnicos „Slaven Belupo“, Kroatija)
Ivan Pecha (Mursijos „Club de Fútbol Ciudad de Murcia“, Ispanija)
Mindaugas Panka
Lukas Artimavičius
Edvinas Baniulis (Utenos „Utenis“)
Abdoulaye Diallo (Mineapolio „Minnesota United“, JAV)
Juro Pejič (Agnonės „Polisportiva Olympia Agnonese“, Italija)
Lukas Paukštė (Utenos „Utenis“)
Aleksandr Levšin (Utenos „Utenis“)
Marius Papšys (Sfintu George „Asociația Club Sportiv Sepsi OSK Sfântu Gheorghe“, Rumunija)
Anil Koç
Danylo Beskorovaynyi (Даниил Бескоровайный) (Lucko „Volyn“, Ukraina)
Gustas Gumbaravičius (Klaipėdos FM)
Jonas Bičkus (Klaipėdos „Koralas“)
Neilas Urba (Klaipėdos „Koralas“)
išėjo:
Justas Raziūnas (Palangos „Palanga“)
Igor Pankratjev (vyr. treneris)
Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“)
Evan Alexandrow-Ridley
Vytas Gašpuitis (Panevėžio „Panevėžys“)
Robertas Freidgeimas (Hiobno „Ungmennafélagið Sindri“, Islandija)
Rokas Gedminas (Trakų „Trakai“)
Dmitrij German (Bresto „Dinamo“, Baltarusija)
Maksim Čiž (Bresto „Dinamo“, Baltarusija)
Markas Beneta („Kauno Žalgiris“)
Andrei Ciofu (Spartos „Athletic Union of Sparta“, Graikija)
Arkadij Zhelnin (Leirijos „União Desportiva de Leiria“, Portugalija)
David Andronic (Lamijos „PAS Lamia 1964“, Graikija)
Gargždų „Banga“
išėjo:
Gerardas Žukauskas (Klaipėdos „Atlantas“)
Simonas Urbys (Palangos „Palanga“)
Sigitas Urbys (Palangos „Palanga“)
Deividas Lukošius (Klaipėdos „Atlantas“)
Tadas Norbutas (Palangos „Palanga“)
atėjo:
Ignas Driomovas (Egersundo „Egersunds IK“, Norvegija)
Valdas Pocevičius (Pakruojo „Pakruojis“)
Vilniaus „Žalgiris“
išėjo:
Aleksandr Brazevič (vyr. treneris) (Smolevičių „Smolevichy“, Baltarusija)
Kaja Rogulj (Dugopoljės „Nogometni klub Dugopolje“, Kroatija)
Matija Ljujič (Velingtono „Wellington Phoenix Football Club“, Naujoji Zelandija)
Bahrudin Atajič (Landskronos „Landskrona Boll och Idrottsällska“. Švedija)
Mahamane Traore
Andrius Skerla (treneris)
Jonas Skinderis (Jonavos „Lietava“)
Elivelto Ribeiro Dantas (Petah Tikvos „Maccabi“, Izraelis)
Armantas Vitkauskas (Kiažnos „Clubul Sportiv Concordia Chiajna“, Rumunija)
Egidijus Vaitkūnas (Minsko „Minsk“, Baltarusija)
Vytautas Lukša (Jonavos „Jonava“)
Darvydas Šernas (Kfar Sabos „Hapoel“, Izraelis)
Mantas Kuklys (Taldykorgano „Žetysu“, Kazachstanas)
Ernestas Stočkūnas (Trakų „Trakai“)
atėjo:
Aurelijus Skarbalius (vyr. treneris)
Marcus Vinicius Vidal Cunha Marquinhos (Džiurdžiu „Asociația Fotbal Club Astra Giurgiu“, Rumunija)
Marko Tomić (Nišo „Fudbalski klub Radnički“, Serbija)
Jeremy Manzorro (Marijampolės „Sūduva“)
Georgas Freidgeimas (Kokšetau „Okžetpes“, Kazachstanas)
Tomáš Malec (Dunajska Stredso „FC DAC 1904 Dunajská Streda“, Slovakija)
Tomáš Šimkovič (Aktobės „Aktobe“, Kazachstanas)
Ugochukwu Louis Ogana (Bragos „Sporting Clube de Braga B“, Portugalija)
Marijampolės „Sūduva“
atėjo:
Saulius Klevinskas (Vilniaus „Vytis“)
Gerson Elías Acevedo Rojas (Ikikės „Club de Deportes Iquique S.A.D.P.“, Čilė)
Julius Kasparavičius (Šilutės „Šilutė“)
Vilius Stebrys (NFA)
Alassane N’Diaye (Odesos „Černomorec“, Ukraina)
Marko Iharoš (Velenės „Nogometni klub Rudar Velenje“, Slovėnija)
Vitalij Gajdučik (Borisovo „Bate“, Baltarusija)
išėjo:
Marjan Altiparmakovski (Sarajevo „Fudbalski klub Sarajevo“, Bosnija ir Hercegovina)
Marius Činikas (Jonavos „Jonava“)
Karolis Chvedukas (Dandolko „Dundalk“, Airija)
Deividas Šešplaukis (Trakų „Trakai“)
Rokas Lekiatas
Tomas Janušauskas
Paulius Janušauskas (Panevėžio „Panevėžys“)
Jeremy Manzorro (Vilniaus „Žalgiris“)
Martynas Matuzas („Kauno Žalgiris“)
Sergio Semedo (Matozinjoso „Leixões Sport Club“, Portugalija)
Ernestas Veliulis (Jonavos „Jonava“)
Radanfah Abu Bakr
Guilherme de Souza (a.k.a. Choco)
Justinas Popiera
Jonavos „Jonava“
išėjo:
Mindaudas Čepas (vyr. treneris) („Kauno Žalgiris“)
Eduard Ževnerov (Bobruisko „Belshina“, Baltarusija)
Luka Perič
Maksim Marusič (Rygos „RFS“, Latvija)
Kyrilo Sylič (Sandavaguro „07 Vestur“, Farerai)
Mindaugas Grigaravičius (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Benas Spietinis (Alytaus „Dainava“)
Artūras Rocys (Alytaus „Dainava“)
atėjo:
Arūnas Klimavičius (Trakų „Trakai“)
Marius Činikas (Marijampolės „Sūduva“)
Darius Gvildys (treneris) (Alytaus „Dainava“)
Jonas Skinderis (Vilniaus „Žalgiris“)
Kler Heh (Jelgavos „Futbola Klubs Jelgava“, Latvija)
Filipe Ribeiro (vyr. treneris) (Paso De Fereiros „Futebol Clube Paços de Ferreira”, Portugalija)
Alvaro Pacheco (fizinio rengimo treneris)
Ernestas Veliulis (Marijampolės „Sūduva“)
Eugen Zasavitchi (Kišiniovo „Dacia“, Moldova)
Ishmael Fahad Abdisamad (Kretingos „Minija“)
Vytautas Lukša (Vilniaus „Žalgiris“)
Gilberto Fereira Gomes (Maringos „Maringá Futebol Clube“, Brazilija)
Rony Santos (Niono „Football Club Stade Nyonnais“, Šveicarija)
Yongil Jeon
Guilherme Cioletti (Arcos de Valdevez „Clube Atlético dos Arcos“, Portugalija)
Nemanja Bjelan (Kauno „Stumbras“)
Matas Daškus (Kauno „Stumbras“)
Trakų „Trakai“
išėjo:
Lajo Traore
Arūnas Klimavičius (Jonavos „Jonava“)
Aleksandr Byčenok (Minsko „Isloch“, Baltarusija)
Donatas Norvilas (Palangos „Palanga“)
Alma Wakili (Tetovo „Klubi i Futbollit Shkëndija“, Makedonija)
Jurij Mamajev („Kauno Žalgiris“)
Murphy Oscar Dorley (paskolintas Libereco „Slovan“, Čekija)
Pavel Kruk
atėjo:
Etienne Mukanya Kabobola (Greiso „Grays Athletic Football Club“, Anglija)
Rokas Gedminas (Klaipėdos „Atlantas“)
Deividas Šešplaukis (Marijampolės „Sūduva“)
Tomas Švedkauskas (Arado „Fotbal Club UTA Arad“, Rumunija)
Klaidas Janonis (Kauno „Stumbras“)
Ernestas Stočkūnas (Vilniaus „Žalgiris“)
Panevėžio „Panevėžys“
atėjo:
Martynas Dūda (Kufšteino „Fußballclub Kufstein“, Austrija)
Paulius Janušauskas (Marijampolės „Sūduva“)
Aleksandr Kurtijan (vyr. treneris)
Ilja Tsyvilko (Alytaus „Dainava“)
Barkley Miguel Panzo (Sioderteljės „Syrianska Football Club“, Švedija)
Andriy Karvatskyi (Vinicos „Niva“, Ukraina)
išėjo:
Albertas Klimavičius (vyr. treneris)
Mantas Savėnas (Utenos „Utenis“)
Vilniaus „Vytis“
išėjo:
Saulius Klevinskas (Marijampolės „Sūduva“)
Haroldas Šidlauskas
Gatis Štrauss
Denis Skorikov
Ronaldas Grižas (Palangos „Palanga“)
Kėdainių „Nevėžis“
atėjo:
Vitalijus Stankevičius (vyr. treneris)
išėjo:
Belo Andrade Joao (Kauno „Stumbras“)
Alytaus „Dainava“
išėjo:
Darius Gvildys (vyr. treneris) (Jonavos „Jonava“)
Karolis Gvildys („Kauno Žalgiris“)
Ilja Tsyvilko (Panevėžio „Panevėžys“)
Lukas Čerkauskas (Kauno „Stumbras“)
atėjo:
Donatas Vencevičius (vyr. treneris)
Mindaugas Strauka
José Luis Balanta Caracas (Samoros „Real Zamora“, Meksika)
„Kauno Žalgiris“
atėjo:
Mindaugas Čepas (vyr. treneris) (Jonavos „Jonava“)
Linas Pilibaitis
Deividas Mikelionis (Klaipėdos „Atlantas“)
Martynas Matuzas (Marijampolės „Sūduva“)
Ante Bakmaz (Jelgavos „Jelgava“, Latvija)
Jurij Mamajev (Trakų „Trakai“)
Tomas Snapkauskas (Kauno „Stumbras“)
Gabrielius Zagurskas (Olafsviko „Ungmennafélagið Víkingur Ólafsvík”, Islandija)
Simonas Paulius (Ventspilio „Ventspils“, Latvija)
Ignas Dedura (treneris)
Modestas Stonys (treneris)
Karolis Gvildys (Alytaus „Dainava“)
Markas Beneta (Klaipėdos „Atlantas“)
išėjo:
Johnny McKinstry (vyr. treneris)
Ihar Yasinski (Slucko „Slutsk“, Baltarusija)
Vasiko Bachiashvili (Samtredijos „Samtredia“, Gruzija)
Modestas Stonys (baigė žaidėjo karjerą) („Kauno Žalgiris“, treneris)
Terem Moffi
Boris Paskarenko
Palangos „Palanga“
atėjo:
Simonas Urbys (Gargždų „Banga“)
Sigitas Urbys (Gargždų „Banga“)
Justas Raziūnas (Klaipėdos „Atlantas“)
Tomas Dombrauskis (Telšių „Džiugas“)
Tadas Norbutas (Gargždų „Banga“)
Donatas Norvilas (Trakų „Trakai“)
Donatas Konikas (Kauno „Stumbras“)
Waly Diouf (Leganeso „Club Deportivo Leganés B“, Ispanija)
Valentin Furdui (Nisporenio „CSF Speranța Nisporeni“, Moldova)
Yven Moyo (Lavalio „Stade Lavallois Mayenne FC II“, Prancūzija)
Matas Radžiukynas (Leirijos „União Desportiva de Leiria U19“, Portugalija)
Brice Stéphane Didier Philippe Goupy (Galačio „Fotbal Club Metalosport Galaţi“, Rumunija)
Ronaldas Grižas (Vilniaus „Vytis“)
išėjo:
Cagrihan Agac (Bursos „Orhangazi Belediyespor“, Turkija)
Donnell Moukanza
Donatas Navikas
Mantas Rusys
Rokas Petrikas
Telšių „Džiugas“
išėjo:
Tomas Dombrauskis (Palangos „Palanga“)
Utenos „Utenis“
atėjo:
Egidijus Varnas (vyr. treneris)
Mantas Savėnas (Panevėžio „Panevėžys“) (žaidžiantis treneris)
išėjo:
Lukas Paukštė (Klaipėdos „Atlantas“)
Aleksandr Levšin (Klaipėdos „Atlantas“)
Edvinas Baniulis (Klaipėdos „Atlantas“)
Jose Antonias Ruz Rabadan (aka Pato) (Puente Genilo „Club Deportivo Asociación Deportiva San Fermín Salerm Cosmetics“, Ispanija)
Alberto Lopez Medel (aka Tete)
Borja Aizpun Mendizabal
Hector Pano Marrero (aka Tato) (Playa de las Américas „Club Deportivo Marino“, Ispanija)
Asier Goni Yaniz
Pablo Alejandro Rocas Gonzalez (Legnicos „Miejski Klub Sportowy Miedź Legnica SA II“, Lenkija)
Iker Berruez Lizarbe (Šamorino „FC ŠTK Fluminense Šamorín“, Slovakija)
Guillermo Smitarello Pedernera (Boiro „Club Deportivo Boiro“, Ispanija)
Francisco Antonias Ramirez Herrero (baigė karjerą)
Diedie Traore
Philip Anthony Atbashyan
Max Charles Onambele
Fofana Amara
Yassine Kharbouch (Playa de las Américas „Club Deportivo Marino“, Ispanija)
Medwin Biteghe
Ali Radjel Cheikh (Monzono „Club de Fútbol Atlético de Monzón“, Ispanija)
Jesus Villalobos (Angolo „Club de Deportes Malleco Unido“, Čilė)
Sibusiso Magwaza
Klaipėdos „Koralas“
išėjo:
Gediminas Kruša (Devonporto „Strikers“, Australija)
Maksim Lukaševič (Gardino „Nioman“, Baltarusija)
Jonas Bičkus (Klaipėdos „Atlantas“)
Neilas Urba (Klaipėdos „Atlantas“)
Pakruojo „Pakruojis“
išėjo:
Valdas Pocevičius (Gargždų „Banga“)
Kretingos „Minija“
išėjo:
Ishmael Fahad Abdisamad (Jonavos „Jonava“)
Šilutės „Šilutė“
išėjo:
Julius Kasparavičius (Marijampolės „Sūduva“)
Kauno „Stumbras“
išėjo:
Klaidas Janonis (Trakų „Trakai“)
Tomas Snapkauskas („Kauno Žalgiris“)
Donatas Konikas (Palangos „Palanga“)
Nemanja Bjelan (Jonavos „Jonava“)
Abdul Basit
Matas Daškus (Jonavos „Jonava“)
Erick Kassi
Romualdas Blaževičius
Aleksandr Vasiljev
atėjo:
Amran Al-Jassani (JAE)
Giedrius Kvedaras (Fredrikstado „Krakeröy IL“, Norvegija)
Kuagica Sebastião Bondo David (Libolo „Clube Recreativo Desportivo do Libolo“, Angola)
Tayeb Meziani (Havro „Le Havre Athletic Club“, Prancūzija / pasiskolintas iš Alžyro „Paradou Athletic Club“, Alžyras)
Lukas Čerkauskas (Alytaus „Dainava“)
Alsény Bah
Belo Andrade Joao (Kėdainių „Nevėžis“)